Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5 kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 25 sierpnia, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9115)

ArturBarlinek 25.08.2013 19:04

bardzo dobrze, to wyglądało dziś jak dawniej, jeszcze kilka kolejek, jeszcze spokojnie, a potem... :)

tofik 25.08.2013 19:08

Mamy na papierze słaby skład, ale samym zaangażowaniem i bieganiem można wiele nadrobić ! Oby nie osiedli na laurach (bo zagrali parę meczów dobrych) co często mają piłkarze w zwyczaju. Jak będzie nadal takie zaangażowanie jakie obserwuje od początku rundy, to może być dobre miejsce na jej koniec.

8samuraj 25.08.2013 19:15

Pierwsze zdjęcia z meczu
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html

majomajo 25.08.2013 19:21

Cieszy wygrana tym bardziej że według mnie Lech i tak zagrał dobry mecz ( oddali dużo strzałów, parę razy Miśkiewicz ratował nam tyłek). Jeśli chodzi o najlepszych z Wisły to byli nimi w tym meczu Burliga, Chrapek, Głowa, i Bunoza na oko odstawał Stjepanovic i Małecki choć ten ostatni i tak będzie potrzebny bo potrafi minąć obronę na boku..
O kolejne mecze jestem jakoś spokojny, styl jaki teraz prezentujemy "chowa" się do stylu z zeszłego sezonu gdzie pkt zdobywaliśmy pojedynczymi zrywami Meliksona albo Ilieva.

PhantomRanger 25.08.2013 19:22

Taką Wisłę to się chce oglądać. Długo trzeba było czekać na gre efektowną i efektywną jednocześnie. Czapki z głów. Na pochybel Tomaszewskiemu, który życzył nam spadku.

Kamson 25.08.2013 19:25

Brawo, brawo, brawo! Taka Wisle jak dzis chce ogladac (zwlaszcze w pierwszej polowie). Smuda jest jaki jest ale widac ze wykonuje swietna robote. Krakowska pilka powraca, kij w oko wszystkim pseudo ekspertom (pozdro stanowski) ktorzy przewidywali walke o utrzymanie. Wielki plus za walke na calego i coraz lepsze rozgrywanie akcji. Oby tak dalej.

orm 25.08.2013 19:47

Najlepszy mecz Wisły od Apoelu. Głowa forma reprezentacyjna. Największe zaskoczenie na + Burliga. Naprawdę wielki szacun dla Smudy: zrobił dobrą robotę!

gypsy 25.08.2013 19:49

Nie wiem, co powiedzieć, przed meczem spodziewałam się co najwyżej wymęczonego zwycięstwa, a ostatnie o czym bym pomyślała, to że Wisła będzie mieć tyle okazji podbramkowych, optyczną przewagę nad Lechem. Nie wiem, kogo mam wyróżnić, większość zagrała przynajmniej dobry mecz. Na pewno przyczepię się Małeckiego, chciałabym, żeby Patryk grał tak, jak przed wyjazdem do Turcji. Wtedy byłoby naprawdę świetnie.

Kto by pomyślał, że będziemy mieli najmniej straconych bramek w lidze :D

Griszka30KR 25.08.2013 19:52

Szkoda,że Kulawik nie jest dalej trenerem........

kornd 25.08.2013 19:56

Super mecz, ale nie popadajmy w euforię, trzeba dograć tą rundę do końca i wtedy przyjdzie czas na oceny.
W meczu z Lechem na pewno na plus Garguła, Bunoza, chociaż obaj opadli z sił w drugiej połowie. Jeszcze lepiej Chrapek i Miśkiewicz- ta interwencja po strzale Ślusarskiego, myślę że jedna z najlepszych w sezonie.

jaszczur90 25.08.2013 19:58

Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to widać , że Smuda dobrze ich przygotował. Mnie tylko martwi dalsza część sezonu. Trzeba wziąść pod uwagę, że za kilka kolejek mogę się przytrafić jakieś kontuzje itd. i wtedy niestety nasza ławka jest króciutka. Naprawdę, nie wierzyłem , że Smuda odmieni Wisłę tak szybko.

Ogryzek 25.08.2013 19:58

Jak dla mnie po tym co serwowali piłkarze za późnego Maaskanta, (Moskala nie liczę bo był krótko jak meteor), Probierza czy Kulawika to to jest ekstaza:D

Miło się ogląda taki mecz. Jest i walka i są dobre piłkarskie momenty. I pomimo relatywnie przeciętnego składu jaki mamy i bez ławki rezerwowych, było naprawdę świetnie. Miałem obawy przed meczem ale Smuda nawet mnie zaskoczył:)

kane 25.08.2013 20:02

Świetny mecz, nie pamiętam kiedy oglądałem już taki w wykonaniu Wisły. Wielki plus dla całej drużyny. Słabo wypadli tylko Stjepanovic, Małecki i Sarki. Rewelacyjnie Burliga(ofensywnie i defensywanie), Chrapek, Głowacki i Bunoza(te rajdy!harpagan niezły), nieźle Brożek, Garguła, Miśkiewicz i Jovanovic.

Gwiaździsty 25.08.2013 20:13

Przepraszam bardzo, jeśli Mały wg. Ciebie zagrał słaby mecz to chyba na innym meczu byłem. Mały jeździł skrzydłem jak za dawnych lat, kupę zdrowia włożył w mecz i był bardzo produktywny. Jeśli już to Stiepanović robił niebezpieczne jaja w pobliżu naszej bramki. Głowa to poprostu profesor !

tomek100 25.08.2013 20:15

Sprawdziłem sobie: powtórki meczu dziś o 23.00 i jutro o 08.15.

MiroPL 25.08.2013 20:17

Ja sam nie wierzyłem w Smudę ale bardzo się myliłem, według mnie na obecną chwilę nie mógł lepszy trener przyjść do Wisły. Z meczu na mecz Wisła gra coraz lepiej, mamy początek sezonu ale po cichu liczę, że nawet w tym sezonie będą walczyli o mistrza.

Patryko 25.08.2013 20:23

Ktoś może mi wytłumaczyć czemu Sarki nie podawał do Brożka w sytuacji sam na sam? Brożek by tylko nogę dostawił...

Grantar 25.08.2013 20:27

Michał Miśkiewicz - 7 - uprzedzeni będą nadal twierdzić że gra niepewnie i nie umie kopać a ja uparcie będę twierdził że gość nie odstaje od reszty obrony
Łukasz Burliga - 8 - najlepszy mecz w Wiśle, (z tych które widziałem). Zaskoczył nawet mnie - bo owszem zawsze uważałem że ma talent natomiast jego postawa boiskowa (odpuszczanie w obronie) często niweczyła jego zalety. dzisiaj zagrał świetnie do przodu a dopiero w końcówce miał problemy w obronie.
Arkadiusz Głowacki - 8 - chyba najlepszy..... tak szczerze nie pamiętam kiedy Głowa był taki dobry w Wiśle
Marko Jovanovic - 7 - w pierwszej połowie słabiej za to w drugiej gdy inni zagrali ciutkę słabiej on zagrał lepiej
Gordan Bunoza - 8 - od kilku meczy życiowa forma
Patryk Małecki - 6 - kilka dobrych akcji - dużo lepiej niż w ostatnich meczach
Michał Chrapek - 8 - no ma to dogranie .... i wytrzymał kondycyjnie ...
Patryk Fryc - nie oceniam ale podobało mi się jego wejście - zero kompleksów
Łukasz Garguła - 7 - w drugiej połowie zniknął ale w całym meczu jedna z kluczowych postaci ... duży minus za pudło po podaniu Brożka
Ostoja Stjepanovic - 5 - nawet nie o to chodzi że mało kreatywny .... kilka fatalnych strat w drugiej połowie poprostu nie może się zdarzać tak doświadczonemu pomocnikowi
Michał Nalepa - nie oceniam ale tak szczerze niewiele pokazał
Emmanuel Sarki - 5 - nie chcę by go Smuda posadził na ławie ale nie dziwię się że treneiro na niego narzeka ... szkoda że nie ma (na dziś) lepszego pomocnika
Rafał Boguski - piłka mu odskakiwała .. nihil novi ... na razie zmiennik
Paweł Brożek - 7 - mógł strzelić jeszcze bramkę może dwie ..... szybkość i forma rosną.

Tak w ogóle:
- boję się syndromu "JUŻ JESTEŚMY THE BEST" wygramy z każdym bez wysiłku.
- nie wiem czy Lechici byli dzisiaj mocni ... z drużyn z którymi graliśmy sprawiali wrażenie najbardziej przerażonych Wisłą
- niepokoi pozycja def. pomocnika ....
- rzeczywiście na niektórych pozycjach jakoś zmienników nie widać ....

Ofsajd 25.08.2013 20:27

bo mu piłka uciekła

Ogryzek 25.08.2013 20:35

Grantar
Zgadzam się z twoimi ocenami. Natomiast co do Nalepy to to że "niewiele pokazał" znaczy tyle że w przeciwieństwie do Stjepanovica nie tracił głupio piłek przed naszym polem karnym i nie dawał szans amice na gola:)

Karherop 25.08.2013 20:37

Dla Miśkiewicza tylko 7 ? jeśli dobrze oglądałem mecz , to wybronił nam 3-4 setki . To było dla mnie zaskoczenie in plus . Oby tak dalej , a nie zostaniesz drugim Pawełkiem ( a tego się obawiałem ).

Naprawdę można było być dzisiaj dumnym z naszej gry . Wiem że nie będziemy oglądać takiej Wisły co tydzień , bo nie każdy przeciwnik tak motywuje jak Lech , ale na dzisiaj taka Wisła walczy o puchary . Nie będę pompował balonu bo sezon jest długi , ale jak powiedział Smuda : do grudnia musimy się przemęczyć , później przyjdą 3-4 wzmocnienia . Tak męczyć jak dziś to ja mogę się co tydzień .

martin_6 25.08.2013 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek100 (Post 1329099)
Sprawdziłem sobie: powtórki meczu dziś o 23.00 i jutro o 08.15.

W internecie będzie szansa gdzieś obejrzeć? Jakby ktoś nagrał, to z pewnością pół forum byłoby mu wdzięczne, bo taki mecz chciałoby się obejrzeć jeszcze raz, na spokojnie, szczególnie jak ktoś oglądał z trybun.

R33 25.08.2013 20:41

Pewnie na allgoals.pl się pojawi to będziesz mógł sobie pobrać, choć jak na razie to nawet skrótu tam nie wrzucili, a czekam z niecierpliwością.

Karherop 25.08.2013 20:45

na ekstraklasa.tv macie skróty , okrojone ale zawsze

martin_6 25.08.2013 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1329110)
Pewnie na allgoals.pl się pojawi to będziesz mógł sobie pobrać, choć jak na razie to nawet skrótu tam nie wrzucili, a czekam z niecierpliwością.

Dzięki za namiar. Chyba odpuszczę sobie skróty i od razu cały obejrzę :)

Karherop 25.08.2013 20:50

Chyba piłkarze powiesili w szatni to co powiedział przed sezonem Kucharski :

"Drugim spadkowiczem będzie Wisła. W przerwie międzysezonowej była pośmiewiskiem całej ligi. Testowani przebierańcy, 30-letni bramkarz z trzeciej ligi i trener, który łagodnie mówiąc, nie ma ostatnio dobrej passy. Wisła po kilku słabszych meczach na początku sezonu kompletnie się rozsypie. Jedynym ratunkiem może być kolejna pomoc finansowa Bogusława Cupiała w zimie." - Maciej Kucharski

Byku 25.08.2013 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1329098)
Przepraszam bardzo, jeśli Mały wg. Ciebie zagrał słaby mecz to chyba na innym meczu byłem. Mały jeździł skrzydłem jak za dawnych lat, kupę zdrowia włożył w mecz i był bardzo produktywny. Jeśli już to Stiepanović robił niebezpieczne jaja w pobliżu naszej bramki. Głowa to poprostu profesor !

Mały jest tragiczny, zero pożytku. Robi trochę wiatru ale bez efektu, jak Dubicki kiedyś hehe. Mizeria od początku sezonu.
Ma szczęście, że nie ma kto go zmienić.

Valandil 25.08.2013 21:05

Bunio, Głowa, Chrapek ....a wszyscy dzisiaj zagrali rewelacyjnie no może bez Stjepy i Sarkiego.

FRANIO SMUDA CZYNI CUDA!

Gwiaździsty 25.08.2013 21:07

Wawelski smok wpier...ł dzisaj na kolację wronieckie frytki i dalej jest głodny. W kolejce czeka szczecińsi paprykarz i śląski karbinadel.

Karamazow 25.08.2013 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1329113)
na ekstraklasa.tv macie skróty , okrojone ale zawsze

Zawsze lepiej na meczyki.pl skrót oglądnąć niż na stronie iti.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl