Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 4 maja 2013, sobota godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9035)

JOSE 841 04.05.2013 19:49

może kibic sukcesu??? najwięksi przegrani to Kulawik i Legionista bo w poniedziałek ewentualnie za kilka kolejek jeden z nich pożegna się z Wisłą a mecz z Górnikiem może być przywitaniem nowego starego trenera Wisły

czesiu 04.05.2013 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Głowa
Szukaliśmy sposobu na zdobycie bramki, ale się nie udało...

Fakt tym razem nie strzeliłeś swojaka, tylko odpuściłeś sobie krycie Teodorczyka.

ardem99 04.05.2013 20:05

Paweł Stolarski po meczu z Lechem

http://tsw.com.pl/news/Stolarski-Lekki-stres-2548

4karol4 04.05.2013 20:14

Krew mnie zalewa jak muszę patrzeć na to co ci ludzie wyprawiają z moim ukochanym Klubem.. Ile jeszcze trzeba przeżyć upokorzeń? Czy oni nie mają zwykłych, ludzkich ambicji? Jakbym zawalał każdy ważny projekt w robocie to powiesiłbym się ze wstydu.Hańba dla nas, a dla tych kopaczy kasa, fury i łatwe dupy wyrywane w krakowskich dyskotekach.Przegraliśmy po 2 mecze w sezonie z amicą i ległą. Dobrze, że cracovia spadła, bo pewnie 2 razy poleglibyśmy w derbach. Co i tak nas czeka w nastepnym sezonie.. Idziemy po równi pochyłej, to przedostatnia faza upadku Wisły. Brak kasy, jakichkolwiek perspektyw i co najwazniejsze ludzi z ambicjami. Ogrywa nas kto tylko ma na to ochotę. Śmieje ise z nas cała Polska, wszyscy chca odreagować lata kompleksów jakich nabawili się wzgledem Wisły. Jeden spadek już przeżyłem, drugiego nie chcę na oczy widzieć..

A póki co niech panowie piłkarze nawet nie wychodzą na te ostatnie 5 spotkan. Przegrali już co mieli przegrać. Więcej wstydu nie potrzebujemy

DJ Hazel 04.05.2013 20:23

Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy?? Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !

gigant 04.05.2013 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 1311415)
Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy?? Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !

Nie wiesz, poczekaj na info.


Może za mocno poprzednio zabrzmiało.

Kocur 04.05.2013 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 1311415)
Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy?? Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !


http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...leria-material


Cytat:

W drugiej połowie meczu Lech - Wisła doszło do zadymy w sektorach, na których siedzieli kibice z Krakowa. Wszystko zaczęło się od tego, że ochrona… wpuściła kiboli Lecha na dolne piętro tego sektora. Ci zerwali jedną z wiślackich flag, która była zawieszona na łączeniu trybuny dolnej i górnej. Kibice Wisły siedzieli tylko na górze..

shaggy 04.05.2013 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 1311415)
Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy?? Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !

Tu byl opis sytuacji, ale kasuje go nie chce rozsiewac niepewnych informacji. Wypowiedza sie kumaci.

Arturo Qr2nów 04.05.2013 21:04

http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...8ba617f2,1,3,5

Tak na ochłodę.

marcin19876 04.05.2013 21:07

LUDZIE, DZIWIE WAM SIĘ, BRONICIE TEGO SZMELCU, KTÓRY NASI BIAŁĄ GWIAZDĘ NA PIERSI ZAMIAST PATRZEĆ TRZEŹWO...GRA Wisły to dno, brak stylu, koncepcji, zaangażowania i odpowiednich piłkarzy....

westersyl 04.05.2013 21:40

Ciężko znaleźć jakieś pozytywy po tym meczu ale na pewno trzeba coś odnotować. Gra Pawła Stolarskiego, który nie zaczął najlepiej ale z każdą minutą czuł się pewniej. Myślę, że będzie z niego niezły piłkarz, wiadomo że x błędów pewnie jeszcze zrobi zanim jego występy zbliżą się do ideału.
Kolejny pozytyw to gra Patryka Małeckiego, najlepszy piłkarz na boisku w barwach Wisły i jeden z z najlepszych piłkarzy całego spotkania. W tej rundzie ma różne mecze, dobre, średnie czy tez słabsze natomiast widać że nie traci głowy na boisku. Dobrze że koncentruję się na graniu.
Dobrze wyglądał również Głowacki.

gooro33 04.05.2013 21:46

Gdy szukasz honoru nie ważne czy sprzymierzysz się z policja czy ochrona

domin_czyzyny 04.05.2013 22:38

A w Poznaniu takie obyczaje są, ze Kibole z ochrona dupy dają sobie wciąż...

pawel1906 04.05.2013 22:42

DJ Hazel wstyd nie wsyd trzeba było jechać na wyjazd i zapełnić cały sektor gości to nie było by takiej sytuacji na pewno !!!!

thechris 04.05.2013 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1311406)
Dobrze, że po meczu z Piastem zaprzestałem oglądać meczy Wisły w TV. Wam też radzę tak postąpić, świat się nie kręci tylko wokół Wisły, a jak sobie ją odpuścicie na jakiś czas to dostrzeżecie, że życie jest jednak piękne :)

Od przyszłego sezonu liczę, że Wisełka będzie znowu wielka! Hooah!

Obejrzałem ostatni kwadrans i całkiem nieźle pykali, szczególnie lewą stroną Małecki ładnie się pokazywał, gorzej z wykończeniem. Generalnie słyszałem, że wyrównany mecz. No ale wynik bez niespodzianki.

qqq_b 04.05.2013 23:34

I to pokazuję właśnie "siłę" Wisły i polskiej ligi. Małecki przez pół roku w Turcji nie dawał rady się dostać nawet do meczowej 18-stki. Wraca po tym czasie do Wisły i gra w podstawowym składzie i radzi sobie nie najgorzej w sumie. Nosz ku*wa......

cinekw 04.05.2013 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1311442)
I to pokazuję właśnie "siłę" Wisły i polskiej ligi. Małecki przez pół roku w Turcji nie dawał rady się dostać nawet do meczowej 18-stki. Wraca po tym czasie do Wisły i gra w podstawowym składzie i radzi sobie nie najgorzej w sumie. Nosz ku*wa......

Po 1 to nie przesadzaj z tym niedostawaniem się do 18.
Po 2 piłkarz zmieniając ligę, kraj potrzebuję czasu, prezentuje się całkiem inaczej, wpływa na to mnóstwo czynników, wszystko zależy od człowieka, jak szybko się zaaklimatyzuje itd.

To oczywiste, że w Turcji liga jest dużo lepsza, ale nie można też patrzeć na to w taki sposób jak napisałeś.

Popatrz np. na Sernasa, może trochę inny przypadek, ale porównajmy jego dorobek w tym sezonie w Polsce - 0 goli. W Turcji na wiosnę strzelił już 6 i zaliczył kilka asyst - w sumie można stwierdzić, że ta turecka liga kiepściutka :-)

Ajax 05.05.2013 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1311333)
A jak przegra, to będziesz pisał, że nie ma pojęcia o np. odpowiednim doborze taktyki? Może przynajmniej remis nie będzie jego "winą". Ciężkie jest życie Kulawika na trenerskiej ławce...

No cóż zagrali na swoim Kulawikowym poziomie, więc mecz z Legią był zwykłym wypadkiem przy pracy.

mitmichael 05.05.2013 08:35

Trzeba sie cieszyc z tego, ze Stolarski z Lechem poradzil sobie swietnie. Beda z Niego ludzie

thechris 05.05.2013 09:59

Ciężko się z nie zgodzić...

"Jak nisko upadła "Biała Gwiazda", niech świadczą pochwały, jakie zebrała "za styl" w przegranym meczu. Nie oddała celnego strzału, nie wywalczyła chociażby jednego punktu, a nikt się jej nie czepia. Znak czasów." /weszlo

Wilk powiedział: "przegraliśmy, a że gra wyglądała w miarę sensownie?"

Hmmm... to niesamowite, że nie oddając celnego strzału można uznać, że gra wyglądała sensownie.


Przywyknięcie do porażek jest bolesne ale po dwóch sezonach stwierdzam, że nastąpiło równie szybko jak przyzwyczajenie do zwycięstw w dawnych czasach. Jesteśmy już znieczuleni. Od porażki do porażki przechodzimy na porządku dziennym jakby to było coś normalnego. Przykre to.

Grantar 05.05.2013 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1311430)
Ciężko znaleźć jakieś pozytywy po tym meczu ale na pewno trzeba coś odnotować. Gra Pawła Stolarskiego, .... Patryka Małeckiego, ..... dobrze wyglądał również Głowacki.

100 % racji.
Można też pochwalić kilka akcji Sarkiego, ale raczej za 1 połowę.
No i trzeba powiedzieć, że mając:
- kompletnie nic nie dającego zespołowi Gargułę i nie lepszego Chrapka
- ambitnego ale kiepsko wczoraj grającego Cezarego,
- dołującego ostatnio Burligę
- kiepskiego Bunozę (wczoraj był bardzo wolny)
- Sikorskiego który miał 1 dobrą akcje w meczu ....
nie odstawaliśmy bardzo od lidera ekstraklasy ....
i gdyby Sikorowi lepiej siadła ta piłka .... mogła być niespodzianka.
Widać że niewiele brakuje: porządnego rozgrywającego i napadziora .... aby budować coś na miarę pierwszej czwórki.

nesta 05.05.2013 10:43

Dokładnie. W kazdym z klubow jest jakas analiza sytuacji, rozliczanie trenera, winnych, a tu gosc przepierdala wszystko co sie da od kilku miesiecy i wszystko cacy. Wiadomo, ze sklad nie jest jakis wybitny, ale tez na pewno nie jest na takie wyniki i taka gre.

A tak pisalem, ze naprawde w tej lidze nie trzeba wiele zeby nie stracic calkowicie sezonu i zagrac chocby w pucharach. Wystarczylo z zimie zatrudnic jakiegos sensownego trenera, chociaz jednego napastnika i obronce i spokojnie mozna bylo zagrac w finale PP albo zlapac troche wiecej pkt w lidze.

Zarzut mam o to, ze oszczedzanie oszczedzaniem, polityka zaciskania pasa to jedno, ale nie mozna nagle calkowicie odpuscic perpektywy sportowej, a to ludzie w Wisle robia. Od skrajnosci w skrajnosc. Nikt ....a nie mowil, ze trzeba wydac majatek na niewiadomo kogo w zimie, ale wiecej niz te10tys, ktore ma Kulawik miesiecznie chyba w klubie bylo, no bez jaj.

serek.c2 05.05.2013 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1311446)
No cóż zagrali na swoim Kulawikowym poziomie, więc mecz z Legią był zwykłym wypadkiem przy pracy.

Jeśli spodziewasz się takim składem osobowym innego poziomu gry niż "Kulawikowy"... Mając w środku pomocy takie asy jak Wilk, Uryga czy nasz playmaker Garguła mogliśmy przecież zdominować środek pola. A gdybyśmy to zrobili, to prostopadłe piłki do Daniela zwyczajnie załatwiłyby sprawę. O obronę nie ma się co obawiać - tam przecież Bunoza z Burligą i Miśkiewiczem gwarantują spokój... I tylko Kulawik nie potrafi tego znakomitego materiału odpowiednio wykorzystać.

nesta 05.05.2013 10:47

Jak grochem o sciane.. Jedno bez drugiego istniec nie moze. Zeby byl dobry zespol musi byc dobry trener i dobry sklad. Teraz nie ma zadnego, i tez zadna ze stron sobie nie pomoze, bo po prostu nie potrafi. Ani pilkarze nie wyniosa Kulawika ani on im niczego nie przekaze i ustawi, aby grali lepiej. Wina jest 50/50.

serek.c2 05.05.2013 10:51

Naprawdę żałuję, że nie przyjdzie ten magiczny, dobry trener. Jak się jednak trafi taki gość daj mi Nesta znać. Jestem gotów się założyć, że z tym składem papy i drewna niczego nie osiągnie a gra będzie wyglądała "Kulawikowo".

El'kabat 05.05.2013 10:53

Jeżeli Małecki po przegranym meczu na Lechu,mówi "możemy wracać z podniesionymi głowami" to człowiekowi już ręcę opadają....
Chyba komuś tym klubie priorytety i system wartości się zmienił,albo ja kilka lat przegapiłem...
Co my ....a mać GKS Bełchatów jesteśmy,że zadawalamy się 0:1 na lechu po "heroicznej" walce ?

Elefant 05.05.2013 11:05

Czy łysy w ramach oszczędności sprzedał siłownie ?
Bo odbijaliśmy się od nich jak piłeczki pinpongowe od stołu.
Czy tylko ja tak mam, że nie moge znależć przekonania do gry Miśkiewicza ?
W sumie od poziomu przeciwnika nie odstawał tylko Małecki.


Smutny mecz. Pod każdym względem.

Jeden celny strzał w ogóle, z naszej strony zero.
Niby coś tam graliśmy, niby szarpaliśmy, może jakbyśmy mieli napastnika to udało by sie remis wyciągnąć.
Tylko...

Co gorsza jak widać wszystkim jest już wszystko jedno.

Ajax 05.05.2013 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1311462)
Jeśli spodziewasz się takim składem osobowym innego poziomu gry niż "Kulawikowy"... Mając w środku pomocy takie asy jak Wilk, Uryga czy nasz playmaker Garguła mogliśmy przecież zdominować środek pola. A gdybyśmy to zrobili, to prostopadłe piłki do Daniela zwyczajnie załatwiłyby sprawę. O obronę nie ma się co obawiać - tam przecież Bunoza z Burligą i Miśkiewiczem gwarantują spokój... I tylko Kulawik nie potrafi tego znakomitego materiału odpowiednio wykorzystać.

Jeszcze w poprzedniej rundzie nasz "treneiro" miał prawie cały wyjściowy skład z meczu Apoelem do dyspozycji. Weź porównaj co z nimi robił porządny trener a co robi Kulawik który jest wiecznie zadowolony z porażek...

I co mecze wyglądały inaczej niż ten z Lechem? Nie i nie będą bo z kiepskich kopaczy trener może zrobić średnią drużynę ale jeśli połączymy kiepskich graczy i kiepskiego (chyba najgorszego od dobrych 15 lat) trenera Wisły to otrzymamy mieszankę "wybuchową".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2
Naprawdę żałuję, że nie przyjdzie ten magiczny, dobry trener. Jak się jednak trafi taki gość daj mi Nesta znać. Jestem gotów się założyć, że z tym składem papy i drewna niczego nie osiągnie a gra będzie wyglądała "Kulawikowo".

Zakład już przegrałeś tak jak pisałem weź sobie wyjściowy skład z Apoelu w Krakowie przeczytaj... I teraz i przypomnij sobie wszystkie mecze od początku kadencji Kulawika.

serek.c2 05.05.2013 11:21

Kulawik przejął zespół po takim właśnie magicznym, dobrym trenerze. Z podupadłym morale, strojącym fochy Meliksonem i serią daremnych meczów za sobą. Nie Kulawik przygotował zespół do rundy jesiennej i trzeba naprawdę dużo złej woli, żeby go za tę rundę oceniać...

wolfy 05.05.2013 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1311461)
(bla bla bla)

A Bełchatów zremisował na Łazienkowskiej. I co? :cenzura:

Ale bałwanów nic nie przekona, że ten skład jest daremny. Winny jest zawsze trener.

Wystarczy tylko wymienić napastnika, pomoc, obronę i bramkarza i już mamy skład na awans do pucharów.

Co za ludzie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl