![]() |
może kibic sukcesu??? najwięksi przegrani to Kulawik i Legionista bo w poniedziałek ewentualnie za kilka kolejek jeden z nich pożegna się z Wisłą a mecz z Górnikiem może być przywitaniem nowego starego trenera Wisły
|
Cytat:
|
|
Krew mnie zalewa jak muszę patrzeć na to co ci ludzie wyprawiają z moim ukochanym Klubem.. Ile jeszcze trzeba przeżyć upokorzeń? Czy oni nie mają zwykłych, ludzkich ambicji? Jakbym zawalał każdy ważny projekt w robocie to powiesiłbym się ze wstydu.Hańba dla nas, a dla tych kopaczy kasa, fury i łatwe dupy wyrywane w krakowskich dyskotekach.Przegraliśmy po 2 mecze w sezonie z amicą i ległą. Dobrze, że cracovia spadła, bo pewnie 2 razy poleglibyśmy w derbach. Co i tak nas czeka w nastepnym sezonie.. Idziemy po równi pochyłej, to przedostatnia faza upadku Wisły. Brak kasy, jakichkolwiek perspektyw i co najwazniejsze ludzi z ambicjami. Ogrywa nas kto tylko ma na to ochotę. Śmieje ise z nas cała Polska, wszyscy chca odreagować lata kompleksów jakich nabawili się wzgledem Wisły. Jeden spadek już przeżyłem, drugiego nie chcę na oczy widzieć..
A póki co niech panowie piłkarze nawet nie wychodzą na te ostatnie 5 spotkan. Przegrali już co mieli przegrać. Więcej wstydu nie potrzebujemy |
Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy?? Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !
|
Cytat:
Może za mocno poprzednio zabrzmiało. |
Cytat:
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...leria-material Cytat:
|
Cytat:
|
|
LUDZIE, DZIWIE WAM SIĘ, BRONICIE TEGO SZMELCU, KTÓRY NASI BIAŁĄ GWIAZDĘ NA PIERSI ZAMIAST PATRZEĆ TRZEŹWO...GRA Wisły to dno, brak stylu, koncepcji, zaangażowania i odpowiednich piłkarzy....
|
Ciężko znaleźć jakieś pozytywy po tym meczu ale na pewno trzeba coś odnotować. Gra Pawła Stolarskiego, który nie zaczął najlepiej ale z każdą minutą czuł się pewniej. Myślę, że będzie z niego niezły piłkarz, wiadomo że x błędów pewnie jeszcze zrobi zanim jego występy zbliżą się do ideału.
Kolejny pozytyw to gra Patryka Małeckiego, najlepszy piłkarz na boisku w barwach Wisły i jeden z z najlepszych piłkarzy całego spotkania. W tej rundzie ma różne mecze, dobre, średnie czy tez słabsze natomiast widać że nie traci głowy na boisku. Dobrze że koncentruję się na graniu. Dobrze wyglądał również Głowacki. |
Gdy szukasz honoru nie ważne czy sprzymierzysz się z policja czy ochrona
|
A w Poznaniu takie obyczaje są, ze Kibole z ochrona dupy dają sobie wciąż...
|
DJ Hazel wstyd nie wsyd trzeba było jechać na wyjazd i zapełnić cały sektor gości to nie było by takiej sytuacji na pewno !!!!
|
Cytat:
|
I to pokazuję właśnie "siłę" Wisły i polskiej ligi. Małecki przez pół roku w Turcji nie dawał rady się dostać nawet do meczowej 18-stki. Wraca po tym czasie do Wisły i gra w podstawowym składzie i radzi sobie nie najgorzej w sumie. Nosz ku*wa......
|
Cytat:
Po 2 piłkarz zmieniając ligę, kraj potrzebuję czasu, prezentuje się całkiem inaczej, wpływa na to mnóstwo czynników, wszystko zależy od człowieka, jak szybko się zaaklimatyzuje itd. To oczywiste, że w Turcji liga jest dużo lepsza, ale nie można też patrzeć na to w taki sposób jak napisałeś. Popatrz np. na Sernasa, może trochę inny przypadek, ale porównajmy jego dorobek w tym sezonie w Polsce - 0 goli. W Turcji na wiosnę strzelił już 6 i zaliczył kilka asyst - w sumie można stwierdzić, że ta turecka liga kiepściutka :-) |
Cytat:
|
Trzeba sie cieszyc z tego, ze Stolarski z Lechem poradzil sobie swietnie. Beda z Niego ludzie
|
Ciężko się z nie zgodzić...
"Jak nisko upadła "Biała Gwiazda", niech świadczą pochwały, jakie zebrała "za styl" w przegranym meczu. Nie oddała celnego strzału, nie wywalczyła chociażby jednego punktu, a nikt się jej nie czepia. Znak czasów." /weszlo Wilk powiedział: "przegraliśmy, a że gra wyglądała w miarę sensownie?" Hmmm... to niesamowite, że nie oddając celnego strzału można uznać, że gra wyglądała sensownie. Przywyknięcie do porażek jest bolesne ale po dwóch sezonach stwierdzam, że nastąpiło równie szybko jak przyzwyczajenie do zwycięstw w dawnych czasach. Jesteśmy już znieczuleni. Od porażki do porażki przechodzimy na porządku dziennym jakby to było coś normalnego. Przykre to. |
Cytat:
Można też pochwalić kilka akcji Sarkiego, ale raczej za 1 połowę. No i trzeba powiedzieć, że mając: - kompletnie nic nie dającego zespołowi Gargułę i nie lepszego Chrapka - ambitnego ale kiepsko wczoraj grającego Cezarego, - dołującego ostatnio Burligę - kiepskiego Bunozę (wczoraj był bardzo wolny) - Sikorskiego który miał 1 dobrą akcje w meczu .... nie odstawaliśmy bardzo od lidera ekstraklasy .... i gdyby Sikorowi lepiej siadła ta piłka .... mogła być niespodzianka. Widać że niewiele brakuje: porządnego rozgrywającego i napadziora .... aby budować coś na miarę pierwszej czwórki. |
Dokładnie. W kazdym z klubow jest jakas analiza sytuacji, rozliczanie trenera, winnych, a tu gosc przepierdala wszystko co sie da od kilku miesiecy i wszystko cacy. Wiadomo, ze sklad nie jest jakis wybitny, ale tez na pewno nie jest na takie wyniki i taka gre.
A tak pisalem, ze naprawde w tej lidze nie trzeba wiele zeby nie stracic calkowicie sezonu i zagrac chocby w pucharach. Wystarczylo z zimie zatrudnic jakiegos sensownego trenera, chociaz jednego napastnika i obronce i spokojnie mozna bylo zagrac w finale PP albo zlapac troche wiecej pkt w lidze. Zarzut mam o to, ze oszczedzanie oszczedzaniem, polityka zaciskania pasa to jedno, ale nie mozna nagle calkowicie odpuscic perpektywy sportowej, a to ludzie w Wisle robia. Od skrajnosci w skrajnosc. Nikt ....a nie mowil, ze trzeba wydac majatek na niewiadomo kogo w zimie, ale wiecej niz te10tys, ktore ma Kulawik miesiecznie chyba w klubie bylo, no bez jaj. |
Cytat:
|
Jak grochem o sciane.. Jedno bez drugiego istniec nie moze. Zeby byl dobry zespol musi byc dobry trener i dobry sklad. Teraz nie ma zadnego, i tez zadna ze stron sobie nie pomoze, bo po prostu nie potrafi. Ani pilkarze nie wyniosa Kulawika ani on im niczego nie przekaze i ustawi, aby grali lepiej. Wina jest 50/50.
|
Naprawdę żałuję, że nie przyjdzie ten magiczny, dobry trener. Jak się jednak trafi taki gość daj mi Nesta znać. Jestem gotów się założyć, że z tym składem papy i drewna niczego nie osiągnie a gra będzie wyglądała "Kulawikowo".
|
Jeżeli Małecki po przegranym meczu na Lechu,mówi "możemy wracać z podniesionymi głowami" to człowiekowi już ręcę opadają....
Chyba komuś tym klubie priorytety i system wartości się zmienił,albo ja kilka lat przegapiłem... Co my ....a mać GKS Bełchatów jesteśmy,że zadawalamy się 0:1 na lechu po "heroicznej" walce ? |
Czy łysy w ramach oszczędności sprzedał siłownie ?
Bo odbijaliśmy się od nich jak piłeczki pinpongowe od stołu. Czy tylko ja tak mam, że nie moge znależć przekonania do gry Miśkiewicza ? W sumie od poziomu przeciwnika nie odstawał tylko Małecki. Smutny mecz. Pod każdym względem. Jeden celny strzał w ogóle, z naszej strony zero. Niby coś tam graliśmy, niby szarpaliśmy, może jakbyśmy mieli napastnika to udało by sie remis wyciągnąć. Tylko... Co gorsza jak widać wszystkim jest już wszystko jedno. |
Cytat:
I co mecze wyglądały inaczej niż ten z Lechem? Nie i nie będą bo z kiepskich kopaczy trener może zrobić średnią drużynę ale jeśli połączymy kiepskich graczy i kiepskiego (chyba najgorszego od dobrych 15 lat) trenera Wisły to otrzymamy mieszankę "wybuchową". Cytat:
|
Kulawik przejął zespół po takim właśnie magicznym, dobrym trenerze. Z podupadłym morale, strojącym fochy Meliksonem i serią daremnych meczów za sobą. Nie Kulawik przygotował zespół do rundy jesiennej i trzeba naprawdę dużo złej woli, żeby go za tę rundę oceniać...
|
Cytat:
Ale bałwanów nic nie przekona, że ten skład jest daremny. Winny jest zawsze trener. Wystarczy tylko wymienić napastnika, pomoc, obronę i bramkarza i już mamy skład na awans do pucharów. Co za ludzie... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl