Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, sobota 20 kwietnia, 15:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9023)

szprotson 20.04.2013 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1309773)
Wilk jest najłatwiejszym do przejścia DMF w tej lidze. Nikomu tak łatwo nie uciec, a kiedy trzeba to na nikim tak łatwo nie zarobić faulu.

pytanie 1: Co to znaczy DMF
pytanie 2: Na jakiej podstawie taki wniosek? Grałeś przeciwko wszystkim innym jak mniemam ?

E: do poniżej
defensywny pomocnik to po prostu DM a nie jakies ....a DFM. DMF moze byc rowniez okresleniem pozycji ale pytam o nią uzytkownika wyżej,gdyż chciałbym wiedziec co dokladnie ma na myśli.

piotrex007 20.04.2013 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1309775)
pytanie 1: Co to znaczy DMF
pytanie 2: Na jakiej podstawie taki wniosek? Grałeś przeciwko wszystkim innym jak mniemam ?

DFM - Defensive Midfielder = Defensywny pomocnik

FraMat 20.04.2013 15:49

Nie widziałem pierwszej połowy.
Duzo straciłem?

bartek_strz 20.04.2013 15:49

Czy wygrywasz, czy nie!!!!!!!!

wolfy 20.04.2013 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1309777)
Nie widziałem pierwszej połowy.
Duzo straciłem?

Wielkie zaangażowanie i walkę zaprezentowane przez Chrapka.
Koleś jest bardziej zblazowany niż Iliev czy Garguła. Gdybym po tym meczu miał kogoś cofnąć na trybuny za brak zaangażowania, to właśnie jego. Zabawne, nie?

FraMat 20.04.2013 15:52

obejrzałem teraz skrócik... i po poprzednich meczach stwierdzam: Pareiko na trenera od motywacji

gigant 20.04.2013 15:53

Jak wejdzie ten Kim, to niechybnie ten drugi Kim i Korea zbadają i zatwierdzą atak nuklearny na Białystok.

szprotson 20.04.2013 15:53

teraz to będa jaja bo żerard na bramke

E: wofly Chrapek nie jest zblazowany. On po prostu ma taka motoryke ...

arti 20.04.2013 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1309777)
Nie widziałem pierwszej połowy.
Duzo straciłem?

Pasjonujący futbol. Akcja za akcję.
Jaga miała 3 setki, a my nawet 4. Niestety Słowik jak dotąd gra najlepszy mecz w karierze.

wolfy 20.04.2013 15:54

O kur...
Gerard wchodzi.

EDIT: Gerard ma problem z założeniem rękawic. Zapowiada się ciekawy mecz...

gigant 20.04.2013 15:55

Moze Bieszczad coś strzeli...


Cytat:

Gerard ma problem z założeniem rękawic. Zapowiada się ciekawy mecz...
Karwan wogóle zapomniał o koszulce, więc jeszcze nie ma tragedii bo ten przynajmniej pamietał o wzięciu rękawic.

wolfy 20.04.2013 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1309783)
E: wofly Chrapek nie jest zblazowany. On po prostu ma taka motoryke ...

Jeśli to ma być nasza przyszłość, to nasza przyszłość jest w pierwszej lidze.

szprotson 20.04.2013 15:59

skoro My atakujemy Burliga to juz chyba jest wystarczająca odpowiedz na 200 pytań

michu-k 20.04.2013 16:02

Jakich czasów my się doczekali :D

gigant 20.04.2013 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1309790)
Jakich czasów my się doczekali :D

To jest czyściec za lata pychy i myślenie że nam się należy bo jesteśmy Wisła.

wolfy 20.04.2013 16:14

Bieszczad to ofiara. Widać dlaczego pogonili go z Amici.
Brawo Chrapek - piękną kontrę wyprowadził.

FraMat 20.04.2013 16:17

czy to jest mecz z rzędu tych, których wynik jest uzależniony od wyniku poprzedniego spotkania obydwu drużyn w PP?

63.5 Kg 20.04.2013 16:18

Jak można było na przelomie kilku lat tak zniszczyć zespol...

Brawo Sarki...

wolfy 20.04.2013 16:18

Sarki - piękny gol. Dawno nikt nie wykonał u nas dobrze rzutu wolnego.

michu-k 20.04.2013 16:19

Piękna bramka Sarkiego. Gość który nie gra w poważną piłkę XX miesięcy strzela super bramę i gra kolejny z rzędu ekstra mecz, a pozostała dziesiątka gra znów piach. Jak żyć? Znając życie on odejdzie, a nasi młodzi gniewni, oraz najlepszy polski rozgrywający ostatniego dziesięciolecia zostaną.

wolfy 20.04.2013 16:30

Sarki - Man of the Match!
Boguski strzelił !
Kosa - świetne rozpoczęcie akcji.

Młodzi zdolni Polacy - u nas nie występują.

szprotson 20.04.2013 16:30

znowu mudżina

michu-k 20.04.2013 16:30

Rafał Boguski- "Kat Wisły z Pucharu Polski". Jakież to znamienne.

Kocur 20.04.2013 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1309797)
Boguski strzelił !

cholera, odszedłem na chwilę od ekranu - ktoś go nabił ?

WISŁAZWE 20.04.2013 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1309797)
Sarki - Man of the Match!
Boguski strzelił !
Kosa - świetne rozpoczęcie akcji.

Młodzi zdolni Polacy - u nas nie występują.


Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Triumfujesz ja odpuszczam.

W każdym poście będziesz teraz to zaznaczał?

Gratuluje! Podniecenie sięgnęło zenitu.

szprotson 20.04.2013 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1309800)
cholera, odszedłem na chwilę od ekranu - ktoś go nabił ?

Sarki strzelił od niego

tofik 20.04.2013 16:44

Sarki i długo długo nic. Zastanawiam się jak tego Murzyna zepsują w Wiśle, bo na razie biega z lekkością gazeli. Pewnie po pół roku fizycznie będzie już na poziomie ligi. Warunki do treningu i ich natężenie, poziom kadry trenerskiej wszystko działa na jego niekorzyść :(

Kibic_z_Częstochowy 20.04.2013 16:46

Sarki ratuje dupe, a Kulawik pewnie powie, że można to było wygrać... 5 ostatnich meczy- 4 porażki i remis. Dno.

vabanq 20.04.2013 16:48

tym ludziom sie nie chce grac i tak juz od dluzszego czasu, bo poslady umieja spiac. Szkoda bo jest potencjal w tych ludziach, ale niestety im sie po prostu nie chce.

wolfy 20.04.2013 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1309801)
Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Triumfujesz ja odpuszczam.

Serio? Zagrali młodzi, zdolni Wiślacy. Podejmiesz się analizy co w tym meczu pokazali?
Chrapek truchtał przez 90 minut, Uryga dal się przepchnąć Frankowskiemu, Bieszczad - piękna asysta przy golu na 2-1. Stolarski oczywiście miał swoje 15 minut, bardzo ładnie zbiegł do środka kiedy akcja szła prawą stroną.

A grali, stwarzali sytuacje i strzelali gole: Kosowski, Sarki, Boguski, Sobolewski.

Może mi wyjaśnisz, jak to możliwe że taki młody, zdolny Chrapek przez cala pierwszą połowę nie próbował ani razu pressingu w czasie, kiedy Kosowski dwa razy stworzył dzięki niemu sytuacje? Uczciwe pytanie - dlaczego milczymy kiedy koleś młodszy o 15 lat przechodzi obok meczu!?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl