Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9016)

krwawy 13.04.2013 11:11

Jakby nie patrzeć to Wiśle nie opłaca się nawet remisować, jak liczą na puchary:)
Oddacie mecz bez walki?

vaazon 13.04.2013 11:32

Przy takich brakach w kadrze, występ Sikorskiego jest jak najbardziej realny. W końcu się doczekamy i zobaczymy Daniela na murawie!

Może strzeli brameczkę? :D

kreseq 13.04.2013 11:50

Drużyna z brakami w obronie vs drużyna z brakami w ataku. Będzie śmiesznie.
Nie widzę w tym meczu ani dominacji Legii, ani słabej gry Wisły.
Będzie kopanie się po czołach i albo nudny remis, albo jedna bramka która ustawi mecz ( Pozdrowienia dla Garguły ).
W sumie jedynym ratunkiem by ten mecz jakoś wyglądał to szybko strzelona bramka przez jeden albo drugi zespół.

FraMat 13.04.2013 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1308102)
Nie zamierzam się tu napinać,ale jak czytam takie farfocle to mam ochotę puścić pawia... Ty się człowieku żalisz, chwalisz czy USPRAWIEDLIWIASZ ? W ogóle powinieneś w załączniku wrzucić zwolnienie L4 ... Zuch chłopak -nie będzie ,-nie żałuję , -nie spinam się, pewnie jeszcze korciło napisać -nie mam pieniążka... ale wstyd-30zł w końcu nie mieć !!! Jeżeli traktujesz ten mecz jak mecz z Piastem to powiedz: byłeś na meczu z Piastem ??? Bo skoro tak to dlaczego nie będziesz na meczu z Legią ??? Traktujesz je przecież na równi... :mysli: Rozwiązanie zagadki ............ nie byłeś ani na meczu z Piastem ani z Pgonią ani z Legią nie będziesz !!! TaaaaDaaaaaammmmm..... Taki z ciebie kibic kozak moderator :alleluja: !!! :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: Miłego oglądania w TV . :cenzura:

Jednak się spiąłeś...
Nie odczytałeś kontekstu. Wczesniej ktoś napisał
Cytat:

Milo bedzie zobaczyc twarze ktore widze raz na rok(,one sa specyficzne) czyli na meczu z L i jeszce w derbach ale im ten mecz wypadl z kalendarza.
Nie zapomnijcie zabrac aparacikow zeby cos na fejsbóka wrzucic!Do zobaczonka !
Nie będę na meczu z Legą, bo pracuję w tym czasie.
Wiesz...sa tacy ludzie w Polsce, którym rodzice nie dają pieniążków i trzeba samemu utrzymać rodzinę. A dlaczego piszę? Bo na siłę mógłbym się z pracy zerwać (jakim kosztem?) ale nie będę tego robił dlatego, że Legia przyjeżdża....
Na meczu z Piastem mogłem być, byłem. I nie dla Piasta ale dla Wisły.
Trzymajmy się priorytetów.
"Nie spinam się" znaczy: dla mnie przyjazd Legii znaczy tyle samo, co przyjazd Piasta, A niestety są tacy, co na meczu Wisły zjawiają się wtedy gdy przyjeżdża Legia, czy Amica.

No, ale miło, że ktoś na forum dba o morale moderatora.
:haha:

uzytkownik_forum 13.04.2013 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1308153)
Drużyna z brakami w obronie vs drużyna z brakami w ataku.

Najgorsze jest to, że Wisła to drużyna z brakami w obronie, ataku, a i w środku szału ni ma. Twierdza R22 już dawno padła, także obiektywnie biorąc Legia jest zdecydowanym faworytem. Dla mnie jednak 1:1 to realny wynik, z przewagą Legii na boisku.

tofik 13.04.2013 12:33

Ciekawe kto miałby tego gola strzelić ?

FraMat 13.04.2013 12:46

Wawrzyniak
...

jednak obstawiam, że Sarki się pokaże z dobrej strony. A Patryk Małecki potrafi strzelić.

uzytkownik_forum 13.04.2013 12:49

Czarek Wilk z 30 metrów - kiedyś mu dobrze "zejdzie" piłka i będą stadiony świata :)

Dzimi 13.04.2013 13:07

Z Burligą na prawej obronie, o matko, to będzie mecz.. :rotfl:

wolfy 13.04.2013 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1308149)
Przy takich brakach w kadrze, występ Sikorskiego jest jak najbardziej realny. W końcu się doczekamy i zobaczymy Daniela na murawie!

Może strzeli brameczkę? :D

Bardzo zabawne:pala:

studio 13.04.2013 13:32

A ja liczę na niespodziankę i WIEM, że Legia straci punkty w dzisiejszym meczu, nawet liczę na mega nespodziankę :) Głupie nie? :D

AS82 13.04.2013 13:56

Pewnie mag Kulawik wstawi do skladu Gargułe , a Sarki znów zacznie na ławce...

wolfy 13.04.2013 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1308171)
Pewnie mag Kulawik wstawi do skladu Gargułe , a Sarki znów zacznie na ławce...

A co takiego pokazał Sarki?
Pół roku temu domagaliście się Quioto, wcześniej mieli nas zbawić "młodzi Polacy", przed nimi Rioz miał wciąganąć ligę nosem. Zawsze "ten kto nie gra, ten jest dobry", bo jeszcze nie dostał okazji żeby zademonstrować na boisku dlaczego siedzi na ławce.

Każdy kolejny trener jest głupi, bo sadza jakiegoś "asiora" na ławce.

Na przyszłość jak będziecie się zastanawiać "dlaczego nie gra X" mam dla was gotową odpowiedź: "najprawdopodobniej dlatego, bo jest chujowy". Zwłaszcza, jeśli przed przyjściem do Wisły był przez rok bezrobotny.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1308175)
Niech więc raz Sarki wejdzie od początku na cały mecz i zmusi nas do przyznania, że jest kiepski.

Zasada jest prosta - to on ma udowodnić trenerowi na treningu że jest wystarczająco słaby, a nie kibicom podczas meczu. Stawiasz wszystko na głowie.
Mają grać najlepsi w danym momencie.

Quioto i Rioz też sprawiali wrażenie. Niektórzy do teraz wierzą w Sikorskiego. Tylko co z tego? Mamy się osłabiać tylko po to żeby ktoś sobie uświadomił, że nie pomylono się co do łamagi "X" w poprzednich kilku klubach?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1308176)
Nie wiem czy asiora ,ale można mu dać szanse gry od początku i to najlepiej w srodku pola . Co pokazał Sarki ? A co pokazał Garguła przez ostatnie dwa lata ?

Ja .......ę. Znowu z tymi szansami. Co to niby jest? Fundacja "Mam życzenie"?
Niech mnie też dadzą szansę! A co...

Ale widzę, że niektórzy nigdy się nie nauczą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1308169)
A ja liczę na niespodziankę i WIEM, że Legia straci punkty w dzisiejszym meczu, nawet liczę na mega nespodziankę :) Głupie nie? :D

Od czasu kiedy Legia zremisowała u siebie z Bełchatowem - raczej nie.

FraMat 13.04.2013 14:28

Niech więc raz Sarki wejdzie od początku na cały mecz i zmusi nas do przyznania, że jest kiepski.
Jak na razie, wtedy gdy wchodził na 10 minut sprawiał lepsze wrażenie niż większość emerytów i większość młodych zdolnych Wisły.

AS82 13.04.2013 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1308174)
A co takiego pokazał Sarki?
Pół roku temu domagaliście się Quioto, wcześniej mieli nas zbawić "młodzi Polacy", przed nimi Rioz miał wciąganąć ligę nosem. Zawsze "ten kto nie gra, ten jest dobry", bo jeszcze nie dostał okazji żeby zademonstrować na boisku dlaczego siedzi na ławce.

Każdy kolejny trener jest głupi, bo sadza jakiegoś "asiora" na ławce.

Nie wiem czy asiora ,ale można mu dać szanse gry od początku i to najlepiej w srodku pola . Co pokazał Sarki ? A co pokazał Garguła przez ostatnie dwa lata ?

piotrex007 13.04.2013 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1308175)
Niech więc raz Sarki wejdzie od początku na cały mecz i zmusi nas do przyznania, że jest kiepski.
Jak na razie, wtedy gdy wchodził na 10 minut sprawiał lepsze wrażenie niż większość emerytów i większość młodych zdolnych Wisły.

Dokładnie, jeśli jest dylemat między kimś słabym, a niewiadomą, jaką jest Sarki, to wybieram tego drugiego.

thechris 13.04.2013 15:04

Z przebiegu meczu pewnie Legia zasłuży 0:3. Ale pewnie skończy się na 1:2 czyli wszyscy happy. Legia będzie miała 3 pkt a Wisła "zachowa twarz", "nikłą" porażką. No i standardowo sędzia skrzywdzi Wisłę: albo da przeciw niej karnego z kapelusza albo nie podyktuje ewidentnej jedenastki dla Wisły.

Uran235 13.04.2013 16:45

Z jednej strony to, że gra Choto daje nam jakieś nadzieje na zdobycie bramki. Z drugiej strony to, że gra Choto wydatnie zwiększa szansę na kontuzję Boguskiego, który w tej chwili jest naszym napastnikiem pierwszego wyboru... W ogóle trzeba drżeć, żeby wszyscy zdrowi dograli ten mecz, bo ławka nie napawa optymizmem. Jak się tak zastanowić, to w sumie pierwszy skład też.

irekm19 13.04.2013 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308180)
No i standardowo sędzia skrzywdzi Wisłę: albo da przeciw niej karnego z kapelusza albo nie podyktuje ewidentnej jedenastki dla Wisły.

... albo naciągnie trochę linię końcową...

Wiślak709 13.04.2013 17:19

Ku*wa, po ch*j ten sedzia bramkowy? Przeciez pilka przy bramce dla legii minela calym obwodem linie bramką , ehhh

edit; kur.a juz dwa-zero ;/, Głowa zmylil Pareike ;/

IncognitoTSW 13.04.2013 17:22

Jarzębak - .... Ci na imię.

Uran235 13.04.2013 17:26

Liniowemu i zaliniowemu trzeba zabrać prawa jazdy, tak profilaktycznie. Tutaj to "tylko" sport, ale dziecka na pasach nie zauważą i będzie nieszczęście...

IncognitoTSW 13.04.2013 17:27

C H U J cii na imie, Jarzębak c h u j ci na imie.

Kamson 13.04.2013 17:32

Drukowany mistrz :) nas jak zwykle sędziowie robią w chuja prze ewidentnie.

JOSE 841 13.04.2013 17:33

Ciekawe kto po meczu z Legiom straci stołek i pożegna się z Wisłą Kulawik czy Legionista???

Kamson 13.04.2013 17:42

http://i.imgur.com/NEs5hVV.jpg

SĘDZIA ZGRED 13.04.2013 17:58

Cóż tu nic już nie pomoże , drużyna słaba, trener jeszcze słabszy a sędziowie to szkoda gadać...

mitmichael 13.04.2013 18:14

I znowu okazuje się, że sędziowie bramkowi kompletnie, ale to kompletnie nie radzą sobie z nowymi zadaniami. Sebastian Jarzębak nie zauważył, że Jędrzejczyk dośrodkowywał do Dwaliszwiliego zza linii, przez co sędzia Siejewicz NIEPRAWIDŁOWO uznał gola dla Legii. Ilu tych arbitrów potrzeba, by mecz został właściwie poprowadzony? Może warto by było jeszcze jakiegoś zawiesić nad bramką?

To jest nieprawdopodobne. Jak może sędzia stojący metr obok nie dostrzec, że piłka wyszła poza boisko? Skandal. Inaczej tego nazwać nie można. Ślepy boczny, ślepy liniowy. Chwaliliśmy Jarzębaka wielokrotnie, ale po dzisiejszym dniu (to on stoi za bramką) będzie musiał chyba z rok prowadzić mecze bez najmniejszego błędu, żebyśmy mu poświęcili chociaż jedno ciepłe słowo.

Bardzo dobrze na weszlo napisali. Klub powinien złozyc protest aby sedziowie bramkowi nie byli testowani w meczach Naszej druzyny bo tylko przeszkadzaja zamiast pomagac



I jeszcze z Przegladu Sportowego z relacji live:

Na powtórkach widać wyraźnie, że przy pierwszym golu dla Legii, Jędrzejczyk wygarnął piłkę spoza linii końcowej boiska. Na powtórkach widać jeszcze jedno – sędzia bramkowy – Jarzębak – stał 2 metry od akcji, patrzył się co robi obrońca Legii. Skandal. Po co na boisku jest 6 sędziów? Sami sobie przeszkadzają. Jarzębak – na co dzień arbiter ekstraklasy – po pierwsze powinien zostać odsunięty na jakiś czas od sędziowania, a po drugie nie powinien otrzymać 600 złotych, jakie podobno mu się należą za pełnienie funkcji sędziego bramkowego.

vaazon 13.04.2013 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1308149)
przy takich brakach w kadrze, występ sikorskiego jest jak najbardziej realny. W końcu się doczekamy i zobaczymy daniela na murawie!

Może strzeli brameczkę? :d

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1308168)
bardzo zabawne:pala:

a nie mówiłem? :d

Patryko 13.04.2013 19:02

2 katastrofalne błędy i 1 pomniejszy tego samego sędziego pozbawiają Wisłę 3 punktów (biorąc pod uwagę wysokie prawdopodobieństwo strzelenia karnego).
Za pierwszy błąd powinien zostać zdyskwalifikowany dożywotnio - on dosłownie stał na tej piłce.

Mam nadzieję że ten pan już żadnego meczu piłkarskiego nie będzie sędziował.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl