![]() |
Jakby nie patrzeć to Wiśle nie opłaca się nawet remisować, jak liczą na puchary:)
Oddacie mecz bez walki? |
Przy takich brakach w kadrze, występ Sikorskiego jest jak najbardziej realny. W końcu się doczekamy i zobaczymy Daniela na murawie!
Może strzeli brameczkę? :D |
Drużyna z brakami w obronie vs drużyna z brakami w ataku. Będzie śmiesznie.
Nie widzę w tym meczu ani dominacji Legii, ani słabej gry Wisły. Będzie kopanie się po czołach i albo nudny remis, albo jedna bramka która ustawi mecz ( Pozdrowienia dla Garguły ). W sumie jedynym ratunkiem by ten mecz jakoś wyglądał to szybko strzelona bramka przez jeden albo drugi zespół. |
Cytat:
Nie odczytałeś kontekstu. Wczesniej ktoś napisał Cytat:
Wiesz...sa tacy ludzie w Polsce, którym rodzice nie dają pieniążków i trzeba samemu utrzymać rodzinę. A dlaczego piszę? Bo na siłę mógłbym się z pracy zerwać (jakim kosztem?) ale nie będę tego robił dlatego, że Legia przyjeżdża.... Na meczu z Piastem mogłem być, byłem. I nie dla Piasta ale dla Wisły. Trzymajmy się priorytetów. "Nie spinam się" znaczy: dla mnie przyjazd Legii znaczy tyle samo, co przyjazd Piasta, A niestety są tacy, co na meczu Wisły zjawiają się wtedy gdy przyjeżdża Legia, czy Amica. No, ale miło, że ktoś na forum dba o morale moderatora. :haha: |
Cytat:
|
Ciekawe kto miałby tego gola strzelić ?
|
Wawrzyniak
... jednak obstawiam, że Sarki się pokaże z dobrej strony. A Patryk Małecki potrafi strzelić. |
Czarek Wilk z 30 metrów - kiedyś mu dobrze "zejdzie" piłka i będą stadiony świata :)
|
Z Burligą na prawej obronie, o matko, to będzie mecz.. :rotfl:
|
Cytat:
|
A ja liczę na niespodziankę i WIEM, że Legia straci punkty w dzisiejszym meczu, nawet liczę na mega nespodziankę :) Głupie nie? :D
|
Pewnie mag Kulawik wstawi do skladu Gargułe , a Sarki znów zacznie na ławce...
|
Cytat:
Pół roku temu domagaliście się Quioto, wcześniej mieli nas zbawić "młodzi Polacy", przed nimi Rioz miał wciąganąć ligę nosem. Zawsze "ten kto nie gra, ten jest dobry", bo jeszcze nie dostał okazji żeby zademonstrować na boisku dlaczego siedzi na ławce. Każdy kolejny trener jest głupi, bo sadza jakiegoś "asiora" na ławce. Na przyszłość jak będziecie się zastanawiać "dlaczego nie gra X" mam dla was gotową odpowiedź: "najprawdopodobniej dlatego, bo jest chujowy". Zwłaszcza, jeśli przed przyjściem do Wisły był przez rok bezrobotny. Cytat:
Mają grać najlepsi w danym momencie. Quioto i Rioz też sprawiali wrażenie. Niektórzy do teraz wierzą w Sikorskiego. Tylko co z tego? Mamy się osłabiać tylko po to żeby ktoś sobie uświadomił, że nie pomylono się co do łamagi "X" w poprzednich kilku klubach? Cytat:
Niech mnie też dadzą szansę! A co... Ale widzę, że niektórzy nigdy się nie nauczą. Cytat:
|
Niech więc raz Sarki wejdzie od początku na cały mecz i zmusi nas do przyznania, że jest kiepski.
Jak na razie, wtedy gdy wchodził na 10 minut sprawiał lepsze wrażenie niż większość emerytów i większość młodych zdolnych Wisły. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z przebiegu meczu pewnie Legia zasłuży 0:3. Ale pewnie skończy się na 1:2 czyli wszyscy happy. Legia będzie miała 3 pkt a Wisła "zachowa twarz", "nikłą" porażką. No i standardowo sędzia skrzywdzi Wisłę: albo da przeciw niej karnego z kapelusza albo nie podyktuje ewidentnej jedenastki dla Wisły.
|
Z jednej strony to, że gra Choto daje nam jakieś nadzieje na zdobycie bramki. Z drugiej strony to, że gra Choto wydatnie zwiększa szansę na kontuzję Boguskiego, który w tej chwili jest naszym napastnikiem pierwszego wyboru... W ogóle trzeba drżeć, żeby wszyscy zdrowi dograli ten mecz, bo ławka nie napawa optymizmem. Jak się tak zastanowić, to w sumie pierwszy skład też.
|
Cytat:
|
Ku*wa, po ch*j ten sedzia bramkowy? Przeciez pilka przy bramce dla legii minela calym obwodem linie bramką , ehhh
edit; kur.a juz dwa-zero ;/, Głowa zmylil Pareike ;/ |
Jarzębak - .... Ci na imię.
|
Liniowemu i zaliniowemu trzeba zabrać prawa jazdy, tak profilaktycznie. Tutaj to "tylko" sport, ale dziecka na pasach nie zauważą i będzie nieszczęście...
|
C H U J cii na imie, Jarzębak c h u j ci na imie.
|
Drukowany mistrz :) nas jak zwykle sędziowie robią w chuja prze ewidentnie.
|
Ciekawe kto po meczu z Legiom straci stołek i pożegna się z Wisłą Kulawik czy Legionista???
|
|
Cóż tu nic już nie pomoże , drużyna słaba, trener jeszcze słabszy a sędziowie to szkoda gadać...
|
I znowu okazuje się, że sędziowie bramkowi kompletnie, ale to kompletnie nie radzą sobie z nowymi zadaniami. Sebastian Jarzębak nie zauważył, że Jędrzejczyk dośrodkowywał do Dwaliszwiliego zza linii, przez co sędzia Siejewicz NIEPRAWIDŁOWO uznał gola dla Legii. Ilu tych arbitrów potrzeba, by mecz został właściwie poprowadzony? Może warto by było jeszcze jakiegoś zawiesić nad bramką?
To jest nieprawdopodobne. Jak może sędzia stojący metr obok nie dostrzec, że piłka wyszła poza boisko? Skandal. Inaczej tego nazwać nie można. Ślepy boczny, ślepy liniowy. Chwaliliśmy Jarzębaka wielokrotnie, ale po dzisiejszym dniu (to on stoi za bramką) będzie musiał chyba z rok prowadzić mecze bez najmniejszego błędu, żebyśmy mu poświęcili chociaż jedno ciepłe słowo. Bardzo dobrze na weszlo napisali. Klub powinien złozyc protest aby sedziowie bramkowi nie byli testowani w meczach Naszej druzyny bo tylko przeszkadzaja zamiast pomagac I jeszcze z Przegladu Sportowego z relacji live: Na powtórkach widać wyraźnie, że przy pierwszym golu dla Legii, Jędrzejczyk wygarnął piłkę spoza linii końcowej boiska. Na powtórkach widać jeszcze jedno – sędzia bramkowy – Jarzębak – stał 2 metry od akcji, patrzył się co robi obrońca Legii. Skandal. Po co na boisku jest 6 sędziów? Sami sobie przeszkadzają. Jarzębak – na co dzień arbiter ekstraklasy – po pierwsze powinien zostać odsunięty na jakiś czas od sędziowania, a po drugie nie powinien otrzymać 600 złotych, jakie podobno mu się należą za pełnienie funkcji sędziego bramkowego. |
Cytat:
Cytat:
|
2 katastrofalne błędy i 1 pomniejszy tego samego sędziego pozbawiają Wisłę 3 punktów (biorąc pod uwagę wysokie prawdopodobieństwo strzelenia karnego).
Za pierwszy błąd powinien zostać zdyskwalifikowany dożywotnio - on dosłownie stał na tej piłce. Mam nadzieję że ten pan już żadnego meczu piłkarskiego nie będzie sędziował. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl