![]() |
Cytat:
Rozumiem ogólne zakompleksienie narodu, bo jest się czego wstydzić, ale odrobina szacunku do samych siebie krzywdy wam nie zrobi. My nie gramy o jakieś eliminacje, tylko o jak najwyższe miejsce w lidze i o Puchar Polski. A to czy (właściwie - kiedy) dostaniemy łomot później to już zupełnie inna sprawa... Powtarzam jeszcze raz: Wisła jako polski zespół gra w tej chwili o trofea (właściwie - trofeum) w polskiej lidze. To jest wartość sama w sobie. |
Cytat:
PS. Amica jest cienka jak barszcz :) |
ej teraz dopiero zobaczyłem powtórke nieuznanej bramki Boguskiego,na stadionie nie dojrzałem, że to chłop z pogoni podawał. Tego ciula marciniaka z cała bandą powinni dyscyplinarnie wy.......ić, niech se potrenują sędziowanie w jakimś afrykańskim buszu
|
@UP
Choćby była to i tak nas wyprzedza o kilka długości w tym momencie. |
Chyba na jakiś innym meczu byłem.
Przeciwnik taki sobie to fakt. Ale nasza gra na tle tej z Bełchatowem czy prawie całego zeszłego roku nie była aż tak zła jak to wyżej gdzieniegdzie jest opisane. Oczywiście rozpatrując wszystko w kontekście tego, że teraz jesteśmy średniakiem a jeszcze trzy mecze temu nie widać było nic innego niż walka o utrzymanie. A także tego, że tej drużyny w tym składzie już za dwa i pół miesiąca nie będzie. Rozpatrywanie ich gry pod kątem pucharów (ewentualnych i wciąż mało prawdopodobnych) jest bez sensu. To jest drużyna na tu i teraz. Może to nie jest wyznacznik ale trzech piłkarzy w jedenastce kolejki. Jak na A-klasową kopanine całkiem nieżle. Ale z drugiej strony w antyjedenastce o miejsce spokojnie walczy dwóch naszych. Dobre zawody całego naszego bloku obronnego. Czepianie się Jaliensa to chyba tak z przyzwyczajenia, dziś całkiem dobry mecz. Najlepszy Głowa. Mały dotąd uparcie rajdował w II połowie lewą stroną aż w końcu mu sie udało. Napastnika na gwałt potrzebujemy. Sporo zagrań nie wychodziło, ale przynajmniej zaangażowanie było. |
Chaos i brak rozgrywającego jakim jest Garguła widoczne cały mecz.Mały i jego rajdy wysmienite.Decyzja o takim zakonczenia akcji przez Sobola godna kapitana -Boguski nigdy tak nie zrobi bo nie umie i umiec nie bedzie umiał nigdy.Głowa poprawny a Wilk tylko od wybijania jest dobry.Burliga,Chrapek idzcie juz do innej ligi - wezcie tez szklanego Czekaja.Sobol musi miec przedłuzony kontrak o pół roku przynajmniej - na puchary:)))
|
Wrocil Małecki i juz to jakos inaczej wyglada.Biega ,cos tam szarpnie do przodu,i juz widac ze cos sie dzieje.
On ozywil ten zespol i narazie to nasz najlepszy zawodnik. Dzis dobrze zagrala cala obrona ,widac ze juz rywale nie maja lekko i nimi nie kręca.Zrozumieli sie chlopcy :D Pogon slabiutka.slabsza niz Podbeskidzie ,nic nie grali.My jakos te akcie rozprowadzalsimy ,daleko do idealu ale przynajmniej juz mozna bylo to ogladac.Widac postep w grze. |
Hie, hie, hie - trzy dobre mecze Małeckiego i nagle wszyscy znowu go pokochali?
Szkoda że większość krzyż na drogę mu dawała gdy odchodził... A mówiłem wtedy, Wisły nie ma bez Małeckiego, no i nie było. Brawo Mały, ktoś to pociągnął w końcu! Bo skład na takie Pogonie, Polonie to my spokojnie mamy - brakowało ambicji, woli walki. Kogoś kto za mordy weźmie ten cały cyrk na czele z Bunozami, Sikorkami, Bogusiami, Burligami. |
Cytat:
No chyba że Cupiał znów nam zakupi stado profesjonalistów za ciężkie miliony. Akademia jak powstanie wyhoduje nam asiorów za 4-5 lat. Ogrywanie Chrapka i Czekaja w niższych ligach nie ma sensu ... oni już teraz niewiele odbiegają .... za pół rok będą OK. |
Boicie się Boguskiego. Co Warszawiaczku? :)
Na razie jest 10.... Celem wciąż mistrzostwo !!! |
Cytat:
Ale mówiąc obiektywnie, to Boguskiego bym się nie bał, nawet będąc kibicem KS Pipidów Dolny. Celem mistrzostwo? Bądźmy poważni i chociaż nie ośmieszajmy się w swoich wypowiedziach. Na ten sezon celem jest przegląd piłkarzy którzy nadawać się będą do budowania Wisły za pół roku. |
Cytat:
"Sobola", Pareiko? Kosowskiego?? Żadnej budowy nie będzie, bo Ci co wiszą na kontraktach będą wisieć nadal, a Bednarz nikogo niekulawego raczej nie ściągnie. |
nie mowie ze Pogon grala super, ale lepiej prowadzili gre od naszych, nie az tak chaotycznie jak my. W zasadzie dopiero od 2-0 dalo sie to jakos ogladac, ale wiadomo - Pogon juz odpuściła a my gralismy na lajcie. Ale zgodzicie sie ze mną w drugiej polowie chyba kazdy drżał o wynik bo śmierdziało golem dla portowców na kilometr.
Burliga i Chrapek - jeden wart drugiego. Chrapek wszedl w 83 minucie a zdolal s.......ic tyle Boguski przez caly mecz. Dlaczego Patryk jest tak tragicznie wolny ? Na Lecha jak sie wzniosa na wyzyny to moze wystarczy, na Legie absolutnie taka gra gwarantuje sromotny w....... |
Wiecie dlaczego byliśmy lepsi? Ponieważ w końcu dążyliśmy do strzelenia gola, a później do podwyższenia rezultatu. Dla mnie to wyglądało, jakby jakiś strajk się nagle skończył. Ja osobiście odnosiłem wrażenie, że mecz jest w miarę pod kontrolą. Jak się chce, to nawet sędzia nie jest w stanie przeszkodzić. Pochwały dla właściwego zachowania Genkova w polu karnym, nie jest w stanie zmącić fakt, że na powtórkach było widać jak nieczysto kopnął piłkę. Może to robić w taki sposób - byle wpadało. Brawo!
|
Gdyby ten Sarki jeszcze wypalił(Daj Boże!) to tak naprawdę będziemy mieli już cały skład. Jaliensa sie czepiac nie można on to chyba 5-6 raz gra na lewej obronie, szybkość żadna ale jakoś daję radę, porządna zapchajdziura.
|
Cytat:
Jak się Legia zagotuje to będą przegrywać sami ze sobą. Dlatego już teraz nas sędziowie kręcą, zresztą nie tylko nas, wszystkich grających przeciwko krawatom. To że Boguskiego byś się nie bał mówi wszystko. Cytat:
A co do wpi.... poczytaj sobie temat przed meczem z Polonią |
Cytat:
|
Cytat:
Druga sprawa - twierdzenie że we wczorajszym meczu widać było mistrza jest śmieszne. O mistrza walczymy chyba jedynie na plakatach. Nie mamy mocnego składu, zabagniliśmy jesienną rundę, nie mamy indywidualności czy gwiazd (poza Małeckim), nie robimy transferów. Realnie wczoraj grały dwie drużyny z dołu tabeli i jedna z nich wygrała - gospodarz. Żaden z nas kandydat na mistrza - na mistrza idzie Legia, Lech i zanim będzie można myśleć o przeskoczeniu tej dwójki wcześniej trzeba wyprzedzić taki Śląsk i Górnik. Przypomnę jeszcze że naszym priorytetem jest PP. Tak nawiasem mówiąc dobrze że punktujemy bo to daje spokój. |
Te puchary nie są tak bardzo nierealne, gdyby w meczu z Podbeskidziem nie przekręcono nas, nie dyktując ewidentnego karnego to do miejsca pucharowego mielibyśmy raptem 4 pkt. Gramy jak gramy ale ci wyzej nie lepsi, co widać po ich meczach. Dlatego trzeba grać swoje.
Cytat:
|
Być może masz racje... natomiast zauważ jeszcze prostą zależność - sędzia który trzyma gwizdek jest (awansem mówiąc) przyzwoity, boczny jest momentami ewidentnie ślepy a za bramką stoi zwyczajnie baran.
|
Cytat:
|
Sobol drugą młodość przeżywa, grał jak za najlepszych czasów 5-6 lat temu.
Burliga raczej powinien być wystawiany na lewej obronie, taki ofensywny defensor bardzo by sie przydał |
Burliga w obronie to tykająca bomba - i to większa chyba nawet od Czekaja. Przykład pierwszy z brzegu: początek wczorajszego meczu i bardzo groźna akcja po długim przerzucie Pogoni. On kryje na radar, ale niestety gubi też notorycznie pozycje przeciwnika. Może i jeden na jeden nie jest najgorszy, ale kompletnie nie potrafi się ustawiać w początkowej fazie akcji. Ogarnięty skrzydłowy będzie raz po raz wkręcał go w ziemię. Zresztą, gdy Burliga gra nominalnie na boku obrony, to bardzo rzadko włącza się do ataku. A jeśli już nawet to zrobi, to po stracie piłki truchta sobie pod własną bramkę, żeby się przesadnie nie przemęczać - licząc na któregoś z defensywnych pomocników. To nie jest dobry obrońca, naprawdę.
|
Jakiego, urwa, mistrza ?! Z kim wy zescie sie na łby pozamieniali? Ktokolwiek kto mówi o mistrzu nie jest w pełni sił umysłowych albo nie wie, że w naszej druzynie najlepsi sa: 36 latek w bramce, 34 latek w obronie, 36 latek w pomocy i 34 latek w szeroko rozumianym ataku, a z lawki wchodzi kolejny 36latek ;)
Ostatnie wyniki jak na tą zbieranię bardzi miernych pilkarzy sa i tak wiele, wiele ponad stan i szacun dla Tomka, ze jakos ciągnie ten wózek, bo niejeden patrząc na dysproporcję pomiędzy składem druzyny, a oczekiwaniami kibiców rzucilby ta robotę w kat już dawno. |
Moje zdanie jest takie, że każdy wynik na koniec sezonu powyżej 6 miejsca będzie dużym sukcesem.
|
A Liubija czy Saganowski to ile mają lat?
No i zawsze gra się o mistrzostwo zwłaszcza kiedy straty są do odrobienia. Przez taki pie...ony minimalizm w tamtym roku przegraliśmy wszystko. Oczywiście ktoś kto powie, że nie zdobycie mistrzostwa to porażka faktycznie może mieć coś z głową. Cytat:
Kto powiedział ze wczoraj było widać mistrza? Ja tylko stwierdzam oczywistość, że o tegoż mistrza powinniśmy walczyć i to nie zamiast pucharu. Wyobraź sobie że pozwalają wygrać i to i to. Z kim mamy przegrać? Wiadomo ze możemy z każdym, ale z nikim nie musimy. Do zdobycia jeszcze 33 punkty, a krawaty nawet z Bełchatowem u siebie wygrać nie potrafią więc również mogą przegrać z każdym. |
Na ta chiwle najwazniejsza jest skutecznosc 2-0 do przodu i to sie liczy !
|
Cytat:
Druga sprawa - rozumiem też iż sędzia pomylił Wilka z Sobolewskim pokazując mu 'czerwona kartkę' dlatego aby Legia miała lżej? Jakiej jakości jest nasz sędzia międzynarodowy który myli zawodników? |
Cytat:
Z drugiej strony - lepszy on niż kolejny wynalazek Bednarza z gatunku Frederiksena. |
Cytat:
A wszędzie jest jednakowo mierny. Mógłby się przydać co najwyżej na głęboką rezerwę, na wypadek gdyby podstawowy zawodnik i jego zmiennik się połamali. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl