![]() |
Żal mi Kulawika. Wygląda jakby miał się rozpłakać.
Czemu jest winien? Że objął te bandę sierot poprobierzowych? "Drużynę" zdemoralizowaną prze Bednarza. Ciot na boisku nie żal mi, bo i tak mają na to wywalone. |
Calkowity upadek...
Masz Panie Cupiał swoja Wisłe... |
Po zimie protest powinien być jak najbardziej aktualny. Przeciwko polityce klubu i samym piłkarzom. Chyba że część z nich odejdzie. Jeśli mogliśmy z nich kpić na ostatnim meczu przy R22 trzeba dalej dosadnie pokazywać im że nie są godni zakładania koszulki z Białą Gwiazdą
|
Cytat:
http://i.imgur.com/m3oQe.jpg |
Św.Mikołaju.
Zabierz proszę wszystkie prezenty które mi przyniosłeś i całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym. W zamian za to, zabierz wszystkich "piłkarzyków", sztab trenerski oraz Bednarza z mojego ukochanego klubu.Natychmiast!!! Dziękuję. |
' Panie Turek, kończ pan ten mecz' słychać w Lubinie...
GOOOL, wyczuli co się święci... |
Ciekawe, czy znajdzie się debil który napisze, że Wisła grała nieźle i miała pecha.
Powinno być 7:1. To by dobrze odzwierciedlało wydarzenia na boisku. Bednarz - wyp..., zabierz ze sobą ofiary losu które tu sprowadziłeś. |
La Furia.. a co Ty chcesz od trenera? On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni? |
Cytat:
Zburzyć, zaorać i postawić prawdziwe fundamenty. |
:rotfl::rotfl::rotfl:
Ale po co boiska treningowe Ale po co szkółka piłkarska Ale po co baza dla młodych i starych ... ... ... Jest zajebiście - Łysy mój ty idolu :lol: |
Jedne z lepszych zawodów jakie rozegrali do tej pory Frederiksen i Jovanovic...
|
Hitem jak na koniec komentator z C+ nazwał Łukasza Gargułe "biednym"
Wróblewski czy jak mu tam a jak Costa powalił Genkova w polu karnym z główki to "zawodnicy się zderzyli". |
Coście sk.urwysyny uczynili z tą drużyną?! :evil:
|
Bednarz won. Kulawik do ME. Lepiej oszczędzac w tym sezonie i później może coś sklecić dobrymi transferami byle bez udziału w tym Bednarza. Po sezonie będzie gadał że to on miał największy udział w tym że Wisła się utrzymała
|
Cytat:
Garguła na koniec mówi, że bramka na 4-0 ustawiła mecz. Hahahha:haha: |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety tą sytuację znów przewidziałem co do joty.Wszystko się zaczeło sypać od wy.......enia Maaskanta. To, że Liga Europy odbiję się czkawką tzw "klątwa pucharowa" zwłaszcza w kontekście bardzo wąskiej naszej pierwszej 11 była dziecinnie łątwa do przewidzenia.Lliga to priorytet gdy nie ma się szerokiej ławki. |
Cytat:
Po imieniu. |
Znakomite podsumowanie rocznej działalności łysego.
Znakomite podsumowanie kilkunastoletniej polityki Cupiała. Cytat:
|
Bednarz daj im podwyżke!
Apeluje po raz 3 zwolnić Bednarza i niech zabierze swoje zakupy fredka i sikora |
To już nawet nie cioty. To cioty do czwartej potęgi. Wcześniej napisałem, że powinni miec przygotowania na Syberii. Zmieniam zdanie - Syberia to dla nich zdecydowanie zbyt łagodne warunki.
edit: Nie wiecie, czy nasi kopacze wyjachali juz do Lubina ?? |
Cytat:
|
Nie ma niczego:
-brak boisk -brak bazy -brak młodzieży -brak trenera -brak pomysłu na funkcjonowanie -brak scoutingu -brak akademii -brak piłkarzy -brak ludzi kompetentnych w strukturach klubu Jest tyko Bednarz który powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do Krakowa. |
Serdecznie przepraszam, ale Pan Tomasz Kulawik cały czas twierdzi,ze "Buni" jest w świetnej formie, a Sikorski bardzo mocno trenuje i jest w optymalnej formie. Więc część winy spada tylko i wyłącznie na niego.
|
z Cupiałem jest nie możliwe postawić prawdziwe fundamenty gdyż on szybko zmienia zdanie, on co dwa lata zmienia koncepcja albo nawet częściej i to jest główny problem
a Bednarza to juz dawno nie powinno byc w klubie, nie rozumiem jak mozna bylo wpasc na pomysl zatrudnienia duetu Probierz and Bednarz, oni totalnie juz roz.......ili ta druzyne |
K**wa, co sie z tym klubem dzieje?
Obroncy sie zachowuja jak 4latki we mgle, zero krycia, pilki Za Plecy, napastnicy zaglebia robili ich jak chcieli, zero organizacji, a co najwazniejze - zero zaangazowania:evil: Wyj*bac te wszystkie gwiazdeczki zagramaniczne a na ich miejsce dac mlodych wychowankow , dla ktorych TEN KLUB "COS" ZNACZY. zostawic jedynia Sobola i Wilka bo tylko oni cvzuja przywiazanie do Wisły a reszta wek! Kulawik nie jest tu winny - pod pustego to i saloman nie naleje. tak wiec - Dac młodych, glodnych gry a gwiazdeczki co chca tylko kase doic wypieprzyc .... Musialem gdzies te swoje zale wyrzucic. Dzieki za uwage. pzdr |
Naszym klubem włada chyba Kononowicz bo na Reymonta nie ma już niczego!!!
|
Cytat:
Co do Wisły to wynik lepszy niż gra. Powinno być 5:1. Nie było faulu w 90 min ale był wcześniej na Genkovie i wtedy powinien być karny dla Wisły. Jedyny przyzwoity piłkarz do bramkarz co ciekawe przy takim wyniku. Nie wiem co się na weszlo uparli na Gargułę. Jak dla mnie to najlepszy piłkarz Wisły tej rundy. Najgorszy z piłkarzy to Melikson. Sabotażysta nr 1. Drugi najgorszy to Wilk. Nie liczę szrotu typu Jovanović czy Frederiksen. Dla mnie to nie są piłkarze. Może ping-pong, może krykiet... ale piłka nożna ich przerasta. Nie liczę też ambasadorów aka emerytów typu Głowacki i Sobolewski. Nie ma co się pastwić... a skoro się pchają na boisko to można im miejsca ustąpić tak jak się ustępuje starszym w tramwaju czy w autobusie. Dobry zwyczaj. Taki Szewczyk jeszcze zdąży się nagrać. |
Na wiosnę wywalić wszystkich od piłkarzy po zarząd!
|
Jestem ciekaw co oni robią na odprawach przedmeczowych o ile w ogóle coś takiego istnieje. Jak słyszę Kulawika na konferencji przed Górnikiem "Iwan, Mączyński i Kwiek podejdą do sobotniego meczu bardzo ambicjonalnie" czy Frederiksena "Szymon Pawłowski? Nie zwróciłem na niego uwagi" to zaczynam się zastanawiać.
Swoją drogą to trzeba mieć talent żeby znaleźć większego parodystę od Diaza i Paljicia. Wystarczyło tylko 5 miesięcy poszukiwań. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl