Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8929)

wolfy 08.12.2012 17:19

Żal mi Kulawika. Wygląda jakby miał się rozpłakać.
Czemu jest winien? Że objął te bandę sierot poprobierzowych? "Drużynę" zdemoralizowaną prze Bednarza.

Ciot na boisku nie żal mi, bo i tak mają na to wywalone.

63.5 Kg 08.12.2012 17:20

Calkowity upadek...

Masz Panie Cupiał swoja Wisłe...

Quorth 08.12.2012 17:22

Po zimie protest powinien być jak najbardziej aktualny. Przeciwko polityce klubu i samym piłkarzom. Chyba że część z nich odejdzie. Jeśli mogliśmy z nich kpić na ostatnim meczu przy R22 trzeba dalej dosadnie pokazywać im że nie są godni zakładania koszulki z Białą Gwiazdą

Watts 08.12.2012 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1290222)
Po zimie protest powinien być jak najbardziej aktualny. Przeciwko polityce klubu i samym piłkarzom.

Petardy i kalichlorek ważniejsze.

http://i.imgur.com/m3oQe.jpg

La Furia Dell' Est 08.12.2012 17:33

Św.Mikołaju.
Zabierz proszę wszystkie prezenty które mi przyniosłeś i całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym.
W zamian za to, zabierz wszystkich "piłkarzyków", sztab trenerski oraz Bednarza z mojego ukochanego klubu.Natychmiast!!!
Dziękuję.

Kordel 08.12.2012 17:35

' Panie Turek, kończ pan ten mecz' słychać w Lubinie...

GOOOL, wyczuli co się święci...

wolfy 08.12.2012 17:36

Ciekawe, czy znajdzie się debil który napisze, że Wisła grała nieźle i miała pecha.
Powinno być 7:1. To by dobrze odzwierciedlało wydarzenia na boisku.
Bednarz - wyp..., zabierz ze sobą ofiary losu które tu sprowadziłeś.

Kluvi 08.12.2012 17:36

La Furia.. a co Ty chcesz od trenera? On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni?

WISŁAZWE 08.12.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1290225)
Św.Mikołaju.
Zabierz proszę wszystkie prezenty które mi przyniosłeś i całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym.
W zamian za to, zabierz wszystkich "piłkarzyków", sztab trenerski oraz Bednarza z mojego ukochanego klubu.Natychmiast!!!
Dziękuję.





Zburzyć, zaorać i postawić prawdziwe fundamenty.

Kocur 08.12.2012 17:38

:rotfl::rotfl::rotfl:

Ale po co boiska treningowe
Ale po co szkółka piłkarska
Ale po co baza dla młodych i starych
...
...
...

Jest zajebiście - Łysy mój ty idolu :lol:

adam_09 08.12.2012 17:38

Jedne z lepszych zawodów jakie rozegrali do tej pory Frederiksen i Jovanovic...

Skipper 08.12.2012 17:39

Hitem jak na koniec komentator z C+ nazwał Łukasza Gargułe "biednym"

Wróblewski czy jak mu tam

a jak Costa powalił Genkova w polu karnym z główki to "zawodnicy się zderzyli".

wislacki 08.12.2012 17:40

Coście sk.urwysyny uczynili z tą drużyną?! :evil:

syryls 08.12.2012 17:40

Bednarz won. Kulawik do ME. Lepiej oszczędzac w tym sezonie i później może coś sklecić dobrymi transferami byle bez udziału w tym Bednarza. Po sezonie będzie gadał że to on miał największy udział w tym że Wisła się utrzymała

Mario Nh 08.12.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1290230)
:rotfl::rotfl::rotfl:

Ale po co boiska treningowe
Ale po co szkółka piłkarska
Ale po co baza dla młodych i starych
...
...
...

Jest zajebiście - Łysy mój ty idolu :lol:

Przecież się nie opłaca. :haha:

Garguła na koniec mówi, że bramka na 4-0 ustawiła mecz. Hahahha:haha:

CMSNero 08.12.2012 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1290225)
Św.Mikołaju.
Zabierz proszę wszystkie prezenty które mi przyniosłeś i całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym.
W zamian za to, zabierz wszystkich "piłkarzyków", sztab trenerski oraz Bednarza z mojego ukochanego klubu.Natychmiast!!!
Dziękuję.

a Sw.Mikolaj na to - byly zawodnik Chelsea podpisze umowe z Wisla - lekarstwo na kaleki , kolejny kaleka ktory nie ma klubu od 9 miesiecy

Pablo84 08.12.2012 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1290227)
Ciekawe, czy znajdzie się debil który napisze, że Wisłą grał nieźle i miała pecha.
Powinno być 7:1. To by dobrze odzwierciedlało wydarzenia na boisku.
Bednarz - wyp..., zabierz ze sobą ofiary losu które tu sprowadziłeś.

Tylko, czy on sam się zatrudnił w tym klubie?Ktoś przecież musiał wyjebać poprzednika/przełożonego.Maaskantowi do dzisiaj nie zapłaciliśmy calej kasy, ale stać nas było na paru 2 innych trenerów.
Niestety tą sytuację znów przewidziałem co do joty.Wszystko się zaczeło sypać od wy.......enia Maaskanta.
To, że Liga Europy odbiję się czkawką tzw "klątwa pucharowa" zwłaszcza w kontekście bardzo wąskiej naszej pierwszej 11 była dziecinnie łątwa do przewidzenia.Lliga to priorytet gdy nie ma się szerokiej ławki.

Skipper 08.12.2012 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1290233)
Coście sk.urwysyny uczynili z tą drużyną?! :evil:

Nie "oni", tylko Cupiał.

Po imieniu.

Elefant 08.12.2012 17:45

Znakomite podsumowanie rocznej działalności łysego.

Znakomite podsumowanie kilkunastoletniej polityki Cupiała.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1290229)
Zburzyć, zaorać i postawić prawdziwe fundamenty.


TymonPRO 08.12.2012 17:47

Bednarz daj im podwyżke!


Apeluje po raz 3 zwolnić Bednarza i niech zabierze swoje zakupy fredka i sikora

christof20 08.12.2012 17:47

To już nawet nie cioty. To cioty do czwartej potęgi. Wcześniej napisałem, że powinni miec przygotowania na Syberii. Zmieniam zdanie - Syberia to dla nich zdecydowanie zbyt łagodne warunki.

edit: Nie wiecie, czy nasi kopacze wyjachali juz do Lubina ??

Mario Nh 08.12.2012 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skipper (Post 1290240)
Nie "oni", tylko Cupiał.

Po imieniu.

Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.

Baala 08.12.2012 17:48

Nie ma niczego:
-brak boisk
-brak bazy
-brak młodzieży
-brak trenera
-brak pomysłu na funkcjonowanie
-brak scoutingu
-brak akademii
-brak piłkarzy
-brak ludzi kompetentnych w strukturach klubu

Jest tyko Bednarz który powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do Krakowa.

zim zum 08.12.2012 17:49

Serdecznie przepraszam, ale Pan Tomasz Kulawik cały czas twierdzi,ze "Buni" jest w świetnej formie, a Sikorski bardzo mocno trenuje i jest w optymalnej formie. Więc część winy spada tylko i wyłącznie na niego.

qchar90 08.12.2012 17:49

z Cupiałem jest nie możliwe postawić prawdziwe fundamenty gdyż on szybko zmienia zdanie, on co dwa lata zmienia koncepcja albo nawet częściej i to jest główny problem
a Bednarza to juz dawno nie powinno byc w klubie, nie rozumiem jak mozna bylo wpasc na pomysl zatrudnienia duetu Probierz and Bednarz, oni totalnie juz roz.......ili ta druzyne

Wiślak709 08.12.2012 17:50

K**wa, co sie z tym klubem dzieje?
Obroncy sie zachowuja jak 4latki we mgle, zero krycia, pilki Za Plecy, napastnicy zaglebia robili ich jak chcieli, zero organizacji, a co najwazniejze - zero zaangazowania:evil:
Wyj*bac te wszystkie gwiazdeczki zagramaniczne a na ich miejsce dac mlodych wychowankow , dla ktorych TEN KLUB "COS" ZNACZY. zostawic jedynia Sobola i Wilka bo tylko oni cvzuja przywiazanie do Wisły a reszta wek!
Kulawik nie jest tu winny - pod pustego to i saloman nie naleje.
tak wiec - Dac młodych, glodnych gry a gwiazdeczki co chca tylko kase doic wypieprzyc
.... Musialem gdzies te swoje zale wyrzucic. Dzieki za uwage.
pzdr

Daja`n 08.12.2012 17:51

Naszym klubem włada chyba Kononowicz bo na Reymonta nie ma już niczego!!!

thechris 08.12.2012 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baldur80 (Post 1290218)
Ja piernicze ogladam i nie moge uwierzyc co sie stalo z ta Wisla!!!
Ja wiem ze w polskiej ekstraklasie wszystko moze sie zdazyc ale nigdy przenigdy bym sie nie spodziewalbym takiej degradacji w 2 sezony. Nie zamierzam byc wredny ale trzeba zaczac budowe zespolu od poczatku bo Wisla i jej kibice napewno nie zasluzyli na takie dno.

Ty lepiej plinuj swojej L-ki na swoim podwórku. Bo póki co macie 2 młodych z czego jeden na bank odejdzie i emeryta z Serbii. A reszta to podobne dno i syf jak w każdym klubie w ekstraklasie. Z taką grą jak teraz to pierwszej rundy nie przejdzie w LM i nawet w LE nie zagracie. Zresztą jak mogliście przegrać MP w zeszłym sezonie to teraz też możecie.

Co do Wisły to wynik lepszy niż gra. Powinno być 5:1. Nie było faulu w 90 min ale był wcześniej na Genkovie i wtedy powinien być karny dla Wisły. Jedyny przyzwoity piłkarz do bramkarz co ciekawe przy takim wyniku.

Nie wiem co się na weszlo uparli na Gargułę. Jak dla mnie to najlepszy piłkarz Wisły tej rundy. Najgorszy z piłkarzy to Melikson. Sabotażysta nr 1. Drugi najgorszy to Wilk. Nie liczę szrotu typu Jovanović czy Frederiksen. Dla mnie to nie są piłkarze. Może ping-pong, może krykiet... ale piłka nożna ich przerasta. Nie liczę też ambasadorów aka emerytów typu Głowacki i Sobolewski. Nie ma co się pastwić... a skoro się pchają na boisko to można im miejsca ustąpić tak jak się ustępuje starszym w tramwaju czy w autobusie. Dobry zwyczaj. Taki Szewczyk jeszcze zdąży się nagrać.

Tobi1906 08.12.2012 17:53

Na wiosnę wywalić wszystkich od piłkarzy po zarząd!

piter116 08.12.2012 17:54

Jestem ciekaw co oni robią na odprawach przedmeczowych o ile w ogóle coś takiego istnieje. Jak słyszę Kulawika na konferencji przed Górnikiem "Iwan, Mączyński i Kwiek podejdą do sobotniego meczu bardzo ambicjonalnie" czy Frederiksena "Szymon Pawłowski? Nie zwróciłem na niego uwagi" to zaczynam się zastanawiać.

Swoją drogą to trzeba mieć talent żeby znaleźć większego parodystę od Diaza i Paljicia. Wystarczyło tylko 5 miesięcy poszukiwań.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl