Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 11 listopada, 17:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8905)

Baala 11.11.2012 10:32

Ty lepiej patrz na Bełchatów a nie na Legie...

KrzychooR 11.11.2012 12:13

Jak słyszę że gorzej już być nie może to mnie trochę śmiech ogarnia... Zobaczymy co się będzie działo jak w lipcu zostaniemy bez połowy kadry z młodymi "utalentowanymi" wychowankami "akademii" Wisły i nowymi transferami obecnego dyrektora...
A jeśli idzie o aktualną dyspozycje piłkarzy to niestety bardziej mnie martwi zerowe zgranie i kompletny brak pomysłów na akcje niż złe przygotowanie kondycyjne...

Karherop 11.11.2012 12:18

dobra , niektórych fantazja ponosi , więc kilka suchych faktów

zakładając ze ten sezon będzie równie przewrotny jak dwa ostatnie - czyli każdy wygrywa z każdym i do mistrzostwa wystarczy nawet i 56 punktów , nasze 11 punktów na tym etapie jeszcze można zamienić na końcowy sukces , tyle że ... czy możliwa jest seria zwycięstw ?

mamy jeszcze do zdobycia 60 punktów zaczynając od dzisiaj , czyli możemy mieć max 71 , z tym że były i sezony gdzie 57 punktów to było za mało by się załapać w "trójce ".

Niestety ale "ściganie " Legii jak to kolega wyżej napisał to w tej chwili misja wręcz niemożliwa . Ciężko mi sobie wyobrazić że w następnych 20 spotkaniach zaliczymy co najwyżej 4-5 spotkań w których stracimy punkty.

Zapewnijmy sobie pewne utrzymanie i później patrzmy w górę . Flota Świnoujście w I lidze w dalszym ciągu gra o "utrzymanie " wg jej trenera , więc presja na zawodnikach jest znikoma . My musimy się przyzwyczaić do tego że nie jesteśmy już wielką Wisłą której się boją rywale , a ligowym średniakiem z piękną historią i aktualnie mocno przepłacanymi piłkarzami w stosunku do jakości sportowej którą ( nie) prezentują.

legol 11.11.2012 12:33

Ludzie!!! Przestańcie!!! O czym wy mówicie? Jakie gonienie Legii? Po tej kolejce spadamy na 13 miejsce a Wy chcecie gonić lidera? Im wcześniej się ogarniecie tym mniejsze będzie zdziwienie że zakończymy ten sezon między 10 a 13 miejscem (miejmy nadzieję). Teraz ważne są dla nas 2 pierwsze kolejki na wiosnę które mogą nam zapewnić utrzymanie.
Jakby udało się jeszcze coś wygrać na jesieni to będzie dobry bonus. 15 punktów to musi być nasz cel na przerwę zimową.

silver03 11.11.2012 14:15

Powinniśmy już myśleć o el.LM.

arti 11.11.2012 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1285990)
dobra , niektórych fantazja ponosi , więc kilka suchych faktów

zakładając ze ten sezon będzie równie przewrotny jak dwa ostatnie - czyli każdy wygrywa z każdym i do mistrzostwa wystarczy nawet i 56 punktów , nasze 11 punktów na tym etapie jeszcze można zamienić na końcowy sukces , tyle że ... czy możliwa jest seria zwycięstw ?

mamy jeszcze do zdobycia 60 punktów zaczynając od dzisiaj , czyli możemy mieć max 71 , z tym że były i sezony gdzie 57 punktów to było za mało by się załapać w "trójce ".

Niestety ale "ściganie " Legii jak to kolega wyżej napisał to w tej chwili misja wręcz niemożliwa . Ciężko mi sobie wyobrazić że w następnych 20 spotkaniach zaliczymy co najwyżej 4-5 spotkań w których stracimy punkty.

Zapewnijmy sobie pewne utrzymanie i później patrzmy w górę . Flota Świnoujście w I lidze w dalszym ciągu gra o "utrzymanie " wg jej trenera , więc presja na zawodnikach jest znikoma . My musimy się przyzwyczaić do tego że nie jesteśmy już wielką Wisłą której się boją rywale , a ligowym średniakiem z piękną historią i aktualnie mocno przepłacanymi piłkarzami w stosunku do jakości sportowej którą ( nie) prezentują.

Ligowy średniak to na ten czas optymistycznie powiedziane. Dodam, że jak będzie wyrównana liga tzn. będzie duża liczba drużyn ze średnim dorobkiem punktowym, więc nasze nędzne osiągi typu 11pkt/10kolejek mogą nam na koniec dać rzeczywiście max 13 miejsce. Zwłaszcza, że jak odejdzie Melikson, a nie dojdzie za niego paru niezłych to wiosną będzie jeszcze ciężej o punkty. Będzie taktyka kopnij i biegnij (a z chęciami do biegania różnie bywa).

tofik 11.11.2012 16:40

Wyjazdy są koszmarem Wisły. Nic dziwnego, drużna jest słaba i nie radzi sobie pod presją. Spodziewam się ohydnego meczu.

mitmichael 11.11.2012 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1286025)
Wyjazdy są koszmarem Wisły. Nic dziwnego, drużna jest słaba i nie radzi sobie pod presją. Spodziewam się ohydnego meczu.

W meczu z Widzewem było całkiem odwrotnie - druga połowa była jaka była dlatego, ze Widzew wolał nastawic sie na faule niz na wyrownanie.

christof20 11.11.2012 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1286027)
W meczu z Widzewem było całkiem odwrotnie - druga połowa była jaka była dlatego, ze Widzew wolał nastawic sie na faule niz na wyrownanie.

Problem w tym, że Korona może cały mecz grać tak, jak Widzew grał w drugiej połowie.

cfa 11.11.2012 17:52

Odnośnie Garguły, nie wiem czy też to zauważyliście czy nie ale dzisiaj nie żuje gumy. Bynajmniej nie zauważyłem żeby to robił.

Grantar 11.11.2012 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1286030)
Odnośnie Garguły, nie wiem czy też to zauważyliście czy nie ale dzisiaj nie żuje gumy. Bynajmniej nie zauważyłem żeby to robił.

Dlatego tak ładnie dośrodkował ? :-)

cfa 11.11.2012 17:58

@Grantar
Nie jestem pewien w 100% ale na pewno coś się za tym kryje.

ciacho 11.11.2012 18:53

.......eni frajerzy

vabanq 11.11.2012 18:54

....a .......eni frajerzy, .... im wielki w dupe, ja .......e CO SIE Z TYMI CIPAMI dzieje w tym sezonie to ja nie mam pytan

silver03 11.11.2012 18:54

Kur.wa nie wierze.

djadam1 11.11.2012 18:55

Moim zdaniem, kolejny błąd Frederiksena. Nie dość, że słabo gra, to jeszcze kolejną bramkę Wiśle funduje.

stawski 11.11.2012 18:55

k...a nie wierze!!!!! c..py j..ane!!!! Do Krakowa na piechote!!!!!!!!!!

danpe_ 11.11.2012 18:56

Rzygać mi się chce, jak oglądam grę tych FRAJERÓW w ostatnich 10 minutach - plus doliczony czas.
K..a grają z przewagą na 9 zawodników i nie wychodzą ze swojego pola karnego dużymi momentami.
O, jeszcze gola stracili.
Żałuję, że nie można oddać karnetu na Wiśle, szkoda kasy na dojazdy na stadion żeby oglądać takie bezcharakterne łajzy.

Ciekawe, gdzie byli obrońcy przy stracie gola.
Przecież oni ten mecz powinni wygrać ze 3:0. Nie licząc spalonych, których nie było.

Nie miałbym pretensji, gdyby piłkarze Wisły zarabiali na poziomie piłkarzy drużyn z sąsiedztwa w tabeli. Ale to są jedni z najlepiej opłacanych piłkarzy w lidze!

ArturBarlinek 11.11.2012 18:56

nie wierze, nie wierze, to jakis zart chyba

grzesiek632 11.11.2012 18:56

Moim zdaniem to dziś Kulawik spier dolił ze zmianami.. przede wszystkim za późno je zrobił.
Najlepsi Chavez z Bunozą, Pareiko i Chrapek. Cała reszta to jeba ni pozoranci.

djadam1 11.11.2012 18:56

Chavez dzisiaj grał niezłą piłkę. Dobrze wiedzieć, że chociaż jest jeden zastępca w środku obrony. A reszta drużyna poza Chrapkiem.... no coment

MMTS 11.11.2012 18:57

no cóż, 3 strzały celne, oby tak dalej frajerzy, taktyki zero, zero zaangażowania, grać przez prawie cały mecz jednego więcej i nie mieć jaj. Sobol wchodzi i puszcza w swojej strefie po 15 minutach człapania Żewłakowa !!!!!
do wy...bania 99% składu

ChG 11.11.2012 18:57

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

gigant 11.11.2012 18:57

Tak kończą P I Z D Y.

arti 11.11.2012 18:57

Śmiechu warte jak zwykle w tym roku

Barti 11.11.2012 18:57

Meczu nie wygraliśmy dzięki beznadziejnym napastnikom których mamy w składzie. Bułgar musi odejść w zimie. Tyle w temacie.

Kamson 11.11.2012 18:58

frajerzy tysiąclecia :)

Heero 11.11.2012 18:58

Brawo ....a! Ja można, będąc drużyną zdecydowanie lepszą w pierwszej połowie, prowadząc 1:0 i mając przewagę nie przycisnąć od razu po przerwie i dobić przeciwnika, który nie ma żadnych argumentów w ofensywie?!

Savik 11.11.2012 18:58

Ja p.....e co za zmiany???
Sobolewski - ani jednego udanego zagrania - same straty.....
Szewczyk - zamiast uspokojenia - dwa idiotyczne faule i oslabiene zespołu....
Dno....

PabloTS 11.11.2012 18:58

Nie ma innego określenia jak FRAJERZY hańbiący nasz KLUB....na następnym meczu kumaci powinni dac im znac o tym kim są.....kużwa ja .......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl