![]() |
Ty lepiej patrz na Bełchatów a nie na Legie...
|
Jak słyszę że gorzej już być nie może to mnie trochę śmiech ogarnia... Zobaczymy co się będzie działo jak w lipcu zostaniemy bez połowy kadry z młodymi "utalentowanymi" wychowankami "akademii" Wisły i nowymi transferami obecnego dyrektora...
A jeśli idzie o aktualną dyspozycje piłkarzy to niestety bardziej mnie martwi zerowe zgranie i kompletny brak pomysłów na akcje niż złe przygotowanie kondycyjne... |
dobra , niektórych fantazja ponosi , więc kilka suchych faktów
zakładając ze ten sezon będzie równie przewrotny jak dwa ostatnie - czyli każdy wygrywa z każdym i do mistrzostwa wystarczy nawet i 56 punktów , nasze 11 punktów na tym etapie jeszcze można zamienić na końcowy sukces , tyle że ... czy możliwa jest seria zwycięstw ? mamy jeszcze do zdobycia 60 punktów zaczynając od dzisiaj , czyli możemy mieć max 71 , z tym że były i sezony gdzie 57 punktów to było za mało by się załapać w "trójce ". Niestety ale "ściganie " Legii jak to kolega wyżej napisał to w tej chwili misja wręcz niemożliwa . Ciężko mi sobie wyobrazić że w następnych 20 spotkaniach zaliczymy co najwyżej 4-5 spotkań w których stracimy punkty. Zapewnijmy sobie pewne utrzymanie i później patrzmy w górę . Flota Świnoujście w I lidze w dalszym ciągu gra o "utrzymanie " wg jej trenera , więc presja na zawodnikach jest znikoma . My musimy się przyzwyczaić do tego że nie jesteśmy już wielką Wisłą której się boją rywale , a ligowym średniakiem z piękną historią i aktualnie mocno przepłacanymi piłkarzami w stosunku do jakości sportowej którą ( nie) prezentują. |
Ludzie!!! Przestańcie!!! O czym wy mówicie? Jakie gonienie Legii? Po tej kolejce spadamy na 13 miejsce a Wy chcecie gonić lidera? Im wcześniej się ogarniecie tym mniejsze będzie zdziwienie że zakończymy ten sezon między 10 a 13 miejscem (miejmy nadzieję). Teraz ważne są dla nas 2 pierwsze kolejki na wiosnę które mogą nam zapewnić utrzymanie.
Jakby udało się jeszcze coś wygrać na jesieni to będzie dobry bonus. 15 punktów to musi być nasz cel na przerwę zimową. |
Powinniśmy już myśleć o el.LM.
|
Cytat:
|
Wyjazdy są koszmarem Wisły. Nic dziwnego, drużna jest słaba i nie radzi sobie pod presją. Spodziewam się ohydnego meczu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Odnośnie Garguły, nie wiem czy też to zauważyliście czy nie ale dzisiaj nie żuje gumy. Bynajmniej nie zauważyłem żeby to robił.
|
Cytat:
|
@Grantar
Nie jestem pewien w 100% ale na pewno coś się za tym kryje. |
.......eni frajerzy
|
....a .......eni frajerzy, .... im wielki w dupe, ja .......e CO SIE Z TYMI CIPAMI dzieje w tym sezonie to ja nie mam pytan
|
Kur.wa nie wierze.
|
Moim zdaniem, kolejny błąd Frederiksena. Nie dość, że słabo gra, to jeszcze kolejną bramkę Wiśle funduje.
|
k...a nie wierze!!!!! c..py j..ane!!!! Do Krakowa na piechote!!!!!!!!!!
|
Rzygać mi się chce, jak oglądam grę tych FRAJERÓW w ostatnich 10 minutach - plus doliczony czas.
K..a grają z przewagą na 9 zawodników i nie wychodzą ze swojego pola karnego dużymi momentami. O, jeszcze gola stracili. Żałuję, że nie można oddać karnetu na Wiśle, szkoda kasy na dojazdy na stadion żeby oglądać takie bezcharakterne łajzy. Ciekawe, gdzie byli obrońcy przy stracie gola. Przecież oni ten mecz powinni wygrać ze 3:0. Nie licząc spalonych, których nie było. Nie miałbym pretensji, gdyby piłkarze Wisły zarabiali na poziomie piłkarzy drużyn z sąsiedztwa w tabeli. Ale to są jedni z najlepiej opłacanych piłkarzy w lidze! |
nie wierze, nie wierze, to jakis zart chyba
|
Moim zdaniem to dziś Kulawik spier dolił ze zmianami.. przede wszystkim za późno je zrobił.
Najlepsi Chavez z Bunozą, Pareiko i Chrapek. Cała reszta to jeba ni pozoranci. |
Chavez dzisiaj grał niezłą piłkę. Dobrze wiedzieć, że chociaż jest jeden zastępca w środku obrony. A reszta drużyna poza Chrapkiem.... no coment
|
no cóż, 3 strzały celne, oby tak dalej frajerzy, taktyki zero, zero zaangażowania, grać przez prawie cały mecz jednego więcej i nie mieć jaj. Sobol wchodzi i puszcza w swojej strefie po 15 minutach człapania Żewłakowa !!!!!
do wy...bania 99% składu |
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
|
Tak kończą P I Z D Y.
|
Śmiechu warte jak zwykle w tym roku
|
Meczu nie wygraliśmy dzięki beznadziejnym napastnikom których mamy w składzie. Bułgar musi odejść w zimie. Tyle w temacie.
|
frajerzy tysiąclecia :)
|
Brawo ....a! Ja można, będąc drużyną zdecydowanie lepszą w pierwszej połowie, prowadząc 1:0 i mając przewagę nie przycisnąć od razu po przerwie i dobić przeciwnika, który nie ma żadnych argumentów w ofensywie?!
|
Ja p.....e co za zmiany???
Sobolewski - ani jednego udanego zagrania - same straty..... Szewczyk - zamiast uspokojenia - dwa idiotyczne faule i oslabiene zespołu.... Dno.... |
Nie ma innego określenia jak FRAJERZY hańbiący nasz KLUB....na następnym meczu kumaci powinni dac im znac o tym kim są.....kużwa ja .......
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl