Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, piątek 2 listopada, 20:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8899)

comek 02.11.2012 18:37

ja też z Rabki, ale mamy komplet w aucie, wybacz, ale chyba nadal jeżdżą busy SZWAGROPOL do zakopanego, więc możecie się załapać. Do usłyszenia na R22!

sanderuss 02.11.2012 19:53

balowac cala noc, zlapac powrotny rano.

BiałaGwiazda 02.11.2012 21:38

Fredriksen powinien miec pseudonim Ferdek Kiepski

thechris 02.11.2012 21:39

No cóż, po jednej sytuacji ale to Lech strzelił. To odróżnia drużynę z 4. miejsca od tej z 12. miejsca i potwierdza się, że nie ma tu przypadku.

Najsłabsi we Wiśle to Iliev i Melikson* a najlepsi póki co to Garguła i Boguski. Wilk dał fajną piłkę Meliksonowi i potem dał się przepchnąć jakiemuś małemu no-name'owi jakby to był LeBron James... ale może lepiej tak niż czerwona i karny...

* - Duńczyk jest poza wszelką konkurencją więc nie ma sensu o nim wspominać. Po prostu biorę pod uwagę grę "aktorów" wydarzenia natomiast nie ma sensu zawracać sobie głowę z oceną gry statystów.

matysiuk 02.11.2012 21:57

Hmmm fajnie jest na trybunach, dostaniemy niezłą kare za to :P

bebeto 02.11.2012 22:14

Jak długo Cupiał każe nam jeszcze patrzeć na tą żenadę.......

syryls 02.11.2012 22:43

Byliśmy drużyną o klasę lepszym od Amici, brakło skuteczności...

Witoldon 02.11.2012 22:43

Z pustego i Salomon nie naleje, Bunoza zdecydowanie nie zasługuje na grę z takim motłochem.

tofik 02.11.2012 22:44

Ładne prostopadłe podanie Frederiksena do Drewniaka i bramka. A później to już standardowe męczarnie i pokaz bezradności i braku umiejętności z obydwu stron.

Heero 02.11.2012 22:44

Przegraliśmy z Amicą Wronki. Dziękuję, dobranoc.

Mimo szacunku, jakim darzę ludzi z C, rzucanie serpentynami, gdy na bramce stoi Siergei, to totalny idiotyzm. Nie można było rzucać w tego pajaca z Wronek?

mitmichael 02.11.2012 22:44

W tym momencie sezon moze uratowac tylko Puchar Polski.

iiYama 02.11.2012 22:45

Nie ma się co pastwić, jaki był mecz każdy widział.

Zaangażowaniem, wybieganiem i determinacją biliśmy kuchenki na głowę. Brakuje niestety wciąż piłkarskiej jakości by wybiegane kilometry zamienić na bramki i punkty.

Porażka niezasłużona.

thechris 02.11.2012 22:45

Cóż, na drwali z Widzewa wystarczyło ale jak dziś trzeba było coś pograć przy grającym w piłkę w nie w MMA rywalu to już był problem. Wielki problem... Dwie sytuacje w 98 minut... Jeszcze ze 100 minut i może byśmy przy tej grze coś wcisnęli. Pareiko również trzyma formę... bez względu jak, czy w niego czy w krótki to wszystko w sieci. Liczyłem na nudne granie na 0:0 a skończyło się na nudnym graniu na 0:1. Ostatnie 7-8 minut to wywieszenie białej flagi, brak umiejętności, brak wiary. Tak się nie da zdobywać punktów.

Samuelson 02.11.2012 22:48

@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.

ArturBarlinek 02.11.2012 22:48

ech... po prostu brak słów...
ależ jestem wściekły!
co to ma być?! :(

leyzer87 02.11.2012 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Samuelson (Post 1284794)
@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.

Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Obydwie połowy były niezłe(druga lepsza), ale zapierdalania i ofiarności nie można chłopakom odmówić. Mimo ewidentnego błędu Fredriksen w drugiej połówce w ofensywie na plus. Dobrze Wilk i Czekaj. Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra.

bebeto 02.11.2012 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Samuelson (Post 1284794)
@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.

Z takim dziadostwem to awansem do 2 ligi powinniśmy spadać . Po co do 1? Żeby dostać trójkę od Termalicy....

christof20 02.11.2012 22:55

Do przerwy - dno. Graliśmy padakę, w czym przodował Frederiksen. Stracona bramka to w 90% jego "zasługa". Pozostałe 10% na spółkę dla Meliksona i Garguły, którzy w idiotyczny sposób stracili piłkę, przy rozgrywaniu rzutu rożnego.
Po przerwie grali już trochę lepiej; nawet Frederiksen.
Generalnie, jak dla mnie, na plus - Bunoza i Jaliens. Pozostali przeciętnie,lub niewiele lepiej.
Lech oddał w calym meczu dwa celne strzały - i wygrał. Naprawdę - nie urwać w tym meczu chociażby punktu było wielką sztuką, bo Lech był dzisiaj po prostu cienki.

bebeto 02.11.2012 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1284796)
Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Obydwie połowy były niezłe(druga lepsza), ale zapierdalania i ofiarności nie można chłopakom odmówić. Mimo ewidentnego błędu Fredriksen w drugiej połówce w ofensywie na plus. Dobrze Wilk i Czekaj. Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra.

A co mamy w tej chwili ??????? Litości... co za głupoty...

majomajo 02.11.2012 22:56

Ten mecz przegraliśmy praktycznie sami ze sobą, amica nic nie pokazała, ale włożyła w ten mecz trochę taktyki i to na nas wystarczyło.. tym bardziej frajerska przegrana, że oddali 2 celne strzały na bramkę.

Baala 02.11.2012 22:59

Obstawiałem 0-0 i tak by się skończyło gdyby nie asysta Frederiksena (w rzeczywistaści to była asysta Bunozy, ale to Duna trzeba karcić)

Nasza gra w ataku to chaos totalny czyli wrzucanie piłki z każdej pozycji na afere, a nóż-widelec sie uda. Zresztą najlepszym naszym zawodnikiem był Jaliens a to mówi wszystko...

Nienajgorzej też Boguski z tym że z nim jest taki problem, że jest słaby fizycznie jak na piłkarza (można być niskim ale na nogach trzeba mocno sie trzymać) Boguski natomiast wie że jest słaby fizycznie i boi sie podejmować jakąkolwiek walkę, z tym że z ofensywnych i tak się wyróżniał.

Fatalny Frederiksen w pierwszej połowie grał jak amator.
Sobolewski właściwie nie wiadomo po co wybiegał bo nie przydatny ni to w tyłach ni z przodu.
Głowacki to ambasador, to że dostał kontuzji nie chroni go przed zjebką, wyprzedzany przez każdego w tej lidze, kontuzja na własne życzenie za brak umiejętności.
Iliev powtarzam od roku, największy niewypał transferowy ostatnich lat.
Melikson z Gargułą przez cały mecz ma się wrażenie że oni są przekonani o swojej zajebistości, mimo że nic nie grają.

ps Jak się spojrzy na zawodników Lecha to połowa kadry to jakaś młodzieżowka...

leyzer87 02.11.2012 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1284799)
A co mamy w tej chwili ??????? Litości... co za głupoty...

Miło wiedzieć, że niektórzy potrafią trzymać jakże wysoką kulturę prowadzenia dyskusji pana Niesiołowskiego. Miłej nocy życzę!

kris10 02.11.2012 23:01

"Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra."

Jaliens dostal 3 zoltko w tym sezonie wiec z Koroną wystapi.

Arked 02.11.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1284798)
Lech oddał w calym meczu dwa celne strzały - i wygrał. Naprawdę - nie urwać w tym meczu chociażby punktu było wielką sztuką, bo Lech był dzisiaj po prostu cienki.

Strata przypadkowej bramki może się zdarzyć. Ale jak się strzela gole raz na ruski rok zazwyczaj oznacza to porażkę.

bebeto 02.11.2012 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1284802)
Miło wiedzieć, że niektórzy potrafią trzymać jakże wysoką kulturę prowadzenia dyskusji pana Niesiołowskiego. Miłej nocy życzę!

Kolego... dobrze że Pan Niesiołowski nie grał dzisiaj z nimi bo by nam hat-tricka ustrzelił...
(...po co ten foch...:D)

RAFi89 02.11.2012 23:28

Poprzedni sezon 30 spotkań 29 bramek, obecnie 10 spotkań 8 bramek. Z ostatnich 40 spotkań aż 19 kończyliśmy z zerowym dorobkiem zdobytych bramek (liczone z pamięci), to jest dramat.

leyzer87 02.11.2012 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kris10 (Post 1284803)
"Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra."

Jaliens dostal 3 zoltko w tym sezonie wiec z Koroną wystapi.

Mea culpa, coś mi się popyrtało.

bonawentura 02.11.2012 23:30

Ostatni raz zagrał Duńczyk i Garguła. Wolę Żemło i Chrapka i wolę przegrywać niż przegrywać z tymi dwoma.

Barti 02.11.2012 23:32

Scenariusz meczu do złudzenia przypominał te z końcówki jesieni za Maaskanta, i wiosnę za Moskala. Nieudolne próby gry w tzw. krakowską piłkę zostały ukarane bramką. Nie liczę kartek Czekajowi, ale mam nadzieję że nie zagra w następnym meczu, i bardzo dobrze się stanie. Jego dwie koszmarne straty mogły skończyć się bramkami. Lech potwornie słaby - sytuacje można policzyć na palcach jednej ręki (może w TV było ich widać nieco więcej - na żywo DNO) Ale nic to, na pewno zaraz się tacy tutaj objawią co widzą światełko w tunelu i rękę Kulawika ;). Jak ktoś już kiedyś słusznie zauważył, z tymi graczami i w tej formie to i Mourinho nie poradzi. Oprawa meczu na duży plus... Tyle...

P.S.
Naturalnie skoro napisałem o M.C. muszę oddać sprawiedliwość, że Frederiksen grał o wiele gorzej. Michał w tym meczu miał więcej szczęścia...

Coglin 02.11.2012 23:42

Fredriksen zawalil przy bramce to fakt.
ale jak dla mnie to najwieksza wine ponosza Melikson z Gargula i ich nieudolne rozgrywanie rogu.
juz nie pierwszy raz konczy sie to strata. dzisiaj doszla jeszcze do straty bramka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl