Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, sobota 20 października, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8885)

WISŁAZWE 18.10.2012 19:55

Spotkanie 8 kolejki pomiędzy Wisłą Kraków a Jagiellonią poprowadzi sędzia z Warszawy Marcin Borski. W tym sezonie będzie to jego pierwsze sędziowanie Wiśle a trzecie Jagiellonii ( zremisowany mecz z Górnikiem Zabrze 1:1 i porażka z Lechią Gdańsk 0:2)

Do meczu coraz mniej czasu, ze zgrupowań wrócili już wszyscy kadrowicze. Najwcześniej w Krakowie zameldował się Sergiej Pareiko, który indywidualnie trenował już w środę. Dziś z zespołem trenowali pozostali kadrowicze - Maor Melikson oraz Osman Chavez.

Trener Kulawik nadal nie może korzystać z usług przechodzącego rehabilitację - Łukasza Burligi.

riv 18.10.2012 21:14

Chryste Panie - znowu Borski...Boże ześlij nam farta niech ten dyletant przekręci Jagę a nie nas!

Wojtas 18.10.2012 23:07

K****a znowu Borski

posmiewisko wszytskich ,najgorszy sedzia ktory daje soba pomiatac na boisku,i ma mocne plecy PZPN

kto dobiera tych sedziow

Charlie 19.10.2012 10:39

Jakby był Małek, albo Siejewicz to też byście narzekali.

Ciekawostka: w poprzednim sezonie wygraliśmy wszystkie mecze, w których sędziował nam Borski, a było ich pięć (trzy ligowe+ 2 PP).

arti 19.10.2012 11:17

c..j z Borskim.
mam nadzieję, że towarzystwo (czyli nasi piłkarze) się ogarnie i zechce podciągnąć Wisłę w rejony środka tabeli, a ten mecz będzie pierwszym krokiem do tego.

mitmichael 19.10.2012 15:28

Wszystko juz zostało powiedziane - no comment. Kolejny raz daja do zrozumienia, ze fryzjer nadal działa.

syryls 19.10.2012 15:39

Mam w dupie sędziego, jak drużyna jest lepsza od rywala to wygrywa 2-3 bramkami. Sędzia może pomóc drużynie przeciwnej ale nie aż tak.

Proud 19.10.2012 16:09

5 ostatnich spotkań Wisły sędziowanych przez Borskiego zakończyło się naszym zwycięstwem...

ToTylkoJa 19.10.2012 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1282640)
Wszystko juz zostało powiedziane - no comment. Kolejny raz daja do zrozumienia, ze fryzjer nadal działa.


Czyli że działa na korzyść Wisły? Czepiać się sędziego, że może wypaczyć wyniku meczu, mimo tego że 5 ostatnich spotkań to zwycięstwa...Wisły, gdy sędziował Borski. Logiczne.

Zwitter 19.10.2012 17:46

To forum już od dawna nie jest normalne, same narzekania więc lament, że sędziuje Borski mnie nie dziwi. Zresztą kto by nie sędziował to zawsze będzie płacz więc...

Jak dla mnie to może każdy może sędziować, obojętne mi to. Zacznijmy strzelać bramki a będziemy wygrywać, bo właśnie to strzelanie od ponad roku jest u nas poważnym problemem.

K4millo 19.10.2012 21:49

A kto jak nie Borski w ostatnim meczu Pucharu Polski z Ruchem w tamtym sezonie najpierw pouczył bramkarza Ruchu Perdijicia aby nie wychodził poza linię bramkową, po czym nie powtórzył karnego gdy ten obronił strzał będąc na 3 metrze. Nie wierzę że on, ani jego liniowy Listkiewicz tego nie widzieli bo przy poprzednich strzałach też tak robił. Po prostu czekali do skutku jak obroni.

WISŁAZWE 20.10.2012 06:45

Meczowa "osiemnastka" na mecz z Jagiellonią Białystok:

BRAMKARZE: Pareiko, Miśkiewicz

OBROŃCY: Głowacki, Bunoza, Jaliens, Czekaj, Frederiksen, Jovanović.

POMOCNICY: Garguła, Wilk, Iliev, Melikson, Chrapek, Uryga, Szewczyk

NAPASTNICY: Genkov, Boguski, Sikorski.

Dariook 20.10.2012 06:52

Jak Borski to zajebiście! Genkov powinien wywalczyć w meczu z Jagiellonią...11.

felipe 20.10.2012 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1282658)
Czyli że działa na korzyść Wisły? Czepiać się sędziego, że może wypaczyć wyniku meczu, mimo tego że 5 ostatnich spotkań to zwycięstwa...Wisły, gdy sędziował Borski. Logiczne.

Niektórzy swego stopnia IQ nie oszukają :) Nie śmiejmy się.

Pauwe 20.10.2012 09:47

Prawda jest taka : ten mecz można wygrać , przegrać lub zremisować .

I żadne z powyższych rozstrzygnięć mnie niestety nie zdziwi:/

Karherop 20.10.2012 11:15

Pewnie wygramy , a narzekania na grę będą większe , niżeli byśmy przegrali w dobrym stylu . Takie mam przeczucie.

przydało by się zagrać na 0 z tyłu i strzelić z 3 bramki . Typuje Hat trick Sikorskiego :P

wolfy 20.10.2012 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1282734)
Niektórzy swego stopnia IQ nie uszakają :)

Ty na szczęście nawet nie próbujesz.

Co do Borskiego: jeśli zagramy tak jak w ostatnich meczach, to żaden sędzia nie będzie w stanie nam przeszkodzić - i tak przegramy. Nie wiem, co to w ogóle za problem? Gramy jak ostatnie sieroty, nie stwarzamy sytuacji, cała nasza gra ofensywna to błagalne patrzenie w stronę Meliksona.

Proponuję nie szukać na siłę problemów gdzie ich nie ma.

Jagiellonia gra lepiej niż to wynika z ich pozycji w tabeli, tak więc nasi będą musieli naprawdę się postarać. Przydałoby się coś wybrać, ale nad remisem też nie będę rozpaczał.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1282746)
Pewnie wygramy , a narzekania na grę będą większe , niżeli byśmy przegrali w dobrym stylu . Takie mam przeczucie.

Komuś, kto sprawdza wynik w telegazecie nie robi to różnicy, ale zważ, że są ludzie którzy to coś oglądają. Dwa razy po czterdzieści minut napierdalania się po czołach, z krótką - piętnastominutową - przerwą na dojście do siebie.
Da się to oglądać? IMHO na trzeźwo nie bardzo.

Nie widzę nic dziwnego w tym, że skoro drużyna gra o wiele gorzej niż w najgorszych meczach za Maaskanta i Moskala, to ludzie bardziej narzekają. Wydaje mi się to wręcz logiczne, że im większa wujnia na boisku, tym kibice są bardziej załamani. Zwłaszcza tacy, którzy zapłacili za bilet/karnet i obejrzeli coś takiego "na żywca". Często bez znieczulenia.
Fakt, że przy takiej grze mamy tak dobrą (to nie żart) frekwencję powinien dawać do myślenia.

thechris 20.10.2012 14:53

My tu gadu gadu a Bełchatów się zbliżył do Wisły na 3 pkt... Jak dzisiaj nie będzie kompletu punktów to się zrobi straszno...

qqq_b 20.10.2012 15:13

Spokojnie. 2 tygodnie przerwy zrobiło swoje. Wygramy 3:0.

ArturBarlinek 20.10.2012 15:16

2 mecze, 6 puntków? na to liczę

thechris 20.10.2012 17:49

Gramy tak samo słabo jak zawsze. Jagiellonia równie słaba. Nie przypadkowo obie drużyny zajmują miejsca w dole tabeli.

Najsłabszy na boisku Iliev. Robią go jak 3-latka.

Uran235 20.10.2012 17:51

....a mać!!! Co ja pacze?! Przepraszam, ale jak pomyślę, że będę musiał to jeszcze raz dokładnie obejrzeć, to mi się żyć odechciewa. Niech to się już teraz skończy, niech nie wychodzą na drugą połowę - chociaż na czasie zaoszczędzę, bo ten mecz jest tak beznadziejny, że mi nawet nerwów nie szarga...

Zwitter 20.10.2012 18:00

Czy ja oglądam ten sam mecz? Bo jak dla mnie to gramy fajnie, tylko oczywiście nic z tego nie wychodzi. Ale nie ma porównania to z grą za Probierza.

silver03 20.10.2012 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1282788)
Czy ja oglądam ten sam mecz? Bo jak dla mnie to gramy fajnie, tylko oczywiście nic z tego nie wychodzi. Ale nie ma porównania to z grą za Probierza.

Mam dokładnie identyczne zdanie. I Sikor nawet coś tam gra jak na siebie.

ddii 20.10.2012 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1282785)
Gramy tak samo słabo jak zawsze. Jagiellonia równie słaba. Nie przypadkowo obie drużyny zajmują miejsca w dole tabeli.

Najsłabszy na boisku Iliev. Robią go jak 3-latka.

Odpuść sobie człowieku tego Ilieva ,bo pier.... smuty tylko. Jest kilku słabszych

mitmichael 20.10.2012 18:50

I koniec meczu, gra dobra jak nigdy jezeli chodzi o ostatni czas a wynik dalej do dupy. Jak nie z Jaga na własnym stadionie to juz nie wiem gdzie i z kim.

bebeto 20.10.2012 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1282658)
Czyli że działa na korzyść Wisły? Czepiać się sędziego, że może wypaczyć wyniku meczu, mimo tego że 5 ostatnich spotkań to zwycięstwa...Wisły, gdy sędziował Borski. Logiczne.

Czyli że jest waćpan idiotą . Z warszawy . Logiczne .

thechris 20.10.2012 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1282792)
I koniec meczu, gra dobra jak nigdy jezeli chodzi o ostatni czas a wynik dalej do dupy. Jak nie z Jaga na własnym stadionie to juz nie wiem gdzie i z kim.

W sparingach w Niecieczy ;) Poza tym to dogoniliśmy Koronę :D

jakkfk 20.10.2012 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1282786)
....a mać!!! Co ja pacze?! Przepraszam, ale jak pomyślę, że będę musiał to jeszcze raz dokładnie obejrzeć, to mi się żyć odechciewa. Niech to się już teraz skończy, niech nie wychodzą na drugą połowę - chociaż na czasie zaoszczędzę, bo ten mecz jest tak beznadziejny, że mi nawet nerwów nie szarga...

Słownik obejrzyj na początek. Potem naucz się wyrażać swoją opinie zamiast powtarzać to, co pieprzą komentatorzy. Nie czekaj aż zabije zegar na wieży Mariackiej, zrób to teraz.

Galonek 20.10.2012 19:13

Szkoda straconych punktów. Tym bardziej, że stworzyliśmy dzisiaj więcej sytuacji, niż w kilku ostatnich meczach razem wziętych. Pewnie jakbyśmy wykorzystali którąś z sytuacji i wygrali dzisiejszy mecz, to duża część osób całkowicie zmieniłaby swoją opinię o dzisiejszym meczu. A tak, przed nami kolejny tydzień płakania na forum.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl