![]() |
Paradoksalnie "bycie słabym" może nam pomóc w tym meczu. Nie możemy tylko im pokazać na początku że się ich boimy bo nas rozjadą. Grajmy w piłkę i nie wybijajmy byle gdzie. Michał Chrapek do pierwszego składu.
|
A Czekaj, Głowacki i Sikorski z daleka od niego! Niepojęte dla mnie jest czemu nie gra Bunoza.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Stwierdzą, że nie ma sensu się przemęczać, skoro trzy punkty i tak mają w kieszeni. Nie, żebyśmy ten mecz zdołali wygrać ani nawet zremisować, ale raczej nie przekręcą nam licznika. |
Dziwny mecz... Jesteśmy w dupie, mamy nowego trenera. Nikt nie wie, czy nasi gwiazdorzy nagle sobie przypomną jak się prosto kopie piłkę i gdzie jest bramka rywala, czy może nadal będą kalać nasze oczy kopaniem się po czołach.
Nic więcej na ten temat napisać nie można, bo co tu się rozpisywać nad wielką niewiadomą. |
Kiedy ostatnio nasi gwiazdorzy pamiętali jak się prosto kopie piłkę? No właśnie... Oni sami nie pamiętają.
|
Cytat:
Ale glupia sytuacja bedzie Jak cos ich olśni i zaczna normalnie kopac i cos tam ugraja to bedzie byc moze naoczny dowod ze grali anty Probierzowo. i kto wie czy za to jakies duze kary nie polecą,oj sa chlopaki w dylemacie:D |
Cytat:
|
Co z tego skoro komisja ligi należy do Ekstraklasy SA. PZPN akurat tu nie ma nic do gadania.
|
Cytat:
|
Cytat:
już w piątek Legia pokaże Wiśle miejsce w szeregu, o ile oczywiście będzie gra 11 na 11 a nie 9 na 11 tudzież 12 jak ostatnim razem w Krakowie :) |
Wali mnie mecz z Legią, tym śmiesznym klubikiem. Dla mnie wygrana z Legią to żaden prestiż a porażka w tej sytuacji to prosta konsekwencja złej polityki sportowej ostatniego prawie roku.
Wisła jest wielka. Śmieszy mnie odgrażanie się o pokazywaniu miejsca w szeregu. Zwłaszcza w kontekście grania 11 na 10, nawet 12 na 10 jak to było w meczu gdy sedzia głupek w Warszawie usunął Pareike z boiska za urojony faul. O tym ToTylkoTy zapomniałeś? |
I skończyło się słodkie pit pitu :lol:
No to ja pójdę z nurtem. Stawiam 3:0 dla Legii, Wisła jest beznadziejna. |
Teraz mówienie że Wisła jest wielka to trochę śmieszne... raczej bo nawet tradycji nie mamy największych :D
Legia może wygra ale nie znacząco bo też złapali zadyszkę. Dobrze że z górnikiem nie gramy bo by nas rozjechali... Dużo od sędziego zależy |
Kręcą was takie napinki przez kabel ?
|
wygramy niestety a wolałbym, przegrać i żeby warszawska młodzież ośmieszyła te śmieszne legendy głowackiego sobola i innych wilków i pareikę
|
Myślę że większe szanse byśmy mieli jakby Tomek sam wszedł i zagrał.
|
Cytat:
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/12139-Leg...alnej_sytuacji Ciężko się nie zgodzić z tą oceną. Z drugiej strony pamiętam, że kiedy sytuacja była odwrotna i to Wisła miała skład lepszy o dwie klasy to mecze były i tak całkiem wyrównane... Chęci, chęci, chęci... |
Panowie trzymajcie choć trochę poziom i nie napinajcie się
|
Cytat:
Wisła była, jest i będzie WIELKA, niezależnie od jakichś śmiesznych kopaczy. 106 lat tradycji to mało? Powiedz proszę kto ma więcej w tym kraju. |
Szczerze? To ja już wolę w dupę z tą Legią niż zobaczyć to 'cudowne ozdrowienie' o którym mówi rafkur. Po czymś takim straciłbym do nich RESZTKI szacunku.
|
Ne dadzą rady. Nie ma drużyny, jest wożący się z piłką przeciętny Melikson i 10 koszulek. Jak to wystarczy na Legię to nie mam pytań, to by oznaczało, że ta liga jest słaba jak gówno.
|
Moim zdaniem zmiana trenera przed tym meczem może nam tylko pomóc - gorzej przecież być nie może. Chociaż nie byłem zwolennikiem odejścia Probierza.
Każdy pseudo piłkarz będzie chciał się pokazać przed nowym/starym trenerem. Mam nadzieje, że zespół nabierze świeżości i co poniektórzy kopacze będą chcieli się pokazać, każdy ma teraz czystą kartę. Ból głowy Kulawik może mieć taki jak Probierze, pamiętajmy jednak że "Kula" też lubi wprowadzać młodych zawodników do składu. Ja to widzę tak: Bramka: ciężko ocenić, mimo wszystko zaufał bym jednak Siergiejowi. Obrona: Jovanović, Bunoza, Głowacki/Uryga, Frederiksen Pomoc: Iliev, Chrapek, Melikson, Wilk, Szewczyk Napad: Genkov Wyjść odważnie grać swoje, realizować założenia taktyczne, nie popełniać głupich błędów w defensywie no i w końcu większa skuteczność pod bramką przeciwnika byłyby kluczem do ew. zwycięstwa, remisu. |
Warto sobie przypomnieć zwycięstwa Wisełki z Legią w poprzednich sezonach dla poprawy nastroju ;)
2007-2008, 1-0 na Reymonta http://www.youtube.com/watch?v=ytwMJ06WWjM#t=323s 2008-2009, znowu 1-0 na Reymonta http://www.youtube.com/watch?v=d83-xdMYjK4 2009-2010 0-3 na Łazienkowskiej http://www.youtube.com/watch?v=Qd1siDb3-3I 2010-2011 4-0 na Reymonta http://www.youtube.com/watch?v=1Syhoj6UX3M Może jutro nasi kopacze sprawią niespodziankę? Przydałoby się żeby Bunoza wrócił do składu, przynajmniej moim zdaniem. |
Ja tez jak pewnie wielu (nie czytałem) nie wierze, ze tak szybko pilkarze zaczna grac i cos ugraja w Warszawie. Moze jednego gola strzelimy ale przeciwnik zdobedzie ich wiecej. Jak mielismy dobra sytuacje to przegralismy 0-2 a co dopiero w obecnej sytuacji.
|
Jakkolwiek absurdalnie by to zabrzmiało mam nadzieje, że przegramy
Nam jest potrzebna odnowa, prawdziwe Katharsis, ktore pod wodza Kulawika i kłamliwej (L)ysej Zmii nie nastapi nigdy Dlatego zycze sobie spektakualrnego łomotu takeigo na poziomie 5-6 :0. Tu ewolucja nic nie wskóramy, tu trzeba zaorac, wypier.dolic 3/4 kopaczy i budowac nowa druzyne pod wodza trenera zza granicy |
Cytat:
Nie oznacza to, ze wygrają, ale wynik mam gdzieś. Chcę Wisły wracającej do jakiejś przemyślanej taktyki a nie do walenia górnych piłek z nadzieją, że Genkow to strąci. Nie oznacza to też, że takie "ozdrowienie" będzie znakiem, że bojkotowali Probierza. Oni po prostu grali "taktykę" Probierza, choć trudno to nazwać taktyką. Nie miało to szans powodzenia. Jeden Melikson dawał radę z wymysłami Probierza, ale żeby tę "taktykę" urzeczywistnić musielibyśmy mieć kilku Meliksonów. Pozostali w "taktyce" Probierza byli skazani na niepowodzenie, bo do niej potrzeba było o 100% lepszych wykonawcow niż Boguski, ktory mógłby służyc za ściane do odbijania pilke, albo Jaliens, który i owszem w środku jako tako sobie radził, ale był na środek zdecydowanie za wolny, czy młodzi Chrapek i Szewczyk, którzy i owszem meli przeblyski, ale brak im doświadczenia i psuli co ciekawiej zapowiadające się akcje. Tak więc ewentualna zmiana gry w Warszawie nie będzie świadczyła przeciwko piłkarzom, ale przeciwko Probierzowi. |
Cytat:
Nie potrafisz do siebie dopuścić że być może to filozofia gry byłego trenera pętała naszym nogi? Jak im Kula pozwoli grać mogą być efekty. Oby. |
O widzisz, Drozd, znowu się zgadzamy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl