Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, Niedziela 6 maja 2012, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8725)

zim zum 07.05.2012 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1247483)

Zacznijcie chodzić na mecze, a nie tylko oglądać je na sopcaście, a później się napinajcie.

Słuszna uwaga.

NoRules 07.05.2012 08:44

Kopnijcie sie w czoło z tymi , gwizdami ,podkladaniem sie i celowym marnowaniu okazji. Cały sezon tak Wisła gra to nie wiem o co jest placz !?

dynek.pl 07.05.2012 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1247486)
Gwizdy były od 92. minuty, a sędzia doliczył 3 minuty. Więc mówienie, że gwiżdżenie było na przedłużanie meczu to pieprzenie.

jakby gwizdy byly skierowane do pilkarzy to chyba by gwizdali wczesniej, a nie dopiero w 90+ minucie ?
przeciez caly mecz to my bylismy dluzej przy pilce

nesta 07.05.2012 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1247514)
I słusznie.


Natomiast drażniącą kwestią jest że na forum obudziło się "n" ilość pokemonów, którym nie przeszkadzało:

- wtopa z Górnikiem kolejkę temu
- wtopa z Jagiellonią na wiosnę
- w plecy z Ruchem też na wiosnę
- na własnym boisku w plecy od Groclinu

Powinno przeszkadzac w rownym stopniu. Z tym, ze ciezaru gatunkowego tych spotkan nie sposob porownac. Po tamtych spotkaniach nikt nie cieszyl sie z mistrzostwa na R22. I jednak takich ludzi rozumiem, bo mozna czuc zal i rozgoryczenie jak rok wczesniej ktos bawi sie na fecie, bo twoja druzyna zdobywa mistrzostwo. A teraz oglada jak z mistrzostwa cieszy sie ktos inny. Normalna ludzka reakcja.

A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza..

dadek 07.05.2012 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1247525)
jakby gwizdy byly skierowane do pilkarzy to chyba by gwizdali wczesniej, a nie dopiero w 90+ minucie ?
przeciez caly mecz to my bylismy dluzej przy pilce

dzieci nie wytrzymały ciśnienia i emocji w 92 min i wyszło jak wyszło, żaden argument...

krkgiba 07.05.2012 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1247505)
Ty jesteś jak spiskowa teoria. Następny zgrywający kumatego, który chce być mentorem do spraw zachowania na stadionie. Jak ci się nie podoba to zajmij się zbieraniem znaczków.
Wyrażenie "prawda objawiona" zaczerpnąłeś od Franczaka czy Steca?
Mamy w du.pie zdanie twoje (bo nie zważyłeś sobie głowy), mediów (bo to kur.wy) i osób spoza stadionu (skoro były poza stadionem to co mogą wiedzieć co się działo w środku). Będziemy się cieszyć jeśli będziesz płakał całe wakacje (tak samo jak Stec i Franczak) z powodu tego, że gwizdaliśmy na sędziego, a ty myślałeś że na piłkarzyków.
Pytanie, jak długo jeszcze będziecie płakać na zachowanie na stadionie, skoro i tak nic nie zmienicie?


:alleluja: dobrze, że Ty zmieniasz

Ajax 07.05.2012 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1247527)
A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza..


Taaaaa u nas rzuca się petardami w bramkarza gości co też nie jest najwyższych lotów....

Nasi się nie podłożyli oni ten mecz przegrali jak wiele innych w bardzo podobnym stylu.

KOALIK 07.05.2012 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1247527)
Powinno przeszkadzac w rownym stopniu. Z tym, ze ciezaru gatunkowego tych spotkan nie sposob porownac. Po tamtych spotkaniach nikt nie cieszyl sie z mistrzostwa na R22. I jednak takich ludzi rozumiem, bo mozna czuc zal i rozgoryczenie jak rok wczesniej ktos bawi sie na fecie, bo twoja druzyna zdobywa mistrzostwo. A teraz oglada jak z mistrzostwa cieszy sie ktos inny. Normalna ludzka reakcja.

A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza..

Wczoraj dla Wisły był mecz o nic. Wówczas, kiedy Wisła rozdawała punkty na prawo i na lewo w derbach, z Podbeskidziem, z Górnikiem, itp. ciężar tych spotkań był większy, bo sezon w tamtych momentach był jeszcze do wygrania, a kopaczy broniła ,,pewna grupa'' na tym forum - nawet po kompromitacji na Cracovii. Nawet, gdybyśmy wygrali ze Śląskiem, to tak sezon byłby nieudany pod wieloma względami i nic by to nie zmieniło w kwestii oceny Naszego Klubu za ostatnie miesiące.

Wiślak709 07.05.2012 12:39

Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku!
W- L-Ś!

willow 07.05.2012 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1247581)
Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku!
W- L-Ś!

I czeka nas los pasiastych dam.

Ajax 07.05.2012 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1247581)
Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku!
W- L-Ś!

Tak jest wywalmy Pareike, Meliksona i Ilieva, zatrzymajmy Gargułę , Bruda, kupmy Łobodzińskiego i jedziemy po mistrzostwo!!!!!!!

Wiślak709 07.05.2012 12:53

ajax, bez przesady :-D

Ajax 07.05.2012 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1247587)
ajax, bez przesady :-D

No dokładnie bez przesady:) W Wiśle potrzebujemy równowagi

Szlachta 07.05.2012 13:29

http://wks.pl/fotoreportaz/565,Wisla...aw-KIBICE.html

Ma_niek 07.05.2012 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1247582)
I czeka nas los pasiastych dam.

Spoko za rok będa płakać ze grają u nas Polacy bez ambicji i z nieprofesjonalnym podejściem. Trzeba sprowadzić zagranicznych profesjonalnych zawodników.

Lysy 07.05.2012 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1247585)
Tak jest wywalmy Pareike, Meliksona i Ilieva, zatrzymajmy Gargułę , Bruda, kupmy Łobodzińskiego i jedziemy po mistrzostwo!!!!!!!

Sprzedajmy Sobolewskiego, Małeckiego, Wilka , na ich miejsce ściągnijmy Czibambe, Ismaela Blanko i Nacho Novo którym się kończą kontrakty, dajmy im z 300tyś euro za sezon! I jedziemy po mistrza :)))

Ajax 07.05.2012 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1247608)
Sprzedajmy Sobolewskiego, Małeckiego, Wilka , na ich miejsce ściągnijmy Czibambe, Ismaela Blanko i Nacho Novo którym się kończą kontrakty, dajmy im z 300tyś euro za sezon! I jedziemy po mistrza :)))

Akurat gdyby ktoś ten milion ojro dał za Małeckiego to z pocałowaniem ręki go sprzedać;)

Ale tak serio serio to po prostu chodzi mi o to żeby nie popadać ze skrajności w skrajność.

Potrzeba nam i naszych i obcokrajowców.

Wiślak709 07.05.2012 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1247611)
Potrzeba nam i naszych i obcokrajowców.

Zgoda, ale takich obcokrajowcow, ktorym chce sie grac, a nie tylko kase brac!:dziadek:

comek 07.05.2012 15:19

wytłumaczy mi ktoś co robił Małecki na boisku? Był najgorszym piłkarzem w tym meczu i nawet Garguła który pokazał kilka zagrań z klepki był lepszy.

Ciekawe jak by to wszystko wyglądało gdyby Rojewski strzelił bramkę w ostatniej minucie:)

ciesla1991 07.05.2012 16:02

co za akcja z policja po meczu przed stadionem??

FraMat 07.05.2012 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1247617)
Zgoda, ale takich obcokrajowcow, ktorym chce sie grac, a nie tylko kase brac!:dziadek:

Potrzeba nam piłkarzy (zarówno obcokrajowców jak i Polaków), którzy:
- chcą grać, a nie tylko kasę brać
- potrafią grać, a nie tylko przejawiać ambicję, czyli reprezentują poziom, przy którym nie będa ogrywani przez ogórków z Azerbejdżanu (przepraszam Azerów)

willow 07.05.2012 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1247647)
Potrzeba nam piłkarzy (zarówno obcokrajowców jak i Polaków), którzy:
- chcą grać, a nie tylko kasę brać
- potrafią grać, a nie tylko przejawiać ambicję, czyli reprezentują poziom, przy którym nie będa ogrywani przez ogórków z Azerbejdżanu (przepraszam Azerów)

No, powoli dochodzimy do setna sprawy.
Teraz jeszcze trzeba dodać punkt trzeci:
- piłkarzy, na których nas w obecnej sytuacji stać.

I w kontekście powyższego uważam, że szybciej znajdziemy takich piłkarzy za granicą, bo polskie kluby rzucą takimi cenami, że nam w pięty pójdzie.

Już się czyta tu i ówdzie, że Jaga za Kupisza chce 800 tys. Jestem przekonany, że mając dobrych skautów i dyrektora sportowego, jesteśmy w stanie znaleźć za tę kasę drugiego Meliksona, Uche albo Marcelo. Niestety, obecnie przechodzimy w klubie etap "młodych, zdolnych Polaków". Mam nadzieję, że długo to nie potrwa.

FraMat 07.05.2012 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1247650)
No, powoli dochodzimy do setna sprawy.
Teraz jeszcze trzeba dodać punkt trzeci:
- piłkarzy, na których nas w obecnej sytuacji stać.

I w kontekście powyższego uważam, że szybciej znajdziemy takich piłkarzy za granicą, bo polskie kluby rzucą takimi cenami, że nam w pięty pójdzie.

I tu przyznaję, że popełniłem spory błąd, kiedy rok temu pisalem, że sprowadzony z zagranicy ( z Zachodu Europy) profesjonalista oznacza nie tylko takiego, który potrafi, bo przeszedł jakąś Akademię piłkarską, ale i chce.
Może to jest spowodowane tym, że za mało płacimy by móc podpisywac kontrakty motywacyjne? I w rezultacie mamy piłkarzy, którzy olewają wysiłek, bo i tak sa lepsi od całego zaplecza i muszą zostac wstawieni do składu. Kłóci sie to z moim pojeciem profesjonalizmu i z tym, co widzę nawet w II lidze francuskiej (tam, bo często tam bywam i śledzę te mecze), gdzie wiekszość zostawia na boisku swoje zdrowie...
A może była taka umowa motywacyjna w kontekscie walki o LM? I po porażce z Apoelem gracze odpuścili, bo już motywacja się skończyła?

papiwislak 07.05.2012 18:20

http://www.youtube.com/watch?v=nKNrTf4seEI z meczu... dla przypomnienia...

mrawczu 07.05.2012 18:44

Tu jeszcze parę rzeczy z wczoraj:

kibice - http://kiks.tv/2012/05/wisla-slask-na-trybunach/ jest i hsv :)
feta Śląska - http://kiks.tv/2012/05/mistrzowska-feta-slaska/

"Mistrzostwa Polski nadszedł czas..." dla mnie rewelacja, od wczoraj nucę to cały czas ;)

WKS! WKS!

kacpaw91 07.05.2012 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1247650)
Już się czyta tu i ówdzie, że Jaga za Kupisza chce 800 tys. Jestem przekonany, że mając dobrych skautów i dyrektora sportowego, jesteśmy w stanie znaleźć za tę kasę drugiego Meliksona, Uche albo Marcelo. Niestety, obecnie przechodzimy w klubie etap "młodych, zdolnych Polaków". Mam nadzieję, że długo to nie potrwa.

Masz rację, jednak jak sam napisałeś "mając dobrych skautów". Aktualnie podobno mamy AŻ 3 skautów, więc za 800 tys. euro to my znajdziemy drugiego Łobodzińskiego, a nie Meliksona. Dyrektora sportowego nie musimy mieć, aby nasza polityka dobrze funkcjonowała. Możemy wzorować się na modelu angielskim. Jednak jest jeden warunek: musimy mieć w miarę dużą i profesjonalną siatkę skautingową. Wtedy trener jedzie w wolnej chwili oglądać tego wartego uwagi zawodnika. To nawet ma swoje plusy - nie ma tarć między dyrektorem sportowym, a trenerem. Pamiętamy, że Bednarz optował za Jirsakiem, a Skorża był jemu przeciwny. Każdy na tym stracił.

Jednak w momencie, w którym Bednarz wypowiedział się, że siatka została zmniejszona i kilku już nie pracuje to mi ręce opadły. Nie byłoby dla mnie różnicy czy Stan, czy Jacek odpowiadają za transfery gdyby były stworzone dobre struktury. W tym momencie te struktury, które starał się stworzyć były dyrektor sportowy zostały... szkoda słów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mrawczu (Post 1247680)
kibice - http://kiks.tv/2012/05/wisla-slask-na-trybunach/ jest i hsv :)
feta Śląska - http://kiks.tv/2012/05/mistrzowska-feta-slaska/

"Mistrzostwa Polski nadszedł czas..." dla mnie rewelacja, od wczoraj nucę to cały czas ;)

WKS! WKS!

Zwróćcie uwagę na Wilka.

Smok 07.05.2012 21:38

Cytat:

Ciekawe jak by to wszystko wyglądało gdyby Rojewski strzelił bramkę w ostatniej minucie
Jak to jak??? Mogłoby dojść do rękoczynów przy udziale Małeckiego. Tyle, ze tym razem nie naskoczyłby na przeciwnika Wisły, ale Śląska.

Wojtas 07.05.2012 23:32

Kirm -moglby zostac troche wczoraj wyklety przez niektorych kibicow...

nic nie gra,nie centruje a wczoraj akurat w 93 minucie poslal wlasciwie idealną pilke na glowe Rojewskiego....

co za dziwny pilkarz....

thechris 08.05.2012 09:46

Ja myślałem, że dostanę zawału jak Rojewski miał piłkę na głowie... Potem ujęcie na Ilieva i jego charakterystyczna mina, którą można było odebrać: "O kuźwa... facet... jesteś szalony... prawie byś trafił" :D Ale na szczęście pudło. Emocjonująca końcówka jak rzadko, ale skończyło się szczęśliwie i puchar za MP nie pojechał do Chorzowa.


A Fornalik mógłby sobie darować teksty w stylu: "Jesteśmy moralnymi mistrzami". Niby dalej wyjaśnia o co chodzi (że nikt się spodziewał, że będą na pucharowym miejscu) ale brzmi to niefajnie w dwóch kontekstach. Delikatnie sugeruje, że Wisła nie do końca walczyła a co gorsze dla Ruchu... ma się nijak do ostatnich ich meczów. Oddali finał PP bez walki, zaliczyli frajerski remis z ŁKS-em... Raczej są moralnymi przegranymi sezonu a nie mistrzami...

jerry.lii.lewis 08.05.2012 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1247821)
Ja myślałem, że dostanę zawału jak Rojewski miał piłkę na głowie... Potem ujęcie na Ilieva i jego charakterystyczna mina, którą można było odebrać: "O kuźwa... facet... jesteś szalony... prawie byś trafił"

Dla mnie mina IIlieva znaczyła " i z tego da się nie strzelić ???? .... Różne rzeczy już widziałem ale żeby takie coś "
Mecz dobry, tzn - grali :) , a że jak zwykle w tym sezonie, niezależnie czy biegali czy chodzili to strzelanie bramek nie leżało w ich zwyczajach tośmy i teraz przegrali.
Gratulacje dla Śląska, choć feta mistrzowska innego klubu na naszym stadionie to nadmiar życzliwości.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl