![]() |
Cytat:
|
Kopnijcie sie w czoło z tymi , gwizdami ,podkladaniem sie i celowym marnowaniu okazji. Cały sezon tak Wisła gra to nie wiem o co jest placz !?
|
Cytat:
przeciez caly mecz to my bylismy dluzej przy pilce |
Cytat:
A co do gwizdow to cieszmy sie, ze tu nie jest jak na Legii gdzie bydlo rzucalo petardami we wlasnego bramkarza.. |
Cytat:
|
Cytat:
:alleluja: dobrze, że Ty zmieniasz |
Cytat:
Taaaaa u nas rzuca się petardami w bramkarza gości co też nie jest najwyższych lotów.... Nasi się nie podłożyli oni ten mecz przegrali jak wiele innych w bardzo podobnym stylu. |
Cytat:
|
Dla Wisły to był mecz o nic i dobrze sie stalo, że to Śląsk wygral i bedzie grał w eliminacjach do LM, duzo lepiej niz mialby grac Ruch.
Ale w przyszlym sezonie trzeba wypierdzielic te wszystkie drogie zagraniczne gwiazdeczki co w d*pie mają gre w piłke, gre dla Wisły a w ich miejsce dac POLAKÓW, nawet juniorów, ale takich co beda za Wisłe gryzc trawe a nie chodzic po boisku! W- L-Ś! |
Cytat:
|
Cytat:
|
ajax, bez przesady :-D
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale tak serio serio to po prostu chodzi mi o to żeby nie popadać ze skrajności w skrajność. Potrzeba nam i naszych i obcokrajowców. |
Cytat:
|
wytłumaczy mi ktoś co robił Małecki na boisku? Był najgorszym piłkarzem w tym meczu i nawet Garguła który pokazał kilka zagrań z klepki był lepszy.
Ciekawe jak by to wszystko wyglądało gdyby Rojewski strzelił bramkę w ostatniej minucie:) |
co za akcja z policja po meczu przed stadionem??
|
Cytat:
- chcą grać, a nie tylko kasę brać - potrafią grać, a nie tylko przejawiać ambicję, czyli reprezentują poziom, przy którym nie będa ogrywani przez ogórków z Azerbejdżanu (przepraszam Azerów) |
Cytat:
Teraz jeszcze trzeba dodać punkt trzeci: - piłkarzy, na których nas w obecnej sytuacji stać. I w kontekście powyższego uważam, że szybciej znajdziemy takich piłkarzy za granicą, bo polskie kluby rzucą takimi cenami, że nam w pięty pójdzie. Już się czyta tu i ówdzie, że Jaga za Kupisza chce 800 tys. Jestem przekonany, że mając dobrych skautów i dyrektora sportowego, jesteśmy w stanie znaleźć za tę kasę drugiego Meliksona, Uche albo Marcelo. Niestety, obecnie przechodzimy w klubie etap "młodych, zdolnych Polaków". Mam nadzieję, że długo to nie potrwa. |
Cytat:
Może to jest spowodowane tym, że za mało płacimy by móc podpisywac kontrakty motywacyjne? I w rezultacie mamy piłkarzy, którzy olewają wysiłek, bo i tak sa lepsi od całego zaplecza i muszą zostac wstawieni do składu. Kłóci sie to z moim pojeciem profesjonalizmu i z tym, co widzę nawet w II lidze francuskiej (tam, bo często tam bywam i śledzę te mecze), gdzie wiekszość zostawia na boisku swoje zdrowie... A może była taka umowa motywacyjna w kontekscie walki o LM? I po porażce z Apoelem gracze odpuścili, bo już motywacja się skończyła? |
http://www.youtube.com/watch?v=nKNrTf4seEI z meczu... dla przypomnienia...
|
Tu jeszcze parę rzeczy z wczoraj:
kibice - http://kiks.tv/2012/05/wisla-slask-na-trybunach/ jest i hsv :) feta Śląska - http://kiks.tv/2012/05/mistrzowska-feta-slaska/ "Mistrzostwa Polski nadszedł czas..." dla mnie rewelacja, od wczoraj nucę to cały czas ;) WKS! WKS! |
Cytat:
Jednak w momencie, w którym Bednarz wypowiedział się, że siatka została zmniejszona i kilku już nie pracuje to mi ręce opadły. Nie byłoby dla mnie różnicy czy Stan, czy Jacek odpowiadają za transfery gdyby były stworzone dobre struktury. W tym momencie te struktury, które starał się stworzyć były dyrektor sportowy zostały... szkoda słów. Cytat:
|
Cytat:
|
Kirm -moglby zostac troche wczoraj wyklety przez niektorych kibicow...
nic nie gra,nie centruje a wczoraj akurat w 93 minucie poslal wlasciwie idealną pilke na glowe Rojewskiego.... co za dziwny pilkarz.... |
Ja myślałem, że dostanę zawału jak Rojewski miał piłkę na głowie... Potem ujęcie na Ilieva i jego charakterystyczna mina, którą można było odebrać: "O kuźwa... facet... jesteś szalony... prawie byś trafił" :D Ale na szczęście pudło. Emocjonująca końcówka jak rzadko, ale skończyło się szczęśliwie i puchar za MP nie pojechał do Chorzowa.
A Fornalik mógłby sobie darować teksty w stylu: "Jesteśmy moralnymi mistrzami". Niby dalej wyjaśnia o co chodzi (że nikt się spodziewał, że będą na pucharowym miejscu) ale brzmi to niefajnie w dwóch kontekstach. Delikatnie sugeruje, że Wisła nie do końca walczyła a co gorsze dla Ruchu... ma się nijak do ostatnich ich meczów. Oddali finał PP bez walki, zaliczyli frajerski remis z ŁKS-em... Raczej są moralnymi przegranymi sezonu a nie mistrzami... |
Cytat:
Mecz dobry, tzn - grali :) , a że jak zwykle w tym sezonie, niezależnie czy biegali czy chodzili to strzelanie bramek nie leżało w ich zwyczajach tośmy i teraz przegrali. Gratulacje dla Śląska, choć feta mistrzowska innego klubu na naszym stadionie to nadmiar życzliwości. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl