Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Gra skojarzeń (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8716)

19sebawro06 28.04.2012 19:53

sanie
WSZYSCY NA DERBY !!!

WISŁAZWE 28.04.2012 19:58

MikołAJek!

LuKaS TSW 28.04.2012 20:01

Wór.......

19sebawro06 28.04.2012 20:02

ziemniaki
WSZYSCY NA DERBY

kibicnh 28.04.2012 20:05

czerwony.....

piter116 28.04.2012 20:35

Św. Mikołaj

filemon 28.04.2012 20:42

Komin

[10 znaków]

piotrek06 28.04.2012 20:47

żydy...


123456789

Marcin_fan 28.04.2012 20:58

spadek......

felipe 28.04.2012 21:11

I liga ......

piter116 28.04.2012 21:20

I liga....

Glazik 28.04.2012 21:23

Niciecza....

LanceTS 28.04.2012 21:31

Wieś.......

WISŁAZWE 28.04.2012 21:32

Kukurydza!

Marcin_fan 28.04.2012 21:34

słońce.....

Piesek z krainy Pejsów 28.04.2012 21:37

Peru......

LuKaS TSW 28.04.2012 21:41

Lima.......

arrosmay 28.04.2012 21:44

Stolica...

piter116 28.04.2012 21:52

rezerwowa...

WISŁAZWE 28.04.2012 21:54

Tuskobus..

Piesek z krainy Pejsów 28.04.2012 21:55

Propaganda

WISŁAZWE 28.04.2012 22:10

Komunizm...

Piesek z krainy Pejsów 28.04.2012 22:13

Utopia....

WISŁAZWE 28.04.2012 22:18

Sprawiedliwość

LuKaS TSW 28.04.2012 22:22

Prawo.....

Piesek z krainy Pejsów 28.04.2012 22:23

Prosto.....

piter116 28.04.2012 22:47

Lewak.......

Piesek z krainy Pejsów 28.04.2012 23:00

Tchórz....

manisnh 28.04.2012 23:07

kibice cracovii

bebeto 28.04.2012 23:09

Hołota.......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl