Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8705)

Worcester 23.04.2012 22:19

Czekałem na to.
Kominku.
Sformułowania "niedoholokaustowani żydzi" używa Stanisław Michalkiewicz w NCzas. Jak widać jest to dozwolone prawnie, ponieważ przez wiele lat nikt nie zgłosił tego do prokuratury.

FraMat 23.04.2012 22:23

może porozmawiajmy o meczu?

jestem jak najdalszy od banowania, rozumiem emocje, ale kierujcie je w bardziej odpowiednie miejsca

thechris 23.04.2012 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1243007)
nie rozumiem

moglbys rozwinac? moze za głupi jestem

Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.


A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.

dragon 23.04.2012 23:37

A ja sobie ułożyłem taki okolicznościowy ;) tekścik dla pasiastych sąsiadów zza Błoń na okoliczność naszej derbowej wygranej. Można nawet zaśpiewać (np. na melodię taką jak "berło i korona ..." lub inną). Tekst nawiązuje do zmiany nazwy 2. ligi na 1. ligę.


Kiedyś was cieszyło,
Dzisiaj was to smuci
"Witaj pierwsza ligo!"
Wisłeka wam nuci!

fqqs 24.04.2012 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1243068)
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.


A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.

że Śląsk na niby ciezki terminarz? zagłębie spokojnie pykną a to im w zupełności wystarcza zeby byc przed nami. a jak nie zaglebie to jage spokojnie.

KOMINEK 24.04.2012 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1243060)
Nikt nie każe być miły i uprzejmy ale za niedoholokaustowanych Żydów k*rwy
c***e będą bany.

Możecie to nazwać cenzurą czy polityką poprawności.

Ja natomiast uważam że tym właśnie różni się forum kibiców Wisły Kraków od forum tych z gorszej strony błoń.

Podtrzymuję swoje zdanie, jednocześnie kończąc dyskusję. Jeśli ktoś musi jeszcze poruszyć ten temat zapraszam na priva, bądź do tematu Pytania do moderatorów i bieżące działania

Pablo84 24.04.2012 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1243068)
Popatrz na formę czołówki i terminarz a może załapiesz.


A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek.

http://www.weszlo.com/news/10271-Luk...my_mam_w_dupie

archi33 24.04.2012 09:48

Nie podniecac sie spadkiem parchow,bo profesorek ma plan b .

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html

thechris 24.04.2012 10:03

Pablo84 - No w miarę dobry tekst (nie ze wszystkim się zgadzam) ale nie załapałem związku tego tekstu z zacytowaną wypowiedzią...?


Ja kibicuje tylko Wiśle i w ogóle nie grzeją mnie np. mecze Barca - Real czy Borussia - Bayern. W dupie mam kto wygra - oglądam z nadzieją, że zobaczę dobry mecz piłki nożnej a nie przepychanie jak w rugby (tylko piłka jest okrągła a nie jajowata). Niestety polska rąbanka obniża poziom z sezonu na sezon (w tym sezonie poziom to już padł na pysk) i warto obejrzeć czasem mecze ww. drużyn, żeby nie zapomnieć jak naprawdę wygląda ta dyscyplina sportu. Zbyt długie oglądanie ludzi, którzy kaleczą ten sport może skrzywić umysł i wyobrażenie o futbolu. Jakbym chciał kogoś zrazić do futbolu, żeby nigdy się nim głębiej nie zainteresował to pokazałbym mecz Ekstraklasy - obojętnie jakich drużyn Legia, Wisła, Cracovia... - to zawsze jest antyreklama piłki nożnej.



@UP: Już boli i dobrze... ma boleć. Finansowo i wizerunkowo również. Media i "środowisko" zjedzą Filipiaka za taką akcję i za rok znowu spadną.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1243091)
że Śląsk na niby ciezki terminarz? zagłębie spokojnie pykną a to im w zupełności wystarcza zeby byc przed nami. a jak nie zaglebie to jage spokojnie.


Przede wszystkim ma mecz z Wisłą. Z ich grą dwa remisy z Zagłębiem i Jagą nie są wcale takie nieprawdopodobne. W ostatnich 10 kolejkach Śląsk zdobył 10 punktów... Ale i tak pewnie wtedy Korona wskoczy na 4. pozycje. Heh... Śląsk spadłby aż na szóste miejsce.

Ajax 24.04.2012 10:28

Nawet licząc na 4 miejsce mamy 5 punktów straty. czyli my musimy wygrać wszystko a 3 drużyny (4 ze Śląskiem) zagrać padakę dla nas do końca sezonu, nie ma takiej możliwości:)

Trzeba rozróżnić kibicowanie i sympatyzowanie jak przegra Wisła jestem nie do życia jak Manchester to mówi się szkoda i żyję się dalej:)

Obawiam się że Cracovia się zepnie a nasi uwierzyli że są super drużyną...

Worcester 24.04.2012 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 1243117)
Nie podniecac sie spadkiem parchow,bo profesorek ma plan b .

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html

Ale gra na licencji Termalici to jest to czego chcemy! Niech to zrobią!

Wysłuchajcie prawdę tą
że jesteście Termalicą
sprzedaliście klubik swój
teraz macie kostki w ch*j

szprotson 24.04.2012 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Worcester (Post 1243128)
Ale gra na licencji Termalici to jest to czego chcemy! Niech to zrobią!

Wysłuchajcie prawdę tą
że jesteście Termalicą
sprzedaliście klubik swój
teraz macie kostki w ch*j

sialalalalala
Kostka kostka bru-ko-wa
sialalalalala
to jest wasza dru-zy-na

PlacekTSW 24.04.2012 11:28

Będzie jakieś spotkanie motywacyjne dla piłkarzy przed derbami? Jak to było w tamtym sezonie i teraz przed Apoelem?

Ajax 24.04.2012 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1243129)
sialalalalala
Kostka kostka bru-ko-wa
sialalalalala
to jest wasza dru-zy-na

Niebieskie pionki amica wronki

Brucovia Nieciecza

No i jeszcze żeby arka grała na licencji ŁKS`u i wszystko ładnie pięknie:D

archi33 24.04.2012 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1243132)
Będzie jakieś spotkanie motywacyjne dla piłkarzy przed derbami? Jak to było w tamtym sezonie i teraz przed Apoelem?


Myślę ze takie spotkanie motywacyjne powinno się odbyć.Jak coś w trakcie meczu pójdzie nie po naszej myśli,proponuje powtórzyć akcje kibiców Genui w Polsce :alleluja:

tofik 24.04.2012 17:48

Mecz z gatunku ciężkich i nie z uwagi na umiejętności przeciwnika. Dużo będzie zależeć od podejścia gwiazdorów, ostatnie mecze pokazały, że jak chcą, to mogą, ale tylko pod warunkiem, że zechcą dołożyć trochę zdrowia, a nie dreptać jak śpiące królewny.
Ja sobie nie wyobrażam innego rezultatu jak wygrana Wisły. W zasadzie daje nam 80% na taki rezultat :)

Kamyk 24.04.2012 18:39

Przepraszam mam takie pytanko.
Są jeszcze bilety na G ? albo narożniki?

WiślakMyślenice 24.04.2012 18:42

Są na górne sektory w narożnikach plus G1.

Kamyk 24.04.2012 18:51

Super, dziękuję i lecę jutro do południa.

A co do samego meczu to nie ma innej opcji jak wygrana. Zrobiliby to chociaż dla Nas i raz w tym tragicznym sezonie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.
Na pewno muszą wiedzieć, że jest to dla Nas najważniejszy mecz.

fqqs 25.04.2012 09:08

ja również. 100% poparcia. to są DERBY ludzie. jak przegramy to będą się z nas śmiać przez najbliższe parę lat.

borys 25.04.2012 09:16

Oczywiscie!, to nie mecz to WOJNA.

ArturBarlinek 25.04.2012 09:19

Panowie, czy zostanie pobity rekord frekwencji? czy będzie komplet?:)
jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć?:)

El'kabat 25.04.2012 09:42

Probierz na pewno dobrze ich zmobilizuje i wydrze ryja,że nie ma .......enia się-tylko trzeba to wygrać.
Wgnieść ich w trawe,jak beda wygrywac 1-0 to dążyć do 2-0,jak 4-0 to ich upokorzyć na 5-0.
Liczę na duet def pomoc-Sobolewski Wilk i ofensywa Małecki-Melikson-Iliev-Genkov.
Do tego Jirsak jako "obroćca" czyli praktycznie kolejny pomocnik do rozgrywania piłki.

Co do biletów jak kolega wyżej pyta.Od czwartku ma być piękna pogoda do poniedziałku włącznie,licze ze przyciagnie to ludzi na spacery i tłumnie po bilety ;)

michael 25.04.2012 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1243394)
Panowie, czy zostanie pobity rekord frekwencji? czy będzie komplet?:)
jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć?:)

Kto ma przyjść to przyjdzie.
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe.
Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ!
:tsw_krzeslo:

jendrek83 25.04.2012 10:24

coś czuję ze będzie 4-0 ,tak po kościach :)

syryls 25.04.2012 11:37

Liczę że zagramy ofensywnie czyli:
Pareiko-Nunez,Czekaj?, Jaliens?, Jirsak-Wilk lub Sobolewski(dwóch na boisku to przesada)-Iliev,Melikson,?-Genkov

martin_6 25.04.2012 11:44

Czyli w dziesiątkę chcesz grać? W sumie na żydków powinno starczyć...

palikot 25.04.2012 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael (Post 1243400)
Kto ma przyjść to przyjdzie.
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe.
Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ!
:tsw_krzeslo:

17000 było w niedziele, dziś mamy środe :D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1243456)
Zgadzam się z Kocurem. Nie będę żałować, że ten "zespolik" spadnie. W końcu już na to zasłużył kilkakrotnie...

Nie możecie sobie tego wyjaśnić w cztery oczy? :)

Z jednej strony racja, a z drugiej, będzie brak jedynego meczu w sezonie, gdzie korba przekracza górną granicę przyzwoitości czyli coś co lubię :)

DevilMayCry 25.04.2012 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1243464)
17000 było w niedziele, dziś mamy środe :D




Z jednej strony racja, a z drugiej, będzie brak jedynego meczu w sezonie, gdzie korba przekracza górną granicę przyzwoitości czyli coś co lubię :)

Niestety u mnie już nie przekracza. Dawniej to były Derby. Teraz co? Gdzie te czasy jak np. barak 6, czy "Każdy to przyzna, izrael wasza ojczyzna" śpiewało 3/4 stadionu. gdzie te czasy co nie dało się podejść do kraty, bo taki żar leciał od palących się szalików. Teraz przyśpiewki czy to polityczne, czy na parchatych śpiewa co drugi- i to na młynie (licząc całą C). Ot poprawność polityczna... :pala:

JOSE 841 25.04.2012 14:34

Kocur, DevilMayCry nie pociesze was ale ktoś z drugiej strony Błoń pozazdrościł Polonii W-wa i zamierza wzorować sięna Poloni W-Wa. Na początek wykupienie licencji na gre w ekstraklasie ewentualnie fuzja. Klubem który ma zapewnić Cracovii przeżycie w ekstrklasie jest....Nieciecza której szkoleniowcem jest Radolsky były trener Groclinu.Swego czasu klub dzięki któremu Polonia W-wa zawitała w ekstraklasie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl