![]() |
Czekałem na to.
Kominku. Sformułowania "niedoholokaustowani żydzi" używa Stanisław Michalkiewicz w NCzas. Jak widać jest to dozwolone prawnie, ponieważ przez wiele lat nikt nie zgłosił tego do prokuratury. |
może porozmawiajmy o meczu?
jestem jak najdalszy od banowania, rozumiem emocje, ale kierujcie je w bardziej odpowiednie miejsca |
Cytat:
A co do meczu to trzeba dobić lezącego i tyle w temacie. Wreszcie trzeba wygrać mecz o coś nawet jeśli to coś nie ma wymiaru sportowego a tylko i aż emocjonalny. Rok temu na derbach zapewnić sobie tytuł było pięknie... Szkoda straconych 3 pkt na Kałuży bo można by tym razem praktycznie zapewnić Cracovii spadek. |
A ja sobie ułożyłem taki okolicznościowy ;) tekścik dla pasiastych sąsiadów zza Błoń na okoliczność naszej derbowej wygranej. Można nawet zaśpiewać (np. na melodię taką jak "berło i korona ..." lub inną). Tekst nawiązuje do zmiany nazwy 2. ligi na 1. ligę.
Kiedyś was cieszyło, Dzisiaj was to smuci "Witaj pierwsza ligo!" Wisłeka wam nuci! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie podniecac sie spadkiem parchow,bo profesorek ma plan b .
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html |
Pablo84 - No w miarę dobry tekst (nie ze wszystkim się zgadzam) ale nie załapałem związku tego tekstu z zacytowaną wypowiedzią...?
Ja kibicuje tylko Wiśle i w ogóle nie grzeją mnie np. mecze Barca - Real czy Borussia - Bayern. W dupie mam kto wygra - oglądam z nadzieją, że zobaczę dobry mecz piłki nożnej a nie przepychanie jak w rugby (tylko piłka jest okrągła a nie jajowata). Niestety polska rąbanka obniża poziom z sezonu na sezon (w tym sezonie poziom to już padł na pysk) i warto obejrzeć czasem mecze ww. drużyn, żeby nie zapomnieć jak naprawdę wygląda ta dyscyplina sportu. Zbyt długie oglądanie ludzi, którzy kaleczą ten sport może skrzywić umysł i wyobrażenie o futbolu. Jakbym chciał kogoś zrazić do futbolu, żeby nigdy się nim głębiej nie zainteresował to pokazałbym mecz Ekstraklasy - obojętnie jakich drużyn Legia, Wisła, Cracovia... - to zawsze jest antyreklama piłki nożnej. @UP: Już boli i dobrze... ma boleć. Finansowo i wizerunkowo również. Media i "środowisko" zjedzą Filipiaka za taką akcję i za rok znowu spadną. Cytat:
Przede wszystkim ma mecz z Wisłą. Z ich grą dwa remisy z Zagłębiem i Jagą nie są wcale takie nieprawdopodobne. W ostatnich 10 kolejkach Śląsk zdobył 10 punktów... Ale i tak pewnie wtedy Korona wskoczy na 4. pozycje. Heh... Śląsk spadłby aż na szóste miejsce. |
Nawet licząc na 4 miejsce mamy 5 punktów straty. czyli my musimy wygrać wszystko a 3 drużyny (4 ze Śląskiem) zagrać padakę dla nas do końca sezonu, nie ma takiej możliwości:)
Trzeba rozróżnić kibicowanie i sympatyzowanie jak przegra Wisła jestem nie do życia jak Manchester to mówi się szkoda i żyję się dalej:) Obawiam się że Cracovia się zepnie a nasi uwierzyli że są super drużyną... |
Cytat:
Wysłuchajcie prawdę tą że jesteście Termalicą sprzedaliście klubik swój teraz macie kostki w ch*j |
Cytat:
Kostka kostka bru-ko-wa sialalalalala to jest wasza dru-zy-na |
Będzie jakieś spotkanie motywacyjne dla piłkarzy przed derbami? Jak to było w tamtym sezonie i teraz przed Apoelem?
|
Cytat:
Brucovia Nieciecza No i jeszcze żeby arka grała na licencji ŁKS`u i wszystko ładnie pięknie:D |
Cytat:
Myślę ze takie spotkanie motywacyjne powinno się odbyć.Jak coś w trakcie meczu pójdzie nie po naszej myśli,proponuje powtórzyć akcje kibiców Genui w Polsce :alleluja: |
Mecz z gatunku ciężkich i nie z uwagi na umiejętności przeciwnika. Dużo będzie zależeć od podejścia gwiazdorów, ostatnie mecze pokazały, że jak chcą, to mogą, ale tylko pod warunkiem, że zechcą dołożyć trochę zdrowia, a nie dreptać jak śpiące królewny.
Ja sobie nie wyobrażam innego rezultatu jak wygrana Wisły. W zasadzie daje nam 80% na taki rezultat :) |
Przepraszam mam takie pytanko.
Są jeszcze bilety na G ? albo narożniki? |
Są na górne sektory w narożnikach plus G1.
|
Super, dziękuję i lecę jutro do południa.
A co do samego meczu to nie ma innej opcji jak wygrana. Zrobiliby to chociaż dla Nas i raz w tym tragicznym sezonie zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Na pewno muszą wiedzieć, że jest to dla Nas najważniejszy mecz. |
ja również. 100% poparcia. to są DERBY ludzie. jak przegramy to będą się z nas śmiać przez najbliższe parę lat.
|
Oczywiscie!, to nie mecz to WOJNA.
|
Panowie, czy zostanie pobity rekord frekwencji? czy będzie komplet?:)
jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć?:) |
Probierz na pewno dobrze ich zmobilizuje i wydrze ryja,że nie ma .......enia się-tylko trzeba to wygrać.
Wgnieść ich w trawe,jak beda wygrywac 1-0 to dążyć do 2-0,jak 4-0 to ich upokorzyć na 5-0. Liczę na duet def pomoc-Sobolewski Wilk i ofensywa Małecki-Melikson-Iliev-Genkov. Do tego Jirsak jako "obroćca" czyli praktycznie kolejny pomocnik do rozgrywania piłki. Co do biletów jak kolega wyżej pyta.Od czwartku ma być piękna pogoda do poniedziałku włącznie,licze ze przyciagnie to ludzi na spacery i tłumnie po bilety ;) |
Cytat:
Najważniejsze że B,C,D i G są prawie wykupione bo to od tych sektorów zależy doping, a jak będzie z resztą to się przekonamy. Jeżeli info o sprzedanych 17000 wejściówek jest prawdziwe to "zakręcenie się" frekwencji w okolicach 25k jest możliwe. Najważniejsze to zgnieść parchów zarówno na boisku jak i na trybunach bo KRAKÓW JEST NASZ! :tsw_krzeslo: |
coś czuję ze będzie 4-0 ,tak po kościach :)
|
Liczę że zagramy ofensywnie czyli:
Pareiko-Nunez,Czekaj?, Jaliens?, Jirsak-Wilk lub Sobolewski(dwóch na boisku to przesada)-Iliev,Melikson,?-Genkov |
Czyli w dziesiątkę chcesz grać? W sumie na żydków powinno starczyć...
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Kocur, DevilMayCry nie pociesze was ale ktoś z drugiej strony Błoń pozazdrościł Polonii W-wa i zamierza wzorować sięna Poloni W-Wa. Na początek wykupienie licencji na gre w ekstraklasie ewentualnie fuzja. Klubem który ma zapewnić Cracovii przeżycie w ekstrklasie jest....Nieciecza której szkoleniowcem jest Radolsky były trener Groclinu.Swego czasu klub dzięki któremu Polonia W-wa zawitała w ekstraklasie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl