Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8700)

kuba7k 21.04.2012 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ventigo (Post 1242495)
Boże, mało z krzesła nie spadłem... ty niewidomy czy co?

troll z onetu prawdopodobnie zgubił się na naszym forum

tofik 21.04.2012 20:01

Dobry prognostyk przed derbami.

rasel1906 21.04.2012 20:02

pare ochlapow na koniec sezonu dobrze ze to juz zmierza do konca... teraz juz tylko DERBY!!!

DeadOrAlive 21.04.2012 20:27

Ciekawym motywem byłaby sytuacja w której Wiślacy w ostatniej kolejce musieliby wybierać między Europejskimi pucharami, a mistrzostwem dla Śląska...

rafalek 21.04.2012 20:44

A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu

DeadOrAlive 21.04.2012 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1242514)
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu

prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...

kacpaw91 21.04.2012 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1242514)
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..

Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu

Ciekawe byłyby takie rozstrzygnięcia:
Śląsk: Lechia R, Zagłębie R, Jagiellonia R
Wisła: Górnik Z, Cracovia Z
Korona: ŁKS P, GKS X, Widzew X
Lech: Polonia X, Podbeskidzie P,
Polonia: Lech X, Zagłębie P

Wtedy przed ostatnią kolejką:
3. Śląsk - 49
4. Wisła - 46
5. Lech - 46
6. Polonia - 45

W sumie ostatnie dwa sezony pokazały, że to nic niemożliwego.

rafalek 21.04.2012 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1242523)
prędzej Cwetan jest nasz, niż Dudu, tak w gwoli ścisłości.

A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach...

Czepiasz się słówek, to po pierwsze.

A po drugie - piłkarz jest profesjonalistą i nie obchodzi go co jest na trybunach (przyjaźń czy nie). Jesli by było tak jak mówisz, powinniśmy przegrywać każdy mecz zgodowy, bo "gramy z przyjaciółmi i te punkty mogą im potem dać utrzymanie/puchary/mistrzostwo"

thechris 21.04.2012 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1242501)
Niestety Bednarz jak przyszedł to drużyne mentalnie swoimi konferencjami i wywiadami rozmontował dla Probierza, teraz Probierz to powoli skleja.

I to jeszcze na mecze o pietruszkę musi sklejać. Nie ma Probierz łatwo w tej Wiśle.

St Yabol 21.04.2012 21:17

a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?

bravelukas 21.04.2012 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1242497)
Denerwuje mnie to, że po raz kolejny zamiast wpuścić jakiegoś młodego, który siedzi na ławce, wpuszcza się gracza już dobrze nam znanego do tego zagrożonego wykartkowaniem. Ten Kamiński pewnie szansy debiutu nie dostanie, zostanie odesłany do MESA, a w alternatywnej sytuacji mógłby zanotować swoje debiutanckie kilka minut i mieć jeszcze większą wiarę, że może trafić na stałe do "18". Być może okazałby się talentem, który warto wypożyczyć do pierwszej ligi. Probierz sprawia wrażenie, że stawia na młodzież. Jak do tej pory u niego żaden młody zawodnik nie zagrał w sytuacji innej niż z konieczności. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Zgadzam się z Tobą. Myślałem, że jak strzeliliśmy drugiego to wpuści Kamińskiego na trochę, a tu dupsko.

;p Może Probierz chciał żeby zagrożeni złapali kartki i nie mogli zagrać w derbach, bo Boss nie pozwala grać młodym niedoświadczonym, bo boi się klęski:P

Kon®ado 21.04.2012 21:55

Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu :P Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć :P
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze :)

dgr 21.04.2012 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1242537)
a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?

Tak, była pełna klatka dla gości (220) + osoby na sektorze gospodarzy które jechały na 2 strony z tymi w sektorze gości

thechris 21.04.2012 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1242545)
Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu :P Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć :P
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze :)

Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?

No tak... parafrazują prezesa PZPN... widzę progres w tym regresie...

mitmichael 22.04.2012 00:24

No czyli mozna powiedziec, ze zmeczenie mogło dac o sobie w koncowce meczu z ŁKS-em - dzisiaj juz tego zmeczenia nie było wiec nie dalismy sobie wyrwac punktow.

arti 22.04.2012 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1242574)
Może dlatego, że te parę meczy wstecz, grali pod presją w meczach "o coś" a nie towarzysko o pietruszkę?

Ale to sa przeciez w 90% stare konie, ktore gdzies tam o cos graly wiele razy. Reprezentacja taka czy inna, puchary, walka o mistrza, derby w roznych krajach itd. itp.
Jakiejs tam renomy, tytulow no i pieniedzy nie zdobywali przeciez grajac jak np. z Korona, Jaga czy Legia tej wiosny.

Elefant 22.04.2012 08:09

Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.

No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać.

Karherop 22.04.2012 08:26

Widać że 'tylko' wygraliśmy mecz , bo gdyby była porażka to w temacie byłoby 100 więcej postów :P

dane mi było oglądać tylko I połowę i skrót z drugiej i jestem jak najbardziej zadowolony z wyniku i mnogości sytuacji podbramkowych .

Widać też gołym okiem, że Probierz mając tydzień na przygotowanie do meczu , jest w stanie wdrażać powoli swoje założenia. Szkoda tylu straconych punktów z ligową 'szarzyzną' bo dziś powinniśmy bić się o mistrza , a nie o 4 miejsce .

O mecz z Cracovią jestem spokojny . Niech dzisiaj jeszcze Lechia wygra to po naszym zwycięstwie z Cracovią możemy zabić już nawet matematyczne szanse Cracovii na utrzymanie.

Japycz 22.04.2012 08:56

Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.

Dzięki

seba_109 22.04.2012 11:07

canal+sport gdy trafisz :p

Maras 22.04.2012 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Japycz (Post 1242605)
Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.

Dzięki

26.04 (CZWARTEK) godz.13.30 CANAL+GOL

tommiyacht 22.04.2012 12:25

(+) nie wiem ile zarabia Iliev ale chocby mialbyc jokerem to nie wyobrazam sobie zebysmy go nie mieli na nowy sezon

a Kirm i tak jest cienki. Fuksiarska bramka i jeszcze bardziej fuksiarska asysta tego nie zmienią

Jagul 22.04.2012 19:21

Przyzwoita gra ale fajerwerków nie było. Mimo wszystko coś drgnęło i możliwe, że wygramy wszystko do końca. Cieszy powrót Sobola.

wolfy 22.04.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1242600)
Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.

No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać.

Nie no, chyba po raz pierwszy tak zdominowaliśmy przeciwnika, do tego na wyjeździe. PBB odkąd ma utrzymanie nie gra już z takim zębem, ale z drugiej strony - u nas tez nic godnego uwagi nie pokazało.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl