![]() |
Cytat:
|
Dobry prognostyk przed derbami.
|
pare ochlapow na koniec sezonu dobrze ze to juz zmierza do konca... teraz juz tylko DERBY!!!
|
Ciekawym motywem byłaby sytuacja w której Wiślacy w ostatniej kolejce musieliby wybierać między Europejskimi pucharami, a mistrzostwem dla Śląska...
|
A co mają piłkarze Wisły do mistrzostwa Śląska? Na boisku nie ma przyjaźni..
Co do meczu - dzisiaj Ivica na prawdę się popisał. Szkoda, że częściej tego nie pokazuje. Cvetan podciągnął dalej swoją passę, i wcale się nie zdziwię, jak przegoni naszego Dudu na koniec sezonu |
Cytat:
A to mają piłkarze Wisły, że przecież też wiedzą, co jest na trybunach... |
Cytat:
Śląsk: Lechia R, Zagłębie R, Jagiellonia R Wisła: Górnik Z, Cracovia Z Korona: ŁKS P, GKS X, Widzew X Lech: Polonia X, Podbeskidzie P, Polonia: Lech X, Zagłębie P Wtedy przed ostatnią kolejką: 3. Śląsk - 49 4. Wisła - 46 5. Lech - 46 6. Polonia - 45 W sumie ostatnie dwa sezony pokazały, że to nic niemożliwego. |
Cytat:
A po drugie - piłkarz jest profesjonalistą i nie obchodzi go co jest na trybunach (przyjaźń czy nie). Jesli by było tak jak mówisz, powinniśmy przegrywać każdy mecz zgodowy, bo "gramy z przyjaciółmi i te punkty mogą im potem dać utrzymanie/puchary/mistrzostwo" |
Cytat:
|
a mam takie pytanie z innej beczki. ile było kibiców Wisły ? i czy faktycznie tak jak słyszałem doping był prowadzony na dwie trybuny ?
|
Cytat:
;p Może Probierz chciał żeby zagrożeni złapali kartki i nie mogli zagrać w derbach, bo Boss nie pozwala grać młodym niedoświadczonym, bo boi się klęski:P |
Dobra byłą druga połowa, bo pierwsza to typowa kopanina bez ładu i skłądu :P Ale nie ma co narzekać w porównaniu z tym co grali parę meczów wstecz widać spory progres, który też ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć :P
Teraz pora na derby ale tam muszą zapier*alać jeszcze bardziej, i dobić pasiastych kilkoma brameczkami i po łądnej grze :) |
Cytat:
|
Cytat:
No tak... parafrazują prezesa PZPN... widzę progres w tym regresie... |
No czyli mozna powiedziec, ze zmeczenie mogło dac o sobie w koncowce meczu z ŁKS-em - dzisiaj juz tego zmeczenia nie było wiec nie dalismy sobie wyrwac punktow.
|
Cytat:
Jakiejs tam renomy, tytulow no i pieniedzy nie zdobywali przeciez grajac jak np. z Korona, Jaga czy Legia tej wiosny. |
Fajnie, że wygraliśmy. W końcu pierwsze zwycięstwo z PBB.
No i w zasadzie tyle o tym meczu można by napisać. |
Widać że 'tylko' wygraliśmy mecz , bo gdyby była porażka to w temacie byłoby 100 więcej postów :P
dane mi było oglądać tylko I połowę i skrót z drugiej i jestem jak najbardziej zadowolony z wyniku i mnogości sytuacji podbramkowych . Widać też gołym okiem, że Probierz mając tydzień na przygotowanie do meczu , jest w stanie wdrażać powoli swoje założenia. Szkoda tylu straconych punktów z ligową 'szarzyzną' bo dziś powinniśmy bić się o mistrza , a nie o 4 miejsce . O mecz z Cracovią jestem spokojny . Niech dzisiaj jeszcze Lechia wygra to po naszym zwycięstwie z Cracovią możemy zabić już nawet matematyczne szanse Cracovii na utrzymanie. |
Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę oglądnąć powtórkę tego spotkania? Nie chodzi mi o mały skrót tylko pełne 90 minut.
Dzięki |
canal+sport gdy trafisz :p
|
Cytat:
|
(+) nie wiem ile zarabia Iliev ale chocby mialbyc jokerem to nie wyobrazam sobie zebysmy go nie mieli na nowy sezon
a Kirm i tak jest cienki. Fuksiarska bramka i jeszcze bardziej fuksiarska asysta tego nie zmienią |
Przyzwoita gra ale fajerwerków nie było. Mimo wszystko coś drgnęło i możliwe, że wygramy wszystko do końca. Cieszy powrót Sobola.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl