Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków - ŁKS Łódź, sobota 14 kwietnia, 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8694)

willow 14.04.2012 17:13

Probierz jest niespełna rozumu.
W wyjściowej jedenastce paralityk Czekaj, a na ławce grający ostatnio pewnie i solidnie Jaliens.
Potem ściąga Maora i Ilieva, a na boisku trzyma sabotażystów Gargułę i Kirma.
Facet może i ma jaja, ale zamiast mózgu.

Po prostu Wiślak 14.04.2012 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1240675)
Czekaj jest najlepszym obrońcom na boisku. Ma pomysł na gre, pewny w obronie nie do przejścia.

:shock::rotfl:

"Nie do przejścia"? Tak jak przy golu na 3-1?

Który to już poważny kiks tego straszliwie niepewnego i kontuzjogennego zawodnika w ostatnich meczach? Bo było ich tak dużo, szczególnie z Ruchem, że zaczynam tracić rachubę...

Czekaja należy gdzieś wypożyczyć, a nie opierać na nim obrony.

kriswisla 14.04.2012 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1240675)
Ty chyba inny mecz oglądałeś. Od kilku meczy Czekaj jest najlepszym obrońcom na boisku. Ma pomysł na gre, pewny w obronie nie do przejścia. Zdarzył mu się kiks ale każdemu może.

Dobry na ŁKS gdy do 55min była mała presja ze trony ŁKSu ale gdy Sagan przeszedł do srodka i druga linia przepuszczała wiecej piłek gubił się,ale jezeli ma sie ogrywac to kiedy jak nie w takich meczach:pa jezeli chodzi o Jaliensa no to pewnie nie jest gotowy na cały mecz i Probierz go wpuscił tylko na te pare minut na utrzymanie wyniku

Elefant 14.04.2012 18:08

Dobry mecz dopóki mieliśmy siły.

Jadącym po Kirmie proponuje wycieczkę na stadion, więcej widać. Kirm grał dobrze, do momentu kiedy go siły nie opuściły. 120 minut biegania z Ruchem musiało wyjść. Na pewno był jednym z najambitniejszych piłkarzy od pierwszej do ostatniej sekundy.
Na drugim biegunie "ambitnej" walki Garguła i Małecki czyli truchcikiem panowie truchcikiem...

Prośba do działu marketingu. W przyszłym sezonie proponuje powrót do hasła "Walczymy o mistrzostwo".
Literalne i skrupulatne wdrażanie w każdym meczu przez piłkarzy strategii marketingowej "Emocje do ostatniej sekundy" wykańcza mnie nerwowo.:foch:

snyrting 14.04.2012 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1240692)
Dobry mecz dopóki mieliśmy siły.

Jadącym po Kirmie proponuje wycieczkę na stadion, więcej widać. Kirm grał dobrze, do momentu kiedy go siły nie opuściły. 120 minut biegania z Ruchem musiało wyjść. Na pewno był jednym z najambitniejszych piłkarzy od pierwszej do ostatniej sekundy.
Na drugim biegunie "ambitnej" walki Garguła i Małecki czyli truchcikiem panowie truchcikiem...

Kirm w pierwszej połowie grał przyzwoicie. W drugiej, tragicznie.

Zgadzam się co do Garguły. Skręca mnie jak widze, że ten człowiek nosi opaskę kapitana.

Don Donson 14.04.2012 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1240676)
Probierz jest niespełna rozumu.
W wyjściowej jedenastce paralityk Czekaj, a na ławce grający ostatnio pewnie i solidnie Jaliens.
Potem ściąga Maora i Ilieva, a na boisku trzyma sabotażystów Gargułę i Kirma.
Facet może i ma jaja, ale zamiast mózgu.

Willow jak Cię cenię z lekka przesadzasz, Czekaj zagrał optymalnie.
Natomiast Garguła to pyciarz nieziemski i obrazą dla nas jest go oglądać.

Ogryzek 14.04.2012 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1240676)
Probierz jest niespełna rozumu.
W wyjściowej jedenastce paralityk Czekaj, a na ławce grający ostatnio pewnie i solidnie Jaliens.
Potem ściąga Maora i Ilieva, a na boisku trzyma sabotażystów Gargułę i Kirma.
Facet może i ma jaja, ale zamiast mózgu.

A może jak już gramy o pietruszkę dał szanse pograć tym którzy (nieważne czy tego chcemy czy nie, zostaną?). Może miesiące Jaliensa są policzone, wiec niech uczy się na błędach Czekaj? Może w następnym zagra para Uryga-Diaz?

W derbach chyba tylko Probierz zestawi najlepszych.

Dive Pirate 14.04.2012 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DonDonson
Czekaj zagrał optymalnie.
Natomiast Garguła to pyciarz nieziemski i obrazą dla nas jest go oglądać.

Z Czekajem bym polemizował. Natomiast odkąd kilka meczy temu zobaczyłem Gargułę z opaską, to do teraz przecieram oczy ze zdumienia. Kto do ch... mu tą opaskę dał ? Przecież to niebywała żenada...

DevilMayCry 14.04.2012 18:33

Rzeczywiście, jak siły były, to i gra się fajnie układała. Po bramce na 3:0, jakoś powietrze zeszło z nich, oddaliśmy pole ŁKS-owi. Jak się to zakończyło to widział każdy...

Jest!!! W końcu jakaś drużyna którą pokonaliśmy 2krotnie w sezonie :D

Elendil 14.04.2012 18:42

Jeśli Wisła ma być budowana na takich piłkarzach, jak Brud czy Czekaj, to druga ligo witaj.

Mnie nie obchodzi, czy zawodnik jest z Polski, Anglii czy Kongo. Jeśli gra dobrze, walczy, nie odpuszcza - to niech gra. Jak grac nie potrafi albo przechodzi obok meczu, to chociażby był to Wiślak z dziada pradziada, niech... trenuje więcej.

Mam nadzieję, że te słowa Bednarza "Wisła dla Polaków" to taki zabieg, żeby uspokoić kibiców, którzy mieli dość zagranicznych gwiazdek. Niech ściągają do klubu DOBRYCH zawodników, niech ulepszą bazę sportową, by produkować DOBRYCH zawodników. Narodowość ma tu znacznie mniejsza znaczenie - o ile wciąż chcemy bić się o mistrza i grac w pucharach, rzecz jasna.

Jest w tym składzie sporo zawodników, których oczywiście trzeba się pozbyć. Część z nich ma niestety jeszcze długie kontrakty. Ale widać, że tę drużynę bardzo zniszczyły zawirowania wokół trenerów, gorsza atmosfera w klubie. A oni zdecydowanie potrafią grać.


I DLACZEGO u licha Pareiko nie jest kapitanem pod nieobecność Wilka? Ma wszystko to, czego Gargule brak.

Karherop 14.04.2012 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1240703)

I DLACZEGO u licha Pareiko nie jest kapitanem pod nieobecność Wilka? Ma wszystko to, czego Gargule brak.

Pareiko będzie biegał pod pole karne przeciwnika i dyskutował z sędzią o spornych sytuacjach ?

(wiem wiem ze nie ma tego przepisu , ale zwyczajowo jest to stosowane )

Stan58 14.04.2012 18:53

Najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają Ci, którzy nie byli na meczu :( Czy Wy nie pamiętacie o tym, że we wtorek Wisła zagrała 120 minut z Ruchem? Dokąd mieli siły dotąd grali, a kiedy brakło stało się co się stało....
Jeśli mieć do kogoś pretensje do Garguły, który przeszedł obok meczu, zresztą już nie pierwszy raz. Ten facet nie jest godzien nosić opaski kapitana. Również więcej należy wymagać od Małeckiego, który niczym nie zaimponował. Czekaja trudno ocenić, ale ktoś wcześniej dobrze napisał, że ten chłopak musi się gdzieś ogrywać... Ważne, że są trzy punkty :)

DysoN 14.04.2012 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 1240697)
Z Czekajem bym polemizował. Natomiast odkąd kilka meczy temu zobaczyłem Gargułę z opaską, to do teraz przecieram oczy ze zdumienia. Kto do ch... mu tą opaskę dał ? Przecież to niebywała żenada...

A kto mial niby byc kapitanem w tym meczu? Czekaj?
Nie bylo Wilka i to byli jedyni Polacy w pierwszym skladzie. Kapitan powienien byc Polakiem, ale przynajmniej dobrze mowic po polsku, by moc sie dogadywac z sedziami keidy zachodzi potrzeba. Troche sie ogarnij chłopie bo nawalasz bez zastanowienia.

Gargula nie zagral wcale tak zle dzisiaj. Zle gral w drugiej polowie kiedy to wszysyc prawie zle grali wiec skupianie sie na nim tylko jest w tym przypadku nie fair. W pierwszej polowie radzil sobie calkiem dobrze.

syryls 14.04.2012 19:08

Po prostu tak jest że wy jak jedziecie po jakimś zawodniku to grał dobrze źle, opinię macie taką samą o nim, Garguła ma już swoje lata(31) więc następny sezon i żegnamy, zagrał fajnie klepką, przyjemnie się to oglądało

Bóg Trybun (objawion) 14.04.2012 19:10

Ten, który wmówił Kirmowi, że jest piłkarzem, zrobiłby karierę w polityce. Szacun.

mitmichael 14.04.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1240700)
Rzeczywiście, jak siły były, to i gra się fajnie układała. Po bramce na 3:0, jakoś powietrze zeszło z nich, oddaliśmy pole ŁKS-owi. Jak się to zakończyło to widział każdy...

Jest!!! W końcu jakaś drużyna którą pokonaliśmy 2krotnie w sezonie :D

No to juz po meczu z Podbeskidziem nie beda mieli na co zwalac

Stan58 14.04.2012 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1240713)
A kto mial niby byc kapitanem w tym meczu? Czekaj?
Nie bylo Wilka i to byli jedyni Polacy w pierwszym skladzie. Kapitan powienien byc Polakiem, ale przynajmniej dobrze mowic po polsku, by moc sie dogadywac z sedziami keidy zachodzi potrzeba. Troche sie ogarnij chłopie bo nawalasz bez zastanowienia.

Gargula nie zagral wcale tak zle dzisiaj. Zle gral w drugiej polowie kiedy to wszysyc prawie zle grali wiec skupianie sie na nim tylko jest w tym przypadku nie fair. W pierwszej polowie radzil sobie calkiem dobrze.

Masz rację, że kapitanem powinien być Polak, ale taki który sobą coś reprezentuje, czyli Garguła się nie nadaje. Mówisz, że powinien mówić po polsku - ten warunek spełnia Jirsak (zresztą przejął opaskę po zmianie Garguły), a jeśli nie Jirsak to mógłby być Siergiej.

Hmmm... pisząc, że nie zagrał wcale tak źle dajesz dowód tego, że nie byłeś na meczu. Ja byłem i widziałem zupełnie coś innego... brak zaangażowania, zagrania do tyłu, jedna "klepka" nie zmieni mojej opinii

pzkwr 14.04.2012 19:19

Gratuluję dobrego samopoczucia zarządowi! Dla tych, których nie było na meczu: frekwencję 15.000 należy traktować, jak wynik wyborów w Rosji, dzisiaj na stadionie nie było nawet 10.000 kibiców...

tofik 14.04.2012 19:20

Fajny pomysł Probierza z Jirsakiem na boku. Grając na nowej pozycji Czech nie jest pod stalą presją z jaką się spotyka w środku pola i przy której się gubi. Może więc wykorzystywać swoją dobrą technikę podań czy nieźle ułożona noge przy wrzutkach.

Ciekawi mnie jak wypadnie ten wariant na wyjazdach. Wtedy może być problem, bo Jirsak nie ma odbioru i jest słaby fizycznie. No i przy kryciu nie wygra główek itd Ale na mecze gdzie mamy strzelać i dominowac, jak najbardziej + :)

Aha, Garguła i Kirm po raz kolejny odstają poziomem od reszty. Słabi piłkarze, szkoda, że z nimi jesteśmy zwiazani długimi kontraktami.

neq. 14.04.2012 19:22

Ci którzy piszą żę Kirm grał dobrze albo przyzwoicie to albo nie oglądali meczu albo na nim nie bylo albo bylo walaleni jak działo. To największy sabotażysta jaki ostatnio grał w Wiśle, co z tego że biega na tych koślawych nogach jak nie potrafi przyjąć idealnej piłki i strzelić lub nawet poprostu strzelić bez przyjęcia ( miał dwie idealne okazje na bramkę ) Za jego słowa o tym że to tylko kolejny mecz do końca sezonu jest już skończony w tym klubie, niech wraca do słowenii

AS82 14.04.2012 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1240729)
Fajny pomysł Probierza z Jirsakiem na boku. Grając na nowej pozycji Czech nie jest pod stalą presją z jaką się spotyka w środku pola i przy której się gubi. Może więc wykorzystywać swoją dobrą technikę podań czy nieźle ułożona noge przy wrzutkach.

Ciekawi mnie jak wypadnie ten wariant na wyjazdach. Wtedy może być problem, bo Jirsak nie ma odbioru i jest słaby fizycznie. No i przy kryciu nie wygra główek itd Ale na mecze gdzie mamy strzelać i dominowac, jak najbardziej + :)

Zgadzam sie , pomysl dobry , choć Jirsak był troche poniewierany przez drwali z ŁKS, brakuje mu siły fizycznej do bycia obrońcą

TommyTSW 14.04.2012 19:25

Jak widzę Kirma na boisku to mam wrażenie że jest na tajnym kontrakcie u Filipiaka.Chyba się u nas najlepiej nie czuje, kontrakt poprawia humor.

Dive Pirate 14.04.2012 19:26

Kapitanem powinien być ktoś kto daje z siebie wszystko i walczy. Kapitan ma dawać przykład a nie służyć jedynie do dyskusji z sędziami, którzy i tak robią co chcą i mają go w d...

gizmowisla 14.04.2012 19:29

Nunez, Kirm, Gargula,Lamey, Palic ( choc akurat dzis nawet jak na niego zle nie bylo - ale oceniam caly sezon) Diaz, Jirsak, Maly to po prostu bardzo slabi zawodnicy - to taki szrot i nic poza tym ...i nie byloby w tym nic nienormalnego bo Wisla to nie Real ani Barca ze ma samych dobrych zawodnikow ... ale jak tacy slabi zawodnicy moga zarabiac takie pieniadze ??? przeciez kazdy z nich ( oprocz Malego ) dostaje kase w granicach 80 -100 tys euro ....... mysle ze za 80 -100 tys zl przecietni polscy zawodnicy by zapierdalali jak meserszmity - a ze nie maja umiejetnosci ??? niczym by nie roznili sie od wyzej wymienionych panow .... poziom by byl taki sam - tylko troche wiecej walki ....... i jeszcze jedna aluzja do Malego .... kolejny raz - a obserwuje to juz od dawna - zauwazylem ze ten koles nie ma zielonego pojecia na czym polega gra w lini i trzymanie lini spalonego - zauwazcie to - maly ma takie spalone ze chyba juniorzy sie wiecej pilnuja w tych sprawach .... i jeszcze jedno pytanie : czy ktos wie jak naprawde wyglada sprawa z mlodym Cleberem ? i jak wyglada wogole jego forma na tle Naszych Mlodych Gniewnych ????

fqqs 14.04.2012 19:31

co chcesz od Diaza????? na wiosne naprawdę gra solidnie i wiele razy nam ratował dupe

gizmowisla 14.04.2012 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1240739)
co chcesz od Diaza????? na wiosne naprawdę gra solidnie i wiele razy nam ratował dupe


byc moze - po prostu slaby zawodnik kilka razy ratowal dupe bardzo slabej druzynie ... i co ? mam przez te kilka razy myslec o tym zawodniku ze jest Ok - ma odpowiednia pensje co do swojej efektywnosci ??naprawde juz tak niewiele potrzeba zeby zawodnika nazwac godnym reprezentowania Bialej Gwiazdy ???? kurde- ale to sie pozmienialo szybko :mysli:

HEDu 14.04.2012 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1240676)
Probierz jest niespełna rozumu.
W wyjściowej jedenastce paralityk Czekaj, a na ławce grający ostatnio pewnie i solidnie Jaliens.
Potem ściąga Maora i Ilieva, a na boisku trzyma sabotażystów Gargułę i Kirma.
Facet może i ma jaja, ale zamiast mózgu.

ahhahahaha a pamiętam jak ludzie szczekali, dawać Czekaja, bo młody Polak! Jaliens do Holandii na emeryture! Garguła polak zajebisty, ofensywny pomocnik, zawsze dobrze gra!

Co do Kirma zgadzam się i tyle, nic poza tym. stonujcie, bo nasza gra wyglądała zupełnie dobrze pomimo 120 minut z Ruchem.

fqqs 14.04.2012 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1240745)
byc moze - po prostu slaby zawodnik kilka razy ratowal dupe bardzo slabej druzynie ... i co ? mam przez te kilka razy myslec o tym zawodniku ze jest Ok - ma odpowiednia pensje co do swojej efektywnosci ??naprawde juz tak niewiele potrzeba zeby zawodnika nazwac godnym reprezentowania Bialej Gwiazdy ???? kurde- ale to sie pozmienialo szybko :mysli:

to kogo uwazasz za godnego? na Messiego raczej nas nie stać. Wiadomo, że z Diaza przeciętny grajek, ale w obecnych realiach nie oszukujmy się - jest najsolidniejszym obrońcą na wiosnę.

KOMINEK 14.04.2012 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1240705)
Pareiko będzie biegał pod pole karne przeciwnika i dyskutował z sędzią o spornych sytuacjach ?

(wiem wiem ze nie ma tego przepisu , ale zwyczajowo jest to stosowane )

Taki klub Real Madryt znasz ? Wiesz może kto tam jest kapitanem

Nie dla Kapitana Garguły zdecydowne tak dla Sergieja

Rob_Zombie 14.04.2012 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1240745)
byc moze - po prostu slaby zawodnik kilka razy ratowal dupe bardzo slabej druzynie ... i co ? mam przez te kilka razy myslec o tym zawodniku ze jest Ok - ma odpowiednia pensje co do swojej efektywnosci ??naprawde juz tak niewiele potrzeba zeby zawodnika nazwac godnym reprezentowania Bialej Gwiazdy ???? kurde- ale to sie pozmienialo szybko :mysli:

"godnym reprezentowania Bialej Gwiazdy"? Gość który (jeśli mnie pamięć nie zawodzi) zdobył dla nas 2 mistrzostwa nie jest godny? Skoro w całej ponad stuletniej historii zdobyliśmy "tylko" 13 tytułów to aż strach pomyśleć co sądzisz o znakomitej większości piłkarzy którzy tutaj występowali.
Jasne, Diaz wirtuozem nie jest, ale jako zapchajdziura mogący grać niemal wszędzie w obronie i środku pomocy jest zupełnie ok. Wisła jest Wisłą, a nie Realem i póki co takimi graczami gardzić nie możemy. A i do jego zaangażowania nie można się przyczepić.
Absolutnie piłkarz na miarę dzisiejszej Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl