Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka]Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków,7 kwietnia 2012,18.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8675)

DevilMayCry 07.04.2012 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gercu (Post 1238528)
A co waszym zdaniem ma zrobić Probierz z takim szrotem? Poza tym to oczywiste, że liga jest już odpuszczana i siły są oszczędzane na rewanż z Ruchem, bo to w tym momencie najważniejszy mecz w sezonie. Niektórzy to chyba chorują, jak nie narzekają.


A co miał zrobić z takim "szrotem" , jak to ująłeś, Maaskant oraz Moskal?

Boże, tego się nie da oglądać na trzeźwo...

gizmowisla 07.04.2012 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1238529)
Nie ma szans zeby Probierz doczekal konca sezonu.



Wytrzyma jeszcze te 6 meczy .... a w lipcu jak to pisalem od dawna przyjdzie Smuda

willow 07.04.2012 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1238520)
Naprawde sie nie domyslasz dlaczego oni grzeja lawe ??? czy tylko jaj sobie robisz ???

Bo lud chciał Polaków?
To dostał lud Polaków...
Macie przedsmak Wisły anno Domini 2012/2013, z "młodymi zdolnymi Polakami" w składzie i polską myślą szkoleniową.

Gercu 07.04.2012 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1238532)
A co miał zrobić z takim "szrotem" , jak to ująłeś, Maaskant oraz Moskal?

Boże, tego się nie da oglądać na trzeźwo...

Otóż to. Jednak Maaskant potrafił z nimi zdobyć mistrza. Po prostu to pokazuje, że zmiana trenera jest niemal zawsze najgorszym wyjściem.

Teqcontroller 07.04.2012 18:51

Dno i pół metra mułu, chyba za kare ten mecz oglądałem,Kirm FACEPALM reszta to samo -.-

Wasiu 07.04.2012 18:55

Gratulacje dla wszystkich, ktorzy obstawiali zwyciestwo Jagi.
Milo ze strony naszych panienek, ze wspomagaja finansowo swoich kibicow w tych trudnych czasach.

gizmowisla 07.04.2012 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1238534)
Bo lud chciał Polaków?
To dostał lud Polaków...
Macie przedsmak Wisły anno Domini 2012/2013, z "młodymi zdolnymi Polakami" w składzie i polską myślą szkoleniową.


Nie dlatego ...po prostu Probierz dal dychnac naszym ofensywnym gwiazdorom przed meczem z Ruchem ...bo jako trener do konca wierzy ze w tym sezonie cokolwiek mu sie uda ....wogole jak Probierz przyszedl to bylem przekonany ze nie po to zeby byc trenerem w nastepnym sezonie , nie po to zeby ratowac skompromitowany sezon w lidze tylko skupic sie i uratowac twarz dochodzac do fianlu ...MP i pierwszy finalista jest juz dawno znany .... wec nawet nie chodzi o wygranie tylko o udzial w finale .....swoja droga to w glowie mi sie nie miesci zeby byla taka sytuacja ze zawodowy pilkarz nie gra co 3 dni i trzeba dmuchac na zimne ...jaka liga i pieniadze - takie gwiazdy

fqqs 07.04.2012 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez repek20 (Post 1238527)
mam nadzieję, że to prowokacja... nie wyobrażam sobie nawet jakim śmieciem trzeba być, żeby stawiać przeciwko swojemu klubowi

sam jestes smieciem pajacu.

to tylko bukmacherka.

jak widać sie sprawdzilo.

śląsk tez wszedl.

snyrting 07.04.2012 18:58

90 minuta meczu, ostatni rożny i kto trafia w piłkę? K....a Bramkarz.

Brawa dla Sergieja, żywy dowód na to, że piłkarzowi z zagranicy może zależeć bardziej niż naszym wychowankom.

Co do reszty szkoda się wypowiadać.

Po prostu Wiślak 07.04.2012 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1238534)
Bo lud chciał Polaków?
To dostał lud Polaków...
Macie przedsmak Wisły anno Domini 2012/2013, z "młodymi zdolnymi Polakami" w składzie i polską myślą szkoleniową.

Święte słowa Willow. Niestety, oni tego nie rozumieją. Nie dociera, że drużyna oparta na "młodych zdolnych Polakach", polskiej myśli szkoleniowej i koncepcjach polskich działaczy typu Bednarza i Kapki, nie ma najmniejszych szans na unikanie kompromitacji nie tylko w Europie. I rzeczywistego bankructwa w każdej formie.

Ajax 07.04.2012 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1238443)
no juz postawilem troche kasy

z ciezkim sercem przeciwko mojej Wiśle, ale coz, to tylko typowanie wyniku

wspomnicie moje slowa po meczu ;)

Ile wygrałeś i ile radzisz stawiać na Ruch w PP, ŁKS?

cfa 07.04.2012 18:59

Zadziwiające jest to, że Pareiko stworzył większe zagrożenie pod bramką rywala niż Biton i Genkov razem wzięci :/

maqz 07.04.2012 19:00

To cos dzisiaj gral Kirm, to istny sabotaz..

gigant 07.04.2012 19:01

Boże, niech to się już skończy.

Wesołych Świąt mimo wszystko.

Elendil 07.04.2012 19:02

Pytanie jest jedno: czy Ci zawodnicy grają tak beznadziejnie, bo im się nie chce, czy nie potrafią?

Tak wiem, Maaskant skompromitował się wypowiedziami po derbach, ale trzeba przyznać jedno: o trenerce miał pojęcie. Tymi samymy zawodnikami zdobył MISTRZA POLSKI. Teraz Ci zawodnicy skończa sezon ok 7-10 miejsca. W zasadzie tylko dzięki punktom nabitym za Maaskanta nie musimy się martwić o spadek.

Czy ten klub kiedyś będzie prowadzony normalnie? Pewnie tak, gdy odejdą z tego świata wszyscy Ci źli doradcy Cupiała, albo przejmie nas inny właściciel.

W tym momencie nie ma niczego. I nic nie zapowiada zmiany na lepsze. Czy ktoś się dziwi, że frekwencja na meczu z Ruchem będzie w okolicach 2-3 tysięcy?

Jedyny pozytyw? A jest, im mniej Januszy na meczach, tym lepsze "ekipa" ;)

silver03 07.04.2012 19:02

Może Pareiko powinien grać w ataku?

thechris 07.04.2012 19:03

Obstawiałem 2:0 dla Jagi w lidze typera i takim wynikiem powinien się zakończyć mecz bo 1:0 niezbyt oddaje to co się działo bo boisku.

W żaden sposób nie jestem zaskoczony ani grą Wisły ani grą Jagi ani wynikiem. Jedyna ciekawostka to zmiany. Wszedł Iliev i Melikson i gra z niskiego - orlikowego poziomu spadła na praktycznie zerowy (WF w gimnazjum). Jeśli tak ma wyglądać gra zmienników w tym klubie i ich zaangażowanie to ten klub nie ma sensu istnienia w ekstraklasie.

Ajax 07.04.2012 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gercu (Post 1238535)
Otóż to. Jednak Maaskant potrafił z nimi zdobyć mistrza. Po prostu to pokazuje, że zmiana trenera jest niemal zawsze najgorszym wyjściem.


Bo gawiedź nasłuchała się o krakowskiej piłce i chciała zamiany. A Maaskant chyba po meczu ze Śląskiem w zeszłym sezonie pojął że ma bandę łamag i wycisnął z nich 200%

Hehehe śmiać mi się chciało jak czytałem te bzdury o stylu gry itp a dziś mi się chce płakać.

Ale Gawiedzi nie martwcie się dostaniecie wszystko czego chcieliście Polaków i posiadania piłki tylko czemu nie ma radowania się?

Ogryzek 07.04.2012 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1238534)
Bo lud chciał Polaków?
To dostał lud Polaków...
Macie przedsmak Wisły anno Domini 2012/2013, z "młodymi zdolnymi Polakami" w składzie i polską myślą szkoleniową.

Mógłbyś nie przeginać!

Jakich Polaków? Piłkarzy z ME a nie Polaków. Jak przyjdą ci mityczni Polacy jak Makuszewski, Pazdan, Brożek itd czy inni to wtedy ocenimy ich grę albo się powyzywasz. Na razie nasze stranierosy serwują nam strajk włoski i olewają grę poza Pareiko. Więc co ma Probierz robić? Daje pograć piłkarzom ME. A wiadomo że to nie ten poziom. I nie ci piłkarze jak Brud będą wiodącymi pozstaciami w przyszłym sezonie

Mario Nh 07.04.2012 19:05

Może lepiej że kolejny mecz w plecy. Przynajmniej więcej tych darmozjadów wyleci z zespołu. Jeśli ktoś miał wątpliwości co do Kirma, Jirsaka i jeszcze paru innych to chyba zostały one rozwiane.
Uryga dał rade! :)

Tasio1906 07.04.2012 19:08

Macie posiadanie jak za Moskala:D czyli Probierz=Moskal ;)

rafil 07.04.2012 19:08

Kirm i Uryga to byli jedyni, coś grali tzn. nie popełniali dziś rażących błędów, więc nie wiem skąd ta jazda po nich. Pareiko jak zawsze dobrze, a reszta też jak zawsze, ale dramatycznie.

bellic88 07.04.2012 19:10

Niestety ale jest tak jak powtarzali to wielokrotnie komentatorzy. Dochodzimy pod pole karne i koniec. Nasza ofensywa nie istnieje po strzeleniu nam bramki.
Zero pomysłu na kombinacyjną gre.
Zero dobrych wrzutek czy z narożnika, czy wolnego czy z akcji.
Brak wypracowywania tak samo rzutów wolnych.
Brak zawodnika który byłby zdolny stworzyć zagrożenie dobrze wykonując rzut wolny.
Zero indywidualnych akcji takich jak Pajlic w koncowce(czemu Biton nie może chociaż raz na mecz stworzyć czegoś takiego jak z Twente na wyjeździe?)
Zero (celnych/stwarzających zagrożenie) strzałów z dystansu.
Zero (no może dzisiaj jedno) niebezpiecznych prostopadłych podań.

Więc ja się pytam z czym do ludzi? I to nie ma już znaczenia czy to są grajkowie zagraniczni czy Polacy.

A o panu Andrażu przez grzeczność nie wspomne...


Nie jednak musze. Jak posłał piłe w powietrze po świetnym podaniu Meliksona to myślałem że wyjde z siebie i stane obok po czym zrobie to jeszcze raz i we troje pojade mu nakopać osobiście...

GaoFeng 07.04.2012 19:10

Jak tam gral Alan Uryga? W ME on sobie slabo radzi, a ostatnio z Legia zagral katastrofalnie...

Mario Nh 07.04.2012 19:11

Z pustego Salomon nie naleje. To sie tyczyło Moskala i Probierza.
Temu drugiemu została powierzona budowa nowej Wisły.
A póki co jakoś trzeba pograć tymi łamagami bez ambicji.

Karherop 07.04.2012 19:11

tutaj juz nawet nie ma co się denerwować , jest po prostu żal patrzeć na to wszystko na boisku. Serce się kraja .

najbardziej żal po tym meczu Wilka , Pareiki i Urygi . Poza tym że zostawili wiele zdrowia to nie można mieć większych zarzutw do ich gry ( poza zachowaniem Wilka przy bramce )

Szczególnie nasz najmłodszy gracz pokazał jak można walczyc na boisku, notował odbiory w środkowej strefie , a co najważniejsze nie popełnił w całym meczu zadnego większego błędu . Co też najciekawsze stwarzał największe zagrożenie przy stałych fragmentach dla Wisły . Brawa dla tego chłopaka . Powinien dostać szanse w kolejnym meczu . Nie dał plamy

Może nie u wszystkich , ale dzisiaj widać było namiastki ambicji u naszych graczy . Widać ją było nawet u Paljica czy Lameya , ale i tak czas tych "piłkarzy" w Wiśle dobiegł końca .

konrad123 07.04.2012 19:11

Przestańcie się w końcu czepiać. Grali prawie sami obcokrajowcy typu Lamey, Paljic, Jaliens - źle. Dali do składu Polaków takich jak Brud, Czekaj, Uryga - również źle. Nie tyczy się to dzisiejszego meczu tylko ogólnie. Gra to padaka, potwierdzam ale odnośnie składu - POLAKOWI NIE DOGODZISZ. Prawda jest taka, że teraz liga poszła się jeb... i jedyne co zostaje to puchar a dopiero w przyszłym sezonie nie duże przemeblowania i walczymy o ligę!

Mario Nh 07.04.2012 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1238554)
Kirm i Uryga to byli jedyni, coś grali tzn. nie popełniali dziś rażących błędów, więc nie wiem skąd ta jazda po nich. Pareiko jak zawsze dobrze, a reszta też jak zawsze, ale dramatycznie.

Nie umie podawać strzelać dośrodkowywać. :haha:

John1906 07.04.2012 19:13

To nie jest drużyna tylko 11 kopaczy, każdy gra swój mecz.

lorddavy 07.04.2012 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1238534)
Bo lud chciał Polaków?
To dostał lud Polaków...
Macie przedsmak Wisły anno Domini 2012/2013, z "młodymi zdolnymi Polakami" w składzie i polską myślą szkoleniową.

Po co odwracasz kota ogonem? Gdzie ci młodzi zdolni? 22 letni Brud, no k.urwa prosze cie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl