Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 30 marca 2012, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8667)

przemek1902 29.03.2012 19:16

Za to uwielbiałem Marcelo, a Skorża go z kolei ganił - http://www.youtube.com/watch?v=qZkoklUoj6E
TE jego cholerne zapędy ofensywne :-) CB Overlap
W tak ważnym meczu jak jutro trudno raczej rozpatrywać kandydaturę Stanka jako lewego obrońcy, za duża odpowiedzialność chyba. Widzę tam Nuneza.
Mam nadzieję, że nas ogarną się w końcu i pokażą potencjał. Bo takowy jest, tylko stłamszony, uśpiony, niezmotywowany.

River 29.03.2012 22:45

Mimo calej ulomnosci jaka charakteryzuje sie nasza gra to licze, ze po jutrzejszym meczu uslyszymy motto przewodnie Skorży czyli "wypada przeprosic kibicow":D

Wojtas 29.03.2012 23:01

Duzo bym dal zeby miec w klubie takich jak Marcelo.Jego podejscie -profesjonalizm ale tez luz i swoboda -co to byl za gosc:)

Musimy jutro dla niego ogolić Legie :)

skeba 29.03.2012 23:05

Marcelo, Cleber - to byli zawodnicy. Szkoda, że już nie grają w Wiśle

kacpaw91 29.03.2012 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1235336)
Mimo calej ulomnosci jaka charakteryzuje sie nasza gra to licze, ze po jutrzejszym meczu uslyszymy motto przewodnie Skorży czyli "wypada przeprosic kibicow":D

Ostatnio to motto Garguły. Minimum dwa razy w tym sezonie już to powiedział. Jak ktoś się doliczy większej ilości to proszę o informację ; )

Edson 29.03.2012 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1235345)
Ostatnio to motto Garguły. Minimum dwa razy w tym sezonie już to powiedział. Jak ktoś się doliczy większej ilości to proszę o informację ; )

Myślę, że Guła nie będzie miał już okazji się tłumaczyć z wyników, bo Pep go nie wpuści na boisko :)

A co do meczu z Warszawiakami to myślę, że wygramy. Dlaczego? Zawsze przed meczami z Legią, gdy mieliśmy optymistyczne nastroje dostawaliśmy albo baty albo oglądaliśmy nędzne widowisko bez bramek. Odwrotnie było, gdy humory przedmeczowe były z goła odmienne.

Daja`n 30.03.2012 05:36

Dla poprawy humoru to w Krakowie troszkę popadał deszcz więc wieczorem będzie piła chodziła po murawie oj będzie!Już widzę naszych kopaczy jak pięknie i szybko przedostają się pod bramkę bazyliszków.

Pablo84 30.03.2012 06:22

Ludzie, żebyscie tylko pomeczu nie płakali :D. Faworytem w aktualnej sytuacji faworytem jest drużyna z białymi koszulkami, czy to się Wam podoba czy nie.Jeśli stracą tu punkty, będzie to niespodzianka i nie zaklinajcie rzeczywistości.

jerry.lii.lewis 30.03.2012 07:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1235347)
Myślę, że Guła nie będzie miał już okazji się tłumaczyć z wyników, bo Pep go nie wpuści na boisko :)

A co do meczu z Warszawiakami to myślę, że wygramy. Dlaczego? Zawsze przed meczami z Legią, gdy mieliśmy optymistyczne nastroje dostawaliśmy albo baty albo oglądaliśmy nędzne widowisko bez bramek. Odwrotnie było, gdy humory przedmeczowe były z goła odmienne.

Tyle, że teraz humory przedmeczowe są głęboko uzasadnione :(
Obawiam się, że dziś Twoja reguła nie zadziała.

whistar 30.03.2012 07:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1235256)
Co do meczu to proponuje - w ramach oprawy - akcje rodem z Magdeburga ze strzałkami:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=BlpkGMEOors

ha ha ha dawno nie widziałem tak dobrej akcji, do naszych kopaczy pasuje jak ulał :D

Zwierze 30.03.2012 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1235359)
Ludzie, żebyscie tylko pomeczu nie płakali :D. Faworytem w aktualnej sytuacji faworytem jest drużyna z białymi koszulkami, czy to się Wam podoba czy nie.Jeśli stracą tu punkty, będzie to niespodzianka i nie zaklinajcie rzeczywistości.

Nasza gra jest marna ale patrząc na ich popisy nie wydaje mi się żeby tak było jak piszesz. Remis to myślę że z palcem w d. A znając naszą buraczaną ligę to jestem przekonany że wygramy.

PS Jako wyznacznik popatrzmy sobie choćby na mecze z Bełchatowem...

rafaltwsd 30.03.2012 08:49

No właśnie gra jest marna tylko dlaczego? to są piłkarze którzy potrafili wywalczyć MP a teraz?

mitmichael 30.03.2012 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1235359)
Ludzie, żebyscie tylko pomeczu nie płakali :D. Faworytem w aktualnej sytuacji faworytem jest drużyna z białymi koszulkami, czy to się Wam podoba czy nie.Jeśli stracą tu punkty, będzie to niespodzianka i nie zaklinajcie rzeczywistości.

Faworyta w tym meczu nie ma - słowa Skorzy

tommiyacht 30.03.2012 08:59

to taki dyplomatyczny minimalizm. Co mial powiedziec - ze to bedzie walka golej dupy z batem ? treenr Apoelu tez mowil chyba ze nie ma faworyta w dwumeczu z znami i sa w cwiercfinale LM

kpn 30.03.2012 08:59

słow Skorzy 'liga bedzie ciekawsza" nie ma co brac pod uwage. Dobrze Pablo napisal. NIE JESTESMY FAWORYTEM jak brzmi tak to brzmi. Remis oczywiscie biore w ciemno ( wiara tu nie ma nic wspolnego)

Don Donson 30.03.2012 09:10

Ja zakładam wariant najgorszy - czyli solidny oklep.
Lepiej pozytywnie się rozczarować.

art 30.03.2012 09:31

Nie wiem czy Wy oglądacie Ekstraklase, ale to co gra teraz Legia to zęby bolą, wyniki lepsze niż gra. Tak naprawdę to w piłke grają teraz w Chorzowie i Kielcach, reszta się kopie po czole... Legia faworytem w Krakowie...

River 30.03.2012 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1235398)
Ja zakładam wariant najgorszy - czyli solidny oklep.
Lepiej pozytywnie się rozczarować.

Czy Legia to juz Barcelona?:lol:

W tej lidze nie mozna niczego zakladac a tym bardziej na pierwszy rzut oka najbardziej prawdopodobnego wyniku.
Z Podbeskidziami, Lechiami, Koronami itd mielismy na R22 wygrywac i co bylo? Wiadomo. Dzis mamy dostac lanie tak? Ale na jakiej podstawie? Bo przyjezdza lider?

Legia trzy ostatnie mecze: Polonia 0-0 (po dramatycznej grze), Belchatow 1-1 (chyba tez cudow nie bylo), Gryf 1-1 (!!! czwarta liga!) i to wszystko u siebie. Czego tu sie bac? Gramy u siebie i jakbysmy nie pokracznie grali to gramy na wlasnym stadonie w prestizowym meczu w ktorym trzeba postarac pokazac sie z dobrej strony.
Legia w ostatnich meczach to wybitniej od nas nie gra. Na te chwile to roznica jest jedynie taka ze maja wiecej punktow ale w ostatnim czasie to ich gra dupy nie urywa. Podobnie jak nasza. Na ten moment spotykaja sie dwie druzyny o podobnym poziomie wiec kazdy wynik jest mozliwy.

Chrisman 30.03.2012 09:45

ostatni raz Legia wygrała na Wiśle w 1997

mitmichael 30.03.2012 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1235398)
Ja zakładam wariant najgorszy - czyli solidny oklep.
Lepiej pozytywnie się rozczarować.

Lech nie byl taki straszny wiec Legia tez nie powinna. A mecz z Ruchem nie jest odznacznikiem bo w tamtym sezonie tez w Chorzowie przegralismy
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1235409)
ostatni raz Legia wygrała na Wiśle w 1997

Rok temu po 17stu latach Gornik wygral 2-0 - strasznie lubimy ostatnio niszczyc takie statystyki niestety

tofik 30.03.2012 10:53

Zapowiada się pyta bo Skorża uwielbia swój antyfutbol i 3 def midów a my gramy słabiznę w ofensywie, oni nie chcą ale muszą, my chcemy, ale nie możemy :)
Taki mecz tylko na stadionie więc polecam każdemu kto jeszcze ma możliwość żeby się wybral dla atmosfery, przed tv się tylko wkurzy i będzie marudził później :)

skeba 30.03.2012 12:31

Mecz na remis 0:0, ale marzy mi się 1-0 po bramce Małeckiego, który wyskoczy na trybunę, na której będą kibice eLki i pokaże im W (jak swego czasu Zienczuk)

Eternit 30.03.2012 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1235409)
ostatni raz Legia wygrała na Wiśle w 1997

Dodaj, że Ci chodzi o ligę. Bo ogólnie to ostatni raz wygrali na R22 w 2008 w pucharze ekstraklasy.

pysio 30.03.2012 12:47

wiecie może ile już sprzedano biletów? chciałbym w końcu zobaczyć pełny stadion w telewizji, bo jeszcze chyba nigdy z tego co pamiętam nie było u nas kompletu!

Do Boju Wiślacy! Na mecz! Wszyscy na stadion!

KOMINEK 30.03.2012 13:06

A na Hutniku czasem 1:0 nie przegraliśmy

Charlie 30.03.2012 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1235488)
A na Hutniku czasem 1:0 nie przegraliśmy

Nie, ale za to przegraliśmy w Sosnowcu. Przy Reymonta jednak w lidze nie pokonali nas od 15 lat i oby dziś była kontynuacja tej passy.

karas1983 30.03.2012 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1235359)
Faworytem w aktualnej sytuacji faworytem jest drużyna z białymi koszulkami, czy to się Wam podoba czy nie.Jeśli stracą tu punkty, będzie to niespodzianka

No właśnie. My możemy, Legia musi. Tutaj upatruję Naszej szansy.

Chociaż mecz zapowiada się tragiczny...

chimba 30.03.2012 13:39

Po tym co zobaczylem z Ruchem jestem zlej mysli ale moze bedzie cud.

szprotson 30.03.2012 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chimba (Post 1235501)
Po tym co zobaczylem z Ruchem jestem zlej mysli ale moze bedzie cud.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i na Reymonta zaświeci znów
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.

przemek1902 30.03.2012 15:33

Według mnie optymalne zestawienie na dziś to:
Pareiko – Nunez, Chavez, Czekaj, Jovanović – Kirm, Wilk, Garguła, Melikson, Małecki - Genkow

Ciekawi mnie tylko fakt, czy Probierz Stanka np.nie wstawi na lewą obronę, wtedy w środku Garguła wróciłby na ławkę. Oby przesunięcie młodzieżowców do 1 składu podziałało na wyobraźnię niektórych i wzniosą się na wyżyny. To nie jest mecz z serii "już niedługo wakacje" tylko poezja i mordobicie na boisku. Mam nadzieje, ze zgodnie ze słowami Probierza nie trzeba naszych miszczów motywować do tak ważnego pojedynku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl