Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8636)

Zwitter 17.03.2012 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1231468)
Miałem nadzieję, że wreszcie Kirm rozpocznie mecz na swojej optymalnej pozycji - pozycji siedzącej.

Tylko, że Kirm gra dziś najlepiej.
Kiedy Gargule kończy się kontrakt? Chce wiedzieć ile czasu mnie będzie jeszcze wkur...ał.

GonzoNS 17.03.2012 16:41

Garguła ... Cupiał dla niego powinien stworzyć "Klub Garguły" przecież ....a mać każdy junior zagrałby lepiej od niego bo chociaż by troche pobiegał i powalczył. Zobaczymy ile warty jest Probierz i czy go wystawi w 2 polowie

cinekw 17.03.2012 16:42

Za taką kasę jaką oni dostają powinni zapi***** do utraty tchu, a taki Garguła z Jirsakiem to po prostu drepczą gwiazdki j******.

wiślak1906forever 17.03.2012 16:42

CUPIAŁ - WYPIERDALAJ !!!!
Ja wole widzieć taką Wisłe która wiadomo że gra o bezpieczny byt w tabeli, niż o mistrzostwo i taką padake.
Budżet 10 mln i kilku sponsorów... CZEKAM

mihaq 17.03.2012 16:44

Odkryłem, eureka, Jaliens po prostu jest do dupy gdy gra obok Chaveza. Nie dla pary Chavez-Jaliens. Diaz jest koszmarną kaleką, on mi zawsze wyglądał na zawodnika, który sobie wmówił, że jest lewonożny. On gra lewą nogą a tak jakoś koślawo jakby był prawonożny. Nunez pracuje na czerwień. Guła gra nieodpowiedzialne, lekkomyślne piłki, jedyna fajna zaleta, że jak już mu się zachce to umie ładnie, bez faulu się przepychając odebrać piłkę, albo wygrać sytuację stykową. Tylko że mu się raz chce, raz nie chce, jak na plaży. Jirsak robi swoje, biega, zabezpiecza, jedna ładna piłka prostopadła, wymusza faule na sobie. Kirm coś kombinuje, przynajmniej trochę wiatru, szkoda że za nim nie nadążają partnerzy do przodu, lol.

Skład jakiś przetrzebiony a za tydzień będzie jeszcze bardziej przetrzebiony.

Daja`n 17.03.2012 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1906forever (Post 1231483)
CUPIAŁ - WYPIERDALAJ !!!!
Ja wole widzieć taką Wisłe która wiadomo że gra o bezpieczny byt w tabeli, niż o mistrzostwo i taką padake.
Budżet 10 mln i kilku sponsorów... CZEKAM

Ja na boisku nie widzę Cupiała.Nie rozśmieszaj mnie że Wisła gra jeszcze o MP.Został nam tylko i aż PP.

Boruc 17.03.2012 16:47

Chciałbym zobaczyć w 2. połowie Genkova za Gargułę, Ilieva za Paljicia i jeszcze Szewczyka za Jirsaka (jeśli trzeba by było zagrać ultraofensywnie)
PS. Za to że nie kupiliśmy Maka powinniśmy się strzelić w pysk. Chyba że kasy nie było

Griszka30KR 17.03.2012 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 1231481)
Garguła ... Cupiał dla niego powinien stworzyć "Klub Garguły" przecież ....a mać każdy junior zagrałby lepiej od niego bo chociaż by troche pobiegał i powalczył. Zobaczymy ile warty jest Probierz i czy go wystawi w 2 polowie

Może i masz racje ,ale ja bym wpuscił Genkowa i Ilieva

tofik 17.03.2012 16:48

Jeszcze nie wszystko stracone, ale potwierdziło się, że nasza gra w Bełchatowie to była jest i pewnie będzie pyta na długie lata

FraMat 17.03.2012 16:51

Probierz... wypad... i to natychmiast

Maaskant, Vaalckx wróccie

Teqcontroller 17.03.2012 16:53

Szkoda czasu na to gówno, Wyłączam to bo to jest DNO.

GonzoNS 17.03.2012 16:53

i teraz nasuwa mi sie pytanie; czy my musimy stracić dwie bramki aby zacząć grać?

Griszka30KR 17.03.2012 16:54

Kiedy k...a zmiany,jak będzie 3:0?

gizmowisla 17.03.2012 16:56

dobrze ze koniec sezonu niedaleko ...az strach pomyslec co by bylo gdyby zima zaczynal by sie nowy sezon .... smiem twierdzic ze walczylibysmy o utrzymanie .....

GonzoNS 17.03.2012 16:59

ale się zmeczył ... pot sie z niego leje strumieniami

Eryk 17.03.2012 17:07

...podnosimy statystyki bramkowe tej kolejki :D

a ten Mak powinien grac u nas.
Walczymy. jeszcze 25 min.

rasel1906 17.03.2012 17:07

To nie sa nasi pilkarze to jest... nie wiadomo co.. zbitka jakis kopaczy bez umiejetnosci i bez ambicji a jak patrze na takie pilkarskie smieci jak nunez albo paljic to mnie krew zalewa

pico4 17.03.2012 17:14

"Trudna jest komunikacja między Genkovem, a Bitonem. Obydwoje mówią w różnych językach." - Z tego co pamiętam, piękny robert, gdy robił wokół siebie wspaniałą "holenderską" otoczkę profesjonalizmu, to wszyscy zagraniczni uczęszczali na kursy języka polskiego. W związku z tym, mam pytanie. Jak to możliwe, że ci piłkarze są na tyle głupi, ograniczeni umysłowo, upośledzeni mentalnie, że nie potrafią zapamiętać kilku kluczowych słów:
idź, wychodź, zostań, wróć podchodzimy, podaj, oddaj, druga, mój, moja, twoja, twój, powrót, wracamy, linia, noga, głowa, dobieg, strzelaj (grałem profesjonalnie w piłkę i raczej używa się potocznego "je*aj"). Jak qrwa w ciągu roku nie można opanować podstawowych 15-20 słów?

Ciekawe, dlaczego diaza uważa się za dobry transfer? Ten gościu nie potrafi dosłownie nic.
To samo dotyczy nuneza/jirsaka/lameya/jaeliensa/kirma. Jaką pozytywną, piłkarską cechą się wyróżniają? Od 11 lat takich nieudaczników w Wiśle jeszcze nie widziałem...

PS. 2:1, Genkov łatnie "załatał" bramkarza!
PS2. Chavez strzelił na 2:2, diaz został na spalonym. Słodko :)))

Mahazel888 17.03.2012 17:37

2:4 , ładnie nas sędzia przekręcił

cinekw 17.03.2012 17:38

Iliev - nie wiem co ten kopacz robi na tym boisku.

Kamson 17.03.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231491)
Probierz... wypad... i to natychmiast

Maaskant, Vaalckx wróccie

A może tak dla odmiany wypie*dolimy w końcu ten międzynarodowy szrot nazywany piłkarzami zamiast zmieniać trenerów?

vabanq 17.03.2012 17:38

s....ysyn .......ony sedzina, tyle w temacie

dynek.pl 17.03.2012 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231491)
Probierz... wypad... i to natychmiast

Maaskant, Vaalckx wróccie

Maaskant ? po cholere
a w czym one jest lepszy od Probierza niby ?
nawet osiągnięcia mają mnie więcej takie same

szkoda bramki Chaveza ale od razu mi się przypomniały prezenty sędziowskiego z jesieni dla nas - suma zawsze musi wyjśc na zero

rabi86 17.03.2012 17:39

Leci Nuniez po piłkę na aucie i zamiast wrzucać w pole karne do do Paljica podaje. Nóż się w ręce otwiera. Ale już widać, że po zejściu Garguły coś się zaczęło dziać. Ustawienie na dwóch napastników jest jednak dla nas stworzona.

Sami obcokrajowcy, ale tak od 60 min zapieprzali aż miło.

rasel1906 17.03.2012 17:39

nie wiem czy odnotowaliscie po zejsciu garguly na boisku zagralo 11 obcokrajowcow krakowska pogon normalnie

qchar90 17.03.2012 17:40

no Genkov ładnie sie pokazal, bramka i asysta

Watts 17.03.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1231507)
A może tak dla odmiany wypie*dolimy w końcu ten międzynarodowy szrot nazywany piłkarzami zamiast zmieniać trenerów?

Polski gwiazdor Garguła za to dzisiaj wylał cysternę potu na boisku. :P

bebeto 17.03.2012 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1231512)
no Genkov ładnie sie pokazal, bramka i asysta

Jak dla mnie to dwie bramki i asysta. Gdzie tam był niby faul ???? To są szachy czy piłka nożna...Oyebali nas z 2 bramek !!!!!!

adas123 17.03.2012 17:44

Ja jak widze mordy Piaseckiego czy tego chuja z lublina chyba Gila to mnie telepie.Probierza zostawić,wyjebać bande nierobów z Garguła na czele.

jcts 17.03.2012 17:45

Gra z meczu na mecz coraz lepsza, dzisiaj przez 60 min. dominowaliśmy mimo takich dużych osłabień.
Mecz mógł się podobać, w porównaniu do wczorajszych derbów Warszawy to ten mecz był jak Gran Derbi :D
Mimo coraz lepszej gry, pozostanie walka o maksymalnie 2 miejsce. Nawet mimo że wydaje mi się że w tej chwili gramy lepiej od Legii to już nie ma żadnych szans na dogonienie jej. Wracając do meczu to, na +:
- Genkov
- Jaliens
- no i ku nieszczęściu wielu ekspertów z tego forum Kirm który ciągnął gre, zdecydowanie lepiej prezentował się niż ten wychwalany przez Was Iliev. Paljić też całkiem niezła druga połówka.

Na minus:
- Nunez, za dużo strat dziś
- Garguła ni to pomocnik ni napastnik dzisiaj, do tego zmarnowana setka w I połowie
- no i Chavez, za to co zrobił przy bramce, żeby Buzała zrobił z kogoś wiatrak?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl