![]() |
Cytat:
Kiedy Gargule kończy się kontrakt? Chce wiedzieć ile czasu mnie będzie jeszcze wkur...ał. |
Garguła ... Cupiał dla niego powinien stworzyć "Klub Garguły" przecież ....a mać każdy junior zagrałby lepiej od niego bo chociaż by troche pobiegał i powalczył. Zobaczymy ile warty jest Probierz i czy go wystawi w 2 polowie
|
Za taką kasę jaką oni dostają powinni zapi***** do utraty tchu, a taki Garguła z Jirsakiem to po prostu drepczą gwiazdki j******.
|
CUPIAŁ - WYPIERDALAJ !!!!
Ja wole widzieć taką Wisłe która wiadomo że gra o bezpieczny byt w tabeli, niż o mistrzostwo i taką padake. Budżet 10 mln i kilku sponsorów... CZEKAM |
Odkryłem, eureka, Jaliens po prostu jest do dupy gdy gra obok Chaveza. Nie dla pary Chavez-Jaliens. Diaz jest koszmarną kaleką, on mi zawsze wyglądał na zawodnika, który sobie wmówił, że jest lewonożny. On gra lewą nogą a tak jakoś koślawo jakby był prawonożny. Nunez pracuje na czerwień. Guła gra nieodpowiedzialne, lekkomyślne piłki, jedyna fajna zaleta, że jak już mu się zachce to umie ładnie, bez faulu się przepychając odebrać piłkę, albo wygrać sytuację stykową. Tylko że mu się raz chce, raz nie chce, jak na plaży. Jirsak robi swoje, biega, zabezpiecza, jedna ładna piłka prostopadła, wymusza faule na sobie. Kirm coś kombinuje, przynajmniej trochę wiatru, szkoda że za nim nie nadążają partnerzy do przodu, lol.
Skład jakiś przetrzebiony a za tydzień będzie jeszcze bardziej przetrzebiony. |
Cytat:
|
Chciałbym zobaczyć w 2. połowie Genkova za Gargułę, Ilieva za Paljicia i jeszcze Szewczyka za Jirsaka (jeśli trzeba by było zagrać ultraofensywnie)
PS. Za to że nie kupiliśmy Maka powinniśmy się strzelić w pysk. Chyba że kasy nie było |
Cytat:
|
Jeszcze nie wszystko stracone, ale potwierdziło się, że nasza gra w Bełchatowie to była jest i pewnie będzie pyta na długie lata
|
Probierz... wypad... i to natychmiast
Maaskant, Vaalckx wróccie |
Szkoda czasu na to gówno, Wyłączam to bo to jest DNO.
|
i teraz nasuwa mi sie pytanie; czy my musimy stracić dwie bramki aby zacząć grać?
|
Kiedy k...a zmiany,jak będzie 3:0?
|
dobrze ze koniec sezonu niedaleko ...az strach pomyslec co by bylo gdyby zima zaczynal by sie nowy sezon .... smiem twierdzic ze walczylibysmy o utrzymanie .....
|
ale się zmeczył ... pot sie z niego leje strumieniami
|
...podnosimy statystyki bramkowe tej kolejki :D
a ten Mak powinien grac u nas. Walczymy. jeszcze 25 min. |
To nie sa nasi pilkarze to jest... nie wiadomo co.. zbitka jakis kopaczy bez umiejetnosci i bez ambicji a jak patrze na takie pilkarskie smieci jak nunez albo paljic to mnie krew zalewa
|
"Trudna jest komunikacja między Genkovem, a Bitonem. Obydwoje mówią w różnych językach." - Z tego co pamiętam, piękny robert, gdy robił wokół siebie wspaniałą "holenderską" otoczkę profesjonalizmu, to wszyscy zagraniczni uczęszczali na kursy języka polskiego. W związku z tym, mam pytanie. Jak to możliwe, że ci piłkarze są na tyle głupi, ograniczeni umysłowo, upośledzeni mentalnie, że nie potrafią zapamiętać kilku kluczowych słów:
idź, wychodź, zostań, wróć podchodzimy, podaj, oddaj, druga, mój, moja, twoja, twój, powrót, wracamy, linia, noga, głowa, dobieg, strzelaj (grałem profesjonalnie w piłkę i raczej używa się potocznego "je*aj"). Jak qrwa w ciągu roku nie można opanować podstawowych 15-20 słów? Ciekawe, dlaczego diaza uważa się za dobry transfer? Ten gościu nie potrafi dosłownie nic. To samo dotyczy nuneza/jirsaka/lameya/jaeliensa/kirma. Jaką pozytywną, piłkarską cechą się wyróżniają? Od 11 lat takich nieudaczników w Wiśle jeszcze nie widziałem... PS. 2:1, Genkov łatnie "załatał" bramkarza! PS2. Chavez strzelił na 2:2, diaz został na spalonym. Słodko :))) |
2:4 , ładnie nas sędzia przekręcił
|
Iliev - nie wiem co ten kopacz robi na tym boisku.
|
Cytat:
|
s....ysyn .......ony sedzina, tyle w temacie
|
Cytat:
a w czym one jest lepszy od Probierza niby ? nawet osiągnięcia mają mnie więcej takie same szkoda bramki Chaveza ale od razu mi się przypomniały prezenty sędziowskiego z jesieni dla nas - suma zawsze musi wyjśc na zero |
Leci Nuniez po piłkę na aucie i zamiast wrzucać w pole karne do do Paljica podaje. Nóż się w ręce otwiera. Ale już widać, że po zejściu Garguły coś się zaczęło dziać. Ustawienie na dwóch napastników jest jednak dla nas stworzona.
Sami obcokrajowcy, ale tak od 60 min zapieprzali aż miło. |
nie wiem czy odnotowaliscie po zejsciu garguly na boisku zagralo 11 obcokrajowcow krakowska pogon normalnie
|
no Genkov ładnie sie pokazal, bramka i asysta
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja jak widze mordy Piaseckiego czy tego chuja z lublina chyba Gila to mnie telepie.Probierza zostawić,wyjebać bande nierobów z Garguła na czele.
|
Gra z meczu na mecz coraz lepsza, dzisiaj przez 60 min. dominowaliśmy mimo takich dużych osłabień.
Mecz mógł się podobać, w porównaniu do wczorajszych derbów Warszawy to ten mecz był jak Gran Derbi :D Mimo coraz lepszej gry, pozostanie walka o maksymalnie 2 miejsce. Nawet mimo że wydaje mi się że w tej chwili gramy lepiej od Legii to już nie ma żadnych szans na dogonienie jej. Wracając do meczu to, na +: - Genkov - Jaliens - no i ku nieszczęściu wielu ekspertów z tego forum Kirm który ciągnął gre, zdecydowanie lepiej prezentował się niż ten wychwalany przez Was Iliev. Paljić też całkiem niezła druga połówka. Na minus: - Nunez, za dużo strat dziś - Garguła ni to pomocnik ni napastnik dzisiaj, do tego zmarnowana setka w I połowie - no i Chavez, za to co zrobił przy bramce, żeby Buzała zrobił z kogoś wiatrak? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl