Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8618)

simao4 01.03.2012 16:47

patologia jakaś. nie mam nic do probierza i ale kuźwa teraz sie opamiętali jaki poziom prezentują nasi kopacze?? no helołłł??? mogli kurde po rundzie jesiennej sie decydować na zmiane trenera a nie w trakcie rundy wiosennej. teraz będą jeszcze gorzej grac bo probierz zacznie wprowadzać swoje rzecz. wieć zanim zaczną cokolwiek grać to bedzie 27-28 kolejka i będzie po robocie. mogli dać kazkowi chwile popracować. czy w tym klubie nic nie może wytrzymać dłużej niż 0,5-1 roku?? po sezonie pójdą basałaj i stan i zacznie sie po raz kolejny budowa NOWEJ Wisły.

mariutto 01.03.2012 16:47

Ja się tylko martwię, że może nas Smuda przejąć po sezonie.

szprotson 01.03.2012 16:47

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...AZYN/300747280

troche informacji nt.mającego żydowską historię wpisaną w CV asystenta naszego Guardioli.

domin_czyzyny 01.03.2012 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1225657)
Super. Tyle, że kilka miesięcy temu, gdy zdobywaliśmy MP jakoś nikt nie miał zastrzeżeń do umiejętności i charakteru piłkarzy Wisły. Nie mówiąc już o trenerze. Szanuję Moskala, ale potrzebujemy trenera, a nie legendarne nazwisko na ławce od tego, żeby kibice niezależnie od wyników klaskali i skandowali jego nazwisko. Nie byłem zwolennikiem wymieniania Moskala zaraz, jak na horyzoncie pojawi się nowy, wartościowy kandydat, ale decyzja Cupiała jest jego decyzją i trzeba się z nią pogodzić.



PS Chciałbyś :lol: Czarno-biały świat najlepszy, nie? Sorry, zły adres.

W rozmowach o sprawach czysto sportowych oczekuję merytoryki, a nie lizania się po pyszczkach według ściśle określonej linii poglądów i etykietek, dlatego o wiele bardziej wolę dyskutować z osobami, które są mniej "kumate", ale o piłce wiedzą coś więcej niż tylko "MOSKAL LEGENDA NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ JALIENS LAMEY DZIĘKUJEMY CZEKAJ NAJLEPSZY DAWAĆ BRUDA NA BOISKO POLSKA DLA POLAKÓW
PS. J#@$ ŻYDUW".

Po pierwsze nigdy nie mówiłem, że mamy świetnych kopaczy na wiosnę - nie mieliśmy lewej i prawej obrony, słabe skrzydła, środkowi obrońcy wcale nie byli bez skazy. Jedynie Genkov więcej strzelał. Tyle, że wtedy wszyscy inni byli jeszcze gorsi. Dziś tak nie jest.
Piłkarzy mieliśmy na wiosnę słabych i jesienią słabych. Melikson sam meczu nie wygra. I problem był w kopaczach, a nie w trenerze.

Po drugie, to Ty w drugiej części swojej wypowiedzi przedstawiłeś CZARNO - BIAŁY ŚWITA - którym podobno się brzydzisz...

A tak na marginesie co ja myślę: Brud jest cienki i tyle, Czekaj wręcz przeciwnie. Moskal powinien zostać dłużej, albo zostać zmieniony w zimie. Teraz wobec niego Cupiał zachował się wręcz sk.....syńsko.

Dariook 01.03.2012 16:49

Powodzenia !

masterlag 01.03.2012 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1225666)
Probierz tylko pół roku, nic nie zdziała. Lepiej było zostawić już do końca sezonu Kazia, i wtedy myśleć. Wyniki to nie wina Kazika, tylko napastników i skuteczności, bo grali dobrze.

@UP
Wygrała, ze Śląskiem Wrocław na wyjeździe. TO najgorsze co może być dla grajków, kolejna zmiana trenera.

Mam nadzieję, ze to z twojej strony "niedoczytanie", a nie mylenie pojęć. Probierz przychodzi na półtoraroczny kontrakt, czyli na 1,5 roku! ;) (za Weszło)
Choć moim zdaniem powinien dostać kontrakt jak niegdyś Skorża (o ile dobrze pamiętam), na 3 lata.

Szkoda, że Kaziu nie dotrwał do końca sezonu, ale być może boss się obawiał, że mu ktoś zwinie Michała ;)

Szczerze mówiąc, mam mieszane uczucia, choć widze bardzo duży plus- Smuda w lipcu może przyjść do Wisły jedynie w roli kibica :) Uff!

Ajax 01.03.2012 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1225681)
Bo co? Bo ty tak mówisz i tak ma być nie?

Płakał po nim nie będe.

Biton
Genkov
Melikson
Pareiko
Jovanoviv
Chavez


Za grosze które dostał pościągał do nas piłkarzy mocno ponad stan.

Jeśli masz krótką pamięć byliśmy 3 minuty od LM i po dekadzie zagraliśmy w Pucharach na wiosnę.

LucjuszWielki 01.03.2012 16:53

pobrudziliście już monitory czy jeszcze są suche?

Zaraz przylezie wolfy, kot, Markus , willow i ostudzą Waszą podnietę

:lol:

mariutto 01.03.2012 16:53

Nie przepadam za Valckxem ale, rzeczywiście, kilku piłkarzy dobrych do nas ściągnął: Biton, Melikson itd...

Pablo84 01.03.2012 16:54

Najpierw ofiara w postaci Maaskanta, teraz Kazka.Lepiej zmieniać trenerów, niż zatrudniać piłkarzy.Cóż.Jeśli to ma zapełnić stadion, to prosze bardzo.Bo wyników to my napewno nie będziecie mieć.
A jeśli Cupiał wy.......i Stana, to znaczy, że pojawia się u niego demencja starcza i czas powierzyć funkcjonowanie klubu bardziej elokwentnym osobom

_ukoL 01.03.2012 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1225681)
Bo co? Bo ty tak mówisz i tak ma być nie?

Płakał po nim nie będe.

Fachowca pokroju Jacka Bednarza zapewne przywitasz z otwartymi ramionami wraz z Jego BETO-nowym zaciągiem.

Dariook 01.03.2012 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1225697)
Najpierw ofiara w postaci Maaskanta, teraz Kazka.Lepiej zmieniać trenerów, niż zatrudniać piłkarzy.Cóż.Jeśli to ma zapełnić stadion, to prosze bardzo.Bo wyników to my napewno nie będziecie mieć.
A jeśli Cupiał wy.......i Stana, to znaczy, że pojawia się u niego demencja starcza i czas powierzyć funkcjonowanie klubu bardziej elokwentnym osobom

Kazek od samego początku był ofiarą, co do Probierza - dajmy mu szansę.

Markus 01.03.2012 17:00

Jestem zaszokowany i zaskoczony decyzją o zatrudnieniu Probierza. Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów i na dodatek wielce kontrowersyjnej w tym przypadku. Po raz n-ty. Krok w przód, trzy kroki w tył. Niesamowite.

Probierz to kolejny trener bez wyników i osiągnięć, zdaniem wielu opętany manią wielkości. Trener na dorobku, który poza Jagiellonią błyskawicznie wylatywał z posad. Prowadzi bardzo kontrowersyjną politykę kadrową - np: we wspomnianej Jadze często bezzasadnie odsuwał na rezerwę Frankowskiego. Z żadnego piłkarza nie zrobił gwiazdy, z żadnym klubem nic nigdy istotnego nie wygrał. Jego CV tak naprawdę nie odbiega od CV Moskala. To trener z podobnej, bardzo niskiej półki.

Nie wiem, co taka zmiana może i ma przynieść. Warsztat i dokonania Probierza na pewno nie predysponują go do roli uzdrowiciela Wisły.

Cupiał jest niesamowity. Ileż raz można popełniać te same błędy? Ile razy można nie wyciągać odpowiednich wniosków z przeszłości? Ileż razy można się sparzyć w taki sam sposób, by zrozumieć własne błędy?

Jak zwykle kręcimy się w kółko. Bezmyślnie, bezsensownie. Teraz zapewne poleci i Valcks, bo Cupiał myśleć nie umie. Nie w futbolu.

domin_czyzyny 01.03.2012 17:01

Co by nie było, mam nadzieje że Stowarzyszenie wystosuje na najbliższych meczach stanowisko wobec klubu.
Nowy trener powinien dostać wsparcie kibiców, ale bez przesady.

Bardzo ważne jest kto będzie Jego asystentem, gdzieś wyczytałem, że może być nim osoba powiązania z zyd...skim klubem, a tego nie można zostawić obojętnie.

lazy 01.03.2012 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1225681)
Bo co? Bo ty tak mówisz i tak ma być nie?

Płakał po nim nie będe.

Oj będziesz, będziesz...

Tylko o tym jeszcze nie wiesz

Wertian 01.03.2012 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1225695)
pobrudziliście już monitory czy jeszcze są suche?

Zaraz przylezie wolfy, kot, Markus , willow i ostudzą Waszą podnietę

:lol:

hahah... Markus już jest...

Elefant 01.03.2012 17:02

Jak dla mnie wsio rawno kogo sobie boss wymienił w charakterze zderzaka kryjącego jego błędne decyzje. Może być nawet sprzątaczka. Chyba, że jest to ktoś związany z Wisła jak Kazek.

Od lat chodze na Wisłe dla atmosfery (niestety z roku na rok coraz gorszej) i żeby popatrzeć na zieloną murawę (lekarz mi zalecił na oczy). Całe szczęście na to trener nie ma wpływu.

Cyrk na kółkach i tyle.

Kilka meczów "efektu nowej miotły" a dalej będzie jak było.
No i ten asystent.:-/

nesta 01.03.2012 17:04

Ja sie ciesze. Wreszcie trener z charyzma, prawdziwa osobowosc, lider. Zobaczymy jak bedzie pod wzgledem czysto sportowym choc uwazam, ze to jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie i na pewno lepsza od Smudy.

lazy 01.03.2012 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1225708)
Jestem zaszokowany i zaskoczony decyzją o zatrudnieniu Probierza. Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów i na dodatek wielce kontrowersyjnej w tym przypadku. Po raz n-ty. Krok w przód, trzy kroki w tył. Niesamowite.

Probierz to kolejny trener bez wyników i osiągnięć, zdaniem wielu opętany manią wielkości. Trener na dorobku, który poza Jagiellonią błyskawicznie wylatywał z posad. Prowadzi bardzo kontrowersyjną politykę kadrową - np: we wspomnianej Jadze często bezzasadnie odsuwał na rezerwę Frankowskiego. Z żadnego piłkarza nie zrobił gwiazdy, z żadnym klubem nic nigdy istotnego nie wygrał. Jego CV tak naprawdę nie odbiega od CV Moskala. To trener z podobnej, bardzo niskiej półki.

Nie wiem, co taka zmiana może i ma przynieść. Warsztat i dokonania Probierza na pewno nie predysponują go do roli uzdrowiciela Wisły.

Cupiał jest niesamowity. Ileż raz można popełniać te same błędy? Ile razy można nie wyciągać odpowiednich wniosków z przeszłości? Ileż razy można się sparzyć w taki sam sposób, by zrozumieć własne błędy?

Jak zwykle kręcimy się w kółko. Bezmyślnie, bezsensownie. Teraz zapewne poleci i Valcks, bo Cupiał myśleć nie umie. Nie w futbolu.

Masz rację, ale nie wydaje Ci się że Probierz ma tylko dociągnąć ten wózek do czerwca?
Bo moim zdaniem nie jest to opcja długoterminowa.

mastahkillah 01.03.2012 17:04

Mam tylko nadzieję ,że MOSKAL KAZIMIERZ! NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ! nie było krzyczane na stadionie od tak i zostanie mu okazane wsparcie.
Do Probierza nic nie mam, ale to jak został potraktowany Kaziu to jakieś jaja i zwykłe sku********** ze strony klubu.
Zero wsparcia w zimowym okienku, od składu odsunięty Małecki, czym chłop miał grać?

żaden piłkarz, żaden działacz a teraz już nawet nie trener nie identyfikują się z Wisłą i nie mają jej w sercu, zwykła zbieraninia...
Nie mówię że nie wolno być przychylnym dla nowego trenera, ale zarządowi powinno się oberwać za takie traktowanie...

przemek1902 01.03.2012 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1225688)
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...AZYN/300747280

troche informacji nt.mającego żydowską historię wpisaną w CV asystenta naszego Guardioli.

Znam tego człowieka od małego - trenowałem w prowadzonej przez niego grupie mlodziezowej. Wierz mi, że z Cracovią ma tyle wspólnego, co fakt ze został tam sciagniety przez Majewskiego. I tyle, nic więcej. Nie obnosi sie z Pasami, nie jest ich kibicem. Zalewski jak większosc ludzi ze Zdunskiej Woli kibicuje Widzewowi. To wlasnie Majewski wprowadzil go na glebokie wody trenerskiej pilki. Jak zauwazycie to takze on przez pewien czas byl asystentem Majewskiego, kiedy ten byl trenerem reprezentacji Polski. To on równiez załatwił mu staże w kilku zachodnich klubach.

Serio, oceniajmy człowieka przez pryzmat solidności jego pracy..

cinekw 01.03.2012 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1225708)
Jak zwykle kręcimy się w kółko. Bezmyślnie, bezsensownie. Teraz zapewne poleci i Valcks, bo Cupiał myśleć nie umie. Nie w futbolu.

Co takiego Stan Valckx zrobił w Wiśle?

LucjuszWielki 01.03.2012 17:04

16:53
Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1225695)
pobrudziliście już monitory czy jeszcze są suche?

Zaraz przylezie wolfy, kot, Markus , willow i ostudzą Waszą podnietę

:lol:

17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1225708)
Jestem zaszokowany i zaskoczony decyzją o zatrudnieniu Probierza. Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów i na dodatek wielce kontrowersyjnej w tym przypadku. Po raz n-ty. Krok w przód, trzy kroki w tył. Niesamowite.


to forum znam lepiej niż własną kieszeń :]

Osoby na nim piszące jeszcze bardziej:haha:

Rob_Zombie 01.03.2012 17:04

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Dubi 01.03.2012 17:05

kwestia kilkunastu godzin i usłyszymy ze Patryk ma czystą kartę i wraca do składu.

tomasz1906 01.03.2012 17:05

Teraz tylko czekam ze Malecki przywrocony do skladu.

Kaziu wielki szacun za wszystko

szprotson 01.03.2012 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 1225722)
kwestia kilkunastu godzin i usłyszymy ze Patryk ma czystą kartę i wraca do składu.

ale wtedy znaczyłoby to ze nie został zawieszony przez klub tylko przez trenera?

Elendil 01.03.2012 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus
Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów

A jakie Maaskant miał sukcesy? Jakie miał Skorża przed przyjściem do Wisły.

Dajmy mu szanse, ma wielką charyzmę, ma umiejętności. Jak duże, to się okaże



ps. mam nadzieję, że z tym jego jakimś żydowskim asystentem to nieprawda, bo by był kwas niesamowity.

BRTS39 01.03.2012 17:06

Bardzo dobrze, ustawić tych leni, żeby zygali na boisku ze zmęczenia i zapierdalali az nóg nie połamią. maja sie wszyscy ich bać w lidze.

Ajax 01.03.2012 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1225708)
Jego CV tak naprawdę nie odbiega od CV Moskala. To trener z podobnej, bardzo niskiej półki..

Nie no Probierz z ŁKSem zdobył więcej punktów niż Moskal z Wisłą.

Sam nie skacze z radości po tej decyzji ale Moskal poza byciem wiecznym asystentem żadnej drużyny nie prowadził. A Probierz ma doświadczenie w kierowaniem burdelem na kółkach (Jagielonia: zmiany połowy zespołu i ujemne punkty w lidzę, ŁKS: zlepek szrotu)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl