![]() |
patologia jakaś. nie mam nic do probierza i ale kuźwa teraz sie opamiętali jaki poziom prezentują nasi kopacze?? no helołłł??? mogli kurde po rundzie jesiennej sie decydować na zmiane trenera a nie w trakcie rundy wiosennej. teraz będą jeszcze gorzej grac bo probierz zacznie wprowadzać swoje rzecz. wieć zanim zaczną cokolwiek grać to bedzie 27-28 kolejka i będzie po robocie. mogli dać kazkowi chwile popracować. czy w tym klubie nic nie może wytrzymać dłużej niż 0,5-1 roku?? po sezonie pójdą basałaj i stan i zacznie sie po raz kolejny budowa NOWEJ Wisły.
|
Ja się tylko martwię, że może nas Smuda przejąć po sezonie.
|
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...AZYN/300747280
troche informacji nt.mającego żydowską historię wpisaną w CV asystenta naszego Guardioli. |
Cytat:
Piłkarzy mieliśmy na wiosnę słabych i jesienią słabych. Melikson sam meczu nie wygra. I problem był w kopaczach, a nie w trenerze. Po drugie, to Ty w drugiej części swojej wypowiedzi przedstawiłeś CZARNO - BIAŁY ŚWITA - którym podobno się brzydzisz... A tak na marginesie co ja myślę: Brud jest cienki i tyle, Czekaj wręcz przeciwnie. Moskal powinien zostać dłużej, albo zostać zmieniony w zimie. Teraz wobec niego Cupiał zachował się wręcz sk.....syńsko. |
Powodzenia !
|
Cytat:
Choć moim zdaniem powinien dostać kontrakt jak niegdyś Skorża (o ile dobrze pamiętam), na 3 lata. Szkoda, że Kaziu nie dotrwał do końca sezonu, ale być może boss się obawiał, że mu ktoś zwinie Michała ;) Szczerze mówiąc, mam mieszane uczucia, choć widze bardzo duży plus- Smuda w lipcu może przyjść do Wisły jedynie w roli kibica :) Uff! |
Cytat:
Genkov Melikson Pareiko Jovanoviv Chavez Za grosze które dostał pościągał do nas piłkarzy mocno ponad stan. Jeśli masz krótką pamięć byliśmy 3 minuty od LM i po dekadzie zagraliśmy w Pucharach na wiosnę. |
pobrudziliście już monitory czy jeszcze są suche?
Zaraz przylezie wolfy, kot, Markus , willow i ostudzą Waszą podnietę :lol: |
Nie przepadam za Valckxem ale, rzeczywiście, kilku piłkarzy dobrych do nas ściągnął: Biton, Melikson itd...
|
Najpierw ofiara w postaci Maaskanta, teraz Kazka.Lepiej zmieniać trenerów, niż zatrudniać piłkarzy.Cóż.Jeśli to ma zapełnić stadion, to prosze bardzo.Bo wyników to my napewno nie będziecie mieć.
A jeśli Cupiał wy.......i Stana, to znaczy, że pojawia się u niego demencja starcza i czas powierzyć funkcjonowanie klubu bardziej elokwentnym osobom |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem zaszokowany i zaskoczony decyzją o zatrudnieniu Probierza. Znów skręcamy w stronę "polskiej myśli szkoleniowej" pozbawionej sukcesów i na dodatek wielce kontrowersyjnej w tym przypadku. Po raz n-ty. Krok w przód, trzy kroki w tył. Niesamowite.
Probierz to kolejny trener bez wyników i osiągnięć, zdaniem wielu opętany manią wielkości. Trener na dorobku, który poza Jagiellonią błyskawicznie wylatywał z posad. Prowadzi bardzo kontrowersyjną politykę kadrową - np: we wspomnianej Jadze często bezzasadnie odsuwał na rezerwę Frankowskiego. Z żadnego piłkarza nie zrobił gwiazdy, z żadnym klubem nic nigdy istotnego nie wygrał. Jego CV tak naprawdę nie odbiega od CV Moskala. To trener z podobnej, bardzo niskiej półki. Nie wiem, co taka zmiana może i ma przynieść. Warsztat i dokonania Probierza na pewno nie predysponują go do roli uzdrowiciela Wisły. Cupiał jest niesamowity. Ileż raz można popełniać te same błędy? Ile razy można nie wyciągać odpowiednich wniosków z przeszłości? Ileż razy można się sparzyć w taki sam sposób, by zrozumieć własne błędy? Jak zwykle kręcimy się w kółko. Bezmyślnie, bezsensownie. Teraz zapewne poleci i Valcks, bo Cupiał myśleć nie umie. Nie w futbolu. |
Co by nie było, mam nadzieje że Stowarzyszenie wystosuje na najbliższych meczach stanowisko wobec klubu.
Nowy trener powinien dostać wsparcie kibiców, ale bez przesady. Bardzo ważne jest kto będzie Jego asystentem, gdzieś wyczytałem, że może być nim osoba powiązania z zyd...skim klubem, a tego nie można zostawić obojętnie. |
Cytat:
Tylko o tym jeszcze nie wiesz |
Cytat:
|
Jak dla mnie wsio rawno kogo sobie boss wymienił w charakterze zderzaka kryjącego jego błędne decyzje. Może być nawet sprzątaczka. Chyba, że jest to ktoś związany z Wisła jak Kazek.
Od lat chodze na Wisłe dla atmosfery (niestety z roku na rok coraz gorszej) i żeby popatrzeć na zieloną murawę (lekarz mi zalecił na oczy). Całe szczęście na to trener nie ma wpływu. Cyrk na kółkach i tyle. Kilka meczów "efektu nowej miotły" a dalej będzie jak było. No i ten asystent.:-/ |
Ja sie ciesze. Wreszcie trener z charyzma, prawdziwa osobowosc, lider. Zobaczymy jak bedzie pod wzgledem czysto sportowym choc uwazam, ze to jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie i na pewno lepsza od Smudy.
|
Cytat:
Bo moim zdaniem nie jest to opcja długoterminowa. |
Mam tylko nadzieję ,że MOSKAL KAZIMIERZ! NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ! nie było krzyczane na stadionie od tak i zostanie mu okazane wsparcie.
Do Probierza nic nie mam, ale to jak został potraktowany Kaziu to jakieś jaja i zwykłe sku********** ze strony klubu. Zero wsparcia w zimowym okienku, od składu odsunięty Małecki, czym chłop miał grać? żaden piłkarz, żaden działacz a teraz już nawet nie trener nie identyfikują się z Wisłą i nie mają jej w sercu, zwykła zbieraninia... Nie mówię że nie wolno być przychylnym dla nowego trenera, ale zarządowi powinno się oberwać za takie traktowanie... |
Cytat:
Serio, oceniajmy człowieka przez pryzmat solidności jego pracy.. |
Cytat:
|
16:53
Cytat:
Cytat:
to forum znam lepiej niż własną kieszeń :] Osoby na nim piszące jeszcze bardziej:haha: |
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
|
kwestia kilkunastu godzin i usłyszymy ze Patryk ma czystą kartę i wraca do składu.
|
Teraz tylko czekam ze Malecki przywrocony do skladu.
Kaziu wielki szacun za wszystko |
Cytat:
|
Cytat:
Dajmy mu szanse, ma wielką charyzmę, ma umiejętności. Jak duże, to się okaże ps. mam nadzieję, że z tym jego jakimś żydowskim asystentem to nieprawda, bo by był kwas niesamowity. |
Bardzo dobrze, ustawić tych leni, żeby zygali na boisku ze zmęczenia i zapierdalali az nóg nie połamią. maja sie wszyscy ich bać w lidze.
|
Cytat:
Sam nie skacze z radości po tej decyzji ale Moskal poza byciem wiecznym asystentem żadnej drużyny nie prowadził. A Probierz ma doświadczenie w kierowaniem burdelem na kółkach (Jagielonia: zmiany połowy zespołu i ujemne punkty w lidzę, ŁKS: zlepek szrotu) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl