Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8613)

uzytkownik_forum 03.03.2012 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1226635)
Z tym deszczem to Ci nie wyszło bo wiadomo że do wtorku bodajże ma być w miare ładnie ;)

Jak do tego dorzuci 0:3 na boisku, to chetnie poczekam na oberwanie chmury :)

Ajax 03.03.2012 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 1226644)
Jak do tego dorzuci 0:3 na boisku, to chetnie poczekam na oberwanie chmury :)

Będziesz musiał zdjęcia na forum dać:)

Snoopy5 03.03.2012 14:02

Wisła musi wygrać innej rady nie ma
 
Mają nóż na gardle i niewątpliwie postarają się o trzy punkty , ale jak to wyjdzie w praniu nie wiadomo. Probierz raczej nie zagra bardzo ofensywnie , ogólnie konterki . Z drugiej strony bać się lechii to byłaby katastrofa. ja bym zagrał ofensywnie z trójką Iliev , Garguła , Melikson i w ataku z Bitonem i genkovem muszą wreszcie się przełamać . W obronie trójką Jovanovic , Chavez , Jaliens przed nimi Wilk z Diazem . Wyglądałoby to tak
PAREIKO
JOVANOVIC CHAVEZ JALIENS
WILK DIAZ
ILIEV GARGUŁA MELIKSON
BITON GENKOV

Quorth 03.03.2012 14:04

W każdym meczu mamy grać o zwycięstwo to nie ulega wątpliwości. Skład personalny Wisły predestynuje ją do mistrzostwa. Moskal sobie nie poradził. Trzeba wierzyć w Probierza

uzytkownik_forum 03.03.2012 14:57

Ja to widzę tak, że taktyka Maskaanta się nie sprawdziła, za co zapłącił On głową. Następnie Kaziu, jako osoba upoważniona przez klub do posprzątania w zimie nie posprzątał, lecz zaczął grać taktyką "El Robero", lecz w wersji 1.1, co i Jego kosztowało głowę. Probiesz chyba idiota nie jest, i błędu Kazka nie powieli. Po prostu styl, jaki to drużyna na dziś dzień ma wypracowany, jest do d..., mówiąc lapidarnie i jednak eufeministycznie. Chcąc cokolwiek z ekipy wykrzesac trzeba zagrac całkowicie inaczej niż do tej pory, bo tylko efekt świeżości mmoże coś zmienić, bo nie ukrywajmy, że gra Wisły naprawdę wygląda słabiutko, i gorzej można, ale to też pewna sztuka. Interesuje mnie to, na jakie nazwiska i ustawienie postawi Probierz, bo tymi dwoma zmiennymi może na razie żonglować - być może póżniej ktoś Go spyta, gdzie widzi braki, choć w tym klubie akurat z tym zawsze był chyba problem, i z transferami dla trenera się nie przelewało. Liczę na niespodzianki w wyjściowym składzie, a już w szczególności zobaczyłbym naszych dwóch napadziorów razem, bo myslę, że sie nawet mogą sensownie uzupełniać - jeden typowy egzekutor, drugi mający ambicję zgrywać piłki i sciągać obrońców. Czas pokaże.

Smok 03.03.2012 15:46

Na razie graja znowu dla nas. Polonia w plecy z Bełchatowem. Powtórka z zeszłego sezonu, ze znowu nikt nie chce zdobyć MP???

prezes85 03.03.2012 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1226692)
Na razie graja znowu dla nas. Polonia w plecy z Bełchatowem. Powtórka z zeszłego sezonu, ze znowu nikt nie chce zdobyć MP???

Tym razem my nie wygrywamy.

mitmichael 03.03.2012 16:22

Musimy to wygrac - efekt nowej miotly mile widziany

silver03 03.03.2012 16:40

3:0 dla Wisły.

Sliver12 03.03.2012 17:13

nawet jeśli Wisła wygra to i tak nic z tego. Za późno. Lechia jak wygra to też będzie jakiś plus. Przynajmniej się utrzymają.

pysio 03.03.2012 17:18

Jeśli jeszcze na poważnie myślimy o mistrzostwie to musimy dziś ten mecz wygrać!

Liczę na nowego trenera i taktykę 4-4-2

Marcin_fan 03.03.2012 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1226716)
Jeśli jeszcze na poważnie myślimy o mistrzostwie to musimy dziś ten mecz wygrać!

Liczę na nowego trenera i taktykę 4-4-2

To sie doczekałeś, zagramy 4-4-2

fudi8 03.03.2012 17:30

Wreszcie Genkow - Biton! Ile można było czekać?!

kacpaw91 03.03.2012 17:35

Stanek na ławce, w miejsce Chaveza. Mała niespodzianka.

El'kabat 03.03.2012 17:43

Po chuju niespodzianka,zwlaszcza ze wiadomo bylo,ze Osman moze nie grac bo najpozniej z kadry wraca.

Ciekawe jak gra dwojka biton genkov wypadnie , oby 3 pkt :)

AgresywnyChomik 03.03.2012 17:58

Biton z Genkovem wspierani Kirmem. Gramy o 3 punkty jak nic :/.
Tak jestem negatywny.

johny96 03.03.2012 17:58

Super frekwencja...

Lysy 03.03.2012 18:01

Ustawienie na wielki plus! W końcu.

krowczax 03.03.2012 18:08

KJU JALIENS, w końcu :D !

tofik 03.03.2012 18:10

HAHA tyle powiem
Wczesniej 2 lata nie mogli z rogu strzelic bramki, nawet zagrozić. Przyszedl Probierz, po dwóch dniach generał Jaliens wali bramę jak profesor po stałym fragmencie.

KosaPS 03.03.2012 18:13

Od kiedy u nas w składzie gra Roar Melikson??

Blade1x2 03.03.2012 18:16

Chyba od dzisiejszego meczu. Pewnie z Probierzem przyszedł. :rotfl:

Też Was denerwuje ten komentator? :-/

ślimak 03.03.2012 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1226719)
To sie doczekałeś, zagramy 4-4-2

Tak doczekalismy się. Mam nadzieje, ze spuścizna po Maaskancie odejdzie w niepamiec. Szkoda tylko Roara Meliksona...

A Garguła jest na ławce, czy się obśckuje z kolesiami z Kielc?

mic 03.03.2012 18:30

Dzida do przodu... to juz bylo...

Ten Durda to jakas masakra jest...

atomek21 03.03.2012 18:34

Wróciły (na razie) wyniki, a gra poszła się iebać.

Takiej Wisły nienawidzę oglądać. Nie wierzę, że z Probierzem kiedykolwiek (czyli po tym, jak uratuje ten sezon) wrócimy do ładnej gry.

Melex odejdzie w lecie, to przynajmniej nie będzie się musiał w tym dusić.

Znowu stajemy się wieśniakami z widłami. Zaczniemy się piąć w górę tabeli, ale po co nam to ratowanie pucharów jak przez bycie wieśniakami z widłami właśnie w tych pucharach nic nie zwojujemy? Dla zysków z 2 meczów w III rundzie eliminacji LM?

Dzida, dzida, dzida.

ślimak 03.03.2012 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1226738)
Dzida do przodu... to juz bylo...

Milion podań w środku i 1 celny strzał też już był....

ENDRJU 82 03.03.2012 18:38

dalej pyta..
dalej chaotyczny biegany...

i te faule bezmyślne..

mic 03.03.2012 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1226740)
Milion podań w środku i 1 celny strzał też już był....

Lepiej sie nie odzywaj ;)

Jak narazie gramy wieksza pyte niz za Kazka... eh

2:0 z totalnej pyty...

Blade1x2 03.03.2012 18:41

Karny z kapelusza. :D

tommiyacht 03.03.2012 18:44

Kirm jest antypiłkarzem, bez kitu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl