![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wisła musi wygrać innej rady nie ma
Mają nóż na gardle i niewątpliwie postarają się o trzy punkty , ale jak to wyjdzie w praniu nie wiadomo. Probierz raczej nie zagra bardzo ofensywnie , ogólnie konterki . Z drugiej strony bać się lechii to byłaby katastrofa. ja bym zagrał ofensywnie z trójką Iliev , Garguła , Melikson i w ataku z Bitonem i genkovem muszą wreszcie się przełamać . W obronie trójką Jovanovic , Chavez , Jaliens przed nimi Wilk z Diazem . Wyglądałoby to tak
PAREIKO JOVANOVIC CHAVEZ JALIENS WILK DIAZ ILIEV GARGUŁA MELIKSON BITON GENKOV |
W każdym meczu mamy grać o zwycięstwo to nie ulega wątpliwości. Skład personalny Wisły predestynuje ją do mistrzostwa. Moskal sobie nie poradził. Trzeba wierzyć w Probierza
|
Ja to widzę tak, że taktyka Maskaanta się nie sprawdziła, za co zapłącił On głową. Następnie Kaziu, jako osoba upoważniona przez klub do posprzątania w zimie nie posprzątał, lecz zaczął grać taktyką "El Robero", lecz w wersji 1.1, co i Jego kosztowało głowę. Probiesz chyba idiota nie jest, i błędu Kazka nie powieli. Po prostu styl, jaki to drużyna na dziś dzień ma wypracowany, jest do d..., mówiąc lapidarnie i jednak eufeministycznie. Chcąc cokolwiek z ekipy wykrzesac trzeba zagrac całkowicie inaczej niż do tej pory, bo tylko efekt świeżości mmoże coś zmienić, bo nie ukrywajmy, że gra Wisły naprawdę wygląda słabiutko, i gorzej można, ale to też pewna sztuka. Interesuje mnie to, na jakie nazwiska i ustawienie postawi Probierz, bo tymi dwoma zmiennymi może na razie żonglować - być może póżniej ktoś Go spyta, gdzie widzi braki, choć w tym klubie akurat z tym zawsze był chyba problem, i z transferami dla trenera się nie przelewało. Liczę na niespodzianki w wyjściowym składzie, a już w szczególności zobaczyłbym naszych dwóch napadziorów razem, bo myslę, że sie nawet mogą sensownie uzupełniać - jeden typowy egzekutor, drugi mający ambicję zgrywać piłki i sciągać obrońców. Czas pokaże.
|
Na razie graja znowu dla nas. Polonia w plecy z Bełchatowem. Powtórka z zeszłego sezonu, ze znowu nikt nie chce zdobyć MP???
|
Cytat:
|
Musimy to wygrac - efekt nowej miotly mile widziany
|
3:0 dla Wisły.
|
nawet jeśli Wisła wygra to i tak nic z tego. Za późno. Lechia jak wygra to też będzie jakiś plus. Przynajmniej się utrzymają.
|
Jeśli jeszcze na poważnie myślimy o mistrzostwie to musimy dziś ten mecz wygrać!
Liczę na nowego trenera i taktykę 4-4-2 |
Cytat:
|
Wreszcie Genkow - Biton! Ile można było czekać?!
|
Stanek na ławce, w miejsce Chaveza. Mała niespodzianka.
|
Po chuju niespodzianka,zwlaszcza ze wiadomo bylo,ze Osman moze nie grac bo najpozniej z kadry wraca.
Ciekawe jak gra dwojka biton genkov wypadnie , oby 3 pkt :) |
Biton z Genkovem wspierani Kirmem. Gramy o 3 punkty jak nic :/.
Tak jestem negatywny. |
Super frekwencja...
|
Ustawienie na wielki plus! W końcu.
|
KJU JALIENS, w końcu :D !
|
HAHA tyle powiem
Wczesniej 2 lata nie mogli z rogu strzelic bramki, nawet zagrozić. Przyszedl Probierz, po dwóch dniach generał Jaliens wali bramę jak profesor po stałym fragmencie. |
Od kiedy u nas w składzie gra Roar Melikson??
|
Chyba od dzisiejszego meczu. Pewnie z Probierzem przyszedł. :rotfl:
Też Was denerwuje ten komentator? :-/ |
Cytat:
A Garguła jest na ławce, czy się obśckuje z kolesiami z Kielc? |
Dzida do przodu... to juz bylo...
Ten Durda to jakas masakra jest... |
Wróciły (na razie) wyniki, a gra poszła się iebać.
Takiej Wisły nienawidzę oglądać. Nie wierzę, że z Probierzem kiedykolwiek (czyli po tym, jak uratuje ten sezon) wrócimy do ładnej gry. Melex odejdzie w lecie, to przynajmniej nie będzie się musiał w tym dusić. Znowu stajemy się wieśniakami z widłami. Zaczniemy się piąć w górę tabeli, ale po co nam to ratowanie pucharów jak przez bycie wieśniakami z widłami właśnie w tych pucharach nic nie zwojujemy? Dla zysków z 2 meczów w III rundzie eliminacji LM? Dzida, dzida, dzida. |
Cytat:
|
dalej pyta..
dalej chaotyczny biegany... i te faule bezmyślne.. |
Cytat:
Jak narazie gramy wieksza pyte niz za Kazka... eh 2:0 z totalnej pyty... |
Karny z kapelusza. :D
|
Kirm jest antypiłkarzem, bez kitu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl