Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Ile macie na termometrze? Czyli luz blues w niebie same dziury... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8558)

leyzer87 03.02.2012 07:42

Rzeszów -30, ale jadę do Jawornika Polskiego dziś wieczorem. "Teściowa" mówiła o tym, że w nocy mają i -34.

EDIT: W Rzeszowie mowa o temperaturze w nocy.

jacek67 03.02.2012 07:47

Skawina godz 6 , -23

STARY WIŚLAK 03.02.2012 08:41

Na Skarpie godz. 5:30 -20

DevilMayCry 03.02.2012 09:02

Nowy Kleparz - 8:45 - -19

P.e.c.h 03.02.2012 09:49

samochód nie ruszył, tramwaje na królewskiej zdechły...

Kandzior 03.02.2012 10:47

Rano w Krynicy -27, ale powiem wam jak w dzień słoneczko przyświeca w termometr to tylko -3 jest więc gdzie ten mróz :)

Kocur 05.02.2012 10:33

ile k...wa można

mija siódmy dzień i -16 ciągle :[

Gucio25 05.02.2012 11:02

ale pomyślcie, jak ciepło będzie przy -5 :D

_ukoL 05.02.2012 11:35

Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima, to musi być zimno! Takie jest odwieczne prawo natury.

LoRd 05.02.2012 12:00

u mnie cały czas w granicach -12C / 19C.

buczo1985 05.02.2012 12:15

Podkarpacie - dzisiaj to już lajcik. -12 :)

!!IRIVER!! 05.02.2012 12:26

U mnie dziś termometr pokazuje -6. LOL.

Wizard 05.02.2012 21:42

-21, dawno tak nie zmarzłem na dworzu. Ale Suwałkom i okolicom to współczuje i tak :D

przemo 05.02.2012 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1215308)
-21, dawno tak nie zmarzłem na dworzu. Ale Suwałkom i okolicom to współczuje i tak :D

jak we dworze jest minus 21, to ja nie chce wiedzieć ile na polu :P

Proud 05.02.2012 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1215322)
jak we dworze jest minus 21, to ja nie chce wiedzieć ile na polu :P

Kolega jest z Gdańska, więc nie dziw się, że mówi "na dworze";) Tak się mówi prawie w całej Polsce poza małopolską.

U mnie dziś na dworze/polu było 16 stopni i na łyżwy się wybralem bo ładnie słońce świeciło :) fajna sprawa jakiś sport w taki mróz. :p

pietruch 05.02.2012 23:47

- 29 mi komputer w samochodzie pokazał w ok. Bytowa. Wrzucanie biegów w takiej temperaturze wymaga bica Marit :)

Wizard 07.02.2012 11:30

Ledwie -5 na dworze (polu :foch:), panowie wiosna niemal ;)

gypsy 15.02.2012 13:04

Ocieplenie idzie, tylko -2 na moim termometrze! Fajna pogoda na narty, śniegu sporo, mróz nie straszny :P

Lacrima 15.02.2012 13:27

Prze*ebany ten śnieg. Już wolałam -20. :/

wiślak 86 15.02.2012 13:56

Zmieńcie temat z Ile macie na termometrze na Gdzie macie termometr...

Kocur 15.02.2012 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1217981)
Prze*ebany ten śnieg. Już wolałam -20. :/

sio !! ;)


śnieg nikomu nie przeszkadza - nie mówiąc o problemach z odpalaniem aut, z braku możliwości otwarcia okna w mieszkaniu bo piździ jak w kieleckim i do tego co najważniejsze - potworny smog nad miastem bo każdy komin grzeje na maksa przy minus 20 :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl