![]() |
nikt ne wie? to dla mnie naprawdę ważne. O której jutro Wisła trenuje?
|
Chciałem się podzielić tym co dziś zauważyłem. Przejeżdżając o 17 obok stadionu postanowiłem sprawdzić czy akurat dziś, treningu nie ma Wisła. Akurat trafiłem i pomyślałem, że zobaczę jak trenują nasi grajkowie. Może opisze jak wyglądał, na początku co mnie bardzo zdziwiło.... połowę kółka na około boiska (na wf-ie kiedyś biegaliśmy 10 razy więcej), ćwiczenia rozciągające i na koniec rozgrzewki gra w "głupiego jaśka". Potem nastąpiła krótka gierka na połowie boiska no bo jakby inaczej nasze gwiazdki na całym by się zmęczyły. Przez cały czas trener chodził z rękoma w kieszeni ( nie wiem czy tak wygląda praca trenera, bo moim zdaniem nie). Po grze kopacze zaczęli strzelać karne. Chyba wiadomo, ze nawiązuje to do Pucharu Polski i wyniku jaki był w Gdańsku. Cały trening trwał 45 minut.
Teraz pozwolę sobie na swoje spostrzeżenia i uwagi. Najlepszą grą wykazał się Marcelo, Jirsak, Łobodziński oraz Alvarez. Martwi mnie jednak to jak wygląda trening drużyny mistrzów Polski bo wg mnie tak on nie powinien wyglądać. Trener który chodzi i nie uczestniczy w ogóle w treningu, Paweł Brożek, któremu nie chcę się grać i po nieudanym strzale chodzi jak łajza po boisku. Nie dziwię się, że Christov, Ba czy Kirm biegający po boisku machają tylko rękami bo nie mają z kim grać jak nasi się w ogóle nie ruszają, żadnej gry bez piłki nic!!! Zastanawia mnie tylko czemu Wisła ma zakodowane mentalnie gra "aby wejść piłką do bramki" przecież oni nawet na treningu z dystansu nie strzelają nic kompletnie! Nie wiem może od czasu kiedy ostatni raz widziałem trening Wisły, a minęło to trochę czasu zmieniło się, ale nie spodziewałem się, że aż tak bardzo. Lipa i jeszcze raz lipa. |
To jest typowy rozruch przedmeczowy. Dziwi mnie tylko, że nie skupili sie nad resztą stałych fragmentów gry.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No dobra ale nie chce mi sie wierzyć ze trening trwał 45 min..ja grając w A klasie trenuje te przysłowiowe 1,5 h i nie biegamy na połowie boiska jednego okrazenia..reszta treningu wygląda podobnie..:D.Tylko ze nasz trener drze sie jak cos zle robimy..to moze by jego na trenera Wisły? bo charyzme i posłuch w druzynie to ma :) oczywiscie to tak pół zartem pół serio :))
|
tez nie wierzę w 45-minutowy trening. Wierze natomiast jak najbardziej w trening lekki - czego oczekujecie zresztą, skoro mówi się o tym, że piłkarze są zajechani? meczu treningowego?
|
Nie miałbym po co pisać pierdół ;) Trening na boisku wszystkich piłkarzy razem z trenerami trwał około 45 minut nie więcej!!! A jeśli strona oficjalna tak pisze to chyba oni wzięli pod uwagę trening 3 osób ( przed tym głównym treningiem całej drużyny) nawet nie wiem kto to był bo widziałem tylko chwile którzy podawali sobie piłkę. Dla mnie trening drużyny jest liczony gdy zaczynają wszyscy rozgrzewkę.:)
|
czy niedzielę zawodnicy maja wolną ? czy jest trening ?
|
Wie ktoś o której jutro i pojutrze Wisła ma treningi? Proszę o odpowiedź.
|
Jest dzisiaj trening Wisły o 17?
|
Wie ktoś o której jest jutro trening 1-szej drużyny. Z góry dzięki.
|
Witam, jak jest jutro trening? Z góry dzięki za informację.
Pozdrawiam |
Cytat:
|
Wie ktoś o której jest jutro trening?
|
Witam, chciałbym zapytać czy wiadomo komuś na którą godzine zaplanowany jest poniedziałkowy pierwszy trening Wisły z nowym trenerem?
|
proszę o wiadomość o której jest jutro trening z nowym szkoleniowcem bo chce wiedzięc
|
No jak tam, był ktoś dzisiaj na treningu?
Faktycznie było dużo ciężej niż wczoraj? Ja będę jutro, może zrobię jakieś zdjęcia i napisze coś niecoś |
Cytat:
no i co takiego było dzisiaj ciekawego ??:> |
Bylem dzis na treningu Wisły i na podstawie gierki mogę powiedzieć, że na plus zaprezentowali się: Paljic, Cleber, Zurawski, Rios, Bunoza.
Nienajgorzej prezentował się Kirm. Słabo wypadli bracia Brożkowie, Kowalski, Jirsak. Najsłabiej ze wszystkich zawodników na treningu prezentował się Chavez, jedno fatalne zagranie po którym P. Brożek wyszedł sam na sam i zmarnował sytuacje. Ponadto Chavez sprawie wrażenie strasznie wolnego, ale za to silnego. Momentami Chavez w ogóle nie wiedział o co chodzi, ani nikt mu nie tłumaczył co ma robić, ani nie rozumiał podpowiedzi kolegów z drużyny. Zaliczył ze dwa bardzo ostre, ale za to czyste wślizgi. Miejmy nadzieje, ze z jego gra bedzie coraz lepiej. Tych których nie wymieniłem, grali przecietnie i niczym szczegolnie sie nie wyroznili. |
czy coś się zmieniło w kwestii godzin treningów, czy niezmiennie są o 10:30?
|
Jak ktos gdzies na forum pisal czy treningi bd na glownym ? , to wlasnie taki trening sie odbywa ;]
|
o której są treningi pierwszej drużyny?
|
Cytat:
|
Słyszałem, że w ten piątek o 11 rano w M-cach na jubileusz CH Stara Cegielnia (popularny jan) ma grać Wisła z Dalinem i tu moje pytania: czy będzie organizowany jakiś doping? Wpuszczą w ogóle nas na s+adion? Nie kibicuję myślenickim klubom więc pytam. :-D
|
Wiecie może, o której w czwarek jest trening i i czy jest on zamknięty czy otwarty ??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl