Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8426)

mihaq 28.11.2011 21:25

Po zakończonej właśnie kolejce można powiedzieć, że niemal wszystko ułożyło się pod Wisłę (jedynie Polonii udało się wygrać). Najpierw my wygrywamy w meczu "o sześć punktów", później punktów nie zdobywają Legia, Lech i Ruch. Z drugiej jednak strony Korona zwyciężając Legię zrównała się z nami punktami.

Jesli Widzew z nami wygra, to znajdzie się przed nami w tabeli i oni o tym wiedzą.

jendrus 28.11.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1196681)
A jak się nazywał ten, co minął Czekaja jak tyczkę?

Zapomniałem :)


Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas:)

PrawdziwośćDlaGry 28.11.2011 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1196270)
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1196479)
Oj tam, oj tam 3-0 był walkower :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1196500)
Chyba kolego nie śledzisz za bardzo ;)
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.

Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo :D

Co do meczu z RTSem. Będzie na pewno ciężki bo nasze gwiazdorki zmęczone będą po czwartku. Chciałbym wreszcie zobaczyć chociaż na chwilkę Maora, no i oczywiście ambitną nieustępliwą walkę. Tylko 3 punkty w takich meczach i do tego u siebie bo inaczej o MP można zapomnieć...

milosz 29.11.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1196756)
Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas:)

Z Niedzielanem nam nie wyszło (u nas grał słabo), to może z Sobotą się uda :D.

ociec Ciemka 29.11.2011 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1196756)
Waldek Sobota on wszystkich mijał widział bym go u nas:)

Nie o tego mi chodziło. Obejrzałem skrót meczu i już wiem - Diaz. Na szczęście i Diaz i Sobota skuteczni nie byli :)

adeks9 29.11.2011 23:46

Biletów na C już podobno nie ma.

filemon 29.11.2011 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 1196759)
Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo :D

Chyba za bardzo tematu nie śledzisz, bo pisałem o Limanovii własnie. :>

Wojtas 29.11.2011 23:51

Ciekawe ..:)



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.:)

Ivory1906 30.11.2011 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1197076)
Ciekawe ..:)
Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.:)

Ja myślę że każdy rywal w Polsce jest jak takie pudełko czekoladek typu - nigdy nei wiesz na co trafisz :) Zespoły w PL grają tak nie równo że nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy będą w stanie powtórzyć choć 2 razy mecz który im wyszedł.

Moim skromnym zdaniem we czwartek Kaziu powinien troszkę oszczędzić kilku podstawowych piłkarzy...te dwa mecze TME które nam zostały są bardzo ważne, musimy je wygrać. Ja po cichu liczę ( mam takie nawet przeczucie ) że Wisła wygra 2-0. Trzeba zagrać ofensywnie nie patyczkować się z Nimi.

gizmowisla 30.11.2011 01:07

Biletów na C już podobno nie ma.

Skad to info ??? OBY TAK BYLO , .......... choc nie chce mi sie wierzyc

HanysKce 30.11.2011 04:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1197087)
Biletów na C już podobno nie ma.

Skad to info ??? OBY TAK BYLO , .......... choc nie chce mi sie wierzyc

Wrócił Małecki to i od razu więcej fanatyków wróciło, a do tego trzeba dodać, że wrócił też Melikson to i pikników będzie więcej :-D

dudzik87 30.11.2011 09:29

A może mi ktos potwierdzi czy karnet z tej rundy obowiązuje na mecze z Widzewem i Polonia??

tomo 30.11.2011 09:31

Było pisane już że obowiązują.

Adriss 30.11.2011 12:37

Nie ma na C. Kibice sukcesu wrocili !

Ajax 30.11.2011 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adriss (Post 1197143)
Nie ma na C. Kibice sukcesu wrocili !

Są oni niezbędni dla prawidłowego funkcjonowania klubu (kasa:) )

mistico 30.11.2011 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1197076)
Ciekawe ..:)



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.:)

Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa

ociec Ciemka 30.11.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1197154)
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa

:) Ja pamiętam Wisłę za Kasperczaka. W lidze bardzo, bardzo rzadko grali na maksa. Często ich nonszalancja była nawet denerwująca. Tyle, że potrafili ładować bramy na zawołanie, więc od czasu do czasu się sprężali i wyniki były świetne.

19sebawro06 30.11.2011 16:59

jesli na c nie ma to na d będzie przedłużenie młyna ?

Ajax 30.11.2011 17:07

Chyba tak bo na C3 ma być coś ekstra nie wiem czy wszyscy się zmieszczą na reszcie trybuny.

River 02.12.2011 11:58

Znow ta menda Piasecki nam posedziuje...:evil:

ladek1989 02.12.2011 12:49

Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant:
Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton

czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik
no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło.

WislaFan123 02.12.2011 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ladek1989 (Post 1197964)
Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant:
Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton

czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik
no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło.

A co Ty Maaskant?

U siebie gramy ze sredniakiem i na 2 def pomocnikow? bez przesady...

Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Diaz - Wilk, Melikson, Gargula - Malecki, Genkov, Iiliev

Zmiany Jirsak za Meliksona ok 60 min - stopniowo niech sie go wprowadza
Boguski (on faktycznie kontuzjowany? po meczu Kazek mowil tylko ze go musza oszczedzac) za Iilieva ok 70 min
Biton za Genkova ok 75

Gladkie 3:0

kacpaw91 02.12.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ladek1989 (Post 1197964)
Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant:
Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton

czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik
no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło.

Pewnie wybiegnie Jirsak, nie ma co robić przemeblowania bo wypadł jeden zawodnik. Brud zresztą może w końcu by coś zagrał. Od tego chłopaka wymaga się więcej niż od Garguły czy Jirsaka, a zagrał dopiero kilka meczów w dorosłej piłce. Garguła przełamuje się od większej ilości meczów niż zagrał w pierwszej drużynie Brud. Co prawda wygląda na to, że Garguła zaczyna grać coraz lepiej. Nie wiemy ile by dała regularna gra Brudowi.

Ja bym zamiast Paljicia na lewej obronie wystawił kogoś z MESA.

Dariook 02.12.2011 13:31

Chyba z NASA.

A co z tym Dzalamidze? Jak na 18lat to nieźle sobie poczynal.

Ma_niek 02.12.2011 13:47

Dzalamidze juz w Widzewie nie zagra bo podpisal kontrakt z Jaga.

Dariook 02.12.2011 13:52

Heh no to ładnie. Szkoda że ktoś od nas nie pomyślał...
Pewnie jeszcze za darmo.

wislakrakow124 02.12.2011 14:15

Nie za darmo poszedl cos musza zaplacic. Widzew mial opcje pierwokupu z czego nie skorzystal

Piotson 02.12.2011 14:16

300 tys. Euro bodajże.

mr_kwolf 02.12.2011 14:17

A po co nam gość, który poza robieniem wiatru nie daje nic drużynie? Oglądałem jego pare występów i robi więcej złego niż dobrego.

I nie za darmo, trzeba go było wykupić z jego poprzedniego klubu.

Dariook 02.12.2011 14:18

No to dobry interes zrobili. Napewno coś się im zwróci, młody z dobra technika za 300 jak znalazł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl