Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

Quorth 01.11.2011 13:40

Obrzezańcy się mobilizują ma maxa. Spotkanie z Wielką Wisłą to najważniejszy dzień w ich zakompleksionym życiu. Życzę im spadku bo nie zasługują na ekstraklasę i na przywilej spotykania się z nami. Oni żyją tylko kompleksami i nienawiścią do Wisły z tego powodu pewnie będzie komplet. Część stadionu będzie pewnie po raz pierwszy na meczu żeby pośpiewać sobie WTSK. Jestem pewien, że pojedziemy ich i wrócą ze spuszczonymi garbatymi nosami na swoje przerzucone osiedla

Kamell 01.11.2011 14:05

Przyszliście chamy, dlatego że my tu gramy!!! Poprostu ich mobilizacja i nienawiść pokazuje naszą siłe:)). Choćbyśmy mieli zakończyć sezon na 4 miejscu ten mecz poprostu trzeba wygrać. Nasi mają orać boisko, trzeba to wygrać i kolejny kamyczek dołożyć do ich spadku. Do tego widzieć te parchate świńskie mordy po ich przegranej bezcenne.

syryls 01.11.2011 17:07

Nareszcie szansa na większą ilość goli, Biton może sobie postrzelać.

Teqcontroller 01.11.2011 17:22

Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana z zasrańcami.

Patryk_185 01.11.2011 17:23

W tamtym sezonie w rundzie jesiennej gdy posada Maaskanta wisiała na włosku też graliśmy z Cracovią, wynik chyba każdy pamięta i bramkę w 94 minucie i wtedy po tym meczu wszystko małymi kroczkami zaczęło iść do przodu, oby i teraz też tak było, a jak nie to chyba będzie czas się pożegnać z holenderskim trenerem.

lizzy 01.11.2011 18:02

Patrząc na to co aktualnie gramy i my i oni, poziom meczu może być jeszcze bardziej porażający niż rok temu :-/
Niby trzeba myśleć pozytywnie ale na kilometr śmierdzi tu rozpaczliwym 0:0 po obustronnej bezładnej kopaninie. No chyba że w jakichś kompletnie absurdalnych okolicznościach Jaliens wybijając piłkę w polu karnym trafi w plecy Gargułę albo Żytko z 40 metrów poda piłkę do Kaczmarka a ten ją puści pod nogą...

Quorth 01.11.2011 18:21

Polemika historyczna nie ma sensu. Oni zaraz będą nam wyrzucać GTS nie znając kompletnie realiów tamtej epoki i tego że oni także jak wszystko w Polsce było podporządkowane PZPR-owi. Liczy się to co jest dzisiaj a dziś niewielu jest kibiców Cracovii, pełno natomiast poprzerzucanych ku..w bez honoru, którzy żyją w nienawiści do Wisły a kauflandu na Kałuży na oczy nie widzieli

Dobitwp 01.11.2011 19:03

Icek ickiem. Oni nie piszą Wisła tylko gts. Więc nie rozumiem czemu piszcie cracovia z dużej litery są inne synonimy tej drużyny. Oni bez szacunku do nas to my do nich!

A co do derbów to prawda jest taka. Że przegrać nie powinniśmy. Bo kopacze parchów jakoś nie grając z polotem. Dużo zależy jak podejdą i wejdą w mecz Nasi piłkarze. Chociaż jak wiemy w derbach każdy wynik możliwy.

63.5 Kg 01.11.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 1184770)
Nie było.



Co do Sobolewskiego i Meliksona, to nie wiadomo do końca.

A kto Cie oklamal ze z Meliksonem niewiadomo??

tommiyacht 01.11.2011 19:33

oba zespoły grają pyte. Na papierze indywidualnie jestesmy lepsi, natomiast jak to w derbach bywa, o wyniku zaważy pazur, wola walki itd a jesli u nas bedzie tak jak z PBB to nie wróże wyniku

Wyjazd do Londynu jst nam wybitnie nie po drodze w kontekscie derbów

Denethor 02.11.2011 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez taki młody (Post 1184375)
Sprawdziłem sobie i wykazujesz wyjątkową nadaktywność głownie przed derbami, Amiką, Arką, Polonią B i Koroną. Wracaj tam gdzie twoje miejsce, za wielką łąkę, tam bedziesz bardziej widoczny.

Po pierwsze. Nie do ciebie skierowany był post, więc po cholerę się wcinasz ?! Statystki sobie podbijasz ?
Po drugie. Nie wniósł nic do tematu.
Po trzecie. Twoje zachowanie można uznać jako co najmniej śmieszne. Śledzisz i analizujesz posty użytkowników ?!
Wolę żebyś w ogóle nie odpisywał ale jeśli będziesz musiał, to przynajmniej nie na forum...
p.s.
g*wno cię obchodzi, w którym momencie/okresie piszę posty !

AXEL75 02.11.2011 11:02

A to najciekawsze zdanie znalezione na stronie craxy ,,Tylko kupno biletu w przedsprzedaży daje gwarancję, że nie zabraknie dla nas wejściówki na mecz na którym po prostu musimy być! '' Czyżby zakładali że stadion będzie opanowany przez Nas :)

pcpc 02.11.2011 11:09

:) nie wyobrazam sobie nie danie 100% z siebie i wygrania w meczu mozemy przegrac z fulham ale z Cracovia to piorytet

TRZEBINIAnin 02.11.2011 11:17

Odprawa meczowa pejsów przed derbami (z forum icków):

- Interesuje mnie jedynie zwycięstwo! - grzmi Pasieka
przechadzając się w tę i z powrotem przed grupką skupionych piłkarzy.
- Dobrze, powtórzę jeszcze raz. Nykiel! Co to jest?
Wywołany wyprężył się na baczność i stuknął obcasami. To znaczy
próbował, lecz gumowe korki stłumiły odgłos.
- To jest kura panie generale!
- Gówno tam! Żytko! Co to jest?
Żytko przez chwilę z uwagą przyglądał się okazanemu przedmiotowi.
- To nie jest kura? - zaczął asekuracyjnie.
- Dobrze. To nie jest kura. A co to jest?
- Nie kura, panie gene... znaczy, panie trenerze.
- To już wiem. Pytałem, co to jest.
- To jest... to jest piii...
- Dobrze, dobrze, pi?
- Pinokio?
- Sam jesteś Pinokio! Radomski! Co to jest?
- To jest piłka, panie trenerze!
- Brawo! Świetnie! Reszta słyszała? No to wszyscy razem powtarzamy.
Głośno! Żebym was słyszał!
- Toooo jeeeeest piiiiiiiłkaaaaaaa.
- Dobrze. Piłka do gry w piłkę nożną, zwaną też futbolem. Dlatego
czasami nazywa się ją też futbolówką. Radomski! Czemu Puzigaca się
przewrócił?
Radomski podbiegł do kolegi, który zsunął się z ławki i jęczał na
podłodze w pozycji "ranek na weselu". Fachowo sprawdził puls i oddech,
po czym zdał relację.
- Zwykłe omdlenie, panie trenerze.
- Omdlenie? A to czemu?
- Zwykle tak reaguje na natłok informacji. Po prostu układ nerwowy mu
się wyłącza. Pan trener podał zbyt dużo informacji o piłce, kolega
próbował to przyswoić i zapomniał oddychać. Niedotlenienie mózgu i
omdlenie jako naturalna konsekwencja.
- Ale ja tylko powiedziałem, że piłka to futbolówka!
- No właśnie. Za dużo informacji na raz, proszę pana.
Pasieka przez chwilę milczał, po czym machnął ręką.
- Nieważne. Suvorov! Co macie robić z piłką na meczu?
- Nie dotykać rękami!
- Dobrze. A do tego co? Tak, Kaczmarek ?
- Ja mogę rękami, trenerze?
- Możesz.
Ktoś nieśmiało zaprotestował.
- Dlaczego Kaczmarek może rękami, a my nie?
- Bo Kaczmarek jest bramkarzem.
- Ale to niesprawiedliwe. Dlaczego zawsze Kaczmarek jest bramkarzem?
- Bo mam rękawice, złamasie!
- Sam jesteś złamasem, złamasie!
- Spokój!!! - Pasieka włożył w ten okrzyk tyle sił, ile miał - Kaczmarek może
dotykać piłki rękami, a wy nie. Jasne?
- Ale...
- Jasne?!!!
- Tak, trenerze.
- To dobrze. Nie zazdrośćcie mu, bo on będzie musiał cały mecz stać na
bramce, a wy będziecie mogli strzelać gole. Ooo... widzę że Puzigaca
doszedł do siebie. Zuch chłopak. Tak, Niedzielan ?
- Co to znaczy strzelać gole, trenerze?
- To znaczy musicie umieścić piłkę w bramce przeciwnika.
- Ale tylko Kaczmarek może jej dotykać!
- Tak, ale piłka nożna polega na kopaniu piłki nogami. Trochę to zakrawa
na pleonazm, bo niby nie można kopać rękami, ale... Czemu Puzigaca
znowu leży?
- Pleonazm, trenerze. Załatwił go pan tym chyba na cacy.
- Ups...
- Chyba trzeba będzie zadzwonić po erkę...
- Dobrze, niech ktoś zadzwoni. Na czym to ja... Acha. Trzeba wkopać
piłkę do bramki przeciwnika.
Wśród zawodników zapanowało poruszenie. Wreszcie z ławki podniósł się
van der Biezen.
- Ale to bardzo trudne, trenerze. Niech pan sam spojrzy - piłka jest
okrągła i bardzo trudno jest ją tak kopnąć, żeby poleciała tam gdzie się
chce. O, proszę...
Tu van der Biezen. postawił przed sobą piłkę i spróbował kopnąć w stronę
Pasieki. Dudzic, trafiony centralnie w nos, dołączył stanami
świadomości do Puzigacy. Pasieka przeciągnął sobie wolno dłonią po
twarzy. Zrobił kilka głębokich wdechów.
- Nie wiem, jak tego dokonacie, ale macie wygrać. Macie ich roznieść,
rozgnieść i rozgromić! Jak Jagiełło pod Grunwaldem! Zrozumiano?
Szeliga nieśmiało podniósł rękę.
- Na pewno jak Jagiełło pod Grunwaldem?
- Tak, do jasnej cholery!
- A skąd trener tak dobrze zna historię Polski?
- Nieważne! A teraz won! Na boisko!

Piłkarze stali przy wyjściu do szatni. Szeliga jeszcze raz
przypominał słowa trenera.
- Pamiętacie, co nam powiedział? Mamy być jak Jagiełło!
- A co robił Jagiełło? - spytał Ntizabonkiza, któremu dawna historia Polski
nie była jeszcze dość bliska.
- Z tego co wiem, to trzeba stać na wzgórzu i po prostu patrzeć, co
robią tamci...
- Ale na boisku nie ma wzgórza!
- No to po prostu będziemy stać i patrzeć. Trener na pewno będzie
zadowolony.


Oraz po ostatnim meczu:

Widzew - Cracovia



Atmosfera w Cracovii jest fatalna. Drużyna przegrała już po raz ósmy w tym sezonie i z sześcioma punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Nic dziwnego, że piłkarzom puszczają nerwy. Kilka minut po meczu z Widzewem w szatni drużyny z Krakowa doszło do szarpaniny między zawodnikami. Kiedy wszedł do niej Wojciech Kaczmarek, bramkarz Cracovii, kłótnia przerodziła się w rękoczyny. Najbardziej aktywnymi uczestnikami awantury byli obcokrajowcy, którzy kłócili się z polskimi zawodnikami. Całej sytuacji przypatrywała się grupa dziennikarzy, która stała przy otwartych drzwiach od szatni Cracovii. Chwilę później zamknął je Łukasz Nawotczyński.

Zapytany o tę sytuację na konferencji prasowej Dariusz Pasieka, trener drużyny gości, nie chciał jej komentować. - Nic nie widziałem, nic nie słyszałem. Byłem wtedy na boisku - zarzekał się.

Kaan 02.11.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1184152)
MyŚl o tym bez przerwy - to nie mecz - to derby!

Moze ktos to przetłumaczy na esperanto i podrzuci chłopakom do szatni?

Ajax 02.11.2011 13:12

Myślę że Polacy i Bałkańska ekipa rozumie derby tłumaczyć trzeba na hiszpański i holenderski:)

m_abg 02.11.2011 15:35

hehe, cieszą się tam tą swoją frekwencją, a bilety mają najnizsze w lidze, w cenach dumpingowych, jakby u nas były bilety po dyszce czy tam piątce to byśmy zobaczyli frekwencję. U nich karnety na niektóre sektory kosztują tyle co u nas jeden bilet na niektóre mecze. U nas piszą o studentach a sami ściagaja ich na swój stadion po 5 zł.
Wystarczy tylko parchulcom przypomnieć Sosnowiec i te tabuny najwierniejszych ciągnących na własne mecze ;)

Kociewiak 02.11.2011 15:41

ilu ich tam najwięcej było, 199? :D

Fidanzato 02.11.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez m_abg (Post 1185187)
hehe, cieszą się tam tą swoją frekwencją, a bilety mają najnizsze w lidze, w cenach dumpingowych, jakby u nas były bilety po dyszce czy tam piątce to byśmy zobaczyli frekwencję. U nich karnety na niektóre sektory kosztują tyle co u nas jeden bilet na niektóre mecze. U nas piszą o studentach a sami ściagaja ich na swój stadion po 5 zł.
Wystarczy tylko parchulcom przypomnieć Sosnowiec i te tabuny najwierniejszych ciągnących na własne mecze ;)


Nie tak do końca jak piszesz mają bilety po........................

Sektor VIP: 90 zł, Sektor A: 22 zł, Sektor B: 22 zł, Sektor C: 30 zł, Sektor D: 15 zł, Sektor E: 30 zł, Sektor F:37 zł, Sektor G: 30 zł, Sektor H: 37 zł, Sektor I: 18 zł.

m_abg 02.11.2011 21:07

Ceny biletów w rundzie jesiennej sezonu 2011/12:
- 5-3 dni przed meczem:
Sektor VIP: 60 zł
Sektor A: 15 zł
Sektor B: 15 zł
Sektor C: 20 zł
Sektor D: 10 zł
Sektor E: 20 zł
Sektor F: 25 zł
Sektor G: 20 zł
Sektor H: 25 zł
Sektor I: 12 zł

bilety dla studentów po 5 zł, kobiety za złotówkę.

jerry.lii.lewis 02.11.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1184464)
nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia
żyd z Cracovii, a Żyd (Izraelczyk) to nie to samo

Ty, młody człowieku, myślisz że masz pojęcie ;)
Myślisz prymitywnymi schematami kiboli - zastanów się biorąc pod uwagę nieco szerszy horyzont, a potem się wypowiadaj - mniejsza szansa kompromitacji :)

Chorynatrzykolory 02.11.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 1185363)
Ty, młody człowieku, myślisz że masz pojęcie ;)
Myślisz prymitywnymi schematami kiboli - zastanów się biorąc pod uwagę nieco szerszy horyzont, a potem się wypowiadaj - mniejsza szansa kompromitacji :)

zostań k...a lepiej przy tematach piłkarskich-tak określając całą twoją twórczość-mniejsza szansa kompromitacji.
Polska Polska Kibolska!

Donki 02.11.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fidanzato (Post 1185248)
Nie tak do końca jak piszesz mają bilety po........................

Sektor VIP: 90 zł, Sektor A: 22 zł, Sektor B: 22 zł, Sektor C: 30 zł, Sektor D: 15 zł, Sektor E: 30 zł, Sektor F:37 zł, Sektor G: 30 zł, Sektor H: 37 zł, Sektor I: 18 zł.

Specjalnie sie po to zarejestrowałes, żeby napisac tego posta ?
Wracaj do siebie na forum.

Fidanzato 02.11.2011 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1185385)
Specjalnie sie po to zarejestrowałes, żeby napisac tego posta ?
Wracaj do siebie na forum.


Odpowiem ci tak...To, że masz więcej postów nie znaczy ze jestes bardziej kumaty:rotfl:

Wojtas 03.11.2011 00:47

Bez napletkowcy zrobia wszytsko zeby z nami wygrac ,bo to mecz na ktory spinaja sie najbardziej.Nie ma juz Boukhariego i jego Allah Akbar z 94 minuty ,ale mam nadzieje ze i tym razem te derby beda nasze:)derby jak to derby maja swoje prawa ,jednak wygrac z tak słaba Cracovia powinnismy.

Krav 03.11.2011 01:18

był już Allah Akbar Boukhariego, była brama Meliksona, czuje że teraz czas na "ichniejszego" Dudu:lol:. Chociaż z racji grania na tesco arena idealny do w.......u byłby Mały :D

03.11.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dobitwp (Post 1184881)
Icek ickiem. Oni nie piszą Wisła tylko gts. Więc nie rozumiem czemu piszcie cracovia z dużej litery są inne synonimy tej drużyny. Oni bez szacunku do nas to my do nich!

A co do derbów to prawda jest taka. Że przegrać nie powinniśmy. Bo kopacze parchów jakoś nie grając z polotem. Dużo zależy jak podejdą i wejdą w mecz Nasi piłkarze. Chociaż jak wiemy w derbach każdy wynik możliwy.



Bo to jest, widzisz, kwestia smaku i dobrego wychowania. Możesz iść łatwą drogą, jak śpiewał Sinatra, ale możesz spróbować tej trudniejszej, na której pozostajesz sobą i zawsze trzymasz poziom, nawet obcując z buractwem. Tym w dużej mierze różnimy się od klubu z ulicy Kałuży. Dla nich, nienawiść do nas, jest podstawowym składnikiem sensu istnienia. A my ich tylko nie lubimy. Czy istnieją, czy nie, nie ma dla nas aż tak wielkiego znaczenia. Oczywiście, zawsze milej, gdy znajdują się w odpowiedniej dla siebie klasie rozgrywkowej. Reasumując- trzymaj poziom i nazwy klubów, nawet nielubianych, pisz poprawnie.

alberto 03.11.2011 14:42

Przyjaciół trzymam blisko, ale wrogów jeszcze bliżej. Od 12 w piątek na żywo transmisja konferencji trenera cracovii http://www.malopolskatv.pl/konferenc...rbami-krakowa/

Chorynatrzykolory 03.11.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez (Post 1185494)
Bo to jest, widzisz, kwestia smaku i dobrego wychowania. Możesz iść łatwą drogą, jak śpiewał Sinatra, ale możesz spróbować tej trudniejszej, na której pozostajesz sobą i zawsze trzymasz poziom, nawet obcując z buractwem. Tym w dużej mierze różnimy się od klubu z ulicy Kałuży. Dla nich, nienawiść do nas, jest podstawowym składnikiem sensu istnienia. A my ich tylko nie lubimy. Czy istnieją, czy nie, nie ma dla nas aż tak wielkiego znaczenia. Oczywiście, zawsze milej, gdy znajdują się w odpowiedniej dla siebie klasie rozgrywkowej. Reasumując- trzymaj poziom i nazwy klubów, nawet nielubianych, pisz poprawnie.

nie lubić to se można kogoś kto jest ....a z drugiej części Polski a nie takiego wroga we własnym mieście

1q2 03.11.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez (Post 1185494)
A my ich tylko nie lubimy.

Jakie 'my'? - o takich rzeczach proponował bym pisać w liczbie pojedynczej

A co do meczu - o tyle mam obawy że poprzez kontuzje najpewniej zagrają ci co ostatnio a oni delikatnie mówiąc są...delikatni.Trza zadziorów na środku a nie przewracających się pod byle pretekstem Garguły,Kirma,Nunez czy Ilieva

To może być bitwa bardziej fizyczna niż techniczna i możemy ją przegrać.No ale oczywiście liczę na wygraną.Są 2 mecze w roku w których porażka nie wchodzi w grę.W niedziele jest pierwszy z nich


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl