![]() |
Cytat:
Kurde, to chyba "polska myśl szkoleniowa", a pasuje tutaj jak ulał! I to do "holenderskiej..." :> |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pamiętam Lameya na początku sezonu jak dorzucił kilka naprawdę zajebistych piłek, szkoda tylko tego że bardzo szybko obniżył loty. Największym naszym problemem jest środek obrony. Przez brak klasowych graczy na tych pozycjach kuleje gra defensywna, ale jeszcze bardziej cierpi na tym ofensywa. Pomocnicy muszą ciągle asekurować stoperów, przez co z przodu mamy maksymalnie 4 zawodników. Nie ma tez absolutnie mowy o grze wysokim pressingiem całym zespołem, gdyż przykładowa czwórka defensorów Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz jest makabrycznie wolna nawet jak na Ekstraklasę, a co jeszcze gorsze wolno myślą i nie potrafią się odpowiednio ustawiać. Radosny Football z tym składem to zwiastun kolejnych Karabachów Agdam. |
Szkoda, że nie zagra Jovanović.
Bo pomimo, że to obrońca, to robi różnicę. |
Jedno jest pewne.dzisiaj tylko zwycięstwo! Wisla zdobywając 3 pkt wskakuje na 3 miejsce ( moze i nawet na 2 w momencie kiedy Legia nie wygra z Widzewem). kontakt z czołówka zostalby wyrównany. a za tydz Podbeskidzie wiec 6 pkt w tych dwoch meczach to dla Wisły powinny byc priorytetem.Musimy jakos do zimy przetrzymac to ze kontuzjowani sa podstawowi gracze. ale z takimi zespolami jak ŁKS i Podbeskidzie( z calym szacunkiem dla tych drużyn) musimy wygrywac.nawet bez kilku najlepszych piłkarzy. tylko zwyciestwo,Wiselko tylko zwyciestwo!
|
Cytat:
|
No to się k.u.r.w.a zacznie nagonka na Wisłę i to na własne życzenie...
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście że kupiliśmy, na każdy mecz innego ;] 3 pkt. psy szczekają karawana jedzie dalej |
dobra karta obróci się w najmniej oczekiwanym momencie. Karma....
|
Cytat:
Juz mnie to w....ia. Ci jebani sedziowie krzywdza nie tylko jaak w tym wypadku ŁKS ale tez i Wisle bo pozniej po takim meczu smrod jest straszny i ciagnie sie on za Wisla dodatkowa podajac pod watpliwosc zwyciestwo i jego czystosc. Ciekawi mnie jedno. O ktorej sytuacji po tej kolejce bedzie sie wiecej mowi: o bramce Frankowskiego czy nieuznanym golu Kaczmarka? edit: Dziewicki do Kaczmarka: z przebiegu gry z Wisla w 11 byscie sobie poradzili ale przeciw 14 to juz nie. ....A MAC! |
Czego się spodziewacie? Jak dalej będzie taka amatorka w sędziowaniu to coraz więcej będzie takich błędów. I to nie jest wina Wisły, Legii, Lecha, czy Górnika, tylko sędziów i ludzi którzy za nich odpowiadają. Co zawodnicy Wisły mogą poradzić, prócz tego, żeby całe 90 minut byc skoncentrowanym?
River oczywiście, że o niezunanym golu Marcina. |
Cytat:
OK, ale to akurat była sytuacja stykowa. Z tego kamery było słabo widać, ale tu chodziło o kilkanaście centymetrów. Błąd jakich masa. |
Ale interwencja Siergieja w końcówce. Jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem.
|
Ale nie da sie ukryc, ze to co odjebaly te 2 pokraki to jest skandal jeszcze wiekszy niz wszystkie pomylki sedziowskie. Dodajac do tego paralityka Kirma, ktory zaliczyl najgorszy wystep w ciagu tych kilkunastu lat jak Wisle ogladam to mamy obraz zalosnej druzyny, prowadzonej za raczke przez sedziow. Mam juz dosc tego i licze na zmiany. Ze zlotoustym (on dopiero na ta ksywe zasluguje) na lawce to my nic nie osiagniemy. Jak sie wypowie na konferencji, ze spalonego nie bylo to znaczy, ze trzeba rezerwowac miejsce w szpitalu psychiatrycznym i to razem z ubezwlasnowolnieniem bo jest niebezpieczny dla spoleczenstwa.
|
MIZERIA okrutna..Kirm chyba dlatego gra w 1 składzie że zna angielski i może sobie pogadać z Maaskantem. Dla mnie ten człowiek ostatnio doprowadza do szału, rusza się jak panienka, gdyby miał technikę to bym to zrozumiał..dla mnie pierwszy człowiek do wydelegowania na trybuny...
|
Dziewicki - dziennikarz niezależny. Niczym Lis albo Paradowska. No ja po prostu nie rozumiem jak można być takim gamoniem, żeby tak pytania zadawać. On robi to tylko po to, by być gamoniem. Innego wytłumaczenia nie ma. Milko nie lepszy.
Obława na Wisłę trwa, bo pacan z chorągiewką nie podniósł tej szmatki. Ja to traktuje w tej kategorii, że już nie chcą nas dołować, jak mamy takich melepetów w obronie. Albo tak, jak piłkarze zwalniają trenera, to sędziowie chcą zwolnić swojego szefa. |
Cytat:
|
Cytat:
Do tego rozczarował mnie Biton. Owszem, strzelił bramkę na wagę 3 punktów. Ale identyczną sytuację pod koniec zmarnował – a to oszczędziłoby nam nerwów. Ciężko cokolwiek powiedzieć o naszej grze. ŁKS zagrał ambitnie, my – zmęczeni pucharami – zagraliśmy zachowawczo i wypunktowaliśmy rywala. I wszystko byłoby ok, gdyby nie ten nieszczęsny błąd sędziego. Zamiast spokoju, który nam jest potrzebny, robi się kolejna afera medialna wokół Wisły. Narasta presja na sędziów: teraz każdy, kto nas przez swą pomyłkę skrzywdzi będzie „usprawiedliwiony”. |
nonszalancja przy nieuznanej bramce dla ŁKSu tragiczna. Jak można wyciąć taki numer? brak słów.
Teraz wszyscy będą (słusznie) pisać, że wygraliśmy dzięki sędziemu, a tego tematu by nie było, gdybyśmy wpakowali 1 bramkę więcej w momencie, gdy z łatwością konstruowaliśmy akcje, a ŁKS w ogóle nie istniał (jakieś 20 minut II połowy) Taką przewagę trzeba wykorzystywać! A tymczasem pozwoliliśmy sobie na nadmierną nonszalancję i masakryczny kiks w obronie. Potem ŁKS poczuł krew i musieliśmy się bronić do końca meczu. |
No to mamy temat na cały następny tydzien dla prasy i kibiców drużyn przeciwnych tylko nikt nie pamięta jak wczoraj Frankowski strzelił gola po ewidentnym spalonym tak to już w piłce bywa dzisiaj nam da jutro odbierze na ten temat można by wypisać mnóstwo przykładów.
A co samej gry to powtarzam po raz enty Lamey , Diaz , Kirm to anty piłkarze ich poziom jest żałosny. |
Śmiem twierdzić, ze do sytuacji z 80 minuty Lamey grał rewelacyjnie
Nie mogę się doczekać nagonki na Wisłę na wszystkich portalach i innych weszłach |
Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że nasi byli zmęczeni meczem z Fulham, a kiepska ławka i plaga kontuzji też robią swoje...
Lamey - gol i tragiczna pomyłka, mimo wszystko jednak zagrał dobre zawody. |
Jak Wisła "kupuje" sędziów, to przynajmniej wie jakich, bo nawet w UEFA nam pomagają ;) 3. mecz z rzędu z kontrowersyjną decyzją sędziego, na naszą korzyść. My to musimy mieć plecy. Haha
A tak serio, to ten Klepczarek jest klasę lepszy od naszych asów Panów J. i L.... a za to co zrobili przy tej, prawidłowej, bramce dla ŁKSu to sędzia powinien uznać tą bramkę nawet jeżeli by tam był 20 metrowy spalony. Może by się czegoś nauczyli. |
Cytat:
Chyba odwróciła się właśnie teraz. Jak Amica zdobywała MP kosztem Wisły 2 lata temu, tak my teraz sobie zdobędziemy kilka punktów w ten sam sposób, czyli z delikatną pomocą sędziów :) . W końcu suma szczęścia ma się równać 0, tak? To się równa, bo do tej pory byliśmy na sporym minusie. Przestańcie beczeć. Wygraliśmy po momentami dobrej grze. Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia i np. takiego Kirma to trzeba się pozbyć przy najbliższej okazji, ale chyba jakieś tam nieśmiało świecące światełko w tunelu widać. Edit: Lamey oprócz gola powinien mieć jeszcze asystę, bo ładnie dograł do Bitona na 5. metr. Szkoda, że żydzicho nie trafiło w piłkę. |
Dziewicki po raz n-ty pokazuje klasę. Nawet ewidentny wielbłąd bocznego nie uprawnia do stawiania takich sądów.
|
Cytat:
Dlatego podwójnie szkoda tej sytuacji. Raz, bo smród wokół wygranego meczu. Dwa, bo zawodnik będący w megadołku zaczął grać dobrze, drugi mecz niby udany a tu taki klops. |
Najśmieszniejsze, że zrobił to Małek, który raczej wcześniej średnio był nam przychylny.
|
Gra Jaliensa to patologia xD
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl