![]() |
Cytat:
|
przed mecze zawsze jest możliwość kupna biletu na mecz
pozdro |
Cytat:
|
Może da to ....a coś do myślenia, bo jak widzę nasze wyjazdy to się w sumie dziwię że jeszcze nikt nie zginął, bo mu gorąco i duszno to sobie drzwi otworzy, a dużo nie brakuje żeby przez nie wylecieć.
|
Będzie kopanina , brak pomysłu , głupota obrońców , o 3 pkt będzie ciężko.
|
po przyjściu Maaskanta własnie z Jagą zagraliśmy naprawde fajne kilkanaście minut (mimo porażki 2-1)
Tyle ze u Nich nie ma Grosika, wiec samym Kupiszem mam nadzieje nie ugrają nic. Franek tez nie musi juz nic udowadniać bo to nie tamta Wisła co przedtem..więc musi byc 1-0 dla Nas. A kto będzie man of the match ? Hmm licze na Ivice bo Andraża po kadrze gra suche buły. |
Franek na ławie = wygrana ; )
|
Cytat:
|
Liczyłem ze Chavez zagra jednak dzisiaj
|
Lamey i Jaliens na murawie, co ten Maaskant wyprawia???!!!
|
ha - ha - ha...ten Robercik poważnie ogłupiał. Skład beznadziejny, najgorsze wyjścia, totalne dno. Niech zabiera siebie i swoich holenderskich kochasi. W ciągu 2 tyg. nie zrobił nic! Drużyna gra tragicznie...
|
Jeśli chodzi o grę naszego zespołu to równia pochyła. Nie jestem w stanie wskazać jednego elementu gry godnego pochwały.
|
Cytat:
Dopóki taki Kirm , Pajlić , Lamey , Jaliens będą grać to nie spodziewajcie się niczego , czy aż tak ciężko jest podać piłkę do zawodnika który stoi przed 16 wolny ? , chłopy się starają nie powiem że nie , ale z myśleniem to nasi mają problemy. |
Co mozemy powiedziec.
Tak slabej Wisly nie widzialem od kilku dobrych lat. Nie ma gry ,nie ma nic... Jaliens,Lamey zenada. Bunoza niekumaty... Jirsak czy Nunez dziekuje. Wiec moze przestanmy pieprzyc o budowaniu zespolu itd.. Ten zespol z meczu na mecz jest coraz slabszy. Trzeba zmienic cala obrone ,sciagnac nowa pomoc.. Przestanmy robic z Maaskanta Boga bo jest tylko przecietynym trenerem. Przestanmy robic z Valcxa Boga bo poza niegrajacym Meliksonem sciagnal samych slabych zawodnikow... Zenada... |
Cytat:
Chavez grajacy blazeniade...?? Sobol biegajacy 100 metro w czasie 25 sek...?? Szklany Melikson czy placzacy Patryk?? Gosciu zrozum ze nie ma zespolu .... |
Cytat:
Drużyna gra tragicznie i nie tłumaczmy tego absencją piłkarzy, byli oni to też była kicha, wiec nie pitol głupot:) |
Poki co nie ma Franka,ma wejsc w 2 połowie to strzeli 2/3 takich sytuacji co Jaga miała w 1 połowie...Albo obrona zacznie grac albo dostaniemy dzis.
|
Po przerwie wejdzie Franek, pyknie nam bramkę i będzie po meczu, bo niestety na to wychodzi jak oglądam ten mecz.
Edit: Aaaa, i mam nadzieje, że wejdzie Boguski. |
Cytat:
|
Pierwszy post od momentu jak mnie zbanowano za nazwanie jaliensa psredawczykiem po meczu z Twente, z perspektywy chyba nikt nie ma watpliwosci ze gosc celowo odpuscil tamten mecz...
Wracajac do naszego meczu - gramy najgorszy futbol w tym wieku, w ofensywie chyba nawet ze Liczki gralismy lepiej. Kompletnie zero schematow. KAZDA druzyna ktora gra przeciwko nam gra lepiej i szybciej pilka. Wisla wogole nie gra z klepki tylko holowanie pilkie i wrzutki. Jak jeszcze byl Melikson i Maly w formie, to poprostu wygrywalismy indiwudalnoscami ktorzy mijali 3-4 gosci. Kadrowo mamy najlepsza 11-tke (wliczajac kontuzjowanych) i to nas tylko trzyma w okolicach czolowki. W tamtym sezonie kazdy tlumaczyl to sobie ze byla druzyna byla rozsypana i trzeba bylo druzyne budowac. Maaskant jest z Wisla ponad rok, 2 okresy przygotowawcze, i kompletnie zero progresu. A do tego fatalne decyzje personalne i granie z 4 obroncami i 3 defensywnymi i brak mozliwosci rozegrania. O ile w pierwszym sezonie jak Wisla grala zle, to przynajmniej w przerwie robil 2 zmiany, a teraz czeka do 80 min, majac nadzieje ze jakos wrzucimy. To jest kwestia mentalnosci wynikajaca z prowadzenia srednich druzyn w Holandii - tam mial podejscie ze jakos to bedzie, a jak sie gralo z mocnymi druzynami to sie bronilo w 10. I niestety tak u nas jest gramy przeciwko mocniejszym np Apoelem czy Legia i obrona Czestochowy.. Co to jest? Gramy u siebie z Jagiellonia z 2 def i srodkowym (nie of) Jirsakiem. Zmiana odrazu powinny byc - Boguski za Nuneza zeby grac zaraz za Bitonem i ok 60 jak nie bedzie isc Gargula za Wilka i Genkov za Kirma i przesunac Gargule na skrzydlo.. i ku** znow jaiiens.... ja pie** |
Brawo Jaliens, brawo Maaskant, obaj do wywalenia w pilnym tempie.
|
Czuję niezłą burzę w klubie.
|
Szczerze...
Cieszy mnie wynik bo prowadzi lepsza druzyna... Zreszta coraz wiecej jest tych lepszych druzyn od Nas w lidze... Przestanmy juz pieprzyc o 2 letniej budowie zespolu itd,itp... Ostatni raz pamietam tak slabo Wisle w 2 lidze... |
Czego chcieć po drużynie która jest najsłabsza w erze Cupiała obrona to kpina Jaliens i Lamey to pseudo obroncy strach pomyśleć co sie stanie z nami w czwartek w meczu z Fulham.
|
jaki faul? wiem ze bramkarz jest nietykalny... ale jaliens wogole na bramkarz nie patrzyl i wyskoczyl w kierunku pilki, wystarczylo ze bramkarz by piastkowal..
|
z dupy bramka dla Wisly, gratuluje Panowie, gratuluje...
|
Bo bramkarz jest nietykalny, gdyby nie slabszy dzien sedziego (niepodytkowanie slusznego karnego dla Jagi) to by juz bylo po meczu.
|
Jeszcze bardziej to pokazuje jak slabym trenerem jest Maaskant... Wystarczy miec troche ofensywnych zawodnikow, i zupelnie inna gra !! Az sie milo patrzy jak Iliev z Gargula i Jirsakiem klepali... i trzeba grac na 2 napastnikow... !
Oczywiscie to nie zmienia ze nie nalezalo nam sie zwycisetwo, ale rowniez pokazalo jak pewne zmiany personalne potrafia zmienic obraz gry... Jak Garguly i Jirsaka nie bedzie w meczu z Fulham w pierwszym skladzie to masakra.. |
Niech Maaskant na kolejny mecz ligowy tylko spróbuje wyjść w ustawieniu z 2 defensywnymi pomocnikami.
Jaka w tym jest logika skoro jak stracimy bramkę to i tak musi wprowadzić dodatkowego gracza ofensywnego. Nie prościej od początku cisnąć ? |
Mam nadzieję, że Maskant w końcu przejrzy na oczy i zaczniemy grać w lidze bardziej ofensywnie. W środku Wilk, Jirsak i Garguła, w ataku Biton z Genkowem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl