Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8319)

KOALIK 15.10.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aldek (Post 1176934)
Dzisiaj styl mnie nie interesuje może być kopanina pół sytuacji w całym meczu ale liczy się zwycięstwo i cenne 3 punkty aby trzymać się w czołówce.

Mimo osłabień to niemal na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy od Jagi a jedynie na dwóch-trzech pozycjch potencjał porównywalny.

Od Legii na papierze też. Nawet w takim składzie jak graliśmy w Warszawie.

kleksak 15.10.2011 12:55

przed mecze zawsze jest możliwość kupna biletu na mecz

pozdro

KamAr 15.10.2011 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jagiellonia.net
Jeden z kibiców Jagiellonii zginął tragicznie w drodze na mecz, który miał dzisiaj się odbyć.

Do zdarzenia doszło za Warszawą. Obecnie na miejscu wypadku przebywa prokurator, policja, pogotowie oraz straż pożarna. Pociąg specjalny, którym jechało ponad 800 osób nie będzie kontynuował dalszej podróży. Fani Jagiellonii wrócą najprawdopodobniej do Białegostoku.

"Raczej na mecz nie pojedziemy, a jeśli tak się stanie, to nie będziemy na trybuny wchodzić. Nie widzimy sensu, żeby śpiewać, bawić się, kiedy nasz kolega nie żyje" - mówi Adam Tołoczko, prezes Stowarzyszenia "Dzieci Białegostoku".

Redakcja serwisu jagiellonia.net pragnie złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom zmarłego kibica.

Masakra....[*]

Wiślak-1990 15.10.2011 13:50

Może da to ....a coś do myślenia, bo jak widzę nasze wyjazdy to się w sumie dziwię że jeszcze nikt nie zginął, bo mu gorąco i duszno to sobie drzwi otworzy, a dużo nie brakuje żeby przez nie wylecieć.

Teqcontroller 15.10.2011 15:42

Będzie kopanina , brak pomysłu , głupota obrońców , o 3 pkt będzie ciężko.

szprotson 15.10.2011 15:49

po przyjściu Maaskanta własnie z Jagą zagraliśmy naprawde fajne kilkanaście minut (mimo porażki 2-1)
Tyle ze u Nich nie ma Grosika, wiec samym Kupiszem mam nadzieje nie ugrają nic.
Franek tez nie musi juz nic udowadniać bo to nie tamta Wisła co przedtem..więc musi byc 1-0 dla Nas.
A kto będzie man of the match ? Hmm licze na Ivice bo Andraża po kadrze gra suche buły.

HEDu 15.10.2011 16:13

Franek na ławie = wygrana ; )

mitmichael 15.10.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1177014)
po przyjściu Maaskanta własnie z Jagą zagraliśmy naprawde fajne kilkanaście minut (mimo porażki 2-1)
Tyle ze u Nich nie ma Grosika, wiec samym Kupiszem mam nadzieje nie ugrają nic.
Franek tez nie musi juz nic udowadniać bo to nie tamta Wisła co przedtem..więc musi byc 1-0 dla Nas.
A kto będzie man of the match ? Hmm licze na Ivice bo Andraża po kadrze gra suche buły.

Tylko dziwnym trafem wiele druzyn gra słabiej a w meczu z Nami zawsze zmobilizowani jak diabli. Nawet grajac z Legia czy Lechem spisuja sie gorzej niz z Nami.

Damian1241 15.10.2011 16:43

Liczyłem ze Chavez zagra jednak dzisiaj

Maciuś 15.10.2011 16:51

Lamey i Jaliens na murawie, co ten Maaskant wyprawia???!!!

a_r_e_n_a 15.10.2011 17:37

ha - ha - ha...ten Robercik poważnie ogłupiał. Skład beznadziejny, najgorsze wyjścia, totalne dno. Niech zabiera siebie i swoich holenderskich kochasi. W ciągu 2 tyg. nie zrobił nic! Drużyna gra tragicznie...

lucas8 15.10.2011 17:49

Jeśli chodzi o grę naszego zespołu to równia pochyła. Nie jestem w stanie wskazać jednego elementu gry godnego pochwały.

Teqcontroller 15.10.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez a_r_e_n_a (Post 1177022)
ha - ha - ha...ten Robercik poważnie ogłupiał. Skład beznadziejny, najgorsze wyjścia, totalne dno. Niech zabiera siebie i swoich holenderskich kochasi. W ciągu 2 tyg. nie zrobił nic! Drużyna gra tragicznie...

.......nij sie w łeb napinaczu, nie ma 4 podstawowych zawodników i czegoś się spodziewał ? że zmiażdżymy Jage ?

Dopóki taki Kirm , Pajlić , Lamey , Jaliens będą grać to nie spodziewajcie się niczego , czy aż tak ciężko jest podać piłkę do zawodnika który stoi przed 16 wolny ? , chłopy się starają nie powiem że nie , ale z myśleniem to nasi mają problemy.

63.5 Kg 15.10.2011 17:51

Co mozemy powiedziec.
Tak slabej Wisly nie widzialem od kilku dobrych lat.
Nie ma gry ,nie ma nic...

Jaliens,Lamey zenada.
Bunoza niekumaty...
Jirsak czy Nunez dziekuje.

Wiec moze przestanmy pieprzyc o budowaniu zespolu itd..
Ten zespol z meczu na mecz jest coraz slabszy.
Trzeba zmienic cala obrone ,sciagnac nowa pomoc..

Przestanmy robic z Maaskanta Boga bo jest tylko przecietynym trenerem.
Przestanmy robic z Valcxa Boga bo poza niegrajacym Meliksonem sciagnal samych slabych zawodnikow...

Zenada...

63.5 Kg 15.10.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1177024)
.......nij sie w łeb napinaczu, nie ma 4 podstawowych zawodników i czegoś się spodziewał ? że zmiażdżymy Jage ?

Kto ejst podstawowy...??
Chavez grajacy blazeniade...??
Sobol biegajacy 100 metro w czasie 25 sek...??
Szklany Melikson czy placzacy Patryk??

Gosciu zrozum ze nie ma zespolu ....

stalsanok1946 15.10.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1177024)
.......nij sie w łeb napinaczu, nie ma 4 podstawowych zawodników i czegoś się spodziewał ? że zmiażdżymy Jage ?

A co Małecki, Melikson, Sobolewski i Jovanovic to jakieś diamenty?:) Tak się właśnie dzieje, że wszyscy razem z trenerem mówili jaki to mamy szeroki i wyrównany skład. Jedynie brak Meliksona jest odczuwalny, resztę można normalnie zastąpić

Drużyna gra tragicznie i nie tłumaczmy tego absencją piłkarzy, byli oni to też była kicha, wiec nie pitol głupot:)

El'kabat 15.10.2011 17:56

Poki co nie ma Franka,ma wejsc w 2 połowie to strzeli 2/3 takich sytuacji co Jaga miała w 1 połowie...Albo obrona zacznie grac albo dostaniemy dzis.

Zwitter 15.10.2011 18:03

Po przerwie wejdzie Franek, pyknie nam bramkę i będzie po meczu, bo niestety na to wychodzi jak oglądam ten mecz.

Edit: Aaaa, i mam nadzieje, że wejdzie Boguski.

Teqcontroller 15.10.2011 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1177026)
Kto ejst podstawowy...??
Chavez grajacy blazeniade...??
Sobol biegajacy 100 metro w czasie 25 sek...??
Szklany Melikson czy placzacy Patryk??

Gosciu zrozum ze nie ma zespolu ....

Gościu zrozum , z drewna nie da się zrobić nie wiadomo kogo , nie ma drużyny baa dzien dobry , Tylko że dzięki płaczącemu Patrykowi , biegającemu Sobolowi , i szklanym Meliksonem , Wisła gra o niebo lepiej , więc skończ .......ić smuty gościu. Kopacze stoją i czekają na piłke , to mnie w....ia najbardziej , oni powinni ZAPIERDALAĆ a graja chyba jak by łaskę robili.

WislaFan123 15.10.2011 18:04

Pierwszy post od momentu jak mnie zbanowano za nazwanie jaliensa psredawczykiem po meczu z Twente, z perspektywy chyba nikt nie ma watpliwosci ze gosc celowo odpuscil tamten mecz...

Wracajac do naszego meczu - gramy najgorszy futbol w tym wieku, w ofensywie chyba nawet ze Liczki gralismy lepiej. Kompletnie zero schematow. KAZDA druzyna ktora gra przeciwko nam gra lepiej i szybciej pilka. Wisla wogole nie gra z klepki tylko holowanie pilkie i wrzutki. Jak jeszcze byl Melikson i Maly w formie, to poprostu wygrywalismy indiwudalnoscami ktorzy mijali 3-4 gosci. Kadrowo mamy najlepsza 11-tke (wliczajac kontuzjowanych) i to nas tylko trzyma w okolicach czolowki. W tamtym sezonie kazdy tlumaczyl to sobie ze byla druzyna byla rozsypana i trzeba bylo druzyne budowac. Maaskant jest z Wisla ponad rok, 2 okresy przygotowawcze, i kompletnie zero progresu. A do tego fatalne decyzje personalne i granie z 4 obroncami i 3 defensywnymi i brak mozliwosci rozegrania. O ile w pierwszym sezonie jak Wisla grala zle, to przynajmniej w przerwie robil 2 zmiany, a teraz czeka do 80 min, majac nadzieje ze jakos wrzucimy. To jest kwestia mentalnosci wynikajaca z prowadzenia srednich druzyn w Holandii - tam mial podejscie ze jakos to bedzie, a jak sie gralo z mocnymi druzynami to sie bronilo w 10. I niestety tak u nas jest gramy przeciwko mocniejszym np Apoelem czy Legia i obrona Czestochowy..

Co to jest? Gramy u siebie z Jagiellonia z 2 def i srodkowym (nie of) Jirsakiem. Zmiana odrazu powinny byc - Boguski za Nuneza zeby grac zaraz za Bitonem i ok 60 jak nie bedzie isc Gargula za Wilka i Genkov za Kirma i przesunac Gargule na skrzydlo..

i ku** znow jaiiens.... ja pie**

Maciuś 15.10.2011 18:17

Brawo Jaliens, brawo Maaskant, obaj do wywalenia w pilnym tempie.

lucas8 15.10.2011 18:19

Czuję niezłą burzę w klubie.

63.5 Kg 15.10.2011 18:19

Szczerze...

Cieszy mnie wynik bo prowadzi lepsza druzyna...
Zreszta coraz wiecej jest tych lepszych druzyn od Nas w lidze...

Przestanmy juz pieprzyc o 2 letniej budowie zespolu itd,itp...
Ostatni raz pamietam tak slabo Wisle w 2 lidze...

KRIS22 15.10.2011 18:29

Czego chcieć po drużynie która jest najsłabsza w erze Cupiała obrona to kpina Jaliens i Lamey to pseudo obroncy strach pomyśleć co sie stanie z nami w czwartek w meczu z Fulham.

WislaFan123 15.10.2011 18:41

jaki faul? wiem ze bramkarz jest nietykalny... ale jaliens wogole na bramkarz nie patrzyl i wyskoczyl w kierunku pilki, wystarczylo ze bramkarz by piastkowal..

ziuk_NYC 15.10.2011 18:41

z dupy bramka dla Wisly, gratuluje Panowie, gratuluje...

Maciuś 15.10.2011 18:43

Bo bramkarz jest nietykalny, gdyby nie slabszy dzien sedziego (niepodytkowanie slusznego karnego dla Jagi) to by juz bylo po meczu.

WislaFan123 15.10.2011 18:52

Jeszcze bardziej to pokazuje jak slabym trenerem jest Maaskant... Wystarczy miec troche ofensywnych zawodnikow, i zupelnie inna gra !! Az sie milo patrzy jak Iliev z Gargula i Jirsakiem klepali... i trzeba grac na 2 napastnikow... !

Oczywiscie to nie zmienia ze nie nalezalo nam sie zwycisetwo, ale rowniez pokazalo jak pewne zmiany personalne potrafia zmienic obraz gry... Jak Garguly i Jirsaka nie bedzie w meczu z Fulham w pierwszym skladzie to masakra..

lucas8 15.10.2011 18:55

Niech Maaskant na kolejny mecz ligowy tylko spróbuje wyjść w ustawieniu z 2 defensywnymi pomocnikami.

Jaka w tym jest logika skoro jak stracimy bramkę to i tak musi wprowadzić dodatkowego gracza ofensywnego. Nie prościej od początku cisnąć ?

ciacho 15.10.2011 18:57

Mam nadzieję, że Maskant w końcu przejrzy na oczy i zaczniemy grać w lidze bardziej ofensywnie. W środku Wilk, Jirsak i Garguła, w ataku Biton z Genkowem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl