Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   skrzynka piwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8314)

tedi100 01.10.2011 09:36

"woyteq zebrał już 928 butelek i zajmuje 2 miejsce w rankingu!"

kasperr 01.10.2011 09:54

dorzucam buteleczkę :)

kroko. 01.10.2011 10:08

951 i drugie miejsce

luc 01.10.2011 19:48

1010 i dwa piwa straty do lidera

sndr 01.10.2011 19:50

1011 i już tylko jedno do objęcia prowadzenia!

WISŁAZWE 01.10.2011 19:51

1013 i pierwsze miejsce!

Św. Mikołaj 01.10.2011 19:54

woyteq zebrał już 1020 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Mac_TSW 01.10.2011 20:11

1032 pierwsze miejsce!

Barti 01.10.2011 20:20

1037 - pij też za moje zdrówko chłopaku

Yo Yo 01.10.2011 20:35

woyteq zebrał już 1047 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Jachcik 01.10.2011 22:50

'woyteq zebrał już 1066 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!'
W takiej kwestii zawsze możesz na mnie liczyć. ;)

concedi 01.10.2011 23:01

woyteq zebrał już 1072 butelki i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

trochę promili ode mnie.

spirit 01.10.2011 23:07

1074 ;)

(10 skrzynek)

gianbuffon 01.10.2011 23:54

woyteq zebrał już 1087 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

:)

osB 02.10.2011 08:08

glosujemy, glosujemy kokurencja nie spi

Zbychu 02.10.2011 08:13

Nie wiem o co chodzi ale butelka ode mnie.Jest 1107:)

Bartuk1906 02.10.2011 08:14

woyteq zebrał już 1108 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu! 82 butelki przewagi ; )

adas123 02.10.2011 08:52

1120 i rowna stoweczka nad drugim:)

maciekmiszcz 02.10.2011 09:10

woyteq zebrał już 1127 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Zola 02.10.2011 12:02

i ja sie dorzucam :)

(1151 butelek, 1 miejsce w rankingu)

jaro1985r 02.10.2011 12:18

poszło drugi raz (głosować można codziennie oczywiście) 1157 lidera mamy za chvja go nie oddamy ! smacznego !

pozdi91 02.10.2011 14:02

gotowe

1173:)

Robbie92 02.10.2011 14:13

104 piwka przewagi :-p 1180 :D

LanceTS 02.10.2011 14:14

woyteq zebrał już 1181 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

Musi mieć 2razy więcej niż drugi!

BartekA/J 02.10.2011 14:15

No i jeszcze raz ;d

Fiti 02.10.2011 14:26

Wrzuciłem ponownie. Może ktoś opisać zasady tego konkursu i co kolega woyteq wygra ? Bo jakoś nie moge znalezc

mario315 02.10.2011 14:29

woyteq zebrał już 1190 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

WISŁAZWE 02.10.2011 15:01

1206 butelek! Prowadzenie nadal.

bunny 02.10.2011 15:42

woyteq zebrał już 1216 butelek i zajmuje 1 miejsce w rankingu!

yoda79 02.10.2011 16:53

1226 i pierwsze miejsce


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl