Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tuskobus w Krakowie-bądz czujny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8303)

Jaroo1 04.10.2011 16:25

Cytat:

Szybko odpowiem na pare wczesniejszych komentarzy, owszem od 14 lat bywam na stadione , wtedy to ojciec wziol mnie pierwszy raz na mecz poniewaz pochodzi z krakowa, wiec gdy byla tylko mozliwosc to jezdzilem na mecze przez ten czas, o parkingi pytalem bo pierwszy raz bylem auto na meczu zawsze jedzilem komunikacja publiczna. A jesli kogos obrazilem tym co pisalem to przepraszam nie bylo to moim zamiarem , chcialem tylko dac info o blokadze, a to jakie mam ja czy inni poglady chyba nie jest wazne w kibicowaniu.


pozdrawiam Lewacki Kibic Wisly
Wez sie czlwieku w glowe puknij, co Ty za glupoty piszesz. Zatsanow sie co robisz bo moze jeszcze jestes do uratowania. Obejrzyj filmik ze Szczuka w roli glownej, ktory podeslales w pierwszym linku. Zobacz jaka to jest propaganda (ktora tez tutaj reprezentujesz swoimi wpisami). Tam sie mowi na osoby, ktore chca zamanifestowac swoja Polskosc, oddac hołd przodkom 11 listopada, jako o faszystach. czy to jest normalne? Poza tym lubisz byc manipulowany przez pedalow czy innych wykolejencow? To gratuluje, ze ustaniesz ramie w ramie z tymi po.......encami 11 listopada

I jeszcze jak mozesz to mi napisz co jest zlego w zdaniu "Polska dla Polakow"? Jak dla mnie to wlasnie tak powinny wygladac panstwa, Polska dla Polakow, Niemcy dla Niemcow itd a nie mieszac sie. tym bardziej mieszac sie kulturowo bo to nie ma sensu bytu. Inna religia, inne zasady w zyciu tworza tylko podzialy w takim panstwie multikulturowym. To jest eksperyment wsadzic milion turasow do Niemiec, przeciez logiczne, ze Ci ludzie zaczna tworzyc swoja wlasna ojczyzne w Niemczech na wzor swojego Panastwa. I dla Ciebie to jest normalne, ze w Niemczech powstanie druga Turcja? To jest wlasnie patologia nad ktora teraz sie spuszczasz a za 20 czy 50 lat mozesz plakac jak Cie jakis brudas okradnie czy kaze Ci zburzyc Twoj kosciol (chociaz pewnie z tego to bys sie cieszyl) tak jak np ostatnio w Londynie. Ludzie to zwierzeta, jak mozna niedzwiedzia polarnego w.......ic do Afryki?

Donald_Tusk 04.10.2011 16:37

Zapłaszam wszystkich do mojego nowego Tóskobusa :


http://i53.tinypic.com/k19s8z.jpg


http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html

http://www.youtube.com/watch?v=FiDNNTaj8jQ

Ar222 04.10.2011 16:45

To ja może, aby trochę rozładować napięcie, odpowiem na pytanie, które padło wcześniej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1173535)
ping gratuluję towarzystwa... właśnie pomogłeś mi podjąć decyzję:-) NP zyskała kolejnego wyborcę:-) do znawców tematu- na kogo z nich warto głosować w Krakowie? Jest tam jaki Wiślak?

Czy jest tam jakiś wiślak niestety nie wiem, natomiast jeśli chodzi o samą sensowność światopoglądu to polecam pana Stanisława Żółtka - wiceprezesa KNP. Co dodatkowo świadczy na jego korzyść - to, że zdaje się nie ma po drodze z naszym drogim "sprawdzonym prezydentem" Jackiem M. Jakiś czas temu próbowano Żółtka wrobić w jakąś aferę, w związku z tym, że był kiedyś wiceprezydentem Krakowa (Co prawda afera była już potem, ale co to kogo obchodzi w państwie prawa... :) ).

emj10 04.10.2011 20:49

Jak się Tóskobus podobał?

miśqu 05.10.2011 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1173623)
I jeszcze jak mozesz to mi napisz co jest zlego w zdaniu "Polska dla Polakow"? Jak dla mnie to wlasnie tak powinny wygladac panstwa, Polska dla Polakow, Niemcy dla Niemcow itd a nie mieszac sie. tym bardziej mieszac sie kulturowo bo to nie ma sensu bytu.

Zgadzam się Polska dla Polaków, ale Niemcy dla cudzoziemców! Niech będą gośćmi w swoim kraju, tak jak wszyscy mega kolonizatorzy z zachodu, którzy ograbili pół świata. Dobrze im tak. :-D

Patrzcie jaka propaganda PO

http://wybory.platforma.org/aktualno.../poland/time/0

:D:lol::lol:

wislak68 05.10.2011 11:45

Warto zapamiętać to nazwisko: prof. Hanna Świda-Ziemba. Pięknie wpisuje się w tradycję Łysenki :).

armani199 05.10.2011 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1173914)
Warto zapamiętać to nazwisko: prof. Hanna Świda-Ziemba. Pięknie wpisuje się w tradycję Łysenki :).

Dodam że wyPOwiadająca te słowa towarzyszka prof.Hanna Świda-Ziemba ma ... 81 lat . Aż dziw bierze że baba w takim wieku bierze się za sprawy kibicowskie zamiast za różaniec.

saklak1906 05.10.2011 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez budka (Post 1173153)
Apel do prawdziwych polskich kibiców :

http://www.youtube.com/watch?v=ZjVuL...layer_embedded

Co to za debil?? w TV TRWAM zrobi kariere na bank. Juz kilka lat temu mowilem ze debile nie powinni miec dostepu do internetu.


zal.pl

budka 06.10.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1174012)
Co to za debil?? w TV TRWAM zrobi kariere na bank. Juz kilka lat temu mowilem ze debile nie powinni miec dostepu do internetu.


zal.pl

Więc nie korzystaj z netu...:lol:

luc 06.10.2011 21:02

http://allegro.pl/wycieraczka-tusk-3...861729423.html

sergio 06.10.2011 21:11

Nie wie ktoś może czy można kupić tą koszulkę?

http://i56.tinypic.com/3089noo.jpg

davids 06.10.2011 22:06

Mam takie pytanie .. z racji ze po raz pierwszy pojde na wybory a wszystko to poto by zaszkodzic Donaldowi wiec moze mi ktos doradzic jak zaglosowac i na kogo byle by donald mial zwale he ??

dragon 06.10.2011 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1174385)
Mam takie pytanie .. z racji ze po raz pierwszy pojde na wybory a wszystko to poto by zaszkodzic Donaldowi wiec moze mi ktos doradzic jak zaglosowac i na kogo byle by donald mial zwale he ??

No przede wszystkim nie na PO jeśli chcesz im zrobić na złość - to oczywiste :)

Na kogo. Każdy ma swoje typy zależnie od oczekiwań. Wszystkie partie mają program dostępny w internecie.

- przejrzyj sobie kilka z nich
- zastanów się co jest ważne dla Ciebie bądź bliskich Ci osób
- przeanalizuj kto wydaje się wiarygodny w kontekście realizacji programu i głosuj

Ja wybrałem na tej podstawie PiS. Może i Tobie się spodoba (program jest tutaj: http://programpis.org.pl/).

Jak nadal będziesz miał dylemat - możesz zapytać osoby którą darzysz zaufaniem.

Zawsze można też pójść i oddać głos nieważny. Istotne żeby pokreślić kartę w takim przypadku a nie wrzucać pustą (co uniemożliwia ew. fałszowanie)

klocek91 07.10.2011 00:16

http://www.mamprawowiedziec.pl/

wpisujesz swoje poglądy i wyskakują osoby z podobnymi do twoich :)

Kocur 07.10.2011 06:06

Cytat:

Premier wspierany przez Jerzego Buzka zakończył kampanię. Autobus kibiców zatrzymała policja


Wizyta premiera Donalda Tuska na Śląsku, gdzie wziął udział w konwencji PO zamykającej kampanię, była wyjątkowa. Po pierwsze, przyleciał do Pyrzowic embraerem, a nie przyjechał tzw. tuskobusem. Po drugie, przybył niespodziewanie na I Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw do Katowic, czym zaskoczył organizatorów. – Dowiedzieliśmy się o tym o godz. 9 – przyznaje jeden z nich.

Premier, przemawiając na kongresie do przedsiębiorców, mówił, że są solą tej ziemi. – Potraficie utrzymać nie tylko siebie, ale i Polskę na powierzchni – chwalił. – Jesteście fundamentem gospodarki.
Podkreślał, że rząd musi zdecydowanie stanąć po stronie takich właśnie przedsiębiorstw. – Za to będzie odpowiadał premier. Niezależnie, kto nim będzie, mam nadzieję, że będzie to robił przez całe cztery lata rządów – stwierdził.
Tusk wczoraj nadrabiał na Śląsku zaległości, m.in. w Katowickiej Spółdzielni Socjalnej Rybka zjadł obiad zaplanowany dwa tygodnie temu. Wtedy szef rządu wrócił do Warszawy po tym, jak przed Kancelarią Premiera podpalił się mężczyzna.
We wczorajszej wizycie na Śląsku towarzyszył premierowi Jerzy Buzek, szef Parlamentu Europejskiego. Na konwencję PO w Chorzowie przyjechała też minister rządu ze Śląska Elżbieta Bieńkowska. – To od nas płyną pozytywne sygnały dla całego kontynentu. Nie warto tego zmieniać – apelował prof. Buzek i zachęcał, by głosować w wyborach.
Tusk podkreślił, że odwiedził każde polskie województwo. – Rozmawiałem z ludźmi twarzą w twarz, nie w studiu telewizyjnym. I chcę wam powiedzieć, że potwierdza się nasza intuicja. Polska w swojej różnorodności buduje lepszą przyszłość, wyrzekając się konfliktów na rzecz wspólnego działania – zaznaczał.

Tymczasem kibice, którzy podróżują „tóskobusem" i przekonują, by nie głosować na PO, po wjeździe do Sosnowca zostali zatrzymani przez policję. – Usłyszeliśmy, że do miasta nie wjedziemy, że jest odgórne polecenie, by nas nie wpuszczać – mówi „Rz" Wojciech Braun, kibic Legii. Udało im się jednak rozdawać ulotki na ulicach.


Policja przyznała się do zatrzymania, dopiero gdy podaliśmy numery radiowozu, który uczestniczył w akcji. – Chcieliśmy tylko pomóc kibicom przejechać przez miasto. Mogło to zostać źle przez nich odebrane – mówi Hanna Micha, rzecznik sosnowieckiej policji.
– Po prostu ten autokar jest bardzo wysoki, a mosty w Sosnowcu są bardzo niskie – tłumaczy Andrzej Gąska, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

troska milicji jest naprawdę wzruszająca :rotfl:

Arapaho 07.10.2011 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1174418)
troska milicji jest naprawdę wzruszająca :rotfl:

Ale Tuskobus mógl wjechać?
Ponoć dzis będzie w Katowicach u Pana Czesia o którym wczoraj zapomniał chociaż się umówił na obiad.,haha

orzeu 07.10.2011 12:16

Tusk na Sadionie Narodowym.
Przyjechaly druzyny pilkarskie dzieci, z Orlikow. Takie zwykle przypadkowe spotkanie z dziecmi dzien przed wyborami.
Tusk pojawia sie na stadionie a spiker "drogie dzieci, i teraz dla pana premiera HIP! HIP! HURAA!!"
....a to juz nie Bialorus, to Korea Polnocna!

Czekam na komentarz Nalecza odnosnie politycznej pedofilii.

saklak1906 07.10.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez budka (Post 1174366)
Więc nie korzystaj z netu...:lol:

A to moze Ty jestes na tym filmiku, no to szacun rodzina na pewno jest dumna. Wszak syn robi kariere w mediach.

Normalnie Durczok 2

Bez odbioru

Gwiaździsty 07.10.2011 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1174385)
Mam takie pytanie .. z racji ze po raz pierwszy pojde na wybory a wszystko to poto by zaszkodzic Donaldowi wiec moze mi ktos doradzic jak zaglosowac i na kogo byle by donald mial zwale he ??

Oczywiście nie powinieneś głosować na PO oraz .......na żadna partię, która po wyborach moze być w koalicji strachu z nimi. Czyli nie głosuj również na Palikota, PSL i SLD.

HanysKce 08.10.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donald_Tusk (Post 1173629)

żenujący dowcip sponsorowany przez posła pewnej opcji. :-/

Ela 08.10.2011 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1174799)
żenujący dowcip sponsorowany przez posła pewnej opcji. :-/

Błyskotliwa akcja OZSK. Z humorem i na czasie.

Cytat:

Oświadczenie Fundacji Republikańskiej

OŚWIADCZENIE

W przeciągu dwóch ostatnich dni na antenie stacji telewizyjnej TVN 24 co najmniej dwukrotnie podano nieprawdziwe informacje dotyczące Fundacji Republikańskiej - w środę 5 października w programie „Szkło Kontaktowe” oraz w czwartek 6 października w programie „Tak jest”. Redaktorzy stacji stwierdzili, że Fundacja jest odpowiedzialna za finansowanie kibicowskiego happeningu „Tóskobus” i jest „organizatorem” happeningu. Fundacja wystąpi o sprostowanie tych nieprawdziwych informacji w trybie przewidzianym przez prawo prasowe.

Fundacja Republikańska oświadcza, iż wyłącznym organizatorem akcji „Tóskobus” jest Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców (OZSK). Fundacja aktywnie wspiera środowisko kibicowskie, jednak nie jest pomysłodawcą, nie finansuje, nie czerpie profitów, ani nie bierze odpowiedzialności za happening OZSK. W opinii Fundacji oddolne, obywatelskie zaangażowanie OZSK mające na celu zbieranie podpisów pod społecznym projektem ustawy, prowadzenie akcji profrekwencyjnej oraz promowanie dobrego wizerunku środowiska kibicowskiego, prowadzone w formie pogodnego happeningu, zasługuje na uznanie.

Fundacja Republikańska współpracuje z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców od maja 2011 r. Jedyne wspólne projekty Fundacji i środowiska kibców to „Kibice za bezpieczeństwem” (partner: OZSK) i „Rzecznik Praw Kibiców” (partner: SKLW). W ramach współpracy eksperci Fundacji przygotowali obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która zakłada m.in. zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu na stadionach. W akcję aktywnie włączyli się kibice z całej Polski i z własnej inicjatywy zbierają wymagane 100 tysięcy podpisów. Wolontariusz Fundacji administruje też witryną internetową akcji opublikowaną pod adresem: www.kibicezabezpieczenstwem.pl.

Fundacja Republikańska jest instytucją niezależną od podmiotów zewnętrznych, co ma również wymiar finansowy. Stałe koszty funkcjonowania Fundacji są finansowane przez ponad 100 darczyńców, osoby fizyczne dokonujące regularnych drobnych wpłat na utrzymanie prowadzonej działalności. Dbając o transparentność Fundacja publikuje merytoryczne sprawozdania z działalności, przekazywane do wiadomości m.in. naszych Darczyńców i instytucji partnerskich. Jedynym projektem dotowanym przez Fundację jest wydawany przez nią kwartalnik idei „Rzeczy Wspólne”.
http://media.republikanie.org/pr/195...epublikanskiej

rafkur 08.10.2011 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1174488)
Tusk na Sadionie Narodowym.
Przyjechaly druzyny pilkarskie dzieci, z Orlikow. Takie zwykle przypadkowe spotkanie z dziecmi dzien przed wyborami.
Tusk pojawia sie na stadionie a spiker "drogie dzieci, i teraz dla pana premiera HIP! HIP! HURAA!!"
....a to juz nie Bialorus, to Korea Polnocna!

Czekam na komentarz Nalecza odnosnie politycznej pedofilii.


Przecież Nałęcz to ta sama klika. Żyjemy na Białorusi lub w Korei Płn. tyle, że ciut więcej kasy w obiegu i mimo wszystko trochę więcej można powiedzieć. Podobieństw jednak jest wiele.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl