![]() |
Mogło być gorzej, mogło być lepiej. Czyli nie jest źle.
|
Odense odpadło z LM z Villarealem wcześniej eliminując PAO
Twente odpadło z LM z Benficą wcześniej eliminując Vasiui Fulham rozegrało w LE juz 8 spotkań strzelająć 16 bramek tracąc 1 |
Cytat:
|
Cytat:
Grupa średnia, ale trzeba będzie się spiąć, Legia ma moim zdaniem trochę łatwiej, aczkolwiek w jej grupie jest już pewniak do 1 miejsca, PSV Eindhoven. |
Kurde. Ludzie. Tu nie było kelnerów. Grupa całkiem ok. Fajne wyjazdy. Trzeba wyjść i walczyć i tyle w temacie...
|
No cuż.. tak na gorąco to zbieramy lanie od wszystkich ale, czas pokaze
|
Chłopaki z Twente najbardziej przeżywają nas:) i z nas sie bardzo cieszą ze względu na wyjazd i piękne miasto ;> ale futbolowo niewiadoma :)
|
Od kiedy Twente trafiło do K, od razu mi się wymarzyło trafienie do tej grupy. Najsłabszy z holednderskich teamów (lepsze to niż PSV i AZ Alkmaar). Robert i spółka z pewnością będą chcieli się pokazać tam z jak najlepszej strony!
Fulham to drugie marzenie. Mieszkam w Londynie, a na stadion mogę dojść nawet pieszo! Będzie nas, Wiślaków na pewno mnóstwo na meczu wyjazdowym! Ale się cieszyłem jak trafili do K A w ogóle Odense to rewelacja. Mistrz kraju dostaje lanie od Pilzna, a przecież Odense jest słabsze. Nie ma co lekceważyć rywali, ale o ile lepsze Odense od Lokomotivu, czy Rapidu Bukareszt! Marzyło mi się to K cały czas i wybuchłem z radości od razu! Za**biste losowanie :D:D:D |
Kurde. Ludzie. Tu nie było kelnerów. Grupa całkiem ok. Fajne wyjazdy. Trzeba wyjść i walczyć i tyle w temacie...
|
a kiedy będzie wiadomo kiedy jak i kiedy mecze ?
|
Oczyma wyobraźni ujżałem pojedynek Ruiza z Diazem... Będzie ciekawie.
Całkiem fajna grupa, nawet do powalczenia, ale będzie potrzebne dużo szczęścia do awansu. |
Rywale tacy se jeżeli chodzi o atrakcyjność, Twente i OB to na pewno będą cisnęły o puchar więc portowo będzie cieżko
|
Twente jest lepsze niż PSV, w zeszłym sezonie Twente było 2, PSV 3. W obecnym sezonie Twente pierwsze w lidze z kompletem, PSV straciło punkty z AZ. Mamy mocniejszą grupę, ale czy dla nas byłaby słaba?
|
Cytat:
|
http://www.fctwente.net/ już wspominają tam o Maaskancie :P
|
Na moje to trudna grupa (Legia ma znacznie łatwiejszą).
Nadzieja że ci mocniejsi grać będą nie na 100%. Druga dobra sprawa jeśli szukać pozytywów, że Twente będzie dobrze rozpracowane. Dwie ekipy tak jak my odpadły w eliminacjach do CL. Twente niestety jest bardzo mocne. Fulham to typowy średniak Angielski więc mogą grać na poważnie w pucharach. Jeszcze bodaj dwa sezony temu potrafili zlać Juventus u siebie 4-1 i dojść do ćwierćfinału bodaj. Grali wtedy bardzo dobrze. Odense to dla mnie anonim, ale potrafili wygrać u siebie z Villareal choć po dużym babolu obrońcy. Wyeliminowali dość łatwo PAO. Podsumowując na papierze raczej szans na wyjście nie ma. Dobrzejak zdobędziemy5-6 punktów. Uznam to za sukces. Wyjazdowo można się pokazać. Dla paru znawcow trzeba napisać wprost Twente > PSV |
Prawda jest taka, że jeśli mamy coś osiągnąć w europejskich pucharach to i z takimi rywalami musimy wygrywać. Trzeba próbować i nie poddawać się. Punkty same do nas nie przyjdą...
|
Cytat:
|
Cytat:
Chciałbym zobaczyć komentarze z ubiegłorocznego losowania, co pisaliście po wylosowaniu przez Lecha, juve, city... |
Mi się grupa podoba, fajne wyjazdy a i sportowo można powalczyć.
Legia ma gorszą marketingowo grupę, ale też silną sportowo. Może 2 druzyny w 1/16 :) |
Zobaczcie doping Twente na you tubie :) To będzie masakra dwa kluby z najlepszymi kibicami :)
|
Cytat:
Żeby tylko ćwierćfinał! Fulham grało przecież za Hodgsona w finale Ligi Europy z Atletico Madryt. Trzeba o tym pamiętać. |
Znowu będzie najazd na Londyn :) Rywale ok chodź obawiam się Fulham jest szansa na awans z 2 miejsca :) :P
|
Cytat:
Do finału , a nie ćwierćfinału. |
Paradoksalnie Mamy trudniejszą grupę niż Legia. Bo wcale Twente nie jest słabsze od PSV, Anglicy co roku grają w LE w miarę solidnie, Odense ciężko powiedzieć...
|
Cytat:
|
Kiedy beda znane terminy meczy?
|
Fulham to dobra ekipa. Świetnie grają u siebie gdzie mogą pokonać każdego :) Dużo gorzej idą im mecze wyjazdowe.
|
Pozwoliłem sobie zajrzeć na forum kibiców TWENTE i...
Wiele opini o tym jaki Kraków jest piękny i przyjazny, co ciekawe Wisła ma piękny stadion :D , boją się Polskich kibiców, no i Maaskant,Jalens...Boukhari |
Z tego co pamietam to drużyny które prowadził Maaskant zawsze dobrze grały przeciwko Twente. Natomiast jeśli chodzi o Fulham i Odense, to będzie ciężko. Ważne żeby wygrać wszystkie mecze u siebie i chociaż jednego wyjazdu nie przegrać. Wtedy spokojnie awansujemy. Przy lepszym zgraniu zespołu i sporym szczęściu jest to realne by na R22 wszystkich puknąć.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl