Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Losowanie grup Ligi Europejskiej godz. 13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8259)

tarantulaw2 26.08.2011 13:07

Mogło być gorzej, mogło być lepiej. Czyli nie jest źle.

szprotson 26.08.2011 13:07

Odense odpadło z LM z Villarealem wcześniej eliminując PAO
Twente odpadło z LM z Benficą wcześniej eliminując Vasiui
Fulham rozegrało w LE juz 8 spotkań strzelająć 16 bramek tracąc 1

pepe72 26.08.2011 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1155668)
Legia cłakiem dobrze wylosowała -Rapid, Hapoel, PSV

Hmmm. Po tym co Rapid pokazał we Wrocku to mają szansę na 2-3 remisy.

TS Girl 26.08.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1155692)
Oni teraz losuja gospodarzy ? Czy jak to teraz ustala ?




Tez mnie to ciekawi... czekalem na losowanie literki a tutaj juz dodali do grupy... ten latynos cos kreci !

taa, chyba piłeczki w tej "misce"...

Grupa średnia, ale trzeba będzie się spiąć, Legia ma moim zdaniem trochę łatwiej, aczkolwiek w jej grupie jest już pewniak do 1 miejsca, PSV Eindhoven.

Yaroc 26.08.2011 13:11

Kurde. Ludzie. Tu nie było kelnerów. Grupa całkiem ok. Fajne wyjazdy. Trzeba wyjść i walczyć i tyle w temacie...

Miguelito 26.08.2011 13:11

No cuż.. tak na gorąco to zbieramy lanie od wszystkich ale, czas pokaze

Eryk 26.08.2011 13:11

Chłopaki z Twente najbardziej przeżywają nas:) i z nas sie bardzo cieszą ze względu na wyjazd i piękne miasto ;> ale futbolowo niewiadoma :)

hawkins 26.08.2011 13:11

Od kiedy Twente trafiło do K, od razu mi się wymarzyło trafienie do tej grupy. Najsłabszy z holednderskich teamów (lepsze to niż PSV i AZ Alkmaar). Robert i spółka z pewnością będą chcieli się pokazać tam z jak najlepszej strony!

Fulham to drugie marzenie. Mieszkam w Londynie, a na stadion mogę dojść nawet pieszo! Będzie nas, Wiślaków na pewno mnóstwo na meczu wyjazdowym! Ale się cieszyłem jak trafili do K

A w ogóle Odense to rewelacja. Mistrz kraju dostaje lanie od Pilzna, a przecież Odense jest słabsze. Nie ma co lekceważyć rywali, ale o ile lepsze Odense od Lokomotivu, czy Rapidu Bukareszt!

Marzyło mi się to K cały czas i wybuchłem z radości od razu!

Za**biste losowanie :D:D:D

Yaroc 26.08.2011 13:12

Kurde. Ludzie. Tu nie było kelnerów. Grupa całkiem ok. Fajne wyjazdy. Trzeba wyjść i walczyć i tyle w temacie...

mcovalski 26.08.2011 13:13

a kiedy będzie wiadomo kiedy jak i kiedy mecze ?

Pawlolek 26.08.2011 13:14

Oczyma wyobraźni ujżałem pojedynek Ruiza z Diazem... Będzie ciekawie.
Całkiem fajna grupa, nawet do powalczenia, ale będzie potrzebne dużo szczęścia do awansu.

TommyTSW 26.08.2011 13:15

Rywale tacy se jeżeli chodzi o atrakcyjność, Twente i OB to na pewno będą cisnęły o puchar więc portowo będzie cieżko

TeeS88 26.08.2011 13:15

Twente jest lepsze niż PSV, w zeszłym sezonie Twente było 2, PSV 3. W obecnym sezonie Twente pierwsze w lidze z kompletem, PSV straciło punkty z AZ. Mamy mocniejszą grupę, ale czy dla nas byłaby słaba?

cieniek 26.08.2011 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1155676)
Bardzo fajna grupa, wyjazdy ciekawe - Twente, Fulham i Odense... blisko, krotko i na temat :)

jest szansa na awans.

Czyj awans? Ogladałeś mecze z Cypryjczykami? :D

gosc2332 26.08.2011 13:15

http://www.fctwente.net/ już wspominają tam o Maaskancie :P

Baala 26.08.2011 13:16

Na moje to trudna grupa (Legia ma znacznie łatwiejszą).

Nadzieja że ci mocniejsi grać będą nie na 100%. Druga dobra sprawa jeśli szukać pozytywów, że Twente będzie dobrze rozpracowane. Dwie ekipy tak jak my odpadły w eliminacjach do CL. Twente niestety jest bardzo mocne. Fulham to typowy średniak Angielski więc mogą grać na poważnie w pucharach. Jeszcze bodaj dwa sezony temu potrafili zlać Juventus u siebie 4-1 i dojść do ćwierćfinału bodaj. Grali wtedy bardzo dobrze. Odense to dla mnie anonim, ale potrafili wygrać u siebie z Villareal choć po dużym babolu obrońcy. Wyeliminowali dość łatwo PAO.

Podsumowując na papierze raczej szans na wyjście nie ma. Dobrzejak zdobędziemy5-6 punktów. Uznam to za sukces.
Wyjazdowo można się pokazać.

Dla paru znawcow trzeba napisać wprost Twente > PSV

TRNKRN 26.08.2011 13:16

Prawda jest taka, że jeśli mamy coś osiągnąć w europejskich pucharach to i z takimi rywalami musimy wygrywać. Trzeba próbować i nie poddawać się. Punkty same do nas nie przyjdą...

Przemas 26.08.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaroc (Post 1155716)
Kurde. Ludzie. Tu nie było kelnerów. Grupa całkiem ok. Fajne wyjazdy. Trzeba wyjść i walczyć i tyle w temacie...

Nikt nie mówi o kelnerach. Trafiły nam się 3 drużyny uważam wszystkie w zasięgu i do powalczenia. Poza tym fajne wyjazdy do normalnych krajów a nie jakieś Izraele,Rosje czy Rumunie. Uważam, że mamy fajniejszą grupę niż Legia pod względem marketingowym, a sportowo u nich PSV poza zasięgiem plus mocny Rapid i nieprzewidywalny Hapoel.

DeadOrAlive 26.08.2011 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cieniek (Post 1155728)
Czyj awans? Ogladałeś mecze z Cypryjczykami? :D

Jakoś jestem spokojny. I cały czas się trzymam tego, że jak się zepniemy, to grupa jest do przejścia.

Chciałbym zobaczyć komentarze z ubiegłorocznego losowania, co pisaliście po wylosowaniu przez Lecha, juve, city...

sofristo 26.08.2011 13:22

Mi się grupa podoba, fajne wyjazdy a i sportowo można powalczyć.
Legia ma gorszą marketingowo grupę, ale też silną sportowo. Może 2 druzyny w 1/16 :)

TymonPRO 26.08.2011 13:29

Zobaczcie doping Twente na you tubie :) To będzie masakra dwa kluby z najlepszymi kibicami :)

TS Girl 26.08.2011 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1155732)

Nadzieja że ci mocniejsi grać będą nie na 100%. Druga dobra sprawa jeśli szukać pozytywów, że Twente będzie dobrze rozpracowane. Dwie ekipy tak jak my odpadły w eliminacjach do CL. Twente niestety jest bardzo mocne. Fulham to typowy średniak Angielski więc mogą grać na poważnie w pucharach. Jeszcze bodaj dwa sezony temu potrafili zlać Juventus u siebie 4-1 i dojść do ćwierćfinału bodaj. Grali wtedy bardzo dobrze.


Żeby tylko ćwierćfinał! Fulham grało przecież za Hodgsona w finale Ligi Europy z Atletico Madryt. Trzeba o tym pamiętać.

brylant17 26.08.2011 13:33

Znowu będzie najazd na Londyn :) Rywale ok chodź obawiam się Fulham jest szansa na awans z 2 miejsca :) :P

JarekTSW 26.08.2011 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1155732)
Na moje to trudna grupa (Legia ma znacznie łatwiejszą).

Nadzieja że ci mocniejsi grać będą nie na 100%. Druga dobra sprawa jeśli szukać pozytywów, że Twente będzie dobrze rozpracowane. Dwie ekipy tak jak my odpadły w eliminacjach do CL. Twente niestety jest bardzo mocne. Fulham to typowy średniak Angielski więc mogą grać na poważnie w pucharach. Jeszcze bodaj dwa sezony temu potrafili zlać Juventus u siebie 4-1 i dojść do ćwierćfinału bodaj. Grali wtedy bardzo dobrze. Odense to dla mnie anonim, ale potrafili wygrać u siebie z Villareal choć po dużym babolu obrońcy. Wyeliminowali dość łatwo PAO.

Podsumowując na papierze raczej szans na wyjście nie ma. Dobrzejak zdobędziemy5-6 punktów. Uznam to za sukces.
Wyjazdowo można się pokazać.

Dla paru znawcow trzeba napisać wprost Twente > PSV


Do finału , a nie ćwierćfinału.

sayek89 26.08.2011 13:36

Paradoksalnie Mamy trudniejszą grupę niż Legia. Bo wcale Twente nie jest słabsze od PSV, Anglicy co roku grają w LE w miarę solidnie, Odense ciężko powiedzieć...

Baala 26.08.2011 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarekTSW (Post 1155766)
Do finału , a nie ćwierćfinału.

Faktycznie coś mi się pomyliło, ale pamiętam że oglądałem ich mecze z Juventusem i Shakhtarem i zrobili na mnie wtedy duże wrażenie. Skład zapewne wiele się w przeciągu dwóch lat nie zmienił.

ctsi 26.08.2011 13:46

Kiedy beda znane terminy meczy?

JarekTSW 26.08.2011 13:47

Fulham to dobra ekipa. Świetnie grają u siebie gdzie mogą pokonać każdego :) Dużo gorzej idą im mecze wyjazdowe.

wiślak1906forever 26.08.2011 13:49

Pozwoliłem sobie zajrzeć na forum kibiców TWENTE i...
Wiele opini o tym jaki Kraków jest piękny i przyjazny, co ciekawe Wisła ma piękny stadion :D , boją się Polskich kibiców, no i Maaskant,Jalens...Boukhari

pawelo84 26.08.2011 13:56

Z tego co pamietam to drużyny które prowadził Maaskant zawsze dobrze grały przeciwko Twente. Natomiast jeśli chodzi o Fulham i Odense, to będzie ciężko. Ważne żeby wygrać wszystkie mecze u siebie i chociaż jednego wyjazdu nie przegrać. Wtedy spokojnie awansujemy. Przy lepszym zgraniu zespołu i sporym szczęściu jest to realne by na R22 wszystkich puknąć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl