![]() |
Cytat:
Na czas eliminacji trzeba rzucić wszystko na jedną szalę . Co najwyżej odpuścimy w ten sposób 4 spotkania ligowe . Zostaną 26 kolejki w których się wszystko wywróci do góry nogami . W trakcie sezonu gdy będziemy grać spotkania grupowe ( czy to LM czy LE ) , będą dla nas po prostu wisienką na torcie, zaś to liga będzie priorytetem . Najważniejsze spotkania sezonu są w najbliższych 2 tygodniach . Zadecydują one o przyszłości Wisły... |
Cytat:
Ludzie to jest Zagłębie, średniak polskiej ligi a wy chcecie grać z nimi z kontry? U nich w ataku gra Sernas który nie strzelił bramki od pół roku, na prawej obronie gra z konieczności lewy pomocnik. Jak nie grać otwartej piłki mając piłkarzy stworzonych do gry kombinacyjnej (Melikson, Nunez, Guła, Iliev, Genkov, Jirsak) to kiedy? |
Cytat:
|
Na forum wiary Amiki napinają się że nam odskoczą na 15 pkt :)
Warto by więc było zacząć wreszcie wygrywać także w lidze żeby inne zespoły nie wyczuły szansy odskoczenia nam. Co do Zagłębia to nie widzę powodu dla którego Zagłębie mogłoby nas pokonać na naszym stadionie, powinno być 3:0 dla nas |
Cytat:
pamiętasz,że w najbliższą środe czeka nas jeden z dwóch najważniejszych pojedynków w ostatnich latach, z APOELEM ? i co piłkarze mają zapierniczać cały mecz z Zagłębiem bo ktoś chce zobaczyć kilka bramek a pózniej mieć problemy w środowym meczu? to jest wyjątkowa sytuacja gramy mecz ligowy przed arcyważnym meczem pucharowym .Dla mnie mogą nawet zremisować byleby pokonali APOEL bo taka szansa na lige mistrzów trafia się raz na kilka lat a ewentualne straty ligowe z początku rundy można nadrobić. |
z Apoelem gramy o 5 mln €, dlatego z Zagłębiem oszczędziłbym kilku podstawowych zawodników (Maor,Sobol,Mały,Biton)
|
Cytat:
|
Ja na ten mecz wystawilbym trzeci garnitur oraz juniorow. Najwazniejszy mecz w ostatnich 20 latach wiec szpiedzy z Apoelu powinni byc maksymalnie zmyleni.
|
Melikson na ławkę.Reszta ma napieprzać i zgrywać się przed meczem z Cypryjczykami.
|
Cytat:
PS. A pomyślcie jakie spustoszenie wywołałaby gra w pierwszym składzie Beto?! |
od razu skoczmy na Copacabanę bo 11 chłopa z tygodniowymi kontraktami :D:D
|
albo w ogóle oddajmy walkowerem
|
Jak ja widze co nie którzy piszą to srać mi sie chce :D
Na Zagłębie dajmy taki skład ,pare zmian tylko : Pareiko - Jovanovic , Jaliens , Chavez , Diaz - Mały , Wilk , Nunez , Garguła , Kirm - Genkov A na Apoel pełny , mocniejszy : Pareiko - Lamey , Jaliens , Chavez , Paljic - Mały , Sobol , Nunez , Melikson , Iliev - Biton |
Jovanovic nie moze grac w meczach ligowych
|
aguero20 mam ten sam problem jak patrze na Twój post. Tylko ,że mi się śmiać chcę.
Jak można udawać mądrego i szydzić z innych samemu pisząc debilizmy? JOVANOVIC nie może grać do 5 WRZEŚNIA w lidze i to chyba powinieneś wiedzieć bo było niedawno przypominane ,a wiadome już od dłuższego czasu. |
ojeju?? jeden błąd zrobiłem i co ? i już że pisze debilizm?? lecz sie człowieku :) no to zamiast Jovanovicia to Lamey i tyle..
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Wielki kibic i znawca, a nie wie, że Marco nie może grać. Zanim kogoś wyśmiejszesz, upewnij się, że sam nie jesteś śmieszny. Bez odbioru. |
Kadra jest szeroka, dlatego roszady w składzie powinny być. Ale na wielkie eksperymenty, wystawianie ,,drugiej jedenastki" czy juniorów miejsca nie ma. Myślenie, że z Zagłębiem wygramy spacerkiem doprowadzi do tego, że będziemy się pałętać w dole tabeli, jak Lech w zeszłym roku.
Mecz z Apoelem jest mega ważny i priorytetowy, ale na stratę punktów w kolejnym meczu Ekstraklasy nie możemy sobie pozwolić. Mecz z Zagłębiem to nie sparing przed środą, to poważny mecz o punkty. |
ale dlaczego nie ma informacji ile biletów sprzedanych na Zagłębie !! Wszyscy się na puchary nastawiaja a mozliwe ze bedzie tak jak lech w tamtym roku ;/ <oby nie>
Dla mnie Robert ma 22 chlopa ktorzy powinni grac tu i tu dobrze . Podajcie ile biletów jest na Zagłębie i do kasy !! po bilety Widzimy się na R22!! W sobote i W środe!! ;) JJJ BG !! |
Robert od tego jest żeby wybrał taki skład, który wygra z Zagłębiem i potem (oby) z Apoelem.
Ma być dobrze - nie podejmuję się rozstrzygać czy np. Jaliens, Sobol i Maor powinni grać w sb czy nie. |
wystawić trzeba najlepszy skład na zagłębie i potem na apoel. nie można kombinować że mniej lub bardziej ważny jest mecz. to jest dopiero początek ligi a oni mają się już oszczędzać??? a dajcież spokój...
|
Cytat:
No i fajnie by było gdyby Melikson odpoczął, jemu się akurat należy, do tego Wisła musi próbować grać bez niego bo jak(odpukać) coś mu się stanie to będzie tragedia. |
z Zagłebiem Maaskant wystawi prawdopodobnie pierwszy skład
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...256,1,727.html |
Cytat:
|
Cytat:
O meczu. Maaskant prawdopodobnie wystawi najmocniejszy skład, jestem ciekawy czy zagra Nunez czy Wilk, Diaz czy Paljić i Biton czy Genkov bo na innych pozycjach chyba będzie tak jak zawsze. Jeśli piłkarze nie potraktują tego meczu jak rozgrzewki to nawet jak zagrają na 60% swoich możliwości, powinni wygrać. |
Cytat:
Chyba meczu Zagłębia z Lechem nie oglądałeś..Zagłębie kadrowo jest teraz w górnej części tabeli,ma dobrego trenera i jest w dobrej formie.60 % ? Jak mamy zamiar grac na 60% to możemy oddawac mecze walkowerem będzie mniejszy wstyd,bo jak oglądałem meczu Lecha z Górnikiem Zabrze po pucharach na pół gwizdka,to było mi ich po prostu żal.Maaskant po to miał okres przygotowawczy,żeby ich przygotowac do gry co 3 dni na pełnych obrotach,w Hiszpanii tak grają,w Anglii tak grają i we Włoszech tak grają,ze czasami w 2.5 tyg mają 5 spotkań.Mają wyjśc i grac na 100%,to jest Wisła Kraków i tutaj się zapierdala. Mecz z Apoelem za 5 dni więc jak są dobrze przygotowani ,spokojnie dadzą radę zagra i dziś na 100% i w środę na 120% |
Nie chodziło mi o granie na 60%, tylko, że nawet jak zaprezentują 60% swoich UMIEJĘTNOŚCI to powinni na luzie wygrać. Zaangażowanie powinno być jak zawsze na 100%, ale umiejętnościami ich przewyższamy.
Zagłębie z Amicą Bojan Isailović - Janusz Gancarczyk, Michal Hanek, Sergio Reina, Costa Nhamoinesu - David Abwo (81 Mouhamadou Traoré), Damian Dąbrowski (68 Patryk Rachwał), Łukasz Hanzel, Szymon Pawłowski, Maciej Małkowski (60 Kamil Wilczek) - Darvydas Sernas. Czy mają kogoś kto miałby miejsce w 11 w Wiśle? Na prawej obronie gra u nich lewy pomocnik, a w ataku piłkarz który nie strzelił bramki w lidze przez pół roku. Na każdej pozycji mamy piłkarzy lepszych od tych z Zagłębia, także moje stwierdzenie, że wystarczy im 60 % umiejętności by wygrać jest prawdziwe. Jedyne czym Zagłębie może nam się przeciwstawić to ambicja i zaangażowanie, jeżeli piłkarze nie potraktują ich jako sparingu to powinno być dobrze. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl