![]() |
50 smsów do orange
|
GOLEADOR 80101 daja 25 zl na transmisje danych
|
Cytat:
Jeśli to prawda, to obecnie już bezsprzecznie Orange jest najlepszym operatorem na kartę :detektyw: |
Pakiet jest od niedawna dostępny. Bez kruczków nawet do Playa można słać smsy :-)
Tylko pakiet nazywa się jakoby "Euro 2012" , więc nie wiem czy wejdzie na stałe... |
kod na dziś : REPREZENTACJA
15 MIN do wszystkich sieci. |
.... w dupe orange, wczorajszy pakiet na neta i po 3 godzinach dostalem smsa ze brak srodkow na koncie....niech sie .......a z takimi pakietami ktore nie dzialaja
|
A dostałeś smsa potwierdzającego włączenie pakietu? Ewentualnie wykorzystałeś go w nadmiarze.. 25 mb potrafi zejść stosunkowo szybko, jeśli się intensywnie (nawet jeśli krótko) korzysta z netu (mam na myśli np. youtube, jeden krótki filmik zjada sam minimum kilka MB).
|
tak dostalem i poczatkowo wszystko dzialalo okej, siedzialem tylko na pejsbuku, onecie i googlach. zadnych filmow nie ogladalem
|
Kod na dziś to STADION 60 esów w sieci na 3 dni
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl