Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tajemnicze Kody Orange (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8161)

pawkas1992 20.05.2012 22:17

50 smsów do orange

archi33 21.05.2012 09:23

GOLEADOR 80101 daja 25 zl na transmisje danych

X-Ray 21.05.2012 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1250453)
Nie wiem czy slyszeliscie ale w orange jest dostepny nowy pakiet smsow do wszystkich sieci 600sms/6zl na 30 dni
sms o tresci PAKIET na 585

O kurczę, o tym nie słyszałem. Od kiedy dostępny jest ten pakiet, brak jakiś kruczków?

Jeśli to prawda, to obecnie już bezsprzecznie Orange jest najlepszym operatorem na kartę :detektyw:

Kamil17ABG 21.05.2012 17:18

Pakiet jest od niedawna dostępny. Bez kruczków nawet do Playa można słać smsy :-)
Tylko pakiet nazywa się jakoby "Euro 2012" , więc nie wiem czy wejdzie na stałe...

lordes 22.05.2012 09:14

kod na dziś : REPREZENTACJA
15 MIN do wszystkich sieci.

neq. 22.05.2012 09:23

.... w dupe orange, wczorajszy pakiet na neta i po 3 godzinach dostalem smsa ze brak srodkow na koncie....niech sie .......a z takimi pakietami ktore nie dzialaja

Wizard 22.05.2012 13:25

A dostałeś smsa potwierdzającego włączenie pakietu? Ewentualnie wykorzystałeś go w nadmiarze.. 25 mb potrafi zejść stosunkowo szybko, jeśli się intensywnie (nawet jeśli krótko) korzysta z netu (mam na myśli np. youtube, jeden krótki filmik zjada sam minimum kilka MB).

neq. 22.05.2012 13:38

tak dostalem i poczatkowo wszystko dzialalo okej, siedzialem tylko na pejsbuku, onecie i googlach. zadnych filmow nie ogladalem

archi33 23.05.2012 09:19

Kod na dziś to STADION 60 esów w sieci na 3 dni


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl