Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto chce, żeby była transmisja i jest w stanie dać za to złotówkę (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8147)

tarantulaw2 25.06.2011 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1116512)
chetnie zaplace ale w moim przypadku oplata za przelew do Polski to....90zl....(

Przelejesz na PayPala, i z PayPala na konto rav'a, czy kto tam będzie tym zarządzał, i już :)

Tenzen 25.06.2011 18:29

Oczywiście! Każdorazowo na transmisję, a dodatkowo raz by zakupić w miarę dobry sprzęt.

Oczywiście PayPal.

blanco 25.06.2011 18:29

Szkoda,że nie da się SMSem, wiecej osob by wpłaciło .

Marwell 25.06.2011 18:29

Bez dyskusji wpłacę.

Kondipr 25.06.2011 18:33

Luzik, wpłacę.

Choć wydaje mi się, że odzew powinien być większy.. w końcu to drużyna mistrza Polski.
W dodatku to.. Wisła Kraków! W takich momentach, taka akcja powinna trwać kilka godzin.

partyzant1983 25.06.2011 18:37

daje15 zł...

Adasss 25.06.2011 18:47

5 zł spokojnie

Jaroo1 25.06.2011 18:47

Lepiej te kilka tys zł ktore uzbieracie przelac na pomoc chłopakowi, ktoremu grozi amputacja nogi...

Matijas 25.06.2011 18:51

Rzucam 5tkę bez gadania.

Chrisman 25.06.2011 18:54

podbijam temat!!!

plywajacy_tartak 25.06.2011 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1116512)
chetnie zaplace ale w moim przypadku oplata za przelew do Polski to....90zl....(

Jesli masz konto w zagranicznym banku i znasz kogos co ma konto w Alior banku to obadaj sobie takie cos jak Alior Speed - i masz przelewy za darmo :)

A co do akcji to oczywiscie tez sie pisze, jesli 5 to max to bedzie 5, jesli nie to zawsze cos wiecej chetnie przeleje.

borsuk 25.06.2011 18:56

2 zeta conajmniej.

AgresywnyChomik 25.06.2011 19:10

Jesli 5 to maks to dam 5 ale tylko i wylacznie platnosc paypalem niestety, nie mam innej mozliwosci.

janus 25.06.2011 19:23

5 zł - spokojnie

R33 25.06.2011 19:24

Nie będę żadnych sparingów oglądał, ale mogę Wam dorzucić tego zeta symbolicznie, żeby to Was jakoś wspomogło.

1 zł. wpłacę. ;)

spirit 25.06.2011 19:32

Kiedy ten następny sparing?

EDIT: Już wiem, na szczęście będę już po egzaminie, więc - DAJĘ 5 ZŁ.

_ukoL 25.06.2011 19:59

5 zł. w słusznej sprawie nawet więcej się znajdzie.

jcts 25.06.2011 20:03

5 PLN i ode mnie ;]

John1906 25.06.2011 20:09

Szkoda, że nie wpłacacie tak chętnie kasy na jednego z nas...

anthony09 25.06.2011 20:09

Ok mogę wpłacić;) tylko nie dam rady wpłacać za kilka meczy z rzędu po ileś tam złotych(np. 5-10zł za każdy sparing)
Przelew, Mbank

tomek100 25.06.2011 20:16

SMS 9 PLN + Vat (albo dwa 5 PLN + Vat).

Jeśli to będzie możliwe to bardzo zależałoby mi na ściągnieciu na dysk całego pliku z meczem.

Proponuję abonament na transmisje kanału Wisła.TV (z różnymi możliwościami płatności, w tym koniecznie SMS - w takim przypadku koszt dla płacącego może być znacznie większy niż np. przy przelewie) - w zamian za to dużo więcej transmisji (piłka, kosz, siatka, futsal). Koniecznie z możliwością ściągania meczy na dysk (nie każdy niestety ma szybki Internet :-()

Poza tym myślę, że sporo osób chętnie skorzystałoby z relacji SMS-owej "bramka po bramce" - niestety nie zawsze można być/oglądać każdy mecz.

tomek100 25.06.2011 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1116558)
Szkoda, że nie wpłacacie tak chętnie kasy na jednego z nas...

Nie wiem po co takie teksty - czemu ma to służyć? Można zrobić to i to...

John1906 25.06.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek100 (Post 1116563)
Nie wiem po co takie teksty - czemu ma to służyć? Można zrobić to i to...

Bo jakoś w temacie pomocy nie ma tylu chętnych.

Tenzen 25.06.2011 20:31

Tutaj trzeba napisać o wpłacie by można było ocenić zainteresowanie czy warto się za to brać. W temacie o pomocy nikt nie napisze "wpłaciłem właśnie 5zł patrzcie na mnie jaki jestem zajebisty".

John1906 25.06.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1116567)
Tutaj trzeba napisać o wpłacie by można było ocenić zainteresowanie czy warto się za to brać. W temacie o pomocy nikt nie napisze "wpłaciłem właśnie 5zł patrzcie na mnie jaki jestem zajebisty".

No i spoko, ale po wartości wpłat jakoś szału nie widać ;)

Arronax 25.06.2011 20:56

+ 5 zł. 10 znaków

wwf 25.06.2011 21:13

Jest transmisja płacę 5 zł , jak będzie taka potrzeba to i 10zł dam.

Ale powiem wprost, jak by mi ktoś dał możliwość zapłacenia miesięcznie 10-15 zł i w zamian za to dał telewizję Wisła.tv gdzie ramówka by trwała od 18-22 gdzie można by zobaczyc jakieś stare mecze ligowe, pucharowe z roku 2000, 2003 i do tego jakiś fajny magazyn gdzie by mówiono o historii klubu , były by wywiady z zawodnikami, trenerami to ja bym zapłacił te 10 -15 zł miesięcznego abonamentu. Na początku nie musiało by to być nic wielkiego, gdyby z czasem się to jakoś fajnie rozwineło to mielibyśmy co oglądać. A jest wiele platform do takiego przekazu, Soupcast, justin tv itd.

Fifiorek 25.06.2011 21:25

Smsy by się przydały, wiem, że mało za nie dostajecie, ale lepiej jak by ktoś wysłał smsa za 4zł + vat niż nie zrobił nic w tej sprawie, a dużo osób by na to poszło. Także zróbcie może 2 opcje ;) Albo coś takiego jak dotpay.

saklak1906 25.06.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1116590)
Jest transmisja płacę 5 zł , jak będzie taka potrzeba to i 10zł dam.

Ale powiem wprost, jak by mi ktoś dał możliwość zapłacenia miesięcznie 10-15 zł i w zamian za to dał telewizję Wisła.tv gdzie ramówka by trwała od 18-22 gdzie można by zobaczyc jakieś stare mecze ligowe, pucharowe z roku 2000, 2003 i do tego jakiś fajny magazyn gdzie by mówiono o historii klubu , były by wywiady z zawodnikami, trenerami to ja bym zapłacił te 10 -15 zł miesięcznego abonamentu. Na początku nie musiało by to być nic wielkiego, gdyby z czasem się to jakoś fajnie rozwineło to mielibyśmy co oglądać. A jest wiele platform do takiego przekazu, Soupcast, justin tv itd.

Tego mi najbardziej brakuje,a mozna by zrobic fajny projekt np wywiady z zawodnikami tylko dla tego kanalu oj bylo by chetnych zeby pogadac.

Co to jest te 10-15 zeta wiecej na browara sie w tygodniu wydaje.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906
Szkoda, że nie wpłacacie tak chętnie kasy na jednego z nas...

Ale co ma jedno do drugiego kazdy robi to co chce, jeden pomaga drugi nie.

FraMat 25.06.2011 21:39

też jestem za. 5 zł a jak trzeba - więcej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl