Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Obecność na forum (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8129)

Wormal 27.11.2012 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1214447)
W czerwcu będzie 9 lat... ludzi "trochę" mniej było na forum i zanim człowiek coś napisał to przemyślał to dwa razy... ale generalnie to zawsze bardziej czytającym się było...
Pamięta ktoś jak na narty do Białki forumowicze pojechały? pamiętam że Wormal na pewno był i nie wiem czy wtedy jakiś szalik Legii z nami nie wrócił z wyjazdu, albo przynajmniej takie plany były, żeby pożyczyć go od kogoś :)

Ano był zlot w Białce - narciarski. Pojechało kilkunastu chłopa i z 3 pary nart, reszta siedziała na dole w budzie przy "góralskiej". Ale i "narciarze" niedługo później do nich dołączyli.

Szlachetnie.

By na stoku zagrożenia nie siać :shock:

Kamyk 27.11.2012 14:21

8 lat na forum. Mnóstwo banicji.
Studiuję już w piździec długo i studiów skończyć nie mogę. A wszystko przez %. Miło wspominam ekipę "schodkowiczów". Nie jedno się przeszło. Pozdrawiam Martinesa, Usia, Wormala, Pablo, Nero i wszystkich innych z którymi miło spędzało się czas przed meczami.

Lemoniadowy Joe 10.10.2013 13:16

Ale ten czas leci , piękne wspomnienia.:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl