![]() |
Cytat:
Szlachetnie. By na stoku zagrożenia nie siać :shock: |
8 lat na forum. Mnóstwo banicji.
Studiuję już w piździec długo i studiów skończyć nie mogę. A wszystko przez %. Miło wspominam ekipę "schodkowiczów". Nie jedno się przeszło. Pozdrawiam Martinesa, Usia, Wormala, Pablo, Nero i wszystkich innych z którymi miło spędzało się czas przed meczami. |
Ale ten czas leci , piękne wspomnienia.:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl