![]() |
Cytat:
Wierzcie lub nie, ale da się dotrzeć pod stadion inaczej jak czterema kółkami:) |
W radio podawali, że jutro parking od stony ul. Reymonta bedzie zamkniety.
Jesli to prawda to bedzie masakra. |
Bedzie możliowsc kupienia jutro szalika "MISTRZ POLSKI 13" jak myslicie ? Wiem ze koszulka juz jest a czy szalik ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Zadałem kilka pytań, ale raczej w formie retoryki. Dyskusja jest jałowa, uznajmy, że do żadnego konsensusu nie dojdziemy, nie ma co dalej tej sprawy roztrząsać. Spełniłem swój obowiązek wobec Wiślaków, mam nadzieje, że takich sytuacji już pod naszym stadionem nie będzie. |
Jest już do kupienia szalik "Mistrz Polski nr 13".
|
Cytat:
|
Obok tematu. Przepraszam, ale nie trawie kołków.
Cytat:
2. To jest dyskusja sportowa, a nie polityczna, więc swoje poglądy polityczne wsadź sobie w tym temacie w swoją ... znaczy na swoje miejsce. 3. Ja mam problem z parkowaniem kolo swojego miejsca zamieszkania i mimo, że moja rodzina była jedną z pierwszych w tym rewirze, to i tak teraz jakaś "przyjazna dusza' wezwie na mnie harcerzyków majchrowskiego, jak nieprawidłowo zapakuję. 4. pisze sie bólu, a nie bulu. Reasumując: Jest dupokracja. Mozna wiele, ale jak "siadasz" na kogos innego, to najpierw siądź na siebie. A ludzie maja prawo do jakiejkolwiek prywatności i jak mu ktos pod bramką zaparkuje, zastawi wjazd do garażu to się ma prawo wkurzyć i wtedy jedzie po wszystkich, nawet tych mniej winnych. |
Jest bo dziś kupiłem jak stałem po bilet :P
|
Duża kolejka po bilety dziś jest?
|
Cytat:
Cytat:
normalna, 15 min stania, idzcie już dzisiaj bo wiadomo że wiele osób kupuje bilety dla znajomych |
Cytat:
2. Masz racje, ok, ale to była najmniej ważna część wypowiedzi. 3. Sprawa nie dotyczy parkowania gdziekolwiek i kiedykolwiek a pod stadionem w czasie meczu, kołkiem nie jesteś wiec wychwyć różnicę. Ja nie ganie prawo o swobodnym przejściu chodzikiem dla pieszych a możliwości jakie mamy do parkowania w pobliżu ba w dalszej okolicy naszego stadionu. 4. "bulu" nawiązanie do tego całego bagna politycznego i pana Prezydenta, posilałem się cudzysłowem, żeby było łatwiej innym to zauważyć. 5. Widzisz różnicę miedzy zaparkowaniem i zostawieniem dajmy na to kilkudziesięciu cm na swobodne przejście na 3h PODCZAS MECZU a zastawieniem komuś wjazdu, wejścia, garażu itp. Bo ja jednak ogromną! |
Cytat:
|
Dzisiaj w ME grał Chrapek i Brud więc zapewne jutro nie dostaną szansy gry . Nie grał zaś Nalepa więc moze jutro on dostanie szanse ligowego debiutu .
|
Nalepa jest bodaj na zgrupowaniu młodzieżówki i też nie zagra.
|
Zgrupowanie kończy się jutro. W ogóle co to za pomysł z tymi zgrupowaniami. Taki Nalepa by se zagrał (sic)
|
Jutro jeszcze kupicie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._2500_biletow/ nastawiać budziki na 9 rano i na Reymonta po bilet! |
Temat piłkarski a nie o biletach na Legii czy na Lechu, oraz o ich cenach.
Trzymajcie się tematu. |
Do której godz. planowana jest zabawa z piłkarzami na fecie w rynku??
|
http://bp.wisla.krakow.pl/files/rower2.jpg
http://bp.wisla.krakow.pl/files/rower1.jpg :D ma ktoś linka do transmisji ? |
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml tutaj jednak Legia
http://activepl.tv/ tutaj Wisła - Polonia |
Tylko na terenie Polski... kurna... macie jakąś inną stronę z transmisją?
|
|
Dzięki!!!!
|
Cytat:
|
ale lipa , nie ma nigdzie meczu :|
|
Jak nie ma meczu to będę oglądał choć multiligę... raz po raz pokażą Wisełkę, też mi się zachciało wyjeżdżać.... :/
|
http://activepl.tv/ włączajcie
|
http://activepl.tv/ słaba jakość ale działa
|
Wiślacka Armia na trybunach robi wrażenie! Pięęęękny obraz, szkoda, że mnie tam nie ma :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl