Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [29 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 25 maja, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8103)

Titto 25.05.2011 18:45

O proszę! 9 bramka Kirma w sezonie.

FraMat 25.05.2011 18:57

dużo chaosu w meczu - wiślacy nie grają zbyt agresywnie. Nie utrzymujemy się dlugo przy piłce, brak środka pola przez co nie gramy ataku pozycyjnego. Melikson nie dostaje prawie wcale piłek - Garguła nie przekonuje na rozegraniu. Gramy troche jak A klasa. Na plus Sivakow (IMHO)

Tenzen 25.05.2011 19:03

Bo nie ma Meliksona na środku by rozdawał piłki do skrzydłowych :P Trener próbował Meliksona na jednym skrzydle, nie sprawdziło się to teraz próbuje na drugim. Nie wiem dlaczego na siłę tego próbuje bo widać dalej się to nie sprawdza.

Kamil17ABG 25.05.2011 19:04

Tenzen ,ale może sprawdzać ,bo już o nic nie gramy szczerze mówiąc ,a warto sprawdzić przydatność Garguły ,który sam powiedział ,że chce grać ,a nie grzać ławę.

mitmichael 25.05.2011 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1099762)
Bo nie ma Meliksona na środku by rozdawał piłki do skrzydłowych :P Trener próbował Meliksona na jednym skrzydle, nie sprawdziło się to teraz próbuje na drugim. Nie wiem dlaczego na siłę tego próbuje bo widać dalej się to nie sprawdza.

Przeciez jak Mały nie gral z Belchatowem to Melikson grajac na pozycji Kirma zagral bardzo dobre spotkanie, strzelił gola i zaliczył asyste to czemu piszesz, ze sie nie sprawdził na skrzydle?

zdzichu411 25.05.2011 19:06

Sivakow będzie grał w obronie, no to ciekawie ;]

Denethor 25.05.2011 19:11

Przepraszam za off'a ale może ktoś wyjaśnić jedną kwestię ?
Otóż. Bramkę dla starozakonnych strzelił Klich, który w ostatnim meczu z Widzewem otrzymał czerwoną kartkę. Jak to k**a jest ?!

Eternit 25.05.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zdzichu411 (Post 1099767)
Sivakow będzie grał w obronie, no to ciekawie ;]

Różne rzeczy mogą się przydarzyć w meczach o stawkę, lepszej okazji to testowania takich dziwnych wariantów prędko mieć nie będziemy, więc czemu nie:P

Titto 25.05.2011 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 1099775)
Przepraszam za off'a ale może ktoś wyjaśnić jedną kwestię ?
Otóż. Bramkę dla starozakonnych strzelił Klich, który w ostatnim meczu z Widzewem otrzymał czerwoną kartkę. Jak to k**a jest ?!

Dostał dwie żółte kartki, nie od razu czerwoną. :)

suikoden 25.05.2011 19:20

gdzie gra burd

krakus76 25.05.2011 19:20

Nikt nie pisze. Ale już 2 : 0.

mariutto 25.05.2011 19:21

Melikson z karnego strzelił

suikoden 25.05.2011 19:21

wiem ze 2-0 ale jak ustawili burda bo nie wiem jak go ustawili

martinius028 25.05.2011 19:22

Sivakow przeszedł do obrony a Brud w pomocy

Tenzen 25.05.2011 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1099765)
Przeciez jak Mały nie gral z Belchatowem to Melikson grajac na pozycji Kirma zagral bardzo dobre spotkanie, strzelił gola i zaliczył asyste to czemu piszesz, ze sie nie sprawdził na skrzydle?

W tym meczu nie istniał ponad 50minut. Nie miał miejsca, nie mógł nic zrobić. Strzelił gola po rozegranym stałym fragmencie (błąd bramkarza), potem czerwona kartka i już miał sporo więcej miejsca, mógł rozwinąć skrzydła.

Ale 11 na 11, przeciwnik gra pressingiem i na skrzydle Meliksona znacznie łatwiej stłamsić. Nie mówię, że on nie nadaje się na skrzydło, ale potrzebny jest na środku i tam może też rozwinąć swój potencjał.

vaazon 25.05.2011 19:25

Nie pamiętam, żeby tylu młodych Wiślaków grało kiedyś w Ekstraklasie nawet po zapewnieniu Mistrzostwa :) Jednak co holenderska myśl szkoleniowa, to holenderska myśl szkoleniowa.

mitmichael 25.05.2011 19:25

Meliksona to tylko mozna faulem zatrzymac a samo wykonanie 11stki piekne - spokojnie, na legalu :D

suikoden 25.05.2011 19:25

dobrze ze graja rezerwowi

Lysy 25.05.2011 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1099805)
Ale 11 na 11, przeciwnik gra pressingiem i na skrzydle Meliksona znacznie łatwiej stłamsić. Nie mówię, że on nie nadaje się na skrzydło, ale potrzebny jest na środku i tam może też rozwinąć swój potencjał.

Wcale nie uważam , że łatwiej Meliksona stłamsić na skrzydle. Do tej pory nie zawodził na tej pozycji. Problemem naszego zespołu jest to , że Małecki i Kirm nie mają zmienników! Tylko Moar może ich zmienić, gdy któreś ze skrzydeł nie funkcjonuje jak należy.

Karherop 25.05.2011 19:53

6 Polaków w barwach Wisły na boisku , chyba to sobie zapisze bo w tym roku więcej możemy juz nie zobaczyc ;p

Rios na 3-0 , ale jakby tego nie strzelił to by miał naprawde dużą burę od trenera

Nehiar 25.05.2011 19:54

Świat się kończy, Rios zdobył bramkę :P

vaazon 25.05.2011 19:54

Uwaga! Uwaga! Fan klub Riosa zaraz wykona falangę na forum :) Sam chciałbym, żeby Rios grał od 1 minuty w następnym meczu.

mitmichael 25.05.2011 19:54

No w koncu Rios strzela gola w ekstraklasie :D Burliga znowu bedzie miał szanse zagrac bo Cikos bedzie pauzował za kartki

skeba 25.05.2011 19:54

Rios - bramka na pożegnanie !!!

Watts 25.05.2011 19:55

Jak grał Bury?

Titto 25.05.2011 19:56

- Zagłębie - Wisła II 0:3
- Przełamanie Riosa.
Szkoda, że nie mam możliwości obejrzenia tego spotkania. :-/

Jakby co to jutro o 19:15 jest powtórka spotkania na Orange Sport.

qchar90 25.05.2011 19:58

Kirm dzis 9 bramke strzelil i asyste zaliczyl :)

Karherop 25.05.2011 20:01

Prośba do osób które mogły obejrzec to spotkanie ( a bylo ich niewiele , pewnie pareset w całej Polsce ;p ) o jakies subiektywne oceny wszystkich piłkarzy , bo suche relacje tekstowe mało mówią o całości .

FraMat?

TOMEK 11 25.05.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1099867)
Rios - bramka na pożegnanie !!!


na przedłużenie wypożyczenia chyba :-D:-D

Titto 25.05.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1099875)
Kirm dzis 9 bramke strzelil i asyste zaliczyl :)

No właśnie. Patrze tak na klasyfikacje kanadyjską ekstraklasy i Kirm jest vice-liderem w tej klasyfikacji ex-aequo z Arturem Sobiechem. Góruje Tomek Frankowski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl