Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

bonawentura 16.05.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilo584 (Post 1094342)
Mój proponowany skład na mecz z legią
--------------------------- Jovanić------------------------------
Cikos--------------- Chávez-------------Kowalski -------------------- Paljić

Małecki------------Sobolewski----------------Melikson---------------Kirm

--------------------------Garguła------------------------------------

------------------------Ríos-------------------------------------------

Zamiast Kowalskiego, to już prędzej widziałbym z boku Chaveza Czekaja na środku obrony. Z boku może być Cikos, a w drugiej połowie wprowadzić Bruda do środka pomocy i git. No i dawać szanse Gargule, bo sezon się kończy, niech się chłopak rozegra.

Marcelo97 16.05.2011 18:40

Mistrz mistrzem, ale jednak mecz z Legią to mecz z Legią. Wolę przegrać z Zagłębiem. Marzy mi się powtórka z przed roku gdzie Brozio hat-tricka na Łazienkowskiej ustrzelił ;)

Pareiko
Cikos Jaliens Chavez Paljic
Sobol Sivakow
Mały Guła Melikson
Genkov

CH. 16.05.2011 18:46

Komisja Ligi pewnie da odpocząć Małemu na kilka meczów tym bardziej że mamy jeszcze mecz z Legią

wątpie, poszła już fama do mediów co niby powiedział choć nie mają 100% pewności bo rownie dobrze mogl powiedziec "szczochu" a nie "czarn...", nie odpuszczą a za domysły też potrafią ukarać, coś czuje że na więcej niż 3 mecze i w nowym sezonie nie zagra od początku, dosyć śmieszna sytuacja by była

SWEET_83 16.05.2011 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1094711)
Komisja Ligi pewnie da odpocząć Małemu na kilka meczów tym bardziej że mamy jeszcze mecz z Legią


Może tak byc ale nie musi... Mam nadzieje ze Mały zagra z Legią...:>

63.5 Kg 16.05.2011 19:36

Czyktos z chlopakow z Warszawy jest w stanie podac przypuszczalny Wasz sklad??

nicolas 16.05.2011 19:38

Czy kibice nie organizują wzorem innych drużyn wycieczki krajoznawczej do Warszawy? Zwiedzanie Łazienek albo muzeum Fryderyka Chopina?

AS82 16.05.2011 19:50

Pewnie zawiesza Maleckiego na ten mecz ,bo Grzesiu Lato chce byc Europejczykiem ,pewnie mu naświetlali reklamy "Uefa against racism" itd :-/

Karherop 16.05.2011 19:57

Od początku powinien zagrać Jovanic kosztem Pareiki , Sivakow za Wilka ( co naturalne ) oraz Jirsak za Kirma lub Małego ( jeśli będzie pauzował , wtedy Melikson na skrzydło ). Mamy koniec sezonu więc trzeba zrobic pewne wietrzenie składu na kogo możemy liczyc w el LM . Pareiko powinien sobie odpocząc do końca bo wiadomo na co go stać . Co innego Jovanic który jest wielką niewiadomą , a w przyszłym sezonie nawet w rezerwie powinniśmy mieć pewnego bramkarza .

Enrico2000 16.05.2011 20:11

Generalnie Legia jest słabsza w tym sezonie, można by powiedzieć, że jest wyjątkowo słaba jak na Legie. I z jednej strony dobra okazja aby wygrać z nimi na ich terenie, lecz historia dobitnie pokazuje, że nie ma co liczyć na zbyt wiele. Jak Wisła przyjeżdżała na Łazienkowską jako mistrz dostawała w dupę, jak mistrzem była już Legia przegrywała. Niestety, ale boję się, że jeszcze nasi grajkowie nie mają mentalności profsjonalisty, który w każdym meczu bez względu na wszystko powinien walczyć na pełnych obrotach.

Sobota niedługo, to się okaże. Było by to piękne wygrać z Legią w Wawie.

Wiślak-1990 16.05.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1094756)
Pewnie zawiesza Maleckiego na ten mecz ,bo Grzesiu Lato chce byc Europejczykiem ,pewnie mu naświetlali reklamy "Uefa against racism" itd :-/

Lato ma mało do tego, ale masz racje pewnie Go zawieszą i w sumie słusznie, nie powinien się tak odzywać, z drugiej strony to były wyjątkowy mecz dla Niego i się zagotował, no ale za błędy każdy płaci.

63.5 Kg 16.05.2011 20:34

Tylko zastanowy sie czy slowo "czarnuch" to oznaka rasizmu??

WIELKI_CZŁOWIEK 16.05.2011 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1094813)
Tylko zastanowy sie czy slowo "czarnuch" to oznaka rasizmu??

Mały się przyznał, więc po co to dalej ciągniesz?

Nergal 16.05.2011 20:45

Ja obstawiam wtopę jak tradycja nakazuje, zwycięstwo byłoby bardzo miłą niespodzianką. No chyba, że mamy do czynienia z nową Wisłą, jak jebną Legie zacznę wierzyć w LM :D Rzecz jasna, nie żeby to był jakikolwiek wyznacznik sportowy, a wyłącznie oznaka, że nastąpiło jakieś mentalne przełamanie, zerwanie z naszą tradycją hie hie.

Dawno na takim luzie nie oglądałem meczu z Legią jak to się szykuje w sobote. Zawsze ciśnienie, tym razem pełen spokój, sobota popołudnie, słoneczko, grill, browar i żaden wynik nie spieprzy mi humoru. Trzeba zachować trochę włosów w naturalnym kolorze, coby siwizna jej przyprószyła dopiero jak będą el. do LM.

coni 17.05.2011 08:49

Warszawa, cabrón saluda al Campeón!!!!!

i tyle w temacie.

Drozd 17.05.2011 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WIELKI_CZŁOWIEK (Post 1094817)
Mały się przyznał, więc po co to dalej ciągniesz?

Przyznał sie ze jest rasistą? Gdyby mnie murzyn? czarnoskóry? mieszkaniec czarnego lądu? afrykańczyk? nazwał białasem jakoś bym się nie przejął. Przypuszczam że Ntiba też to olał o czym świadczył jego promienny uśmiech. Tylko wiecznie dyskryminowane wymioty robią aferę ze zwykłej pyskówki. Błasik też "zrugał" Protasiuka bo szmatławiec sie tego dopatrzył na nagraniach.

Simao1 17.05.2011 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1094956)
Przyznał sie ze jest rasistą? Gdyby mnie murzyn? czarnoskóry? mieszkaniec czarnego lądu? afrykańczyk? nazwał białasem jakoś bym się nie przejął. Przypuszczam że Ntiba też to olał o czym świadczył jego promienny uśmiech. Tylko wiecznie dyskryminowane wymioty robią aferę ze zwykłej pyskówki. Błasik też "zrugał" Protasiuka bo szmatławiec sie tego dopatrzył na nagraniach.

Po pierwsze, on nie użył żadnych rasistowskich odzywek, a po drugie robicie offtop ludzie.

prezes85 17.05.2011 11:00

Mamy niezgraną drużyne a wy chcecie rezerwowych do składu na siłe wpychać. Brawo kibice.

riv 17.05.2011 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1095001)
Mamy niezgraną drużyne a wy chcecie rezerwowych do składu na siłe wpychać. Brawo kibice.

No jasne. MESA jest przecież tylko po to, żeby nam licencje dali. A potem będziemy kupować młodych zawodników za ciężką kasę (Bunoza), bo 'mamy niezgraną drużynę' i nie będziemy sprawdzać rezerwowych w meczu o pietruchę. Nawet z Legią.

funkykoval 17.05.2011 11:34

Całe szczęście, że nie zagra ten drwal Borysiuk - Boguskiego jak wyciął to chłopak do dzisiaj do siebie nie doszedł, a formy pewnie już nigdy takiej nie odnajdzie. Bałbym się o Meliksona, ale na szczęście Borysiuk sam się wyeliminował.
Z Legią na pewno Maaskant puści I skład czyli jedyne zmiany to zmiany z musu - Sivakov za Wilka, i ktoś za małego - ja optowałbym za Gargułą - spokojnie możnaby sprawdzić czy mógłby grać z Meliksonem w przodzie, a poza tym jest również lewonożny, więc mógłby z Meleksem wymieniać się pozycjami. Kirm wówczas na prawe skrzydło.
Obawiam się jednak, że trener postawi na Jirsaka, a Meliksona przesunie na lewo.
Tradycją jest, że gdy zdobywamy mistrzostwo, to na Legii nie mamy czego za bardzo szukać - za Kasperczaka 2 konkretne porażki (1:4 i 1:5), za Skorży dwa razy po 1:2 w 2008r. była to pierwsza porażka w sezonie.
Ostatni raz w mistrzowskim sezonie na legii wygralismy prawie 10 lat temu. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn i brak w Legii - Vrdoljaka i Borysiuka - możemy liczyć na wygraną, może nie tak wysoką jak rok temu, ale przyjmę każde zwycięstwo ;-)

sayek89 17.05.2011 11:47

Żadnymi rezerwami, na Legię tylko pierwszy skład. To że mamy już mistrza nie znaczy że możemy sobie pozwolić na odpuszczenie reszty meczy. Trzeba pokazać klasę do końca.

prezes85 17.05.2011 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1095006)
No jasne. MESA jest przecież tylko po to, żeby nam licencje dali. A potem będziemy kupować młodych zawodników za ciężką kasę (Bunoza), bo 'mamy niezgraną drużynę' i nie będziemy sprawdzać rezerwowych w meczu o pietruchę. Nawet z Legią.

Nasi piłkarze mają około 35 spotkań w sezonie. Nie zbieraj im kolejnych.

Maor Melikson zagrał dla Wisły 12 razy.
Genkov 9 razy.

Może by coś razem jeszcze pograli, żeby się lepiej rozumieć?
Podobnie defensywa i Pareiko...

cassius31krakow 17.05.2011 12:30

Jakoś nie wyobrażam sobie Maaskanta, żeby wystawiał na mecz o punkty rezerwowy skład.
Dla niego to też jest bardzo prestiżowy pojedynek. Myślę, że chciałby jeszcze raz pokazać Maciusiowi, że jest lepszym coachem.

wiertar 17.05.2011 13:27

Vrodljak pauza tak?? co by nie mowic bez teg gracza powinnismy spokojnie srodek zdominowac = 3pkt dla nas

szprotson 17.05.2011 13:33

kolega mi mówił ze Warzywniaka na stoperze szykują

Bartosz 17.05.2011 15:23

Co myślicie o zamianie pozycji Maora i Kirma?

Kiro do środka, a Maor na skrzydło..

tofik 17.05.2011 15:29

Będzie szpaler ? :> http://www.youtube.com/watch?v=m0vMh_8YoJo
W sumie fajna tradycja mogłaby i w Polsce zapanować.

sayek89 17.05.2011 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1095158)
Będzie szpaler ? :> http://www.youtube.com/watch?v=m0vMh_8YoJo
W sumie fajna tradycja mogłaby i w Polsce zapanować.


Było by miło, ale mało prawdopodobne to jest.

Jeśli już Wilka ma nie zagrać za kartki, to dał bym szanse Riosowi w ataku z Genkovem na osłabioną i tak Legię.

szprotson 17.05.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1095161)
Było by miło, ale mało prawdopodobne to jest.

Jeśli już Wilka ma nie zagrać za kartki, to dał bym szanse Riosowi w ataku z Genkovem na osłabioną i tak Legię.

a czemu nie Brud?
Czemu nie Burliga?
Czemu nie Jovanic?
Czemue nie Kowalski?
Czemu nie Garguła tylko właśnie Rios?

Obalmy mit, on kotem u Nas nie będzie.

sayek89 17.05.2011 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1095181)
a czemu nie Brud?
Czemu nie Burliga?
Czemu nie Jovanic?
Czemue nie Kowalski?
Czemu nie Garguła tylko właśnie Rios?

Obalmy mit, on kotem u Nas nie będzie.

Z tych wszystkich nazwisk to wolał bym już dać szanse Szewczykowi z młodej.

JrQ- 17.05.2011 18:23

skonczcie pierdzielic glupoty o wstawianiu jakichs szczylow z Młodej Ekstraklasy, ktorzy na widok stadionu Legii mieli by pełne pory

niech debiutują, graja, ale nie w takich spotkaniach...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl