![]() |
|
http://www.malopolskatv.pl/wkrotce-cala-feta/ - Video z fety na Rynku
|
najlepsze świętowanie bylo w kawiarni Noworolskiego w Sukiennicach... pozdrawiam całą ekipe bawiąca się tam o ile tu zagląda :)
zabawa przednia :) i kelner tez i kelner tez, przyjacielem Wisełki jest !:) |
Feta na stadionie i Rynku
feta na stadionie
http://krak.tv/sport-pilka-nozna-F15...---cz1-stadion i na Rynku :) http://krak.tv/sport-pilka-nozna-F15...a---cz-2-rynek |
Materiały VIDEO z ostatniego meczu z Polonią Warszawa:
relacja + wywiady http://kiks.tv/2011/05/piekna-przygo...czona-tytulem/ pożegnanie Żurawia: http://kiks.tv/2011/05/zuraw-wladca-muraw/ doping kibiców na meczu: http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...-na-trybunach/ feta na stadionie: http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...adionie-wisly/ Maaskant na rowerze: http://kiks.tv/2011/05/robert-maaska...je-na-rowerze/ feta na Rynku: http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...rynku-glownym/ + GALERIE: http://kiks.tv/2011/05/mistrzowskie-...-wisly-krakow/ |
Popatrzcie muzmani nosi zyda na baranach takie przełamanie barier religijnych na plus tylko w krakowie :)
|
A ja dziękuję wszyatkim za tak wspaniały doping na meczu! Obawaiłam się że nowo otwartą trybunę przyjdą ludzie oporni na doping a jednak udało się :)
Żuraw! Żuraw! Władca muraw!!!!!! Jesteś pijany, Małecki jesteś pijany!:D:D:D:D:D |
Feta Wisły: Drużyna klasy C oddała mecz walkowerem, by świętować z Wisłą
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...erem,id,t.html Szacunek dla Sokoła Chorągwica! |
Cytat:
a my swojee!!!!! Wojciech Ł! Wojciech Ł! Wojciech Ł! |
Chciałbym przypomnieć sprzeczki z września tamtego roku między luckiemJ a wolfy i markusem!
Można popatrzeć na ich posty, w sumie większość została usunięta przez wyżej wymienionego. Wisła została mistrzem, wolfy wietrzył spadek z ligi.... pora uklęknąć, uderzyć się w pierś i przyznać, że nie ma się pojęcia o realiach panujących w polskiej ekstraklasie! Każdy długoletni użytkownik wie: Wisła święci sukcesy, Markus milczy, Wisła ma słabszy okres wtedy jest full aktywność i chełpienie się. WISŁA UTARŁA NOSA!! MISTRZ A.D. 2011!!!! |
Cytat:
Dlatego nikt rozsądny tego pikaczu na poważnie nie bierze... |
Cytat:
z dedykacją: http://www.youtube.com/watch?v=szpTaMOVJDE |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl