Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Mistrz Polski A.D 2011! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8087)

zieniu.nazawsze 29.05.2011 20:43

http://bi.gazeta.pl/im/1/9688/z9688701X.jpg

http://krakow.gazeta.pl/krakow/5,358...CIA_.html?i=25

alberto 29.05.2011 22:27

http://www.malopolskatv.pl/wkrotce-cala-feta/ - Video z fety na Rynku

Szofer 30.05.2011 00:12

najlepsze świętowanie bylo w kawiarni Noworolskiego w Sukiennicach... pozdrawiam całą ekipe bawiąca się tam o ile tu zagląda :)
zabawa przednia :)
i kelner tez i kelner tez, przyjacielem Wisełki jest !:)

kolumb 30.05.2011 00:25

Feta na stadionie i Rynku
 
feta na stadionie
http://krak.tv/sport-pilka-nozna-F15...---cz1-stadion
i na Rynku :)
http://krak.tv/sport-pilka-nozna-F15...a---cz-2-rynek

spinna 30.05.2011 01:50

Materiały VIDEO z ostatniego meczu z Polonią Warszawa:
relacja + wywiady
http://kiks.tv/2011/05/piekna-przygo...czona-tytulem/

pożegnanie Żurawia:
http://kiks.tv/2011/05/zuraw-wladca-muraw/

doping kibiców na meczu:
http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...-na-trybunach/

feta na stadionie:
http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...adionie-wisly/

Maaskant na rowerze:
http://kiks.tv/2011/05/robert-maaska...je-na-rowerze/

feta na Rynku:
http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...rynku-glownym/

+ GALERIE:
http://kiks.tv/2011/05/mistrzowskie-...-wisly-krakow/

suikoden 30.05.2011 07:50

Popatrzcie muzmani nosi zyda na baranach takie przełamanie barier religijnych na plus tylko w krakowie :)

Olgga 30.05.2011 10:54

A ja dziękuję wszyatkim za tak wspaniały doping na meczu! Obawaiłam się że nowo otwartą trybunę przyjdą ludzie oporni na doping a jednak udało się :)
Żuraw! Żuraw! Władca muraw!!!!!!
Jesteś pijany, Małecki jesteś pijany!:D:D:D:D:D

farben 30.05.2011 13:31

Feta Wisły: Drużyna klasy C oddała mecz walkowerem, by świętować z Wisłą

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...erem,id,t.html

Szacunek dla Sokoła Chorągwica!

As 30.05.2011 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szofer (Post 1102903)
najlepsze świętowanie bylo w kawiarni Noworolskiego w Sukiennicach... pozdrawiam całą ekipe bawiąca się tam o ile tu zagląda :)
zabawa przednia :)
i kelner tez i kelner tez, przyjacielem Wisełki jest !:)

rowniez pozdrawiam.

a my swojee!!!!! Wojciech Ł! Wojciech Ł! Wojciech Ł!

rising_from_the_dead 25.06.2011 15:18

Chciałbym przypomnieć sprzeczki z września tamtego roku między luckiemJ a wolfy i markusem!

Można popatrzeć na ich posty, w sumie większość została usunięta przez wyżej wymienionego.

Wisła została mistrzem, wolfy wietrzył spadek z ligi.... pora uklęknąć, uderzyć się w pierś i przyznać, że nie ma się pojęcia o realiach panujących w polskiej ekstraklasie!


Każdy długoletni użytkownik wie: Wisła święci sukcesy, Markus milczy, Wisła ma słabszy okres wtedy jest full aktywność i chełpienie się. WISŁA UTARŁA NOSA!!


MISTRZ A.D. 2011!!!!

felipe 25.06.2011 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rising_from_the_dead (Post 1116406)

Wisła została mistrzem, wolfy wietrzył spadek z ligi....

Pamietam jego lamenty, jak się nakręci to co drugi post w temacie jest jego, stąd nie sposób je przegapić. Moze nie mówił konkretnie o spadku, ale wizje katastroficzne miał, oj bardzo :lol:
Dlatego nikt rozsądny tego pikaczu na poważnie nie bierze...

rising_from_the_dead 25.06.2011 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1116408)
Pamietam jego lamenty, jak się nakręci to co drugi post w temacie jest jego, stąd nie sposób je przegapić. Moze nie mówił konkretnie o spadku, ale wizje katastroficzne miał, oj bardzo :lol:
Dlatego nikt rozsądny tego pikaczu na poważnie nie bierze...

A ludzie byli wyzywanie i dostawało się im za jego fanaberie :] Kumaty.... :mozg:

z dedykacją:



http://www.youtube.com/watch?v=szpTaMOVJDE


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl