![]() |
Czy wy nie rozumiecie, że im właśnie o to chodzi?!!! Chcą nas uciszyć! Jeśli już ma być brak dopingu to moim zdaniem powinniśmy na wszystkich stadionach ostro jechać po D.T.!!! Gdyby usłyszał na 8 stadionach przez 90minut tyle wyzwisk to od razu by przestał wychylać się przed szereg!
|
Ile razy trzeba powtarzac ze protest nie jest wymierzony tylko w Tuska tylko w klub! Od nowego sezonu moze bedzie akcja nie kupowania karnetow itp, zobaczymy. Na dzis to juz bez znaczenia, zostal jeden mecz z Polonia wiec moga zamykac, karac, co chca. Fety pewnie tez nie bedzie bo SKWK zawiesilo dzialanosc a to one bralo za nia odpowiedzialnosc a nie klub, dla ktorego to problem, ktory trzeba zakopac. Ponoc klub sie posral i ma sie spotkac z SKWK i nnymi grupami kibicowskimi, zobaczymy co bedzie dalej. Nie minely dwa dni i widza ze bez porozumienia z kibicami nie zajada daleko, Tusk i tak to zleje z pyty po sezonie czy po wyborach, wszystko teraz robi pod publiczke
http://www.weszlo.com/news/6858 :D |
Cytat:
|
Cytat:
Jak nie lubie zarzecznego to tutaj http://www.youtube.com/watch?v=szy6NJHqAxA ma absolutna racje. |
W klub ? ciekawie co klub Wam zrobil w tym przypadku oprocz zabronienia pokazania oprawy bo bal sie ze zamkna stadion na derby...klub postapil slusznie. Naprawde zachowujecie sie jak dzieci. Z boku to wyglada tak jak poprostu brakowalo wam jednego puzzelka do tego by taki protest rozpoczac. Dzieki takim dzialaniom krzywdzicie Wisle, Wisle ktora przeciez kochacie nad zycie. Dzisiaj mowisz ze protestujecie przeciw klubowi oraz rzadowi a w sobote pojawisz sie na treningu i bedziesz dopingowal...
|
Cytat:
Już widzę jak C+ z radością pokazuje naszą ziemniaczaną ligę pozbawioną całej tej atmosfery. |
Cytat:
Klub widzial oprawe i zezwolil na jej wniesienie. Nie bylo na niej zadnych tresci obrazliwych czy prowokacyjnych. Kazdy kto widzial oprawe jednoznacznie stwierdzil ze nic zlego na niej nie ma. (nie moze ona byc pokazana publicznie bo ktos moze podlapac pomysl, lub ja zripostowac (vide dwie oprawy Cracovii bo jakis gamon od nich wypuscil sie z grafika) oprawa moze byc jeszcze wykorzystana gdy wroci normalnosc, jesli do tego czasu sie nie zniszczy..) Oprawa byla praktycznie wniesiona na stadion po czym klub po godzinie zmienil decyzje i zrobil wszystkich w ch.. w tym osoby , ktore sie na nia dorzucily a gdy spytano "skad taka niezrozumiala decyzja?" to odpowiedz brzmiala "nie bo nie", po czym kibice zostali wyrzuceni za drzwi i zlani z pyty, ci kibice, ktorzy im w wielu rzeczach pomagali,. I nie chodzi tylko o oprawe, wystarczy poczytac na biezaco o co poszlo, bo powtarzac sie w kolko nie ma sensu, ludzie odpowiedzialni za oprawy, doping , akcje charytatywne , pomoc domom dziecka , turnieje itp siedzieli na trybunie G gdzies na jej skraju i z niedowierzaniem spogladali co sie dzieje, jedni ze smutkiem na twarzy, drudzy z przyslowiowymi lzami w oczach, nie mogli uwierzyc w to jak ich klub potraktowal, nie mogli uwierzyc ze pare osob zabralo im wszystko co kochali i co bylo w ich zyciu na 1 miejscu, myslisz ze im jest na reke ze byla cisza na Lechu? ale nie maja innego wyboru, jesli nic sie nie zrobi to beda popychadlem za kazdym razem Kochamy Wisle, niekoniecznie zarzad! |
Czy ktoś sobie wyobraża derby bez dopingu, atmosfery, zabawy ... ?
no właśnie, ja też nie. |
Klub władze , Klub właściciel, Klub piłkarze, Klub trener . To są oddziały klubu, razem tworzą całość, nikt nie protestuje przeciwko piłkarzom ich wspieramy razem z trenerem w sobote. Pocieszymy się na fecie, wytrzymajcie
|
Kod:
WISLAKRAKOW.COMMaor Kod:
Odniósł się również do atmosfery panującej w środę na trybunach. Popatrzył na G i tylko klaskał. Dla nich przyjdę, dla nich będę dopingować. "Piknik z E", w zeszłym sezonie 'Sosnowczanin' i młyn na Suchych Stawach, 2 sezony temu Stare E, a wcześniej Gwiazda na D, siedzący na B oraz skaczący na C. Wyjazdy także mam na swoim koncie. To wszystko DLA NICH i dla BIAŁEJ GWIAZDY. |
mam karnet na G, chodze cały sezon ale jak skwk/uw wydadzą decyzję ze jest brak dopingu to ide na wschodnią, kupuje bilet na obojętne jaki sektor i mimo gwizdów na G bd śpiewał tak jak jeszcze nigdy nie śpiewałem
BO TO PARANOJA ŻEBY NAJWAŻNIEJSZYM MECZU W SEZONIE, MECZU KTORY MOZE NAM ZAPEWNIĆ MISTRZOSTWO NIE BYŁO DOPINGU. p.s. ktoś tu napisał że w anglii nie ma dopingu na stadionach. to sa bzdury.!!! na meczach totenhamu i liverpoolu jest najgłośniejszy doping na swiecie. |
Święte słowa Wit.Ek.!!! Ale kto cię posłucha? Zaraz się dowiesz, że "na stadionie nie ma demokracji" itp bzdety
|
Czemu ten protest musi przybrać akurat taką formę ? władze, rząd itd zapewne dużo zrobią sobie z ciszy na stadionie. To jest dla mnie osobiście dziwne no ale cóż.
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem na jakiej podstawie niektórzy liczą, że klub zareaguje.Nie mają potrzeby tego robić, zamknięcie stadionu w razie czego to duże straty finansowe. Nie kupimy karnetów czy też biletów, kupią inni. Szczególnie na G zejdą bardzo szybko z racji mniejszej ceny. Na najważniejsze mecze jest wystarczająca "moda", kompletu może nie będzie, ale stadion zapełni się w większej części. Jak ktoś gdzieś słusznie zauważył, to my nie poradzimy sobie bez Wisły a nie Wisła bez nas. Takie są niestety fakty. Nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś jest na E czy na G, nie będzie mnie czy was, przyjdą inni. |
Cytat:
Niestety w emocjach niektórzy nie zauważają że zaczynamy grać tak jak oczekuje tego Tusk. Zaczynamy się zachowywać jak obrażone dziecko któremu mama nie kupiła cukierka. To już pielęgniarki miały więcej jaj i pomysłu na protest niż kibice. |
rzad karze nas za to ze wyrazamy swoje zdanie, ze glosno je manifestujemy, a My w protescie przeciwko tym absurdom Tuska bedziemy siedziec cicho??? STRZELIMY KOBIECEGO FOCHA? RZAD NAM ZABRAL WYJAZDY TO MY NIE DOPINGUJEMY? to chyba nie w ta strone ma dzialac, teraz musimy byc najglosniejsi, i najbardziej wymowni jak tlyko sie da, trzeba glosno wyrazac swoj przeciw, a nie milczec! bo to nikogo nie zaboli, bardziej Tuska zaboli jakas demonstracja w warszawce, niz to ze my spiewac nie bedziemy, tylko zaszkodzimy naszemu klubowi!! co za kretyni to wymyslili???????
|
I po co piszemy i prosimy o doping na derbach. Decyzja już zapadła jak widac że nie ma dopingu. Derby bez dopingu to zwykły , zwyczjany meccz . Zobaczycie że niedziele bedzie napewno powtórka atmosfery jaka była na meczu z Amiką. I jescze bardzie kibice z sektora g się skłóca z zektorem e . Ale skor otak ma być to niech . Bedzie tak ja zyczy sobie i wymaga sektor G.
|
Wszelkie obrażanie innych użytkowników forum będzie karane banami
|
DOLNOŚLĄSKIE ZAMKNIĘTE
Myślicie że dziś komendant policji wyrazi zgode na mecz z Cracovia i Polonia i powie że zapewni bezpieczeństwo ? Jak CI którzy mówią żeby dopingować, podpiszą mi cyrograf 100zł w razie zamkniecia stadionu, to będę dopingować. A zarobione pieniadze bo już mamy 4 stadiony zamkniete w Polsce, wydam na UW. |
Dobra, widzę ze trzeba się wypowiedziec bo mnie krew jasna zalewa jak czytam większośc postów!
Po pierwsze, jaki protest?! Pogrzało Was zupełnie! Przeciw czemu chcecie protestować, przeciw temu ze klub bał się zamknięcia stadionu? Jakie niekupowanie karnetów?! Nie chcecie, to spadać na Kałuży. Tak kochacie ten klub, że będziecie go niszczyć brakiem dopingu i karnetów?! Wiecie co znaczy WIERNOŚĆ? Chcecie nam tu drugą legię zrobić??? Wiecie w ogole kto na tym ucierpi? Tylko nasz klub i piłkarze?! Jaką opinię to wystawia kibicom Wisły! Gamonie, którzy żyją po to by zrobić aferę mnie nie interesują. Na każdym meczu będę zdzierał ryja choćbym miał to robić sam. Dezerterów i ludzi, którzy chcą wprowadzić w Wiśle zamęt nam nie potrzeba! Nie zależy Wam na dobru klubu to nara. Widać jak go kochacie. Ce..... nas pojęcie którego wy nie znacie- Wierność- dzisiaj wrogu wczoraj bracie! Sensej: Co ma doping do zamknięcia stadionu, bo nie bardzo rozumiem...pfff |
potrzebne sa takie plakaty, banery, oprawy, transparenty... a nie cisza na stadionie!!
http://www.prawica.net/node/8638 |
Cytat:
|
żenua..to co czytam. nie którym potrzebny zimny lód.
|
Stanowczo mówię NIE takiej formie protestu na meczu derbowym!!!Święta Wojna to jest coś ponad Tuska,zarząd itp.to jest nasze krakowskie dobro i nie pozwólmy tego święta zepsuć!Protestujmy ale nie podczas Świętej Wojny!
|
a czy ja mowie ze to tzreba robic na stadionie? na stadionie ma byc zabawa i doping, protestujemy na ulicach!
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=jV1Tiw4pGF8
Proponuje obejrzeć to wszystkim tym, którzy planują nie dopingować. |
śląsk i zagłębie zamknięte na jeden mecz.
Przecież bez kibiców przyjezdnych jest niebezpiecznie na maxa na tych stadionach ja nie wiem dużo widziałam ale to co sie dzieje teraz to przechodzi moje pojecie życia |
A czy jesteście teraz w stanie poczuć się jak kibic we Wrocławiu?
ICH klub walczy o puchary WALCZY, bo mi mistrza już mamy. I co nie możesz zobaczyć takich meczów. A wy co nic? Tego chcecie? Że jak Wisła awansuje do Ligi Mistrzów (może jedyna okazja w życiu nasza to zobaczyć) a wy będziecie płakać czemu nam wojewoda zamknął stadion? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl