![]() |
Jak już się tak bawimy to:
Pareiko > Kotorowski - chyba jasna sprawa Wojtkowiak = Cikos Chavez > Arboleda - Osman to obecnie najlepszy stoper ligi,twardy jak skała, robiący kapitalne wślizgi. Mógłby tylko troszke lepiej grać głową, no ale i tak w destrukcji na pewno jest lepszy od Kolumbijczyka. Jaliens < Wołąkiewicz/Bosacki - jeśli zagra Wołąkiewicz to może być to mały plusik na korzyść Lecha - Jaliens nie zachwyca, podobnie jak Bosacki. Paljic < Henriquez Sobolewski = Djurdevic Wilk = Injac - Czarek po raz kolejny wczoraj pokazać się z dobrej strony, myśle, że można postawić między nimi znać równości - choć przewagą Injaca są kapitalne strzały z dystansu. Melikson > Stilic - Małecki > Kiełb, Wilk Kirm = Kriwets - w stosunku do obydwu oczekiwania są większe niż to co teraz prezentują, obaj jednak potrafią błysnąć. Genkov = Rudnevs - Łotysza można oceniać wyżej, jeśli spojrzy się na jego występy w pucharach - w lidze obaj grają podobnie czyli tak samo dobrze i są w niej chyba najlepszymi napastnikami. Ale przede wszystkim Maaskant>Bakero i atmosfera w Wiśle > atmosfera w Poznaniu. Dlatego jak teraz nie pokonamy majtrów to chyba prędko tego nie uczynimy. |
Jestemy silniejsi , bardziej zgrani , niz ostatnio w pyrlandi , Jesli nasza obrona czegos nie od.......i to bedzie dobrze.
Nie chce juz kalkulowac , chce ino zeby nasi wygrali te dwa mecze w tym tygodniu , i sprawa MP byla pozamiatana. MP daje nam szanse kase i konkretne transfery , Stan juz na pewno ma kogos na oku. Tylko zwyciestwo !! |
Cytat:
Dokladnie! nie ma co srac w gacie ze strachu, bo niby przed kim? przed ostatnią druzyna w tabeli ktora nie umie wygrac na wyjezdzie? przed druzyna ze srodka tabeli która nawet jesli zagra dobrze (final PP) to i tak przegra? To MY jestesmy liderem! to NAS maja sie bac!To My mamy gramy u siebie! To my bedziemy MP! |
Na papierze wg mnie wygląda to tak
Bramkarze Pereiko > Kotorowski Obrona LP Paljic < Henriquez PP Cikos < Wojtkowiak ŚP Chavez = Arboleda ŚP Jaliens = Bosacki LP Kirm > Wilk PP Małecki > Kiełb ŚP Sobolewski = Murawski ŚP Wilk=Injac OŚP Melikson > Stilic N Genkov < Rudnevs Ławka Wisły > Ławka Lecha Trener Wisły > Trener Lecha Na papierze Wisła - Lech 6:3 |
Cytat:
Więc po co rozkminiać "na papierze" ? |
Nasi wiedzą jak ważny to mecz dla Nas zresztą większość piłkarzy pamięta pierwszy mecz i zapewne chcą rewanżu więc będzie im się bardziej chciało niz amice bo amica zapewne skupi się aby tego meczu nie przegrać.Rudnevs poobija się o Osmana a Czarka przykleić do Stilicia i amica traci swoje atuty i będzie dobrze.Ja przewiduję ,że wygramy 2-0
|
Z kącika statystyka...
O ile nie machnąłem się w obliczeniach, a 90minut.pl podaje prawidłowe dane, środowy mecz z Lechem będzie 180 ligowym spotkaniem Wisły przy R22 w erze Tele-Foniki*. Co więcej, jeśli wygramy, będzie to nasze 140 zwycięstwo przy Reymonta pod rządami Cupiała. Na razie odnieśliśmy ich 139, przy 30 remisach i 10 porażkach. Bilans bramkowy to 440 - 106.** *za początek tejże ery przyjąłem pierwszy domowy mecz rundy wiosennej sezonu 1997/1998 (wygrana z GKS Katowice 2:0) **powyższe statystyki nie obejmują meczów rozgrywanych "u siebie" w Sosnowcu i na Suchych Stawach |
Djurdjević nie zagra.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisla,1635451 |
W przyszłą niedzielę ma szansę się spełnić moje marzenie: zwycięstwo w derbach przypieczętuje nasze mistrzostwo i jednocześnie spadek Cracovii. Mam nadzieję, że piłkarze tego nie spieprzą, bo drugi taki szczęśliwy układ gier może się przydarzyć za następne 100 lat. Żeby tak było potrzebne są wyniki innych drużyn:
Bytom - Cracovia 1 Polonia W. - Jagiellonia 1 Górnik - Legia 1X Bytom - Górnik 1 Wtedy 2 zwycięstwa Wisły dadzą nam upragniony tytuł i zdegradują Cracovię! Także wszystko zależy przede wszystkim od nas, bo podane wyniki mają sporą rację bytu. Pasy i Jagiellonia grają kiepsko an wyjazdach, Legia gra w kratkę i wystarczy remis w Zabrzu, oraz trzeba liczyć na śląską solidarność w meczu Bytom-Górnik ;) To byłby piekny rewanż na pasach za zeszły rok. |
No to sciągniemy do siebie Henriqueza i Rudnevsa i mamy Lige Mistrzow ; d a no i na ławke Stilica : >
|
Cytat:
|
Ja mam do powiedzenia tylko krótko: w środę remis biorę w ciemno. Nasze zwycięstwo spowoduje że umrę z radości.
|
Cytat:
Piekna statystyka. |
Cytat:
Na luziku :) |
Bardzo ciekawa sytuacja - Robert Małek sedziował nasz mecz z Lechia a teraz poprowadzi mecz z Lechem. Jezeli bedzie sedziował tak dobrze jak z Lechia to przynajmniej jednego nie bedziemy sie musieli obawiac.
|
raz na rok to i miotła od kija strzeli
|
Ja tylko chce rewanzu za to 4;1 na Kuchennym stadionie.
Maja walczyc,gryzsc,kopac ,niewazne jak ,wazne jest zwyciestwo i rewanz za tamten mecz. |
Jak zagrają tak samo skoncentrowani i zdeterminowani jak z Lechią to myślę, że z naszym wsparciem 3 punkty powinny zostać pod Wawelem ; )
Grunt żeby wyszli takimi samym ustawieniem jak w Gdańsku, Czarek jest bardzo potrzebny i co najważniejsze jest w dobrej formie ;] Ave Wisła. |
Cytat:
Oni mają coś w tym meczu do udowodnienia i myślę, że jeśli Robert odpowiedni wpoi im mentalność bezlitosnych bestii, to możemy być spokojni o wynik. Jedyne, czego się obawiam, to możliwość wyskoczenia z nową " super " taktyką lub dziwnymi przetasowaniami w składzie. |
Cytat:
|
Czy ktoś wie? Zostały jeszcze jakieś bilety na kuchenkorza?
|
Z tego co czytalem to Lech prawdopodobnie zagra 2 defensywnymi pomocnikami czyli prawdopodobnie tak jak My - Bakero mowil o takiej taktyce ale moze to byc tylko zasłona dymna. Nie wiem czy ktos pisal ale Ivan Đurđević nie zagra z Nami
|
No właśnie ostatnio z Amico-Lechem ligowo wygraliśmy na Reymonta we wrześniu '07, myślę, że to wystarczający argument żeby w środę ich pokonać, choć spodziewam się raczej wyrównanej kopaniny niż koncertu bramkowego. No i oby gwiazdą meczu nie okazał się pan Małek z Zabrza.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli boczni nic nie zawalą to o wynik jestem spokojny. Mamy większy potencjał w ataku i nic nie musimy. 3:1 dla nas.
|
Cytat:
można stwierdzenie odwrócić i powiedzieć: brak zmian w składzie, granie stałą 11, bark dopasowania taktyki do przeciwnika i drużyna znów przegrała... niech Maaskant skład ustala, bo jak na razie dobrze mu idzie, widać progres... ... a do nas niech należy doping, nawet ten przed TV :> |
Cytat:
|
Cytat:
|
Meczyk trzeba wygrać i z cracovią również, bo jeśli wygramy oba mecze a Jaga przegra jeden w tym czasie, to na derbach świętujemy mistrza :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl