Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8057)

Charlie 09.05.2011 10:29

Jak już się tak bawimy to:

Pareiko > Kotorowski - chyba jasna sprawa
Wojtkowiak = Cikos
Chavez > Arboleda - Osman to obecnie najlepszy stoper ligi,twardy jak skała, robiący kapitalne wślizgi. Mógłby tylko troszke lepiej grać głową, no ale i tak w destrukcji na pewno jest lepszy od Kolumbijczyka.
Jaliens < Wołąkiewicz/Bosacki - jeśli zagra Wołąkiewicz to może być to mały plusik na korzyść Lecha - Jaliens nie zachwyca, podobnie jak Bosacki.
Paljic < Henriquez
Sobolewski = Djurdevic
Wilk = Injac - Czarek po raz kolejny wczoraj pokazać się z dobrej strony, myśle, że można postawić między nimi znać równości - choć przewagą Injaca są kapitalne strzały z dystansu.
Melikson > Stilic -
Małecki > Kiełb, Wilk
Kirm = Kriwets - w stosunku do obydwu oczekiwania są większe niż to co teraz prezentują, obaj jednak potrafią błysnąć.
Genkov = Rudnevs - Łotysza można oceniać wyżej, jeśli spojrzy się na jego występy w pucharach - w lidze obaj grają podobnie czyli tak samo dobrze i są w niej chyba najlepszymi napastnikami.

Ale przede wszystkim Maaskant>Bakero i atmosfera w Wiśle > atmosfera w Poznaniu. Dlatego jak teraz nie pokonamy majtrów to chyba prędko tego nie uczynimy.

Teqcontroller 09.05.2011 10:47

Jestemy silniejsi , bardziej zgrani , niz ostatnio w pyrlandi , Jesli nasza obrona czegos nie od.......i to bedzie dobrze.

Nie chce juz kalkulowac , chce ino zeby nasi wygrali te dwa mecze w tym tygodniu , i sprawa MP byla pozamiatana.

MP daje nam szanse kase i konkretne transfery , Stan juz na pewno ma kogos na oku.

Tylko zwyciestwo !!

coni 09.05.2011 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1088144)
Jestemy silniejsi , bardziej zgrani , niz ostatnio w pyrlandi , Jesli nasza obrona czegos nie od.......i to bedzie dobrze.

Nie chce juz kalkulowac , chce ino zeby nasi wygrali te dwa mecze w tym tygodniu , i sprawa MP byla pozamiatana.

MP daje nam szanse kase i konkretne transfery , Stan juz na pewno ma kogos na oku.

Tylko zwyciestwo !!


Dokladnie! nie ma co srac w gacie ze strachu, bo niby przed kim?
przed ostatnią druzyna w tabeli ktora nie umie wygrac na wyjezdzie?
przed druzyna ze srodka tabeli która nawet jesli zagra dobrze (final PP) to i tak przegra?

To MY jestesmy liderem! to NAS maja sie bac!To My mamy gramy u siebie! To my bedziemy MP!

PANDEM0NIUM 09.05.2011 12:05

Na papierze wg mnie wygląda to tak

Bramkarze Pereiko > Kotorowski
Obrona
LP Paljic < Henriquez
PP Cikos < Wojtkowiak
ŚP Chavez = Arboleda
ŚP Jaliens = Bosacki
LP Kirm > Wilk
PP Małecki > Kiełb
ŚP Sobolewski = Murawski
ŚP Wilk=Injac
OŚP Melikson > Stilic
N Genkov < Rudnevs

Ławka Wisły > Ławka Lecha

Trener Wisły > Trener Lecha

Na papierze
Wisła - Lech 6:3

Semper Fidelis 1985 09.05.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1088174)
Na papierze wg mnie wygląda to tak....

A NA PAPIERZE jak wyglądało Wisła - Górnik?
Więc po co rozkminiać "na papierze" ?

Jeden 09.05.2011 12:23

Nasi wiedzą jak ważny to mecz dla Nas zresztą większość piłkarzy pamięta pierwszy mecz i zapewne chcą rewanżu więc będzie im się bardziej chciało niz amice bo amica zapewne skupi się aby tego meczu nie przegrać.Rudnevs poobija się o Osmana a Czarka przykleić do Stilicia i amica traci swoje atuty i będzie dobrze.Ja przewiduję ,że wygramy 2-0

Deever 09.05.2011 13:01

Z kącika statystyka...

O ile nie machnąłem się w obliczeniach, a 90minut.pl podaje prawidłowe dane, środowy mecz z Lechem będzie 180 ligowym spotkaniem Wisły przy R22 w erze Tele-Foniki*.

Co więcej, jeśli wygramy, będzie to nasze 140 zwycięstwo przy Reymonta pod rządami Cupiała.

Na razie odnieśliśmy ich 139, przy 30 remisach i 10 porażkach. Bilans bramkowy to 440 - 106.**




*za początek tejże ery przyjąłem pierwszy domowy mecz rundy wiosennej sezonu 1997/1998 (wygrana z GKS Katowice 2:0)

**powyższe statystyki nie obejmują meczów rozgrywanych "u siebie" w Sosnowcu i na Suchych Stawach

JohnyTS 09.05.2011 14:29

Djurdjević nie zagra.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisla,1635451

4karol4 09.05.2011 14:32

W przyszłą niedzielę ma szansę się spełnić moje marzenie: zwycięstwo w derbach przypieczętuje nasze mistrzostwo i jednocześnie spadek Cracovii. Mam nadzieję, że piłkarze tego nie spieprzą, bo drugi taki szczęśliwy układ gier może się przydarzyć za następne 100 lat. Żeby tak było potrzebne są wyniki innych drużyn:
Bytom - Cracovia 1
Polonia W. - Jagiellonia 1
Górnik - Legia 1X
Bytom - Górnik 1

Wtedy 2 zwycięstwa Wisły dadzą nam upragniony tytuł i zdegradują Cracovię! Także wszystko zależy przede wszystkim od nas, bo podane wyniki mają sporą rację bytu. Pasy i Jagiellonia grają kiepsko an wyjazdach, Legia gra w kratkę i wystarczy remis w Zabrzu, oraz trzeba liczyć na śląską solidarność w meczu Bytom-Górnik ;)
To byłby piekny rewanż na pasach za zeszły rok.

HEDu 09.05.2011 14:49

No to sciągniemy do siebie Henriqueza i Rudnevsa i mamy Lige Mistrzow ; d a no i na ławke Stilica : >

Titto 09.05.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1088174)
Chavez = Arboleda

Nie zgadzam się. Moim zdaniem patrząc na obecną formę obu zawodników to Chavez jest lepszy. Obok Pareiki, Meliksona, Genkova to obecnie najlepiej grający piłkarz w Wiśle. Zdecydowanie najlepiej się prezentuje z całej czwórki obrońców. Jedyne za co można go obwiniać chyba w tym sezonie to mecz z Górnikiem kiedy dał się łatwo ograć Sikorskiemu, ale warto podkreślić, że gdyby nie Chavez to w tamtym meczu moglibyśmy zebrać baty 3, 4 do jaja. A Arboleda? Na wiosnę gra tragicznie...popełnia głupie blędy, łapie głupie kartki...

podszywacz 09.05.2011 15:03

Ja mam do powiedzenia tylko krótko: w środę remis biorę w ciemno. Nasze zwycięstwo spowoduje że umrę z radości.

coni 09.05.2011 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deever (Post 1088194)
Z kącika statystyka...

O ile nie machnąłem się w obliczeniach, a 90minut.pl podaje prawidłowe dane, środowy mecz z Lechem będzie 180 ligowym spotkaniem Wisły przy R22 w erze Tele-Foniki*.

Co więcej, jeśli wygramy, będzie to nasze 140 zwycięstwo przy Reymonta pod rządami Cupiała.

Na razie odnieśliśmy ich 139, przy 30 remisach i 10 porażkach. Bilans bramkowy to 440 - 106.**




*za początek tejże ery przyjąłem pierwszy domowy mecz rundy wiosennej sezonu 1997/1998 (wygrana z GKS Katowice 2:0)

**powyższe statystyki nie obejmują meczów rozgrywanych "u siebie" w Sosnowcu i na Suchych Stawach


Piekna statystyka.

fialo 09.05.2011 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1088174)

ŚP Chavez = Arboleda
ŚP Jaliens = Bosacki
ŚP Sobolewski = Murawski
ŚP Wilk=Injac

Ciężko będzie nam wygrać z czterema nieboszczykami na boisku :rotfl:

Na luziku :)

mitmichael 09.05.2011 18:23

Bardzo ciekawa sytuacja - Robert Małek sedziował nasz mecz z Lechia a teraz poprowadzi mecz z Lechem. Jezeli bedzie sedziował tak dobrze jak z Lechia to przynajmniej jednego nie bedziemy sie musieli obawiac.

JrQ- 09.05.2011 19:23

raz na rok to i miotła od kija strzeli

Wojtas 09.05.2011 19:38

Ja tylko chce rewanzu za to 4;1 na Kuchennym stadionie.

Maja walczyc,gryzsc,kopac ,niewazne jak ,wazne jest zwyciestwo i rewanz za tamten mecz.

michael 09.05.2011 19:52

Jak zagrają tak samo skoncentrowani i zdeterminowani jak z Lechią to myślę, że z naszym wsparciem 3 punkty powinny zostać pod Wawelem ; )
Grunt żeby wyszli takimi samym ustawieniem jak w Gdańsku, Czarek jest bardzo potrzebny i co najważniejsze jest w dobrej formie ;]
Ave Wisła.

DeadOrAlive 09.05.2011 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1088369)
Ja tylko chce rewanzu za to 4;1 na Kuchennym stadionie.

Maja walczyc,gryzsc,kopac ,niewazne jak ,wazne jest zwyciestwo i rewanz za tamten mecz.

Ten cytat powinni sobie wywiesić przed tym meczem w szatni we wszystkich językach, jakich trzeba.

Oni mają coś w tym meczu do udowodnienia i myślę, że jeśli Robert odpowiedni wpoi im mentalność bezlitosnych bestii, to możemy być spokojni o wynik.

Jedyne, czego się obawiam, to możliwość wyskoczenia z nową " super " taktyką lub dziwnymi przetasowaniami w składzie.

Oldpara 09.05.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1088386)
Jedyne, czego się obawiam, to możliwość wyskoczenia z nową " super " taktyką lub dziwnymi przetasowaniami w składzie.

W Lechu Bakero, czy Wiśle Maskaanta? :)

tkris 09.05.2011 20:13

Czy ktoś wie? Zostały jeszcze jakieś bilety na kuchenkorza?

mitmichael 09.05.2011 20:23

Z tego co czytalem to Lech prawdopodobnie zagra 2 defensywnymi pomocnikami czyli prawdopodobnie tak jak My - Bakero mowil o takiej taktyce ale moze to byc tylko zasłona dymna. Nie wiem czy ktos pisal ale Ivan Đurđević nie zagra z Nami

Kandzior 09.05.2011 20:34

No właśnie ostatnio z Amico-Lechem ligowo wygraliśmy na Reymonta we wrześniu '07, myślę, że to wystarczający argument żeby w środę ich pokonać, choć spodziewam się raczej wyrównanej kopaniny niż koncertu bramkowego. No i oby gwiazdą meczu nie okazał się pan Małek z Zabrza.

PANDEM0NIUM 09.05.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1088300)
Ciężko będzie nam wygrać z czterema nieboszczykami na boisku :rotfl:

Na luziku :)

hahaha sorka mój błąd :)

DeadOrAlive 09.05.2011 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1088390)
W Lechu Bakero, czy Wiśle Maskaanta? :)

Chodziło mi oczywiście o Wisłę. Już kilka razy w tym sezonie zdarzało się, że trener zmieniał zwycięską taktykę, bo akurat na tą drużynę trzeba grać inaczej.

lorddavy 09.05.2011 21:02

Jeśli boczni nic nie zawalą to o wynik jestem spokojny. Mamy większy potencjał w ataku i nic nie musimy. 3:1 dla nas.

szczebrzeszcz 09.05.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1088421)
Chodziło mi oczywiście o Wisłę. Już kilka razy w tym sezonie zdarzało się, że trener zmieniał zwycięską taktykę, bo akurat na tą drużynę trzeba grać inaczej.

pozwólmy mu jednak trenować, ustalać skład i taktykę :-)

można stwierdzenie odwrócić i powiedzieć: brak zmian w składzie, granie stałą 11, bark dopasowania taktyki do przeciwnika i drużyna znów przegrała...

niech Maaskant skład ustala, bo jak na razie dobrze mu idzie, widać progres...
... a do nas niech należy doping, nawet ten przed TV :>

Edson 09.05.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 1088434)

niech Maaskant skład ustala, bo jak na razie dobrze mu idzie, widać progres...

Ty widzisz progres? Bo ja widze sinusoidę.

fialo 09.05.2011 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1088445)
Ty widzisz progres? Bo ja widze sinusoidę.

Jak tak, to mam nadzieję że od meczu w Gdańsku wkroczyliśmy w okres od zera do pi drugich ;)

PlacekTSW 09.05.2011 22:11

Meczyk trzeba wygrać i z cracovią również, bo jeśli wygramy oba mecze a Jaga przegra jeden w tym czasie, to na derbach świętujemy mistrza :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl