Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8049)

FTC1899 21.12.2011 14:48

Książka "Wisła Kraków - piękno i dramat sportu" wraz z autografami koszykarek i piłkarzy Wisły Kraków !

http://allegro.pl/show_item.php?item=2011246296

Taxu 03.01.2012 20:57

Wywiad z naszą najpięknięjszą sportsmenką Małopolski w plebiscycie organizowanym przez portal naszemiasto.pl.


http://wislalive.pl/news/najpiekniej...a_sniezek-213/

labtec 04.01.2012 21:15

Ana Dabović śpiewa hymn Wisły:

https://www.facebook.com/photo.php?v=354225511261238

i zaprasza poniekąd na piątek na stronę www.wislakosz.pl na obejrzenie i przesłychanie całego wywiadu ( Około 40 minut ! )

Roger_biezanow 11.01.2012 22:43

Udany rewanż Wisły!! Fotogaleria

http://2.bp.blogspot.com/-dPHhnaAr3Q...2577x+copy.jpg

Roger_biezanow 28.01.2012 22:07

Wisła Kraków - MUKS Poznań 95-60 FOTO
http://4.bp.blogspot.com/-qRlL6XrBJl..._4757+copy.jpg

Krzysztof 29.01.2012 14:42

Zdjęcia z meczu z MUKS

http://i42.tinypic.com/2u43ebd.jpg

Roger_biezanow 02.02.2012 22:07

Galeria z wygranej nad Gospicem!

http://3.bp.blogspot.com/-xeMgVZiT0_..._4967+copy.jpg

Krzysztof 03.02.2012 11:25

Mecz z Gospicem - galeria

http://i41.tinypic.com/15nkb5d.jpg

Roger_biezanow 08.02.2012 23:31

Wisła - Artego w obiektywie
http://3.bp.blogspot.com/-Poui245IJZ..._5956+copy.jpg

Roger_biezanow 18.02.2012 22:34

Debiut Taj! Wisła - Tęcza 90-62 - fotogaleria

http://3.bp.blogspot.com/-WJIb9bzlhm..._6413+copy.jpg

danpe_ 18.02.2012 22:58

No i dupa.
Setka nie pekła, wiszę Smokowi smirnoffa.
A po trzeciej kwarcie było jeszcze tak pięknie...

Roger_biezanow 21.02.2012 23:47

Na gorąco - Wisła - ZVVZ Praga 66-52 w obiektywie!! ZAPRASZAM

http://2.bp.blogspot.com/-QbzC6DNPTS..._7129+copy.jpg

Taxu 22.02.2012 10:52

Od ósemki Wisłę dzieli już tylko jedno zwycięstwo! (fotorelacja)

http://wislalive.pl/galeria_zdjec/od...torelacja-383/

Krzysztof 22.02.2012 19:17

>>> Wczorajsze zwycięstwo na zdjęciach. <<<

http://i41.tinypic.com/10hlg84.jpg

kamilo941 23.02.2012 16:05

http://2.bp.blogspot.com/-7XjuG-iOoZ...0/IMG_9027.JPG
Wiślacy zajebi*cie się prezentowali!

Roger_biezanow 04.03.2012 23:10

Fotorelacje z Final Four:
PÓŁFINAŁY
PUCHAR JEST NASZ!!

http://1.bp.blogspot.com/-fVl0wRU-1q..._0425+copy.jpg

Cichy 05.03.2012 13:44

Puchar jest nasz!


http://lovekrakow.pl/images/gallery/...bs_600_800.jpg

Krzysztof 05.03.2012 15:18

Zdjęcia z finału PP koszykarek.

http://i40.tinypic.com/2u622cm.jpg

Zapraszam!

Taxu 11.03.2012 11:33

ZAPRASZAMY

http://wislalive.pl/img/galeria/451/451_8.jpg



http://wislalive.pl/galeria_zdjec/na...torelacja-451/

Taxu 19.03.2012 11:13

Dwie galerie z CCC


http://wislalive.pl/galeria_zdjec/w_...torelacja-482/


http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi...torelacja-481/


Zapraszamy

Roger_biezanow 21.03.2012 22:15

Koszykarki tydzień na Wiśle, czyli 3 galerie:

Wisła - CCC Polkowice

4 Wiślacki Camp

Wisła - ŁKS Łódź

http://3.bp.blogspot.com/-WRK1h8yiCW...0/IMG_2315.jpg

danpe_ 29.04.2012 11:10

Wiślaczki zdobyły Mistrzostwo Polski, a tu cisza.
Ode mnie podziękowania dla całego sztabu trenerskiego, zawodniczek, kibiców, którzy wybrali się do Polkowic - cieszę się, że byliśmy słyszalni, mimo małej liczby, oraz Polkowiczan, za bardzo miłe przyjęcie u siebie w miasteczku.

Roger_biezanow 29.04.2012 14:27

http://leszeks-photography.blogspot....261;dania </b>

http://4.bp.blogspot.com/-scIUeCBmhn...0/IMG_1047.jpg

Roger_biezanow 29.04.2012 14:29

[URL="http://leszeks-photography.blogspot.com/2012/04/wisa-mistrzem-polski-201112.html]%3Cb%3E%20MISTRZ%20MISTRZ%20NASZ%20TS%21%21%21%20Z apraszam%20do%20ogl%C4%85dania%20%3C/b%3E"] MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!! Zapraszam do oglądania

http://4.bp.blogspot.com/-scIUeCBmhn...0/IMG_1047.jpg

labtec 29.04.2012 15:43

poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem

volasTSW 29.04.2012 15:56

słyszałam, że Ewelina coś ciekawego i fajnego spiewała, czy mówiła o sąsiadkach ;) jesli ktoś mogłby napisac, moze byc na priv, jesli to mialoby jakos jej zaszkodzic xd z gory dzieki xd

__Cobra__ 01.05.2012 18:32

Brawo dla zagranicznych zawodniczek !!!Anke De Mondt, Milka Bjelica poczuły smak zwycięskiej Wisły !!

labtec 01.05.2012 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1244460)
poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem


podbijam prośbę





-----------


Odchodzą z klubu:

Petra
Erin
Ewelina
Nicole
Milka
Anke



czyli jak dobrze widzicie, pierwsza szóstka odchodzi z Krakowa.

Może w klubie doszli do wniosku, że grając Czarnecką, Lecią, Śnieżek, Dabović i nawet Ćwiękową można grać w play offach o mistrza

danpe_ 01.05.2012 20:17

Ćwiękówną jak już :P

Na razie odeszły dwie zawodniczki, poczekajmy na kolejne ruchy transferowe.
Nie dziwię się, że Ewelina odeszła, to chyba dla niej ostatni gwizdek, żeby zarobić za granicą. Nachaoać się, jak kto woli ;) wszak kasa dużo większa.

Powell - już przed finałami odniosłem wrażenie, że jest myślami gdzie indziej.

Reszta to insynuacje jak na razie, może poczekajmy jeszcze chwilę. Przecież jest kilka miesięcy przerwy.
Prócz podstawowego składu muszą być zmienniczki, więc mam nadzieje, że wymienione przez Ciebie zawodniczki zostaną. Może poza Aleksandrą Ćwięk. W jej przypadku wydaje mi się, że lepiej by jej posłużyła gra w drużynie, w której by wchodziła częściej na parkiet. Grzanie ławy nie jest rozwojowe.

labtec 09.05.2012 23:43

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...enerbahce.html



Lecia odchodzi do CCC.



===

Do dnia dzisiejszego krakowską Wisłę oprócz Leciejewskiej opuściła Nicole Powell (Perfumerias Avenida Salamanka), Ewelina Kobryn (UMMC Jekaterinburg), Milka Bjelica, Petra Ujhelyi, Ana Dabović oraz Taj McWilliams.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl