![]() |
Książka "Wisła Kraków - piękno i dramat sportu" wraz z autografami koszykarek i piłkarzy Wisły Kraków !
http://allegro.pl/show_item.php?item=2011246296 |
Wywiad z naszą najpięknięjszą sportsmenką Małopolski w plebiscycie organizowanym przez portal naszemiasto.pl.
http://wislalive.pl/news/najpiekniej...a_sniezek-213/ |
Ana Dabović śpiewa hymn Wisły:
https://www.facebook.com/photo.php?v=354225511261238 i zaprasza poniekąd na piątek na stronę www.wislakosz.pl na obejrzenie i przesłychanie całego wywiadu ( Około 40 minut ! ) |
|
|
|
|
|
|
|
No i dupa.
Setka nie pekła, wiszę Smokowi smirnoffa. A po trzeciej kwarcie było jeszcze tak pięknie... |
|
Od ósemki Wisłę dzieli już tylko jedno zwycięstwo! (fotorelacja)
http://wislalive.pl/galeria_zdjec/od...torelacja-383/ |
|
http://2.bp.blogspot.com/-7XjuG-iOoZ...0/IMG_9027.JPG
Wiślacy zajebi*cie się prezentowali! |
Fotorelacje z Final Four:
PÓŁFINAŁY PUCHAR JEST NASZ!! http://1.bp.blogspot.com/-fVl0wRU-1q..._0425+copy.jpg |
|
|
|
Dwie galerie z CCC
http://wislalive.pl/galeria_zdjec/w_...torelacja-482/ http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi...torelacja-481/ Zapraszamy |
Koszykarki tydzień na Wiśle, czyli 3 galerie:
Wisła - CCC Polkowice 4 Wiślacki Camp Wisła - ŁKS Łódź http://3.bp.blogspot.com/-WRK1h8yiCW...0/IMG_2315.jpg |
Wiślaczki zdobyły Mistrzostwo Polski, a tu cisza.
Ode mnie podziękowania dla całego sztabu trenerskiego, zawodniczek, kibiców, którzy wybrali się do Polkowic - cieszę się, że byliśmy słyszalni, mimo małej liczby, oraz Polkowiczan, za bardzo miłe przyjęcie u siebie w miasteczku. |
|
[URL="http://leszeks-photography.blogspot.com/2012/04/wisa-mistrzem-polski-201112.html]%3Cb%3E%20MISTRZ%20MISTRZ%20NASZ%20TS%21%21%21%20Z apraszam%20do%20ogl%C4%85dania%20%3C/b%3E"] MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!! Zapraszam do oglądania
http://4.bp.blogspot.com/-scIUeCBmhn...0/IMG_1047.jpg |
poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem
|
słyszałam, że Ewelina coś ciekawego i fajnego spiewała, czy mówiła o sąsiadkach ;) jesli ktoś mogłby napisac, moze byc na priv, jesli to mialoby jakos jej zaszkodzic xd z gory dzieki xd
|
Brawo dla zagranicznych zawodniczek !!!Anke De Mondt, Milka Bjelica poczuły smak zwycięskiej Wisły !!
|
Cytat:
podbijam prośbę ----------- Odchodzą z klubu: Petra Erin Ewelina Nicole Milka Anke czyli jak dobrze widzicie, pierwsza szóstka odchodzi z Krakowa. Może w klubie doszli do wniosku, że grając Czarnecką, Lecią, Śnieżek, Dabović i nawet Ćwiękową można grać w play offach o mistrza |
Ćwiękówną jak już :P
Na razie odeszły dwie zawodniczki, poczekajmy na kolejne ruchy transferowe. Nie dziwię się, że Ewelina odeszła, to chyba dla niej ostatni gwizdek, żeby zarobić za granicą. Nachaoać się, jak kto woli ;) wszak kasa dużo większa. Powell - już przed finałami odniosłem wrażenie, że jest myślami gdzie indziej. Reszta to insynuacje jak na razie, może poczekajmy jeszcze chwilę. Przecież jest kilka miesięcy przerwy. Prócz podstawowego składu muszą być zmienniczki, więc mam nadzieje, że wymienione przez Ciebie zawodniczki zostaną. Może poza Aleksandrą Ćwięk. W jej przypadku wydaje mi się, że lepiej by jej posłużyła gra w drużynie, w której by wchodziła częściej na parkiet. Grzanie ławy nie jest rozwojowe. |
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...enerbahce.html
Lecia odchodzi do CCC. === Do dnia dzisiejszego krakowską Wisłę oprócz Leciejewskiej opuściła Nicole Powell (Perfumerias Avenida Salamanka), Ewelina Kobryn (UMMC Jekaterinburg), Milka Bjelica, Petra Ujhelyi, Ana Dabović oraz Taj McWilliams. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl