Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8006)

Pan Jotka 08.04.2011 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1074043)
Przepraszam k*rwa jaki sędzia? szczęśliwy?

nawet jak ten kretyn dał by nam jeszcze 100 karnych to do konca zycia chyba nie zapomne jego nazwiska za przekręcony mecz z żydami rok temu.

szczęśliwy...

Twój SĘDZIA kopie teraz w Zabrzu :rotfl:

Teqcontroller 08.04.2011 09:13

Sedzie niech sobie jest jaki jest , Nasi pilkarza musza zdominowac rywala i zrobic jak najwiecej akcji z ktorych trzeba strzelic z dwie trzy bramki.

Mam nadzieje ze nasi pilkarze zagraja z mocnym pressingiem , i ze Melikson z Malym jakies rajdy zrobia z ktorych cos wpadnie.

tomasz_19 08.04.2011 09:40

W Kielcach od dłuższego czasu jest nerwówka, klub jest delikatnie mówiąc w dołku. Korona od 9 meczy nie potrafi wygrać! Łącznie w tych 9 meczach straciła 18 bramek! 4 mecze z rzędu po 3 bramki straciła... jak my z nimi zremisujemy, bądź nie daj boże przegramy to możemy zapomieć o "podboju" Europy... przewiduję 0-2 dla Wisły.

Pareiko

Cikos-Jaliens-Chavez-Paljic

Jirsak Sobol

Melikson
Małecki Kirm
Genkov

i jedziemy z cieniasami!

tofik 08.04.2011 13:05

Powinniśmy ten mecz wygrać i tyle. Korona gra jedno wielkie badziewie od dłuższego czasu nie wnikam z jakich powodów, ale to nie nasza sprawa. Rolą piłkarzy Wisły jest wyjść, dobrze zagrać i przywieźć do domu 3 punkty :)

spinna 08.04.2011 13:32

Maaskant przed meczem z Koroną [video]:
http://kiks.tv/2011/04/maaskant-wiem...y-ja-utrzymac/

bloodraven 08.04.2011 13:34

Mam wrażenie, że zagrają z nami tak jak na jesieni- zaparkują w polu karnym autobus i będą sadzić wykopy w stronę naszej bramki gdy tylko będą mieć piłkę, co eksperci telewizyjni nazwą kontrami... Szykuje się brzydki mecz, chyba że narzucimy swój styl gry i nie będzie typowego kieleckiego chaosu. W każdym razie obstawiam nasze minimalne zwycięstwo.

KMZ 08.04.2011 15:11

mi też się wydaję, że w obronie korony będzie mały woodstock .. rozbija namioty i zostaną murarzami .. : [

rabi86 08.04.2011 16:00

Gdybym nie był kibicem Wisły patrzącym raczej krytycznym okiem na naszą grę, nawet bym się nie zastanawiał jakim wynikiem może się zakończyć ten mecz. Z Bytomiem też miało być łatwo i przyjemnie, a jak się skończyło pamiętamy. Niestety strasznie topornie wychodzi nam punktowanie na wyjazdach, nie mówiąc o strzelaniu goli. Ostatnie nasze wyjazdy z Cracovią, Polonią W. , Arką i Polonią B. wszyscy pamiętamy. Bramka albo samobójcza, albo gole w samej końcówce nie pozwalają być dużym optymistą.

Z drugiej strony jedziemy na stadion drużyny bez formy, bez zwycięstwa od bardzo dawna, z problemami na stanowisku trenera. Zawsze ciężko nam się grało w Kielcach, ale obecna Korona jest w dużym kryzysie. Słuchając wywiadów z piłkarzami z Kielc nie słychać jakiejś wiary w siebie, w swoje umiejętności. W tym tygodniu zremisowali nawet z drużyną swojej młodej ekstraklasy w gierce treningowej.

Liczę na dużą presję z naszej strony na piłkarzach Korony, aby sytuacja z Bytomia się nie powtórzyła. Mimo obaw co do gry, powinniśmy wygrać, gdyż dysponujemy piłkarzami lepszymi, a co ważniejsze pewnymi siebie.

Titto 08.04.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 1074173)
Gdybym nie był kibicem Wisły patrzącym raczej krytycznym okiem na naszą grę, nawet bym się nie zastanawiał jakim wynikiem może się zakończyć ten mecz. Z Bytomiem też miało być łatwo i przyjemnie, a jak się skończyło pamiętamy. Niestety strasznie topornie wychodzi nam punktowanie na wyjazdach, nie mówiąc o strzelaniu goli. Ostatnie nasze wyjazdy z Cracovią, Polonią W. , Arką i Polonią B. wszyscy pamiętamy. Bramka albo samobójcza, albo gole w samej końcówce nie pozwalają być dużym optymistą.

Z drugiej strony jedziemy na stadion drużyny bez formy, bez zwycięstwa od bardzo dawna, z problemami na stanowisku trenera. Zawsze ciężko nam się grało w Kielcach, ale obecna Korona jest w dużym kryzysie. Słuchając wywiadów z piłkarzami z Kielc nie słychać jakiejś wiary w siebie, w swoje umiejętności. W tym tygodniu zremisowali nawet z drużyną swojej młodej ekstraklasy w gierce treningowej.

Liczę na dużą presję z naszej strony na piłkarzach Korony, aby sytuacja z Bytomia się nie powtórzyła. Mimo obaw co do gry, powinniśmy wygrać, gdyż dysponujemy piłkarzami lepszymi, a co ważniejsze pewnymi siebie.

Ja zdecydowanie bardziej obawiałem się meczu z Polonią Bytom, niż teraz meczu z Koroną.
Korona jest w dużym kryzysie regularnie traci punkty, natomiast Bytom przed meczem z nami nie grał źle, strzelał bramki, w meczach z Koroną i Bełchatowem bardzo pechowo stracili punkty...

alberto 08.04.2011 18:48

http://www.malopolskatv.pl/13789/ - koroniarze przed meczem z Wisełką. Ja licze, że zagra Małkowski i zagra podobnie jak z cracovią (strzał=gol :) )

SWEET_83 08.04.2011 21:41

Wygramy 2:1... Nasze zwycięstwo przekreśla definitywnie ze Lech będzie jeszcze walczył o MP...

skeba 08.04.2011 21:53

Lech Poznań już dawno stracił szansę na MP. Nie z tymi piłkarzami, nie z tym trenerem.
Jeśli Wisła wygra to będzie 14 pkt, a nawet jak zremisuje (odpukać) to i tak 12, czy nawet 11 nie odrobią

s1mone 08.04.2011 22:04

Trzeba dodać jeszcze to, że Korona ma ładne boisko, które faworyzuje techniczny futbol, więc może być nawet nieźle :)

Elefant 09.04.2011 07:28

Przed tym meczem niepokoją mnie dwie rzeczy.

Ciężkie treningi jakie zaaplikował Maaskant w tym tygodniu. Oby nie odbiły się na świeżości.

Odtrąbione przez prasę Mistrzostwo Polski. Oby nie spowodowało to dekoncentracji.

skeba 09.04.2011 07:47

Dziś mi się śniło, że Wisła wygrała na wyjeżdzie z Górnikiem Zabrze 8;6 :), tylko ja mam to do siebie, że mi się sny nie spełniają, tzn. działają odwrotnie...
Wygrać 1-0 i meczy będzie coraz mniej i pomału można będzie wstawiać szampany

JAR0 09.04.2011 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1074445)
Dziś mi się śniło, że Wisła wygrała na wyjeżdzie z Górnikiem Zabrze 8;6 :), tylko ja mam to do siebie, że mi się sny nie spełniają, tzn. działają odwrotnie...
Wygrać 1-0 i meczy będzie coraz mniej i pomału można będzie wstawiać szampany

To by się zgadzało bo Wisła gra u siebie z Górnikiem a nie na wyjeździe. :)

yogul 09.04.2011 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1074443)
Przed tym meczem niepokoją mnie dwie rzeczy.

Ciężkie treningi jakie zaaplikował Maaskant w tym tygodniu. Oby nie odbiły się na świeżości.

po pierwsze tych treningów nie aplikuje im jakiś 'Czesiek' tylko doświadczony trener wiec warto mu zaufać.

Poza tym te treningi nie były typowo ciężkie tylko bardzo intensywne, co jest na tym etapie rozgrywek wszędzie stosowane, poprawić szybkość gry oraz samych zawodników.

skeba 09.04.2011 17:11

Mecze znów układają się pod Wiselkę, Lechia przegrywa (szkoda, bo to nasi bracia), ale również kandydat do MP, Lech również.

Szkoda, że Pasy mają duża szansę utrzymania się, bo chciałbym aby grali w I lidze

adikos1906 09.04.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1074653)
Mecze znów układają się pod Wiselkę, Lechia przegrywa (szkoda, bo to nasi bracia), ale również kandydat do MP, Lech również.

Szkoda, że Pasy mają duża szansę utrzymania się, bo chciałbym aby grali w I lidze

To z kim my będziemy derby wygrywać ?! :foch:

skeba 09.04.2011 17:20

Cytat:

To z kim my będziemy derby wygrywać ?!
No w tamtym sezonie Cracovia załatwiła nam 13 Mp, więc lepiej niech grają w I lidze, bo oni spinają się tylko na nas.

mic 09.04.2011 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1074663)
No w tamtym sezonie Cracovia załatwiła nam 13 Mp, więc lepiej niech grają w I lidze, bo oni spinają się tylko na nas.

Mistrzostwo "zalatwila' sobie tylko i wylacznie sama Wisla, wiec nie tworz mitow.

skeba 09.04.2011 17:36

[QUOTE]Mistrzostwo "zalatwila' sobie tylko i wylacznie sama Wisla, wiec nie tworz mitow[QUOTE]
Gdyby grali np. z Polonią Bytom to nie było akcji - Mariusz Jop, wazny mecz, na dodatek derby - nerwowo nie wytrzymali

Zaglebie wygrywa z Legią, czego chciec wiecej, jeszcze Jaga neich straci i bedzie bajka

adikos1906 09.04.2011 17:38

Wszyscy się nam podkładają :D Czego chcieć więcej? Wygrać z Koroną i bedzie git majonez ;]

thebo4 09.04.2011 17:48

Widzicie co cracovia zrobiła z Lechią? ;o Myslałem że Lechia pomoże spuścić cracovie do I ligi a tu proszę 3-0 ;o

skeba 09.04.2011 18:06

Siejewicz prezenty Legii sprawia - no, tak też można zdobywać punkty

tomasz_19 09.04.2011 18:09

Siejewicz widzę sympatyzuje z Legią... karny podarowany, skandal...
Legia żenująco słaba... sędziowie widząc to litują się nad nią i pomagają jej w ciułaniu punkcików... żenujące.

Wojtas 09.04.2011 18:20

Sama Korona ma duzo klopotów wiec tu nie ma co kalkulowac tylko wygrac.

Tyle ze aby nie powtorzyla sie sytuacja z Bytomia nasi pilkarze muszą zwyczjanie "zapierdalac" jak 11 facetów z jajami .

Spokojnie radze tez opowiadac jak to Wisla bedzie MP.Borussia traci przewage w Bundeslidze i widac ze koncowka bedzie dla nich nerwowa.Bo lepiej gonic niz uciekac .Nas tez to moze czekac.

Wiec w kazdym meczu gramy jakby nie bylo zadnej przewagi ,ale obawiam sie ze moze byc ciezko o takie nastawienie.I dla nas to nie jest dobre.

wujekWojtek 09.04.2011 19:18

Jeśli legia trafi na podium w tym sezonie to będzie wstyd dla naszej ligi. Ale kurcze oprócz nas to nie wiem kto tutaj gra przez cały sezon w miarę równo. Myślałem, że chociaż Lechia ale i ona spusciła z tonu ostatnio. Smutne to.

HEDu 09.04.2011 19:28

najrówniej gra Polonia Bytom.

tomasz_19 09.04.2011 19:35

trzeba sobie jasno powiedzieć, tegoroczny mistrz będzie jednym z najsłabszych w przeciągu ostatnich lat... nie zrozumcie mnie źle, ale nasza liga to kpina.... na prawdę trudno w Polsce nie zostać mistrzem, trzeba się postarać, żeby nim nie zostać... a Wisła najrówniej grająca drużyna w tej lidze, mimo słabej gry jest liderem i kroczy po 13 tytuł mistrza Polski... i dobrze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl