![]() |
Cytat:
|
Sedzie niech sobie jest jaki jest , Nasi pilkarza musza zdominowac rywala i zrobic jak najwiecej akcji z ktorych trzeba strzelic z dwie trzy bramki.
Mam nadzieje ze nasi pilkarze zagraja z mocnym pressingiem , i ze Melikson z Malym jakies rajdy zrobia z ktorych cos wpadnie. |
W Kielcach od dłuższego czasu jest nerwówka, klub jest delikatnie mówiąc w dołku. Korona od 9 meczy nie potrafi wygrać! Łącznie w tych 9 meczach straciła 18 bramek! 4 mecze z rzędu po 3 bramki straciła... jak my z nimi zremisujemy, bądź nie daj boże przegramy to możemy zapomieć o "podboju" Europy... przewiduję 0-2 dla Wisły.
Pareiko Cikos-Jaliens-Chavez-Paljic Jirsak Sobol Melikson Małecki Kirm Genkov i jedziemy z cieniasami! |
Powinniśmy ten mecz wygrać i tyle. Korona gra jedno wielkie badziewie od dłuższego czasu nie wnikam z jakich powodów, ale to nie nasza sprawa. Rolą piłkarzy Wisły jest wyjść, dobrze zagrać i przywieźć do domu 3 punkty :)
|
Maaskant przed meczem z Koroną [video]:
http://kiks.tv/2011/04/maaskant-wiem...y-ja-utrzymac/ |
Mam wrażenie, że zagrają z nami tak jak na jesieni- zaparkują w polu karnym autobus i będą sadzić wykopy w stronę naszej bramki gdy tylko będą mieć piłkę, co eksperci telewizyjni nazwą kontrami... Szykuje się brzydki mecz, chyba że narzucimy swój styl gry i nie będzie typowego kieleckiego chaosu. W każdym razie obstawiam nasze minimalne zwycięstwo.
|
mi też się wydaję, że w obronie korony będzie mały woodstock .. rozbija namioty i zostaną murarzami .. : [
|
Gdybym nie był kibicem Wisły patrzącym raczej krytycznym okiem na naszą grę, nawet bym się nie zastanawiał jakim wynikiem może się zakończyć ten mecz. Z Bytomiem też miało być łatwo i przyjemnie, a jak się skończyło pamiętamy. Niestety strasznie topornie wychodzi nam punktowanie na wyjazdach, nie mówiąc o strzelaniu goli. Ostatnie nasze wyjazdy z Cracovią, Polonią W. , Arką i Polonią B. wszyscy pamiętamy. Bramka albo samobójcza, albo gole w samej końcówce nie pozwalają być dużym optymistą.
Z drugiej strony jedziemy na stadion drużyny bez formy, bez zwycięstwa od bardzo dawna, z problemami na stanowisku trenera. Zawsze ciężko nam się grało w Kielcach, ale obecna Korona jest w dużym kryzysie. Słuchając wywiadów z piłkarzami z Kielc nie słychać jakiejś wiary w siebie, w swoje umiejętności. W tym tygodniu zremisowali nawet z drużyną swojej młodej ekstraklasy w gierce treningowej. Liczę na dużą presję z naszej strony na piłkarzach Korony, aby sytuacja z Bytomia się nie powtórzyła. Mimo obaw co do gry, powinniśmy wygrać, gdyż dysponujemy piłkarzami lepszymi, a co ważniejsze pewnymi siebie. |
Cytat:
Korona jest w dużym kryzysie regularnie traci punkty, natomiast Bytom przed meczem z nami nie grał źle, strzelał bramki, w meczach z Koroną i Bełchatowem bardzo pechowo stracili punkty... |
http://www.malopolskatv.pl/13789/ - koroniarze przed meczem z Wisełką. Ja licze, że zagra Małkowski i zagra podobnie jak z cracovią (strzał=gol :) )
|
Wygramy 2:1... Nasze zwycięstwo przekreśla definitywnie ze Lech będzie jeszcze walczył o MP...
|
Lech Poznań już dawno stracił szansę na MP. Nie z tymi piłkarzami, nie z tym trenerem.
Jeśli Wisła wygra to będzie 14 pkt, a nawet jak zremisuje (odpukać) to i tak 12, czy nawet 11 nie odrobią |
Trzeba dodać jeszcze to, że Korona ma ładne boisko, które faworyzuje techniczny futbol, więc może być nawet nieźle :)
|
Przed tym meczem niepokoją mnie dwie rzeczy.
Ciężkie treningi jakie zaaplikował Maaskant w tym tygodniu. Oby nie odbiły się na świeżości. Odtrąbione przez prasę Mistrzostwo Polski. Oby nie spowodowało to dekoncentracji. |
Dziś mi się śniło, że Wisła wygrała na wyjeżdzie z Górnikiem Zabrze 8;6 :), tylko ja mam to do siebie, że mi się sny nie spełniają, tzn. działają odwrotnie...
Wygrać 1-0 i meczy będzie coraz mniej i pomału można będzie wstawiać szampany |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym te treningi nie były typowo ciężkie tylko bardzo intensywne, co jest na tym etapie rozgrywek wszędzie stosowane, poprawić szybkość gry oraz samych zawodników. |
Mecze znów układają się pod Wiselkę, Lechia przegrywa (szkoda, bo to nasi bracia), ale również kandydat do MP, Lech również.
Szkoda, że Pasy mają duża szansę utrzymania się, bo chciałbym aby grali w I lidze |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
[QUOTE]Mistrzostwo "zalatwila' sobie tylko i wylacznie sama Wisla, wiec nie tworz mitow[QUOTE]
Gdyby grali np. z Polonią Bytom to nie było akcji - Mariusz Jop, wazny mecz, na dodatek derby - nerwowo nie wytrzymali Zaglebie wygrywa z Legią, czego chciec wiecej, jeszcze Jaga neich straci i bedzie bajka |
Wszyscy się nam podkładają :D Czego chcieć więcej? Wygrać z Koroną i bedzie git majonez ;]
|
Widzicie co cracovia zrobiła z Lechią? ;o Myslałem że Lechia pomoże spuścić cracovie do I ligi a tu proszę 3-0 ;o
|
Siejewicz prezenty Legii sprawia - no, tak też można zdobywać punkty
|
Siejewicz widzę sympatyzuje z Legią... karny podarowany, skandal...
Legia żenująco słaba... sędziowie widząc to litują się nad nią i pomagają jej w ciułaniu punkcików... żenujące. |
Sama Korona ma duzo klopotów wiec tu nie ma co kalkulowac tylko wygrac.
Tyle ze aby nie powtorzyla sie sytuacja z Bytomia nasi pilkarze muszą zwyczjanie "zapierdalac" jak 11 facetów z jajami . Spokojnie radze tez opowiadac jak to Wisla bedzie MP.Borussia traci przewage w Bundeslidze i widac ze koncowka bedzie dla nich nerwowa.Bo lepiej gonic niz uciekac .Nas tez to moze czekac. Wiec w kazdym meczu gramy jakby nie bylo zadnej przewagi ,ale obawiam sie ze moze byc ciezko o takie nastawienie.I dla nas to nie jest dobre. |
Jeśli legia trafi na podium w tym sezonie to będzie wstyd dla naszej ligi. Ale kurcze oprócz nas to nie wiem kto tutaj gra przez cały sezon w miarę równo. Myślałem, że chociaż Lechia ale i ona spusciła z tonu ostatnio. Smutne to.
|
najrówniej gra Polonia Bytom.
|
trzeba sobie jasno powiedzieć, tegoroczny mistrz będzie jednym z najsłabszych w przeciągu ostatnich lat... nie zrozumcie mnie źle, ale nasza liga to kpina.... na prawdę trudno w Polsce nie zostać mistrzem, trzeba się postarać, żeby nim nie zostać... a Wisła najrówniej grająca drużyna w tej lidze, mimo słabej gry jest liderem i kroczy po 13 tytuł mistrza Polski... i dobrze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl