![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
zajęli miejsce premiowane awansem? to awansują i na nic forumowe żale. Dla ludzi z takich miejscowości możliwość gry czy spotkania się w ogóle z Wisłą czy innymi klubami tej rangi to naprawdę coś niesamowitego. ps. A dzisiaj Termalica wygra |
Cytat:
Ech.. gdybyż ta wygrana była pewna to.. przydałoby się parę złotych od wujka buka..:D Oczywiście - szacunek dla nich jeśli wejdą - tylko akurat mnie się to niezbyt trzyma kupy. Drużyna ze wsi 800 osób z niebogatego regionu w ekstraklasie. Grać u siebie i tak nie będą, a po co właściciel miałby co roku wywalać dobre parę baniek na utrzymanie tego i poprawę infrastruktury w Tarnowie czy gdzie tam... Nie ma we wsi ważniejszych spraw na które trzeba kasy? No ale ja P. Witkowskim nie jestem i to nie moja sprawa. Jako, że są powiedzmy z regionu to życzę im awansu, byleby potem nie sprzedali licencji pejsom. |
Cytat:
|
Termalica póki co 0:2 do przerwy w derbach wsi :lol:
Zapowiada nam sie Piast i Pogoń w ekstraklasie w przyszlym sezonie :) |
to bylo do przewidzenia ze termalica odpusci ekstraklase.. kadrowo spokojnie by sobie poradzila ale infrastruktury nie posiadaja wiec licencji by nie dostali:( lepiej wygrywac w 1 lidze niz dostawac w dupe w ekstraklasie.
Cytat:
|
Znamy już 4 spadkowiczów z I ligi do wcześniej zdegradowanych już Polkowic i Elbląga dołączyła Płocka Wisła ( beniaminek) oraz spadkowicz z Ekstraklasy Polonia Bytom.
Przed ostatnią kolejką nie znamy nadal drużyn, które w następnym sezonie zagrają w Ekstraklasie, swoje mecze wygrali główni kandydaci do awansu: Piast Gliwice - GKS Katowice 3-0 Pogoń Szczecin- Wisła Płock 3-0 Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1 Do walki włączył się jeszcze teoretycznie Kolejarz Stróże, który ograł także pretendenta do awansu Bruk Bet 2-1. Czołówka tabeli: 1. Piast Gliwice 61 54-40 2. Pogoń Szczecin 59 47-36 3. Zawisza Bydgoszcz 58 52-30 4. Kolejarz Stróże 56 38-32 Program ostatniej kolejki 27.05.2012 mecze o 17: Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice KS Polkowice - Polonia Bytom Arka Gdynia - Pogoń Szczecin Wisła Płock - Warta Poznań bez udziału publiczności Bogdanka Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza Kolejarz Stróże - Olimpia Elbląg Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz Flota Świnoujście - Ruch Radzionków Na czarno zespoły walczące o awans. |
Cytat:
|
To Zawisza ma 59pkt, a Pogoń 58pkt.
|
WISŁAZWE - mała pomyłka, Zawisza jest drugi a Pogoń trzecia ;)
I bardzo ciekawy mecz za tydzien w Gliwicach, gdzie Zawisza będzie musiał wygrac, a Piastowi wystarczy remis :) - oczywiscie gdyby POgon wygrała. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nazwa pochodzi od nazwy Zawisza Czarny więc raczej ten Zawisza a nie ta Zawisza. Zgadza się ewidentnie moja pomyłka. 1. Piast Gliwice 61 54-40 2. Zawisza Bydgoszcz 59 47-36 3. Pogoń Szczecin 58 52-30 4. Kolejarz Stróże 56 38-32 |
Cytat:
|
Cytat:
W Gliwicach będzie na noże, a Arka? Ciężko mi sobie wyobrazić żeby grali na maksa z Pogonią. |
Czyli zapowiada się nam emocjonująca ostatnia kolejka, bo w przypadku porażki Zawiszy a remisu Pogoni w Gdyni oba kluby mają po 59 punktów i bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Portowców.
Zawisza - Pogoń 2-1 Pogoń - Zawisza 1-0 Najbliżej awansu jest Piast Gliwice, jemu w spotkaniu z Zawiszą potrzebny jest tylko punkt do awansu, ale wątpię aby podopieczni Marcina Brosza grali w tym spotkaniu na remis. |
Zawsze jeszcze może być baraż Pogoni z Piastem. W sumie ciekawie by było.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzisiaj się będzie działo - ciekawe czy buki przyjmowały zakłady jak Arka wystawia juniorów, Nieciecza olała awans itp itd
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 27 maja, 17:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 27 maja, 17:00 KS Polkowice - Polonia Bytom 27 maja, 17:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 27 maja, 17:00 Wisła Płock - Warta Poznań 27 maja, 17:00 Bogdanka Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 27 maja, 17:00 Kolejarz Stróże - Olimpia Elbląg 27 maja, 17:00 Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 27 maja, 17:00 Flota Świnoujście - Ruch Radzionków 27 maja, 17:00 |
Czy jest jakaś transmisja z ostatniej kolejki?
|
na Orange Sport.
|
np. tutaj ;)
|
Pięknie :D Zawisza moze i fajna druzyna ale... kibicow z Bydgoszczy wybitnie nie lubie :D
Pogon i Piast... :D |
Zgodnie z planem. Wszystko wskazuje na to, że Piast i Pogoń w ekstraklasie i bardzo dobrze.
|
Najważniejsze, że w odpowiednim momencie spuchła Termalica... :P
|
Ostatnio w Radzionkowie nie gra Nalepa i co się okazuje? Otóż w poprzedniej kolejce Ruch stracił 4 gole, a dziś aż 5. Meczów nie widziałem, ale dopóki grał to tracili mniej bramek. Ktoś może powiedzieć jak Nalepa się spisywał przez ten sezon, a także jakie wrażenia macie z gry Chrapka?
|
Szkoda, ze Zawisza nie awansowała bo chcialem przynajmniej jedna nowa druzyne zobaczyc w ekstraklasie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl