![]() |
Cytat:
Cytat:
Zabraklo zaangazowania i charakteru!! Pikey ma racje nie ma tez instyntku zabojcy. jak przeciwnik jest na kolanach to trzeba dobic, strzelajac trzecia bramke!!! Takich drwali jak Podbeskidzie czy Polonia Bytom to trzeba szybko i skutecznie wypuktowac przy maxymalnym zaangazowaniu a nie bawic sie w caritas i rozdawac awans na prawo i lewo. |
Ludzie bez przesady, wygraliśmy 7 meczy z rzędu, a po przegranej w pucharze będziemy się bać Polonii Bytom? Wam naprawdę niewiele trzeba do zmiany opinii o 180 stopni. Przed Podbeskidziem większość krzyczała że pojedziemy z nimi gładko 3:0 bo gramy coraz lepiej, wszystko wygrywamy, po meczu większość boi się o mecz z będącą w kryzysie Polonią... a jak wygramy to pewnie o pucharze wszyscy zapomną i będą krzyczeć że idziemy na mistrza, oczywiście do pierwszej wpadki...
I jeszcze jedno, krzyczycie że naszym brakuje zaangażowania, charakteru, instynktu zabójcy. Owszem, może i tak było w meczach z Podbeskidziem, ale czy to samo możecie powiedzieć o meczach ligowych z Ruchem, Arką czy Widzewem? Nie oceniajcie drużyny tylko i wyłącznie przez pryzmat meczy pucharowych. Ta drużyna walczy i gra z zaangażowaniem większym niż choćby w zeszłym sezonie i nie zmieni tego jeden czy dwa mecze w których było inaczej. |
Bytom obejrzy sobie gre Podbeskidzia,presing ,zageszczenie srodka ,potem dzida do przodu i co??
Musimy zaczac poruszac sie na boisku szybciej i grac z pierwszej pilki w takch wypadkach. Dobra zmiane dał Łobo i niewiem czy nie powienie zagrac zamiast Kirma.Ja do jego gry zreszta nie moge sie caly czas przekonac. |
Cytat:
W tym meczu trzeba trzymać piłkę jak najdalej od naszej bramki, bo inaczej Borski będzie gwizdał kolejne wolne, po których jak zawsze będzie groźnie. I cały czas punktować Polonię, bez nonszalancji i minimalizmu, atakując pressingiem, biegając, przykładając się do podań i rozegrania. |
Cytat:
Vallarenga, Levadia,Karabach, Podbeskidzie, tuzy to czy wyrobnicy? |
Cytat:
|
Jaki popłoch. I te teksty, że skoro przegraliśmy z Podbeskidziem to lepiej nie grać w pucharach bo będzie kompromitacja:D
Fakt jest taki, że w krajowym pucharze, niemalże w każdym kraju w Europie zdarzają się niespodzianki jak te w meczu Wisła v Podbeskidzie. Taka prawda. Wiadomo, że drużyna z niższej ligi gra w takim meczu tak, że potem przez następne dwa ligowe mecze słaniają się na nogach. Drużyna z wyższej ligi jako zdecydowany faworyt często jest zbyt pewna siebie (niekoniecznie leniwa - to jest mylenie pojęć), wpuszcza rezerwowych, którzy są tymi rezerwowymi nie bez przyczyny. Gra się często zwyczajnie nie klei. I już pominę fakt, że prowadziliśmy z PBB 2:0 i oni z niczego (bo tak zwykle nazywał bramki po stałych fragmentach) wpakowali nam dwie bramki. Wiadomo, można płakać, rozdzierać szaty, panikować, ale po co? Nasi mają cenną nauczkę, że nie ma co stosować taktyki stojanowa (i uwierzcie mi wcale nie jesteśmy pod tymi względem ewenementem na skalę Europejską - w każdym kraju, a szczególnie w meczach o Puchar tak bywa), tylko trzeba grać do końca. Genkov się przełamał, może wreszcie poczuje się lepiej i zacznie strzelać gola za golem? A tu widzę tylko płacz i szczekanie zębów w zasadzie na wszystko. Fakty są takie, że niektórym się w dupach poprzewracało od sukcesów w ostatnich latach. My wygrywamy 7 meczów z rzędu i jeszcze na każdym kroku krytyka o to, tamto, sramto, zamiast się cieszyć z dobrej serii. Każdy kibic w Polsce chciałby, żeby to jego klub wygrywał w ten sposób mecz za meczem i nam zazdrości, ale nie - nadal jest problem. Tak jak to mówi każdy stranieri, który przyjedzie do Polski - fajny kraik, tylko wszyscy narzekają. Niezależnie od tego czy napierdziela deszczem, czy świeci słońce. Tak z zasady. |
Cytat:
|
Cytat:
Na Twoje pocieszenie powiem ci, że trener twierdzi że z tym składem szanse na awans do LM są mało realne. Zresztą niech oni zapier w każdym meczu a nie myślą o LM bo przy mniejszej motywacji pokazali że mogą przegrać z każdym gdyż mierne umiejscowisci technicznie nie pozwalają im zdominować przeciwnika. Na dzień dzisiejszy ten kto wie jakimi personaliami dysponują drużny typu Kopenhaga, Basael, wiedzą, że ten awans delikatnie mówiąc jest mało prawdopodobny. Powinniśmy docenić te 7 zwycięstw z rzędu. |
Cytat:
Teraz jest nowa drużyna, nowy trener, trzeba im dać szansę. A nie pisać, że odpadnięcie z krajowego pucharu ma jakiś związek z eliminacjami Ligi Mistrzów. Bo nie ma. Jeszcze parę miesięcy temu większość forumowiczów skreślało tą drużynę i pisało o środku tabeli albo wręcz o walce o utrzymanie. A teraz jesteśmy zdecydowanym faworytem do mistrzostwa. Maskaant poskładał zespół, który był w totalnym proszku i nawet jeśli w tym sezonie mimo wszystko zakończymy ligę na 2 czy 3 miejscu, po takich zmianach, nikt logicznie myślący nie powinien się pluć. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale trzeba się pohamować. Mamy zaczątki drużyny, która może w pewnym momencie ostro zamieszać w pucharach, jeśli będzie konsekwentnie wzmacniana. A puchar kraju, na co on nam? Wiadomo, że to jest jakieś trofeum, ale czy potrafisz wymienić z pamięci 3 ostatnich zwycięzców krajowego pucharu? Ja nie. Wiadomo, że jesteśmy Wisłą i chcemy w kraju wygrywać wszystko co się da, ale taka jest piłka nożna, że czasem PBB wygra z Wisłą, a czasem Wisła zremisuje z Barceloną. I piszę to już abstrahując od tego, czy nasi piłkarze zaprezentowali się dobrze w meczu z PBB, bo każdy widzi, że niestety nie. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Polonia Bytom - Wisła Kraków: krakowianie znów chcą odskoczyć w tabeli [TYPUJ WYNIK]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...czyc,id,t.html Spory wątek w tekście dotyczy sędziego Marcina Borskiego z Warszawy. Maaskant dziwi się, że ten sam sędzia prowadzi kolejny mecz z rzędu Wisły. I ja też się dziwię. Co Borski wyrabiał w Bielsku wszyscy widzieli. To może wróżyć kłopoty. |
Cytat:
|
Maaskant przed meczem z Polonią:
http://kiks.tv/2011/03/maaskant-nie-...tra-motywacji/ |
Po co wogole wracacie do tematu pp. Temat w tym sezone juz wg. mnie zostal zamkniety i nie ma co gdybac ani rozpaczac. Krytyka krytką, sam bylem w środe nieźle wkur.... ale dajmy temu spokuj.
Co do meczu z Polonia spodziewam sie slabego meczu, standardowo Polonia skupi sie na obronie, no ale zobaczymy, oby 3 punkty zdobyć. A to tak na zajawke http://www.youtube.com/watch?v=7Jgkm2pdWgY |
Cytat:
|
Jestem ciekaw w jakim stanie będzie boisko Polonii jutro. Patrzę na pogodę od 4 dni i cały czas pada w Bytomiu. Mam nadzieję, że nie będzie naszym piłkarzom przeszkadzać grząska murawa :>
|
Takie bramki raczej drwale nie strzelają. Ja bym bytomian nie lekceważył, nie dziwię się jak z nimi zremisujemy, ale mam nadzieje, że jednak komplet zgarniemy.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...icz__2_3_.html http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__0_2_.html |
Jeżeli zlekceważą rywala to w Bytomiu będzie remis, zaletą porażki w PP jest to że nasi chłopcy dostali kubeł zimnej wody na łeb że jednak nie są tacy doskonali i drużynie jeszcze dużo brakuje, podoba mi się że Masskant tonuje optymizm (to chyba pierwszy trener który przyznał że ma za słabą drużynę na LM)
W Bytomiu max koncentracja + nie odpuszczanie do końca i będzie ok. |
I znowu Borski arbitrem - PZPN robi sobie z nas normalne jaja.
|
Właśnie sobie obejrzałem skróty z wiosennych meczów Polonii
Tam w obronie na stoperze gra Telichowski:D Reszta defensywy to też nieźli komedianci, Kiełpin w bramce szczególnie Jak nasi wyjda na wkur... za puchar, a licze że wyjdą, to będzie dobrze. A nawet bardzo dobrze |
Ktorzy nasi zawodnicy w przypadku obejrzenia zoltej kartki w tym meczu nie zagraja z Jaga ?
|
Trzeba ten mecz wygrać!! Możemy odskoczyc minimalnie na 5 punktów maksymalnie na 7. To było by już coś.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
However, uważam że najbliższe 2 mecze (PB i Jaga) to 6 pktów musi być. |
Obyśmy tylko nie musieli zatęsknić za Bunozą. Zapewne Polonia będzie wrzucac dużo wysokich piłek z pominięciem drugiej lini. I akurat kasowanie takich wysokich piłek było lepszą stroną Bunozy. No bo nasi inni stoperzy to raczej nieloty są...
Tak czy siak wygrać trzeba. |
Sobol za Bunozę do obrony, a za Sobola Wilk do środka:)
|
Trzeba liczyć na doświadczenie Jaliensa, niech spłaca swój wysoki kontrakt. Tylko, żeby nie okazało się że Jaliens to nasz drugi Jop (czytaj: największa tragedia), bo Puchar Polski to w dużej mierze on zawalił, a w lidze też super nie grał .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl