![]() |
I do piknik fansów też.
Najlepiej gg i skype :D |
Kontakt do blokersów 2810916
|
Prosze podac kontakt do piknik fans
|
Jest taka opcja na tym forum jak "edytuj". Nie musisz pisać dwóch postów pod rząd :shock:
Pobawiłem się troszeczkę w moderatora...:-D |
Jaki termin pasuje Piknik fanom? osobiście mnie sobota ;)
|
a myślałem że będzie 10 drużyn i jeszcze my byśmy mieli jedną, no ale nic.
|
Najlepiej by bylo jakby przynajmniej jeden z zawodnikow z kazdej druzyny podal gg Titto'wi a on by wrzucil dane do pierwszego posta bo zrobi sie niepotrzebne zamieszanie.
|
Cytat:
Nie było co zwlekać z rozpoczęciem ligi. Nie chciało się też trochę czekać na te dwie drużyny sądzę, że dwa teamy zgłosiłby się dopiero za ok. 2 tyg. Przez ten czas można rozegrać 4 kolejki :D Moje GG: 21369184 |
9222012 moje GG Wiśllak napisz to sie zgadamy
|
Prosiłbym też o to, aby jedna osoba z każdego teamu podała numer GG pozostałych graczy ze swojej drużyny.
|
moje gg: 10417636
rainha: 1395794 Watts: 5759690 |
123456789 nieważne już
|
Blokersi kiedy Wam pasuje macz?
|
Nie wiem jak reszcie blokersów, ale mnie pasuje jutro praktycznie obojętnie o której (byle nie pora meczu Wisły z Jagą). Nie wiem, 18:00 może być?
|
Nie o 18 to ja będę wracał do domu kolo 19 30 możemy zagrac
|
Beer Boys 2:15 (0:4?) PassionTeam - dla nas bramki jeden samobój i Watts
|
Cytat:
8- wislacki 6- LanceTS 1 samobój. |
Beer Boys - Fair Play Team 2:6 5:6 = 7:12
Dla nas: Fifiorek - 6 Cinek - 1 Khantor - 4 Samobój - 1 Edit|: Można jakiś kontakt gg do passion team ;> Gramy jutro 3 kolejkę ? |
Od nas ja trzy zmieściłem chyba.
|
Jest błąd na pierwszej stronie przy meczach, to PassionTeam wygrał z Beer Boys 15:2 a nie na odwrót!
|
Young Boys i Blokersi proszę o ustalenie z nami terminu meczu...
|
Cytat:
|
Young Boys Power - Passion Team 2:15
wislacki 7 LanceTS 6 2 samobóje Swoją drogą może w 3 kolejce też sie uda trzeci raz taki sam wynik :) |
Ponownie jest błąd na pierwszej stronie, ponieważ ponownie to my wygraliśmy 15:2 z Young Boys. Czyli Young Boys Power - Passion Team 2:15 wygrał Passion. :)
|
Mam takie do was pytanie - na jakich boiskach rozgrywacie mecze?
Trzymacie się reguł i gracie na "BIG" czy może na Classic?:> BLOKERSI, kiedy gramy?! Chcielibyśmy w końcu zagrać jakiś mecz w tej lidze... |
My gramy na BIGu.
A ja mam pytanie: można grać mecze awansem jak coś? Bo czasami dałoby sie zagrać np. 2 mecze w weekend, gdyż w tygodnia za bardzo czasu nie ma. |
Cytat:
(10 znaków) |
Titto jak dla mnie możemy grać nawet dzisiaj, nei wiem jak reszta BLOKERSÓW, niech się wypowiedzą!!
|
jak wypadnie wam ktos ze skladu itp itd to moge wskoczyc
|
Ja tymczasem przygotowałam dla was tabelkę, biorąc pod uwagę te rozegrane już mecze. Fajnie by było, jakby reszta się sprężyła i rozegrała swoje mecze. Tabela na chwilę obecną prezentuje się następująco:
http://img593.imageshack.us/img593/3171/tabelkav1.jpg http://img593.imageshack.us/img593/3171/tabelkav1.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl