Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Liga haxa balla. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7966)

WiślakMyślenice 30.03.2011 20:04

I do piknik fansów też.

Najlepiej gg i skype :D

Ave 1906 30.03.2011 20:04

Kontakt do blokersów 2810916

Ave 1906 30.03.2011 20:06

Prosze podac kontakt do piknik fans

Titto 30.03.2011 20:11

Jest taka opcja na tym forum jak "edytuj". Nie musisz pisać dwóch postów pod rząd :shock:

Pobawiłem się troszeczkę w moderatora...:-D

WiślakMyślenice 30.03.2011 20:15

Jaki termin pasuje Piknik fanom? osobiście mnie sobota ;)

Gucio25 30.03.2011 20:15

a myślałem że będzie 10 drużyn i jeszcze my byśmy mieli jedną, no ale nic.

wislak_92 30.03.2011 20:24

Najlepiej by bylo jakby przynajmniej jeden z zawodnikow z kazdej druzyny podal gg Titto'wi a on by wrzucil dane do pierwszego posta bo zrobi sie niepotrzebne zamieszanie.

Titto 30.03.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1071025)
a myślałem że będzie 10 drużyn i jeszcze my byśmy mieli jedną, no ale nic.

Prawdopodobnie już w pod koniec kwietnia, maja skończy się pierwsza edycja ligi. Myślę, że gdzieś w maju zacznie się druga edycja. :D
Nie było co zwlekać z rozpoczęciem ligi. Nie chciało się też trochę czekać na te dwie drużyny sądzę, że dwa teamy zgłosiłby się dopiero za ok. 2 tyg. Przez ten czas można rozegrać 4 kolejki :D

Moje GG: 21369184

farciarz 30.03.2011 20:56

9222012 moje GG Wiśllak napisz to sie zgadamy

Titto 31.03.2011 13:35

Prosiłbym też o to, aby jedna osoba z każdego teamu podała numer GG pozostałych graczy ze swojej drużyny.

rafil 31.03.2011 21:22

moje gg: 10417636
rainha: 1395794
Watts: 5759690

Pawlolek 01.04.2011 11:00

123456789 nieważne już

farciarz 02.04.2011 19:05

Blokersi kiedy Wam pasuje macz?

gypsy 02.04.2011 21:26

Nie wiem jak reszcie blokersów, ale mnie pasuje jutro praktycznie obojętnie o której (byle nie pora meczu Wisły z Jagą). Nie wiem, 18:00 może być?

Ave 1906 03.04.2011 10:44

Nie o 18 to ja będę wracał do domu kolo 19 30 możemy zagrac

Watts 03.04.2011 19:50

Beer Boys 2:15 (0:4?) PassionTeam - dla nas bramki jeden samobój i Watts

LanceTS 03.04.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1072517)
Beer Boys 2:15 (0:4?) PassionTeam - dla nas bramki jeden samobój i Watts

Dla nas:
8- wislacki
6- LanceTS
1 samobój.

Fifiorek 04.04.2011 20:20

Beer Boys - Fair Play Team 2:6 5:6 = 7:12
Dla nas:
Fifiorek - 6
Cinek - 1
Khantor - 4
Samobój - 1

Edit|: Można jakiś kontakt gg do passion team ;>
Gramy jutro 3 kolejkę ?

Watts 04.04.2011 20:22

Od nas ja trzy zmieściłem chyba.

Gargamel 06.04.2011 20:28

Jest błąd na pierwszej stronie przy meczach, to PassionTeam wygrał z Beer Boys 15:2 a nie na odwrót!

Titto 06.04.2011 20:58

Young Boys i Blokersi proszę o ustalenie z nami terminu meczu...

rafil 06.04.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gargamel (Post 1073592)
Jest błąd na pierwszej stronie przy meczach, to PassionTeam wygrał z Beer Boys 15:2 a nie na odwrót!

eee tam :D

LanceTS 06.04.2011 21:40

Young Boys Power - Passion Team 2:15
wislacki 7
LanceTS 6
2 samobóje


Swoją drogą może w 3 kolejce też sie uda trzeci raz taki sam wynik :)

Gargamel 07.04.2011 09:52

Ponownie jest błąd na pierwszej stronie, ponieważ ponownie to my wygraliśmy 15:2 z Young Boys. Czyli Young Boys Power - Passion Team 2:15 wygrał Passion. :)

Titto 07.04.2011 13:19

Mam takie do was pytanie - na jakich boiskach rozgrywacie mecze?
Trzymacie się reguł i gracie na "BIG" czy może na Classic?:>

BLOKERSI, kiedy gramy?!
Chcielibyśmy w końcu zagrać jakiś mecz w tej lidze...

LanceTS 07.04.2011 13:56

My gramy na BIGu.

A ja mam pytanie: można grać mecze awansem jak coś? Bo czasami dałoby sie zagrać np. 2 mecze w weekend, gdyż w tygodnia za bardzo czasu nie ma.

Titto 07.04.2011 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1073796)
My gramy na BIGu.

A ja mam pytanie: można grać mecze awansem jak coś? Bo czasami dałoby sie zagrać np. 2 mecze w weekend, gdyż w tygodnia za bardzo czasu nie ma.

Można ;-)
(10 znaków)

gypsy 07.04.2011 14:26

Titto jak dla mnie możemy grać nawet dzisiaj, nei wiem jak reszta BLOKERSÓW, niech się wypowiedzą!!

godzilla 07.04.2011 14:45

jak wypadnie wam ktos ze skladu itp itd to moge wskoczyc

gypsy 07.04.2011 14:56

Ja tymczasem przygotowałam dla was tabelkę, biorąc pod uwagę te rozegrane już mecze. Fajnie by było, jakby reszta się sprężyła i rozegrała swoje mecze. Tabela na chwilę obecną prezentuje się następująco:

http://img593.imageshack.us/img593/3171/tabelkav1.jpg
http://img593.imageshack.us/img593/3171/tabelkav1.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl