Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

cichy_71 15.10.2011 19:54

Cytat:

kroś wie jaki jest tytuł i wykonawca piosenki która jest zawsze puszczana przed wtjściem piłkarzy z tunelu na mecz (na stadionie Wisły) ?
Vangelis - conquest of paradise

Natkan 20.10.2011 07:45

Po skręceniu kostki dopiero odstawiłem szyne i kule a w zasadzie jedną bo boli i podpieram się jeszcze. Jak będzie z wejściem z kulą na mecz dziś? Musze na mecz odstawić?

robert!!!1906 20.10.2011 08:56

Wejdziesz bez problemu.miaŁem taki przypadek

maniak4 24.10.2011 08:25

Witam mam pytanie czy na te spotkania po Meczach Pod Strefą Kibica lub Halą WISŁY Przychodzi sporo kibiców ???

mc-money 25.10.2011 19:08

Czy można gdzieś zamówić relacje sms z jutrzejszego spotkania z Limanovia?

Wiślak1989 25.10.2011 23:03

Czy wiadomo czy będzie jakaś stacja telewizyjna transmitowała mecz Wisły z Limanową??

Wiślak1989 25.10.2011 23:07

Czy wiadomo czy będzie jakaś stacja telewizyjna transmitowała mecz Wisły z Limanową??

Odp znalazłem sam:
Cytat:

PucharaPolski (Polska):bLimanoviadLimanowaevs.aWisła Krakówb(13:15)
http://w3.satkurier.pl/gfx/copy.gif -nTVPaSport (13Ed-nCYFRA+/CyfrowydPolsat/n/TNKaSD&HD/TP)
http://w3.satkurier.pl/gfx/copy.gif

ArturBarlinek 25.10.2011 23:34

Transmisja w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz na kanale TVP SPORT

wieczor 11.11.2011 11:13

Jest ktoś chętny na wyjazd do Wrocławia ? Wynajmujemy busa.
Zainteresowanych zapraszam na prv

noWISjusz 23.11.2011 10:12

Syn kolegi dostał w szkole bilet na mecz z Widzewem i kumpel który nie za bardzo interesuje się sportem chciał pójść na ten mecz w charakterze opiekuna czy w związku z tym potrzebuje wyrobić sobie kartę kibica czy wystarczy jak kupi bilet.

robert!!!1906 23.11.2011 10:18

Trzeba miec karte

mistico 27.11.2011 15:41

Gdzie można bezpiecznie zostawić samochód niedaleko stadionu ?

Wiślak z Azorów 27.11.2011 15:52

na parkingu koło stadionu :D

mistico 27.11.2011 16:22

płatny jest ?

Markuson 27.11.2011 22:33

Jasne że tak.

alterego 27.11.2011 22:39

5, po drugiej stronie ulicy 10

mistico 27.11.2011 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alterego (Post 1196483)
5, po drugiej stronie ulicy 10

rozumiem że to zł/h?

a może mieszka ktoś w pobliżu i pozwolił zaparkować u siebie za czteropak ? :)

Eternit 27.11.2011 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1196486)
rozumiem że to zł/h?

a może mieszka ktoś w pobliżu i pozwolił zaparkować u siebie za czteropak ? :)

Pod stadionem to 5 zł to chyba jednorazowo, ale niech ktoś potwierdzi, bo ja tam raptem 2 razy parkowałem.

Rybka1928 27.11.2011 23:18

Tak, jednorazowo 5 zł, ale jak chodzi Ci o parkowanie w dniu nie meczowym to obczaj uliczki w okolicahc Olimpijskiej czy Goetla, zwykle da się tam stanąć

mistico 30.11.2011 00:27

Wracając do pytań o parking - od jakiej ulicy jest wjazd na ten strzeżony ? Nie chciałbym błądzić ;)

grzesialdinho 17.12.2011 20:53

Witam ,mam pytanie; gdzie można kupić szablony do malowania na ściane z Wisły , Ślaska i Lechii ?

Wiślak z Azorów 17.12.2011 21:02

szablony ale tylko formatu A4 są do kupienia w fanatyku w starej hali Wisły.

h3po4 17.12.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak z Azorów (Post 1203126)
szablony ale tylko formatu A4 są do kupienia w fanatyku w starej hali Wisły.

Rozwaliłeś mi system ;D

grzesialdinho 17.12.2011 21:09

Dzięki wielkie

Wiślak z Azorów 17.12.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 1203128)
Rozwaliłeś mi system ;D

czym ? :D 10 znaków

h3po4 17.12.2011 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak z Azorów (Post 1203141)
czym ? :D 10 znaków

Tym co odwaliłeś ;D hehe respekt :rotfl::rotfl:

Titto 24.12.2011 01:16

Będzie jutro otwarty Wiślacki Świat? I jeśli tak to w normalnych godzinach (tj. 10-14) ?

jaszczur90 24.12.2011 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1204703)
Będzie jutro otwarty Wiślacki Świat? I jeśli tak to w normalnych godzinach (tj. 10-14) ?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...mkniety_11289/

nie będzie

Piettras 26.12.2011 21:59

http://ekstraklasa.org/news,31-mecz-...2012-roku.html



Wiadomo kiedy bilety, po ile i w jakiej ilości ...może jakieś info.

grzesiek_gt 28.12.2011 23:54

Mam takie nietypowe pytanie.
Czy mając karnet na daną trybunę mogę kupić bilet na Ligę Europy na inną trybunę czy tylko na to miejsce które mam na karnecie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl