Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

Kajto 07.04.2011 07:11

szkoda, że ma szal Wisły w łapie

wolfy 19.04.2011 19:47

Oglądam sobie mecz Amiki z Podbeskidziem i naprawdę - nie widać różnicy :-/ Ale ta nasza Ekstraklasa jest nędzna.

Podbeskidzie 1:0 :shock:
...
I to po ładnej akcji.

Blaszczu16 19.04.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1079713)
Oglądam sobie mecz Amiki z Podbeskidziem i naprawdę - nie widać różnicy :-/ Ale ta nasza Ekstraklasa jest nędzna.

Napisz co myślałeś o Ekstraklasie, gdy Lech wygrywał 3:1 z Manchesterem City w fazie grupowej Ligi Europejskiej.

Teqcontroller 19.04.2011 19:55

AMICA przegrywa 0:1 :D

mitmichael 19.04.2011 19:56

Ale akcja Podbeskidzia - akcja taka ekstraklasowa

fan01 19.04.2011 19:57

Kotorooooooooooooooooooooooooooowski ;)

rafalek 19.04.2011 19:58

Co? 2:0 i Kotor zawalił? :D

Blaszczu16 19.04.2011 19:59

Puchar Polski, Puchar Polski taki ch*j!

Karherop 19.04.2011 20:02

Mam ogromną nadzieję na Podbeskidzie w finale . Oczywiście z Lechią która to by ten puchar zdobyła.

Na razie Lech trzyma poziom . hrhr

WiślakMyślenice 19.04.2011 20:02

Hahaha, Amiki nie będzie w europucharach? Czarnej bulwy Ligi Europy? :P

rw88 19.04.2011 20:03

Ale by były jaja gdyby Podbeskidzie nas reprezentowało w LE :D Już widzę oczami wyobraźni mecz trzeciej rundy LE pomiędzy AS Romą a Podbeskidziem na Stadio Olimpico :P I tego im życzę!

A Lech niech wejdzie z trzeciego miejsca, zacznie wtedy puchary od I rundy, niech zapunktuje do ligowego rankingu maksymalnie w pierwszych trzech rundach el. LE i odpadnie w czwartej, zaraz przed fazą grupową. I wilk będzie syty, i owca cała :D

GAMBOS 19.04.2011 20:03

idzie idzie podbeskidzie :lol:

Karherop 19.04.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1079728)
Ale by były jaja gdyby Podbeskidzie nas reprezentowało w LE :D Już widzę oczami wyobraźni mecz trzeciej rundy LE pomiędzy AS Romą a Podbeskidziem na Stadio Olimpico :P

Podbeskidzie w tej formie pokazało by na pewno więcej niż Ruch w pucharach , remisujący dwukrotnie z maltańczykami . nie ma śmiechu

Kris54 19.04.2011 20:06

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca

wolfy 19.04.2011 20:06

O ja Cię. Podbeskidzie ciśnie :shock: Mogło być 2:0...

EDIT: Amica na własnej połowie :shock:

KOTOROWSKIIIIIII!!!!
Szkoda, ze nie komentuje tego duet Borek-Kołtoń :-/

rafalek 19.04.2011 20:07

Czyli albo to Podbeskidzie takie mocne, eliminując nas i (oby!) Lecha, albo czołówka ligi jest taka słaba, ze nie ma różnicy pomiędzy czołówką ekstraklasy a I ligi

!!IRIVER!! 19.04.2011 20:07

Widzieliście ten rzut rożny, po którym piłka przeleciała minimalnie obok? :D

wiertar 19.04.2011 20:09

co by nie mówić to szacunek wielki dla Podbeskidzia!!!

mitmichael 19.04.2011 20:10

Bardzo ciekawie wykonuja stale fragmenty gry - co chwile Kotorowski w opałach. Nie ogladalem spotkan z Wisła ale jak tak sie prezentowali to na prawde szacunek. Znowu Kotorowski w opałach

Karherop 19.04.2011 20:10

powinno byc juz 3-0 dla Podbeskidzia . W jednej połowie stworzyli sobie 3 razy więcej "setek " niz Lech

rw88 19.04.2011 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1079730)
Podbeskidzie w tej formie pokazało by na pewno więcej niż Ruch w pucharach , remisujący dwukrotnie z maltańczykami . nie ma śmiechu

Ja ich bynajmniej nie skreślam :) Pokazali i z Wisłą, i teraz Lechem, że jest to drużyna stylem gry idealnie pasująca, przeszkadzają rewelacyjnie, oni też w pierwszej lidze grają rewelacyjnie w defensywie - 13 straconych goli w 24 meczach to świetny wynik.

Zresztą oni by w pucharach grali na 300%, wiadomo jakie by to było święto dla klubu i całego miasta, które to Ekstraklasy na oczy nie widziało, a co dopiero gry w europejskich pucharach! Mogliby jechać na takim farcie beniaminka. Sto razy wolę Bielsko w pucharach, niż Legię z ich aktualnym poziomem gry. Oni by byli naszym czarnym koniem, a wyniku oczekiwać byśmy mogli od Wisły, Jagi i Lecha jako trzeciej ekipy ligi.

wolfy 19.04.2011 20:14

No, OK, wszystko potrafię zrozumieć.
Ale nie to, że Podbeskidzie ma przewagę w posiadaniu piłki :-/

rw88 19.04.2011 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1079733)
Czyli albo to Podbeskidzie takie mocne, eliminując nas i (oby!) Lecha, albo czołówka ligi jest taka słaba, ze nie ma różnicy pomiędzy czołówką ekstraklasy a I ligi

To jest taka sama sytuacja, jak z Lechem w LE przeciwko City czy Juve. Jakby przyszło grać Podbeskidziu przeciwko Polonii Bytom czy Arce Gdynia, to już by tak różowo pewnie nie było, a takimi meczami się utrzymuje w Ekstraklasie. Zresztą w ostatniej ligowej kolejce Podbeskidzie grając 3/4 meczu w przewadze jednego zawodnika nie mogli strzelić gola u siebie outsiderowi z Ostrowca Świętokrzyskiego, który to od Warty w Poznaniu dostał "szóstkę" w plecy, a teraz pół-rezerwowym składem prowadzą z mistrzem Polski.

TeeS 19.04.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1079733)
Czyli albo to Podbeskidzie takie mocne, eliminując nas i (oby!) Lecha, albo czołówka ligi jest taka słaba, ze nie ma różnicy pomiędzy czołówką ekstraklasy a I ligi

Po prostu na większość ekip z ekstraklasy wystarczy jak ktoś wyjdzie na pełnej **** i biega cały czas walcząc jakby stawką był finał LM. Do tego dochodzi podejście - "my jesteśmy wielki Lech, Wisła i takie Podbeskidzie pykniemy trójką bez większego problemu".

A później są efekty w pucharach. Potrafimy się spiąć (ostatnio głownie Lech) na "możnych" (którzy z kolei zlewają nasze drużyny tak jak my I-ligowca), a anonimowe drużyny z Kazachstanu nas potrafią zabiegać i wdeptać w murawę, ambicją i wolą walki bijąc nasze gwiazdy na głowę...

Eternit 19.04.2011 20:21

Idzie gdzieś w TV ten mecz?

tarantulaw2 19.04.2011 20:22

Oj zobaczycie, Podbeskidzie solidnie namiesza w Ekstraklasie w przyszłym sezonie...

!!IRIVER!! 19.04.2011 20:24

tu link do meczu
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...rewanz/3796317

DevilMayCry 19.04.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1079746)
Idzie gdzieś w TV ten mecz?

TVP Sport.......

Teqcontroller 19.04.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1079746)
Idzie gdzieś w TV ten mecz?

TVP SPORT.

1906 znaków.

Kryniu 19.04.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1079747)
Oj zobaczycie, Podbeskidzie solidnie namiesza w Ekstraklasie w przyszłym sezonie...

O ile utrzyma skład a przy takiej grze ciężko będzie utrzymać zawodników klubowi który za bogaty nie jest.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl