![]() |
szkoda, że ma szal Wisły w łapie
|
Oglądam sobie mecz Amiki z Podbeskidziem i naprawdę - nie widać różnicy :-/ Ale ta nasza Ekstraklasa jest nędzna.
Podbeskidzie 1:0 :shock: ... I to po ładnej akcji. |
Cytat:
|
AMICA przegrywa 0:1 :D
|
Ale akcja Podbeskidzia - akcja taka ekstraklasowa
|
Kotorooooooooooooooooooooooooooowski ;)
|
Co? 2:0 i Kotor zawalił? :D
|
Puchar Polski, Puchar Polski taki ch*j!
|
Mam ogromną nadzieję na Podbeskidzie w finale . Oczywiście z Lechią która to by ten puchar zdobyła.
Na razie Lech trzyma poziom . hrhr |
Hahaha, Amiki nie będzie w europucharach? Czarnej bulwy Ligi Europy? :P
|
Ale by były jaja gdyby Podbeskidzie nas reprezentowało w LE :D Już widzę oczami wyobraźni mecz trzeciej rundy LE pomiędzy AS Romą a Podbeskidziem na Stadio Olimpico :P I tego im życzę!
A Lech niech wejdzie z trzeciego miejsca, zacznie wtedy puchary od I rundy, niech zapunktuje do ligowego rankingu maksymalnie w pierwszych trzech rundach el. LE i odpadnie w czwartej, zaraz przed fazą grupową. I wilk będzie syty, i owca cała :D |
idzie idzie podbeskidzie :lol:
|
Cytat:
|
Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca
|
O ja Cię. Podbeskidzie ciśnie :shock: Mogło być 2:0...
EDIT: Amica na własnej połowie :shock: KOTOROWSKIIIIIII!!!! Szkoda, ze nie komentuje tego duet Borek-Kołtoń :-/ |
Czyli albo to Podbeskidzie takie mocne, eliminując nas i (oby!) Lecha, albo czołówka ligi jest taka słaba, ze nie ma różnicy pomiędzy czołówką ekstraklasy a I ligi
|
Widzieliście ten rzut rożny, po którym piłka przeleciała minimalnie obok? :D
|
co by nie mówić to szacunek wielki dla Podbeskidzia!!!
|
Bardzo ciekawie wykonuja stale fragmenty gry - co chwile Kotorowski w opałach. Nie ogladalem spotkan z Wisła ale jak tak sie prezentowali to na prawde szacunek. Znowu Kotorowski w opałach
|
powinno byc juz 3-0 dla Podbeskidzia . W jednej połowie stworzyli sobie 3 razy więcej "setek " niz Lech
|
Cytat:
Zresztą oni by w pucharach grali na 300%, wiadomo jakie by to było święto dla klubu i całego miasta, które to Ekstraklasy na oczy nie widziało, a co dopiero gry w europejskich pucharach! Mogliby jechać na takim farcie beniaminka. Sto razy wolę Bielsko w pucharach, niż Legię z ich aktualnym poziomem gry. Oni by byli naszym czarnym koniem, a wyniku oczekiwać byśmy mogli od Wisły, Jagi i Lecha jako trzeciej ekipy ligi. |
No, OK, wszystko potrafię zrozumieć.
Ale nie to, że Podbeskidzie ma przewagę w posiadaniu piłki :-/ |
Cytat:
|
Cytat:
A później są efekty w pucharach. Potrafimy się spiąć (ostatnio głownie Lech) na "możnych" (którzy z kolei zlewają nasze drużyny tak jak my I-ligowca), a anonimowe drużyny z Kazachstanu nas potrafią zabiegać i wdeptać w murawę, ambicją i wolą walki bijąc nasze gwiazdy na głowę... |
Idzie gdzieś w TV ten mecz?
|
Oj zobaczycie, Podbeskidzie solidnie namiesza w Ekstraklasie w przyszłym sezonie...
|
tu link do meczu
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...rewanz/3796317 |
Cytat:
|
Cytat:
1906 znaków. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl