Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sie ma, co słychać? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7860)

Wormal 14.07.2011 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 1041428)
schody już są zajęte :-p

Przez kogo? :>

привет :D

dj_ibutti 14.07.2011 23:15

Przez Stewardów... haha.

Swoją drogą to Plank wykrakał z tymi łabędziami... Cyganie zjadają na Płaszowie...

Wormal 15.07.2011 05:29

Nie tylko łabądki.

Robią zupy z kociąt... Al dente.

gigant 16.11.2012 20:54

Wnoszę o natychmiastowe ożywienie tematu. Wracajcie wariaci i odzyskujemy to forum.

luke1906 16.11.2012 23:04

Może być ciężko. Ale byłoby miło :)

Wormal 27.11.2012 11:25

E tam ciężko...

hunter 27.11.2012 12:05

Co się dzieje ze starą gwardią forumowiczów:

As
Menel
Pasu
Baal

?

Wie ktoś? Żyją w dostatku? Na Wiśle się jeszcze pojawiają? :-)

Wormal 27.11.2012 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1288578)
Co się dzieje ze starą gwardią forumowiczów:

As
Menel
Pasu
Baal

?

Wie ktoś? Żyją w dostatku? Na Wiśle się jeszcze pojawiają? :-)

Czy w naszej polszej krainie można żyć niedostatnie?

alkoholik 27.11.2012 13:53

U mnie po staremu klocek śniadanie browar praca browar do domu browar i do spania


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl