![]() |
Cytat:
привет :D |
Przez Stewardów... haha.
Swoją drogą to Plank wykrakał z tymi łabędziami... Cyganie zjadają na Płaszowie... |
Nie tylko łabądki.
Robią zupy z kociąt... Al dente. |
Wnoszę o natychmiastowe ożywienie tematu. Wracajcie wariaci i odzyskujemy to forum.
|
Może być ciężko. Ale byłoby miło :)
|
E tam ciężko...
|
Co się dzieje ze starą gwardią forumowiczów:
As Menel Pasu Baal ? Wie ktoś? Żyją w dostatku? Na Wiśle się jeszcze pojawiają? :-) |
Cytat:
|
U mnie po staremu klocek śniadanie browar praca browar do domu browar i do spania
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl