![]() |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijalović - Kosowski, Szymkowiaki, Cantoro, Uche - Żurawski, Frankowski
Trener: Kasperczak. Ławka rezerwowych: Majdan, Cleber , Gorawski, Moskal, Sobolewski, Czerwiec, Zieńczuk |
Panowie jak można w 11 dekady dać piłkarza który zagrał 20 meczy w barwach Wisły i do tego odszedł w takich a nie innych okolicznościach?
|
Cytat:
|
Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk Uche, Moskal, Czerwiec, Kosowski Żurawski, Frankowski Rezerwy nie robię. Przy 10 nazwiskach nie miałem cienia wątpiwości. Jedyny dylemat z Błaszczykowskim - świetny pomocnik, ale piłkarsko chyba ciut niżej od Kalu. Specjalne wyróżnienie dla Kuby :) Piłkarz dekady - Kalu Uche (ocena stricte umiejętności piłkarskich), trener - Petrescu (za standardy, które chciał wprowadzić) |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Cantoro, Kuba, Kosowski - Żurawski, Frankowski
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Cleber, Uche, Sobolewski,Kuba Błaszczykowski, Paweł Brożek - Żurawski, Frankowski
Rezerwy:Majdan,Paulista,Cantoro,Szymkowiak,Piotr Brożek,Zieńczuk Trener:Henryk Kasperczak |
Pawelek :) Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic - Uche, Sobol, Kulawik, Kosowski- Zurawski, Frankowski
Dolha to buc, a prawdziwa wartosc pokazal w pamietnym krakowskim w.......u. |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Uche - Żurawski, Frankowski
Trener : Kasperczak Ławka : Pawełek, Cleber, Zieńczuk, Paweł Brożek, Czerwiec |
czemu to nie jest w temacie Wiślackim tylko hyde park?
"brak" (albo powiedzmy że Majdan) Baszczyński , Głowacki , Cleber, Stolarczyk Błaszczykowski , Szymkowiak , Sobolewski , Kosowski Frankowski , Żurawski ławka : Piekutowski, Marcelo , Mijailovic , Uche , Cantoro , Moskal , Paweł Brożek |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Chyba że to nei miały być argumenty za to że ma większy potencjał ale tak to zabrzmiało |
W pierwszym zdaniu wyraziłem swoją opinię na temat umiejętności czysto piłkarskich Kuby. W kolejnych podałem argumenty przemawiające za tym, że to "Błaszczu" powinien widnieć w "11" dekady Wisły. Dla mnie nie tylko umiejętności się liczą, choć w znacznym stopniu są ważne, ale też inne cechy zawodnika. Dla mnie Kuba nie tylko dysponuje większymi umiejętnościami niż Kalu, ale też ma charakter, co czyni go moim ulubionym piłkarzem razem z Maćkiem Żurawskim, nad którym nie chcę się teraz rozwodzić.
|
Najlepsze jedenastka (liczą się tylko piłkarskie umiejętności, postawa na boisku. osiągnięcia i czas spędzony w Wiśle):
Dolha Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski Żurawski, Frankowski Ławka: Błaszczykowski, Sobolewski, Głowacki, Paweł Brożek, Moskal, Zieńczuk, Pawełek |
Cytat:
Jak chcecie podyskutować to zróbmy nowy temat, bo naprawde ciężko się podlicza gdy jest burdel w temacie... |
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski
Ławka- Cleber, Moskal, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Sarnat |
Sarnat- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Błaszczykowski, Kulawik, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski
Ławka- Cleber, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Majdan, Cantoro |
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk Pomocnicy: Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Napastnicy: Żurawski, Frankowski |
Majdan - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
|
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Frankowski, Żurawski
Ławka: Majdan, Kłos, Uche, Kirm, Brożek Paweł, Zieńczuk, Czerwiec Trener: H. Kasperczak |
Pawełek
Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk Pater --- Szymkowiak --- Czerwiec --- Kosowskii Frankowski --- Żurawski Rezerwa: Sarnat, Zając, Cleber, Uche, Błaszczykowski, Brożek. |
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Cleberi, Mijailovic Pomocnicy: Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Napastnicy: Żurawski, Frankowski |
moja 11 to:
A. Sarnat- swego czasu dobrze bronił nie wiem dlaczego zapomina się także o Piekutowskim a np wspomina Dolhe M. Baszczyński- solidny i waleczny Marcelo- skuteczny w defensywie i pod bramką przeciwnika A. Głowacki- przytrafiały się i jemu błędy lecz zdecydowana większość pewnych przekonujących interwencji M. Stolarczyk- solidny bardzo skuteczny w odbiorze piłki K. Uche- może i syn marnotrawny ale wybił się bardzo wysoko, nie da się ukryć, że świetnie grał i gra w piłkę R. Sobolewski- zawsze waleczny, strzelający piękne gole...dobry kapitan M. Szymkowiak- jest pewien niedosyt bo możliwości miał ogromne, zasługuje jednak na miejsce w 11 K. Błaszczykowski- jest jednym z tych piłkarzy którzy wyjeżdżając odnieśli sukces, zasłużone miejsce M. Żurawski- chyba jedyne niepodważalne miejsce w 11 T. Frankowski- pozostaje pytanie czy on czy Paweł Brożek?..Brożek ma szansę więcej osiągnąć a wtedy zajmie miejsce Franka trener Skorża |
Majdan (Dolha)
Baszczyński (M.Zając) - Marcelo (B.Zając) - Głowacki - Stolarczyk Błaszczykowski (Uche) - Szymkowiak - Sobolewski (Moskal) - Kosowski (Zieńczuk) Żurawski - Frankowski (Brożek) W nawiasie ławka. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dolha - Baszczyński Marcelo Głowacki Pi.Brożek - Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Frankowski Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, K.Uche, P.Brożek, Cantoro, Zieńczuk, Paulista |
Z cala sympatia dla Kuby Blaszczykowskiego ale nie reprezentuje on tego poziomu umiejetnosci pilkarskich co Uche. Nigeryjczyk - abstrahujc od jego zachowania - byl prawdopodobnie najlepszym obcokrajowcem w historii jaki biegal po polskich boiskach. Mial wszystko: pilkarska inteligencje (nie mylic z ogolnie rozumianym IQ), technike, szybkosc, przeglad pola. Wszystko. Mogl naprawde zrobic duza kariere. Dobrze, Kuba gra w BvB ale badzmy szczerzy ze umiejetnosciami pilkarskimi to Uche go hmmm gasil.
Moja jedenastka Wisly 4-3-3 Dolha - Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijajlovic - Uche, Sobolewski, Szymkowiack-Blaszczykowski, Kuzba, Kosowski. -------------------Dolha------------------- Baszczynski Glowacki Marcelo Mijalovic ------Uche Sobolewski Szymkowiak----- ----Blaszczykowski Kuzba Kosowski----- No i druzyna na faze grupowa LM gotowa. Trener: Kasperczak / Maaskant |
Błaszczu bardzo promowany jest i to, ze ma szybkosc i BARDZO PROSTY drybling nie znaczy ze jest lepszy od Uche czy Kosy, oni jakby mieli wieksze umiejetnosci piłkarskie oceniając co kto robi. Im wiecej jakas osoba zawodzi tym mniej bym wystawiał do takich składów, a Kuzba rok zagrał ok, Brożek zawodzi (mimo 2 krolow strzelcow, to chyba za duzo wymagamy). A taki Franek czy Zuraw zawsze byli powyzej oczekiwan. Teraz z Zurawiem ciezko. Teraz.
Kuba to zwinny jest, Uche był jeszcze zwinniejszy. |
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo. |
Cytat:
Z Wislackim Pozdrowieniem |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl