Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

grzybek69 25.11.2010 10:30

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Mynar na pewno nie zagra!

lordes 25.11.2010 15:36

liczę na remis w tym spotkaniu niestety ale w tym momencie przy takim stylu gry nie stać nas na nic więcej

masterlag 25.11.2010 15:49

A ja liczę na zwycięstwo! Owszem, my nie gramy świetnie, tym bardziej na wyjeździe, ale... Polonia ma Gliwę (bądź Przyrosia, który nam załatwił ostatnie zwycięstwo na Konwiktorskiej), Polonia ostatnio cienko przędzie, Polonia nie ma dopingu :) Coś tam krzyczą ichni kibice, ale to nie może wpłynąć na nasz zespół, no chyba, że usypiająco.
Mimo tego, na Polonię nasi się łatwiej powinni zmobilizować, nie mogą znów zagrać tak beznadziejnie. No i Paweł Brożek nie może znowu zje*** tak dogodnych okazji jak miał ostatniej niedzieli na początku spotkania.

Fajnie by było zobaczyć Piotrka Brożka na lewej obronie (ew. pomocy), ale nie wiadomo czy trener RM zrozumiał ostatnio nasz apel ;) .
Liczę też na bardzo dobry występ Pawełka- niech przekonuje zarząd, że warto go zostawić.

Tylko zwycięstwo! Wisełko tylko zwycięstwo!
Niech nasi kopacze biorą przykład z KOSZYKAREK! :D

KoTu1906 25.11.2010 22:35

Móglby byc w sobotę mecz,do Warszafki niedaleko. Tak czy inaczej,tylko zwyciestwo!

it 26.11.2010 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1017167)

Fajnie by było zobaczyć Piotrka Brożka na lewej obronie (ew. pomocy), ale nie wiadomo czy trener RM zrozumiał ostatnio nasz apel ;) .

Mam nadzieję, że nawet jeśli zrozumiał, to nie będzie to miało żadnego wpływu na decyzję.
Jeszcze tego brakowało, by skład ustalały trybuny ( a właściwie ich mniejsza część).
Niestety Piotrek Brożek - mimo kilku szans dawanych mu w tym sezonie - nie prezentuje niczego, co dawałoby mu miejsce w pierwszych składzie.
Poczynając od meczu z Karabachem, skończywszy na Lechu.

Jak dla mnie to pewny i jeden z pierwszych kandydatów do wytransferowania w przerwie zimowej.

KOMINEK 26.11.2010 09:38

Ciekawie jak przy takiej pogodzie będzie wyglądała ,,murawa" na Polonii.

pawelwislak 26.11.2010 09:52

Obecnie nie ma szans na wystep na skrzydle, przy takiej dyspozycji Kirma, chyba ze za Malego co w sumie pewno nie wiele zmieni w grze. Osobiscie nie widze obecnie miejsca dla Pi Brozka w skladzie. Przegral wszystkie szanse w tym sezonie i tyle, moze po przepracowaniu zimy zacznie cos grac ale poki co to jest dramat.

moce 26.11.2010 13:01

ja jestem ciekawy jak Janas ustawi polonie przeciwko nam zagraja ofensywnie czy tez nastawia sie na gre z kontry
dla niego na pewno licza sie tak jak dla nas tylko trzy punkty styl bedzie nie wazny a gra z kontry z takimi zawodnikami jakich ma polonia bedzie dla naszej obrony katorga

Feniks1983 26.11.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1017496)
ja jestem ciekawy jak Janas ustawi polonie przeciwko nam zagraja ofensywnie czy tez nastawia sie na gre z kontry
dla niego na pewno licza sie tak jak dla nas tylko trzy punkty styl bedzie nie wazny a gra z kontry z takimi zawodnikami jakich ma polonia bedzie dla naszej obrony katorga


Masz racje, tyle ze graja u siebie wiec raczej nie powinni zagrac defensywnie. Zreszta kibice i sam JW beda zadac grania do przodu i atakow na Nasza bramke i tu moze otworzyc sie szansa grania z kontry dla Nas :>

saklak1906 26.11.2010 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1017167)

Fajnie by było zobaczyć Piotrka Brożka na lewej obronie (ew. pomocy), ale nie wiadomo czy trener RM zrozumiał ostatnio nasz apel ;) .


Grac ma lepszy a nie ten kogo wola kibice.

To Maskant jest trenerem i On wie kto sie nadaje a kto nie. Bylby debilem gdyby sklad ustalal po apelech kibicow, to nie Polonia Warszawa.

spinna 26.11.2010 15:46

przedmeczowa konferencja prasowa, a w niej m.in. Maaskant żartuje sobie ze stadionu polonii:
http://kiks.tv/2010/11/maaskant-to-p...usi-zwyciezyc/

nh79 26.11.2010 16:14

Troszke pocisnal, ale szybko sie zreflektowal :) .Tylko, zeby po tfu, tfu ewentualnej przegranej Janas mu sie nie odgryzl.

moce 26.11.2010 16:50

co sadzicie o wypowiedzi na temat pieniedzy " i nie musimy wydawc duzo wiecej aby osiagnac sukces"
wydaje sie ze Maaskant widzi pewne rzeczy zupelnie w innym swietle niz wiekszosc forumowiczow

moce 26.11.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1017564)
Masz racje, tyle ze graja u siebie wiec raczej nie powinni zagrac defensywnie. Zreszta kibice i sam JW beda zadac grania do przodu i atakow na Nasza bramke i tu moze otworzyc sie szansa grania z kontry dla Nas :>

oby tak bylo tylko czy Janas ugnie sie pod presja czy raczej zrobi tak jak bedzie chcial

AS82 26.11.2010 17:04

Wszystkie te niby łatwiejsze mecze ,bo nie gra Smolarek czy ktos inny ,na ogol sie okazuja 2 razy trudniejsze ,wiec ostroznie z tym optymizmem , szczegolnie ze to wyjazd..

bonawentura 26.11.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1017653)
co sadzicie o wypowiedzi na temat pieniedzy " i nie musimy wydawc duzo wiecej aby osiagnac sukces"
wydaje sie ze Maaskant widzi pewne rzeczy zupelnie w innym swietle niz wiekszosc forumowiczow

Gdzie tak niby Maaskant powiedział? Bo nie mogę się doszukać?

moce 26.11.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1017668)
Gdzie tak niby Maaskant powiedział? Bo nie mogę się doszukać?

jego ostatnia wypowiedz w na konferencji chyba ze mial na mysli duzo wiecej od poloni no to wtedy zwracam honor

tomasz_19 26.11.2010 17:41

Brożek

Kirm Garguła Małecki

Sobolewski Wilk

Paljic Chavez Bunoza Cikos

Pawełek

... i pozamiatane.

Reiro 26.11.2010 19:22

tomasz_19, a niby z jakich względów ma być pozamiatane...? Czy obecny poziom formy zawodników, których wymieniłeś gwarantuje wygraną choćby z Cracovią...? Czy Wisła w chwili obecnej może być pewna wygranej z jakąkolwiek drużyną...?

Oczywiście są to pytania retoryczne zawierające nutkę ironii ;)
W niedzielę wszystko będzie jasne, a w chwili obecnej nie ma sensu dzielić skóry na niedźwiedziu.

kreseq 26.11.2010 23:08

Bardzo prosze zaorac Konwiktorska albo przynajmniej zremisowac :D

Powodzenia ;) !!!

Kryniu 27.11.2010 00:47

Mam pytanie. Wiecie może jak wygląda stan murawy na Konwiktorskiej. Jest tak jak ostatnio czy wymienili na lepszą. PS. Ostatnio wygraliśmy tak wielkim fuksem więc należy podejść na spokojnie do meczu.

1q2 27.11.2010 00:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1017934)
Bardzo prosze zaorac Konwiktorska

Tam to chyba pługi jeżdżą 24/h;) ale niech będzie, tyle że nie za darmo - My w niedziele a Wy w następny weekend.Stoi:>?

kreseq 27.11.2010 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1017972)
Tam to chyba pługi jeżdżą 24/h;) ale niech będzie, tyle że nie za darmo - My w niedziele a Wy w następny weekend.Stoi:>?

Stoi :D My tym za ich przekrety i swinskie ryje na boisku, Wy tamtym za chodzenie po kanalach i sprzedajnosc :D Jaka zgoda taka kara ;)

Sorry ale musialem odpowiedziec :)

Koniec mojej osoby w tym temacie.

Dokopcie czarnym koszulom nocnym :D

szczebrzeszcz 27.11.2010 12:50

śniło mi się
6:5 dla Polonii :(


na pocieszenie dodam, że Maaskant dwie strzelił :-)

Filippo 27.11.2010 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzybek69 (Post 1017010)

Ciekawe dlaczego "PS" zawziecie twierdzi, ze w Poloni nikt nie pauzuje...Za czerwoną kartkę to już sie banana nie dostaje? (Jodłowiec?)

Elefant 27.11.2010 16:19

Nie mamy niestety takiej siły, aby samodzielnie rozdawać karty w meczu. Musimy liczyć na błędy i słabości przeciwników. Można przeczytać, że przeciwnik zagra jednak w ustawieniu bardziej defensywnym niż ofensywnym. To niestety nie jest dobra wiadomość dla nas. Jeżeli nie strzelimy szybko, może wyglądać to jak w meczu z Zagłębiem. I niekoniecznie z happy endem.

W meczu z innym warszawskim zespołem liczyłem na błędy trenera (i nie zawiodłem się). Teraz liczę na błędy ...właściciela:-D
Może każe Janasowi atakować...

WiślakMyślenice 27.11.2010 16:32

Cytat:

śniło mi się
6:5 dla Polonii :(


na pocieszenie dodam, że Maaskant dwie strzelił :-)
Dobry towar masz ^^

fialo 27.11.2010 20:56

Jutro gramy zajebiście ważny mecz, a w temacie cisza i spokój. Tacy jesteście pewni zwycięstwa :> ?

WiślakMyślenice 27.11.2010 20:58

Cytat:

Jutro gramy zajebiście ważny mecz, a w temacie cisza i spokój. Tacy jesteście pewni zwycięstwa :> ?
Nie. Po prostu się modlimy :)

pawulon-82 27.11.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1018350)
Jutro gramy zajebiście ważny mecz, a w temacie cisza i spokój. Tacy jesteście pewni zwycięstwa :> ?

a wygrałeś kiedyś mecz pisząc w temacie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl