![]() |
|
liczę na remis w tym spotkaniu niestety ale w tym momencie przy takim stylu gry nie stać nas na nic więcej
|
A ja liczę na zwycięstwo! Owszem, my nie gramy świetnie, tym bardziej na wyjeździe, ale... Polonia ma Gliwę (bądź Przyrosia, który nam załatwił ostatnie zwycięstwo na Konwiktorskiej), Polonia ostatnio cienko przędzie, Polonia nie ma dopingu :) Coś tam krzyczą ichni kibice, ale to nie może wpłynąć na nasz zespół, no chyba, że usypiająco.
Mimo tego, na Polonię nasi się łatwiej powinni zmobilizować, nie mogą znów zagrać tak beznadziejnie. No i Paweł Brożek nie może znowu zje*** tak dogodnych okazji jak miał ostatniej niedzieli na początku spotkania. Fajnie by było zobaczyć Piotrka Brożka na lewej obronie (ew. pomocy), ale nie wiadomo czy trener RM zrozumiał ostatnio nasz apel ;) . Liczę też na bardzo dobry występ Pawełka- niech przekonuje zarząd, że warto go zostawić. Tylko zwycięstwo! Wisełko tylko zwycięstwo! Niech nasi kopacze biorą przykład z KOSZYKAREK! :D |
Móglby byc w sobotę mecz,do Warszafki niedaleko. Tak czy inaczej,tylko zwyciestwo!
|
Cytat:
Jeszcze tego brakowało, by skład ustalały trybuny ( a właściwie ich mniejsza część). Niestety Piotrek Brożek - mimo kilku szans dawanych mu w tym sezonie - nie prezentuje niczego, co dawałoby mu miejsce w pierwszych składzie. Poczynając od meczu z Karabachem, skończywszy na Lechu. Jak dla mnie to pewny i jeden z pierwszych kandydatów do wytransferowania w przerwie zimowej. |
Ciekawie jak przy takiej pogodzie będzie wyglądała ,,murawa" na Polonii.
|
Obecnie nie ma szans na wystep na skrzydle, przy takiej dyspozycji Kirma, chyba ze za Malego co w sumie pewno nie wiele zmieni w grze. Osobiscie nie widze obecnie miejsca dla Pi Brozka w skladzie. Przegral wszystkie szanse w tym sezonie i tyle, moze po przepracowaniu zimy zacznie cos grac ale poki co to jest dramat.
|
ja jestem ciekawy jak Janas ustawi polonie przeciwko nam zagraja ofensywnie czy tez nastawia sie na gre z kontry
dla niego na pewno licza sie tak jak dla nas tylko trzy punkty styl bedzie nie wazny a gra z kontry z takimi zawodnikami jakich ma polonia bedzie dla naszej obrony katorga |
Cytat:
Masz racje, tyle ze graja u siebie wiec raczej nie powinni zagrac defensywnie. Zreszta kibice i sam JW beda zadac grania do przodu i atakow na Nasza bramke i tu moze otworzyc sie szansa grania z kontry dla Nas :> |
Cytat:
To Maskant jest trenerem i On wie kto sie nadaje a kto nie. Bylby debilem gdyby sklad ustalal po apelech kibicow, to nie Polonia Warszawa. |
przedmeczowa konferencja prasowa, a w niej m.in. Maaskant żartuje sobie ze stadionu polonii:
http://kiks.tv/2010/11/maaskant-to-p...usi-zwyciezyc/ |
Troszke pocisnal, ale szybko sie zreflektowal :) .Tylko, zeby po tfu, tfu ewentualnej przegranej Janas mu sie nie odgryzl.
|
co sadzicie o wypowiedzi na temat pieniedzy " i nie musimy wydawc duzo wiecej aby osiagnac sukces"
wydaje sie ze Maaskant widzi pewne rzeczy zupelnie w innym swietle niz wiekszosc forumowiczow |
Cytat:
|
Wszystkie te niby łatwiejsze mecze ,bo nie gra Smolarek czy ktos inny ,na ogol sie okazuja 2 razy trudniejsze ,wiec ostroznie z tym optymizmem , szczegolnie ze to wyjazd..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Brożek
Kirm Garguła Małecki Sobolewski Wilk Paljic Chavez Bunoza Cikos Pawełek ... i pozamiatane. |
tomasz_19, a niby z jakich względów ma być pozamiatane...? Czy obecny poziom formy zawodników, których wymieniłeś gwarantuje wygraną choćby z Cracovią...? Czy Wisła w chwili obecnej może być pewna wygranej z jakąkolwiek drużyną...?
Oczywiście są to pytania retoryczne zawierające nutkę ironii ;) W niedzielę wszystko będzie jasne, a w chwili obecnej nie ma sensu dzielić skóry na niedźwiedziu. |
Bardzo prosze zaorac Konwiktorska albo przynajmniej zremisowac :D
Powodzenia ;) !!! |
Mam pytanie. Wiecie może jak wygląda stan murawy na Konwiktorskiej. Jest tak jak ostatnio czy wymienili na lepszą. PS. Ostatnio wygraliśmy tak wielkim fuksem więc należy podejść na spokojnie do meczu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Sorry ale musialem odpowiedziec :) Koniec mojej osoby w tym temacie. Dokopcie czarnym koszulom nocnym :D |
śniło mi się
6:5 dla Polonii :( na pocieszenie dodam, że Maaskant dwie strzelił :-) |
Cytat:
|
Nie mamy niestety takiej siły, aby samodzielnie rozdawać karty w meczu. Musimy liczyć na błędy i słabości przeciwników. Można przeczytać, że przeciwnik zagra jednak w ustawieniu bardziej defensywnym niż ofensywnym. To niestety nie jest dobra wiadomość dla nas. Jeżeli nie strzelimy szybko, może wyglądać to jak w meczu z Zagłębiem. I niekoniecznie z happy endem.
W meczu z innym warszawskim zespołem liczyłem na błędy trenera (i nie zawiodłem się). Teraz liczę na błędy ...właściciela:-D Może każe Janasowi atakować... |
Cytat:
|
Jutro gramy zajebiście ważny mecz, a w temacie cisza i spokój. Tacy jesteście pewni zwycięstwa :> ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl