![]() |
Przystanek na Widoku (Bronowice Małe) tam się chwali stadionami.
|
Majchrowski - ul.Wiślicka (os.Kombatantów) - koło Polo Market - stosunkowo nisko.
|
Majchrowski:
Przystanek autobusowy Złoty Wiek w stronę pętki na Mistrzejowice Przystanek tramwajowy Kleeberga przed Lewiatanem Oba za szybą os. Kombatantów bilbord przed mostem co jest między Kombatantów a Kalinowym I jeszcze jest też pełno plakatów w tamtych rejonach jakiegoś gościa na G (nie pamiętam nazwiska) i na jego plakatach jest też morda Majchrowskiego. |
jaką siłe stanowimy pokazaliśmy i tym razem gdzie oprócz WG i kilku pojedynczych osób każdy wywalił chuja na działania przeciwko ....om które obrażają nasz klub. ale my nie mamy kompleksów zydowi. nie będziemy im cisnąc bo to poniżej naszego poziomu. my jestesmy Wisła i zrobimy pyte frankowskiej żeby wrócił do nas i strzelał bramki. bedziemy chłopcami ( powiedziałbym dziewczynami ale obraziłbym niektóre dziewczyny które mają więcej jaj niż połowa z was forumowicze) do bicia. tyle w tym temacie.
ponapinajcie sie pyataniami ile mam lat albo ze wy sądzicie inaczej albo jak któremuś urosną jaja to niech podejdzie jak bede z pamiątkami i niech powie to samo w morde cioty aha i zapomniałbym ... Legia to stara... |
Szkoda klawiatury. Trzeba będzie zrobic tak jak na Koronie zrobili. Zrobić nowe forum, a kod aktywacyjny podawać OSOBIŚCIE POD GNIAZDEM na meczu. Od razu pytanie, co będziesz robił dla Wisły i następnie rozliczać użytkowników z tego co zrobili. Nie aktywnych wypierniczać i robić selekcje. I wtedy każdy od czegoś będzie. Jeden od zamalowywanie wrogich napisów w Hucie, drugi od zrywania plakatów, a jeszcze jeden po to nakręcać nowych ludzi na R22. Jestem przekonany, ze między takimi osobami szybko wytworzy się więź i każdy będzie zajawiony w to co robi. Zwłaszcza jeśli to nie umknie uwadze tych" najważniejszych"
Ps. żeby nie było to czcze gadanie. Tez pomagałem w akcji... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl